Jump to content

Recommended Posts

Δεν είναι ο μόνος που τρώει πόρτα στην Αγία Σοφία . Έχω ακούσει για άλλους γνωστούς παλαίμαχους να φιλάνε κατουρημενες ποδιές για να πάρουν πρόσκληση σε ντέρμπι και τελικά να μην περνουν . Δυστυχώς οι περισσότεροι παλαίμαχοι μας δεν έχουν στο ήλιο μοίρα για να μπορούν να αγοράσουν αν και το θεωρούν δικαιώματά τους να έχουν πρόσκληση και να μην πληρώνουν . 

Link to comment
Share on other sites

Γυφτιά λέγεται αυτό. Ας δεμεύσει η ΑΕΚ ας πούμε 10 θέσεις παλαιμάχων για κάθε παιγνίδι και ας αναλάβει ο σύλλογος (η τα PR) να τα διανέμει (δίκαια) με κάποιο ροτέϊσον βάσει λίστας.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pappous said:

Γυφτιά λέγεται αυτό. Ας δεμεύσει η ΑΕΚ ας πούμε 10 θέσεις παλαιμάχων για κάθε παιγνίδι και ας αναλάβει ο σύλλογος (η τα PR) να τα διανέμει (δίκαια) με κάποιο ροτέϊσον βάσει λίστας.

Εκεί θα γίνει κόλαση . Καλύτερα να σκοτώνονται μεταξύ τους που το κάνουν έτσι και αλλιώς και η ΠΑΕ να είναι Πόντιος Πιλάτος . 

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο ήταν τεράστιος ο Σεραφειφης και η μορφή του κοσμεί έναν απο τους πυλώνες και το όνομα του το προπονητικο. Γιατί είναι από τους ελάχιστους που μόνο πρόσφερε, ίσως ο μοναδικός που βρισκόταν πλαι στην ομάδα και πάντα με κατά δικά του έξοδα. Ανέβαινε με πούλμαν στη Θεσσαλονικη, στην Ξάνθη και τα Γιάννενα και δεν καταδεχόταν ούτε το εισιτήριο να του πληρώσει κάποιος, που λέει ο λόγος. Από την άλλη έχεις αυτά τα ρετάλια, τους ψωμολυσσες που νομίζουν ότι η ΑΕΚ είναι ΔΕΚΟ και ζητάνε εφάπαξ και να διοριστεί το παιδί τους στη θέση τους όταν πάρουν σύνταξη

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει μια αριθμημένη λίστα (δημόσια) και ξεκάθαρος κανόνας (π.χ. 1ο παιγνίδι τα Νο 1-10, κλπ.) δεν θα ΜΠΟΡΕΙ να γίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πήρα χαμπάρι αυτό.

Για να το γράφει και η γαυροντέυ τόσο καιρό πάει να πει ότι κάτι καλό έγινε.

376196660_686656503484409_3450895296603838475_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=nyysOxzc0koAX98XICp&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfAqGIV5q7Zt3pFUwNG0r5T9Ux_ShhwuRA3DAqaljrCv4w&oe=6512BF6C

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Navas said:

Τώρα πήρα χαμπάρι αυτό.

Για να το γράφει και η γαυροντέυ τόσο καιρό πάει να πει ότι κάτι καλό έγινε.

376196660_686656503484409_3450895296603838475_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=nyysOxzc0koAX98XICp&_nc_ht=scontent.fskg5-2.fna&oh=00_AfAqGIV5q7Zt3pFUwNG0r5T9Ux_ShhwuRA3DAqaljrCv4w&oe=6512BF6C

Με κάθε επιφύλαξη αν θυμάμαι καλά νομίζω ότι είναι αυτός που έλεγε για ραντεβού θανάτου στη Νέα Φιλαδέλφεια για 2 μέρες τα πρωινά και άλλα προκλητικά αφού όπως έλεγε είχε πληροφορίες από τους βαζελους και μετά τον εξαφάνισαν από την ΕΡΑ σπορτ .  Έπεσαν πολλά τηλέφωνα στην ΕΡΑ σπορτ και το έγραψα και εγώ τότε εδώ . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AG21 said:

Με κάθε επιφύλαξη αν θυμάμαι καλά νομίζω ότι είναι αυτός που έλεγε για ραντεβού θανάτου στη Νέα Φιλαδέλφεια για 2 μέρες τα πρωινά και άλλα προκλητικά αφού όπως έλεγε είχε πληροφορίες από τους βαζελους και μετά τον εξαφάνισαν από την ΕΡΑ σπορτ .  Έπεσαν πολλά τηλέφωνα στην ΕΡΑ σπορτ και το έγραψα και εγώ τότε εδώ . 

