Jump to content

Recommended Posts

Guest tony_montana
38 minutes ago, billy21 said:

Παιδιά αν αρχίσουν οι αρδ να γράφουν για το μπάσκετ θα φύγει κ το κλειστό απ τα Λιόσια κ θα πάει μόνο του αλλού. Δεν είναι απλά ασυλία αυτό που απολαυμάνει ο Αγγελόπουλος, είναι κάτι πολύ περισσότερο. Εμένα προσωπικά με τρομάζουν τέτοιες καταστάσεις, δείχνουν τι σήψη κ διαφθορά υπάρχει στον αρδόκοσμο της ΑΕΚ. Αν δεν σας αρέσουν οι λέξεις πείτε το ανικανότητα εκτέλεσης επαγγέλματος. Ο ένας από εμάς πάντως να ξέρετε ότι αν αποφασίσει να την κάνει ποτέ, θα φύγει ατσαλάκωτος κ αχρέωτος. Την ίδια ασυλία απολαυμάνει κ ο έτερος καππαδόκης, άλλωστε δεν ξέρει κανείς πχ λεπτομέρειες για το γήπεδο, η ομάδα δανείστηκε κ δεν το έμαθε κανείς κλπ κλπ κλπ. Απλά επειδή το αγωνιστικό αφορά περισσότερο κόσμο, ε γράφουν κ κανένα άρθρο "κριτικής". Άλλωστε όταν πια το 99% του κόσμου κράζει μια κατάσταση, το να γράψεις ένα τέτοιο άρθρο δεν αλλάζει κ πολλά.Τις αλήθειες κ για ποδόσφαιρο κ για μπάσκετ από αλλού τις μαθαίνουμε κ θα συνεχίσουμε να τις μαθαίνουμε. Οι δικοί μας αρδ είναι συνυπεύθυνοι για την κατάσταση της ομάδας κ στα 2 αθλήματα κ κάποτε οι ευθύνες θα έρθουν να τους βρουν. Μην νομίζετε ότι ξεχνάμε τα άρθρα ότι εμείς φταίμε επειδή δεν σηκώνετε του Πετράκη κ τον έχει κάνει πουτάνα του ο Τζόλε του Βορρά. Καμιά μέρα πχ θα τηλ στον Σταύρακα να τον ρωτήσω τι ξέρει για το γήπεδο, για το αν έχει δανειστεί η ΠΑΕ κ θα του ρθει κόλπος. Σταύρακα, κόψε τα πολλά τηλ γιατί άνθρωπος είμαι, ποτέ δεν ξέρεις. Θέλω να έχεις κ τον Τάσαρο μαζί όμως. Το νου σου.

Παρε και συ κανενα τηλ.Μονο εγω θα παιρνω;😂

Βαρεθηκα να κανω αντίσταση απο το πληκτρολογιο και απο το ακουστικό,μονος μου.😁

Και χωρις κειας. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, nikos said:

"ξεπουλιουνται για ενα σουβλακι"

Βέβαια μπορεί κ να τους στήνει κ κανένα περιοδικό-εφημερίδα, λέω εγώ τώρα. Μπορεί κ όχι.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, billy21 said:

Βέβαια μπορεί κ να τους στήνει κ κανένα περιοδικό-εφημερίδα, λέω εγώ τώρα. Μπορεί κ όχι.

καλα δεν το παω τοσο μακρυα, προφανως παιζουν κι αλλα. 

απλα λεω ποσο φθηνοι ειναι (και χωρις τετοια που λες)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

καλα δεν το παω τοσο μακρυα, προφανως παιζουν κι αλλα. 

απλα λεω ποσο φθηνοι ειναι (και χωρις τετοια που λες)

Συμφωνούμε.

Link to comment
Share on other sites

Όταν με το καλό μας ξαναπούν ότι φταίμε εμείς που ψωλάρει ο Πετράκης, θα αναλύσουμε κ τα του σουβλακίου, που πλέον έχει κ λαδωμένη πίττα. Ή μπορεί κ με άλλη αφορμή. Ευτυχώς λειτουργούν κ οι αρδ με λογική 90s την εποχή του 2022. 

Link to comment
Share on other sites

Δε δίνουν αυτή την εβδομάδα πάλι το οκ για τα γήπεδα οι λοιμωξιολογοι. Πού θα πάει αυτή η βαλίτσα; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Δε δίνουν αυτή την εβδομάδα πάλι το οκ για τα γήπεδα οι λοιμωξιολογοι. Πού θα πάει αυτή η βαλίτσα; 

Μόλις περασει ο επαναληπτικός με τους Βου θα επιτρέπουν οι φίλαθλοι. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Araujo21 said:

Μόλις περασει ο επαναληπτικός με τους Βου θα επιτρέπουν οι φίλαθλοι. 

Εν τω μεταξύ, αν πιστέψουμε τις διαρροές, την περασμένη εβδομάδα έλεγαν να μεγαλώσει το ποσοστό αλλά ο Πλευρης διαφώνησε. Στην αρχή της χρονιάς ήταν μια χαρά τα μέτρα, λίγοι σε κάθε θύρα, γιατί οι ΠΑΕ δεν πιέζουν προς αυτή την κατεύθυνση; 

Link to comment
Share on other sites

H Ελλάδα παραμένει μέσα στις 5-6 πρώτες χώρες παγκόσμια σε νεκρούς ανά 1Μ πληθυσμού εδώ κ λίγες εβδομάδες. Δύσκολο να χαλαρώσουν κ άλλο τα μέτρα αν δεν μειωθούν οι νεκροί. 100+ κάθε μέρα... ότι κ να πεις.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, billy21 said:

H Ελλάδα παραμένει μέσα στις 5-6 πρώτες χώρες παγκόσμια σε νεκρούς ανά 1Μ πληθυσμού εδώ κ λίγες εβδομάδες. Δύσκολο να χαλαρώσουν κ άλλο τα μέτρα αν δεν μειωθούν οι νεκροί. 100+ κάθε μέρα... ότι κ να πεις.

Ναι οκ αλλά πρέπει να βρεθεί μια λύση για όσους πήραν διαρκείας. Δεν είναι λογικά πράγματα αυτά που γίνονται, να μου πεις δεν το περίμενες; Θα σου πω το περίμενα και με μουτζωνω γιατί από τη στιγμή που παντελονιασαν τα χρήματα, δεν σε ξέρω δε με ξέρεις. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Ναι οκ αλλά πρέπει να βρεθεί μια λύση για όσους πήραν διαρκείας. Δεν είναι λογικά πράγματα αυτά που γίνονται, να μου πεις δεν το περίμενες; Θα σου πω το περίμενα και με μουτζωνω γιατί από τη στιγμή που παντελονιασαν τα χρήματα, δεν σε ξέρω δε με ξέρεις. 

H λύση είναι απλή λογιστικά. Αλλά ισχύει το δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις, δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ο,τι θετε ,πλην χρηματων.Σαν παε,ειμαστε "μεσα" ηδη.

Εκτος αν θελετε να μην κανουμε μετσγραφες.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια δηλωσε στο λαιβ ο αγαπητος Σταυρος "αν δεν ηταν ο Μελισσανιδης δεν θα ανεβαινε η ΑΕΚ απο την Γ' στην Β". Βεβαια καποιος θα μπορουσε να ισχυριστει πως δεν θα επεφτε εξαρχης στην Γ'...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Aussie said:

Ωραια δηλωσε στο λαιβ ο