Ναι αυτός ήταν 

https://www.ertecho.gr/radio/eraspor/show/treis-laloun-kai-ksimeronei/ondemand/444556/treis-laloun-kai-ksimeronei-xristos-kontos-09-08-2023/

Ο τύπος έλεγε απίστευτα πράγματα και ενώ δεν είχε γίνει η κηδεία ακόμα . Ούτε καν να τα γράψω δεν θέλω . 

Πολλά μπράβο στο Μελ και μακάρι να μην ξαναβρεί δουλειά αλλά και ο τουιτι θα τον μαζέψει και αυτόν ... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θα του βρει δουλειά ο κυρ Γιάννης. Ας πάει μαζί με τον Βάιο κ τον ντεπονάκια να κάνουν προπαγάνδα. Μπορεί να τον πάρει ο γιαλατζι κομμουνιστής στην σπορτγκει, αν την βρίσκει με τα φέσια. Κοινώς έφαγε το γκ@υλί του κ τώρα ήρθε η ώρα να γλύψει κ τις σόλες.

Link to comment
Share on other sites

Το θυμαμαι. Δεν εκλεισε το στομα του. Απαραδεκτος γιατι ηταν και σε κρατικο καναλι

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος έκανε βουτιά  με βαθμό δυσκολίας 3,6 κ σήμερα τον έχουν πρωτοσέλιδο σε όλα τα μμε 

Αδέσμευτη αρδολογια.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Συντάκτης: Sportime Team

«Κατόπιν σχετικού αιτήματος του κου Μελισσανίδη που απευθύνθηκε στην ιστοσελίδα μας αναφορικά με άρθρο που δημοσιεύθηκε την 28/8/2023 με τίτλο: «Αποκλειστικό: Όσα έγιναν στο ημίχρονο του AΕΚ – Πανσερραϊκός Αυτά είπαν στο Γκορτσίλα, Μελισσανίδης και Παπαδόπουλος» διευκρινίζουμε προς πλήρη αποκατάστασή του, ότι ο κος Μελισσανίδης, όπως προέκυψε από το ρεπορτάζ της ιστοσελίδας, ουδέποτε εισήλθε στα αποδυτήρια των διαιτητών και ουδέποτε απείλησε ή φόβισε τον διαιτητή του αγώνα».

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Τι γαμήσι σας ρίξαμε στην λαγοφλώρο? Ε? Στα δικά σας, Μπίλυ δεν θα μένει τπτ αναπάντητο από κανέναν. Θα σας γ@μήσουμε παντού. Κάνατε μεγάλο λάθος εκείνο το βράδυ του Αυγούστου. Τώρα κακάρισε σαν καλή κότ@.

sdna 2.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου πέτυχα Χελάκη στη Κυψέλη. Δε κρατήθηκα και του είπα τη γνώμη μου για το άτομο του. 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsosmi said:

Προ ολίγου πέτυχα Χελάκη στη Κυψέλη. Δε κρατήθηκαν και του είπα τη γνώμη μου για το άτομο του. 

Του είπες, "το πάθος για χρήμα σε κάνει Παύλο Τσίμα";

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Του είπες, "το πάθος για χρήμα σε κάνει Παύλο Τσίμα";

Του είπα κάτι για την ομάδα της καρδιάς του, τα φέσια στους εργαζόμενους και το ποιόν του.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δώσει κ γαμώ τις παραστάσεις σήμερα στον πορτοκαλί βόθρο. Γράφετε, σβήνετε, γράφετε, σβήνετε. Ρόμπες ξεκούμπωτες. Μπίλυ, σε λίγο θα σαι πιο κάτω κ απ τον Λεφθέρ, που δεν περίμενα ότι υπάρχει πιο κάτω, αλλά θα σπάσεις τον πάτο αγορίνα. Και εις κατώτερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Tsosmi said:

Προ ολίγου πέτυχα Χελάκη στη Κυψέλη. Δε κρατήθηκα και του είπα τη γνώμη μου για το άτομο του. 

Ελα τωρα,

Καμε ρεπορταζ κι ασε τα μισόλογα..

Link to comment
Share on other sites

Σωστή απάντηση του Τσακιρη στο πορτοκαλι βρωμοσαιτ. Αυτό ακριβώς έγινε. Λασπη στον ανεμιστήρα έστω για μισή ώρα. (τελικά εγώ  δεν κρατιεμαι άλλο με το βαζελοβουλγαρικο σαιτ, δεν θα τους ξαναδωσω κλικ).

 

 

«Εκτέθηκαν και πάλι με Μέσα που ειλικρινά έχουν χάσει κάθε έλεγχο και εκτίθενται σε καθημερινή βάση. Όπως έγινε με την ΚΕΔ και τις γραμμές, οι οποίες αρχικά μπήκαν λάθος και κακώς δόθηκε οφσάιντ, αλλά τελικά η τοποθέτησή τους ήταν κακή γιατί αν έμπαιναν σωστά πιθανότερο είναι να αποδεικνύουν ακόμη πιο ηχηρά το σωστό της απόφασης για ακύρωση του γκολ ως οφσάιντ. Έγιναν παράγοντες της ομάδας της Έδεσσας όλοι τους…

Στην αρχή νόμιζαν ότι η ΚΕΔ τιμωρεί γιατί δεν μπήκαν σωστά οι γραμμές και δεν έπρεπε να ακυρωθεί το γκολ, το οποίο όμως τελικά σωστά ακυρώθηκε, αλλά μετά εμείς σας γράψαμε… Θλίψη πράγματι οι τύποι, το απόλυτο γελοίο της υπόθεση ντε, επιβεβαιώνουν ότι σκοπός είναι η λάσπη στον ανεμιστήρα και όποιον πάρει ο χάρος! Κι ας είναι διάρκειας μισής ώρας, η δουλίτσα να γίνεται, έως ότου μπορούμε».

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω τι ειναι αυτό που με κάνει να χαλιέμαι τόσο τα τελευταια  χρονια με την τοξικότητα. Είναι ότι τα ΜΜΕ των αντιπαλων είναι πολλά και έχουν ξεφύγει πλέον σε καραγκιοζιλίκι, ειδικά από περυσι που τους ήρθε μια πολύ πιο δυνατή ΑΕΚ από ο,τι περίμεναν. Αρχικα λοιπόν μείωσα/έκοψα mega, ΣΚΑΙ και open στα αθλητικά, τους βάζω μονο όταν θέλω να γελάσω.

Αλλα έχουμε και τα δήθεν αντικειμενικά site.

SDNA => από κυριως βουλγαρική, εντελως βαζελοβουλγαρικη προπαγάνδα πλέον 

Sport24 => ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ, ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ

Sportday => ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ

Sportfm => ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ/ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 

 

Μονο το Gazzetta.gr ΝΟΜΙΖΩ καπως κρατιέται, χωρίς να είμαι σίγουρος για αυτό γιατί δεν έμπαινα και συνεχεια.

 

Και έρχεται το ερώτημα: και πού να μπεις τελικά, πού να δωσεις κλικ να διαβάσεις και κάτι εκτός ΑΕΚ; 

πού θα δωσεις έστω με μισή καρδιά το κλικ αου; 


Ειλικρινα ως τώρα έλεγα δεν βαριέσαι, αλλά προσωπικά με έχουν κουράσει παρα πολύ ολοι τους.

Λεω να μπαίνω για λιγες μερες μονο Gazzetta και βλέπω (;) Από τους αλλους ο,τι βρω εδώ μέσα.

Αν έχετε δει κάποιο αλλο να την παλεύει λιγο είμαι όλος «αυτιά».

Link to comment
Share on other sites

Τα χουμε ζησει τις εποχες της κοκκινης προπαγανδας. Οποτε δε μου κανει εντυπωση. 

Εγω μονο τα ματια μ εμπιστευομαι και θεωρω οτι εχω λιγο μυρωδια απτο αθλημα. 

Στη τελικη ανοιγεις και τους κανονισμους και διαβαζεις. Δεν ειναι κβαντικη φυσικη

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×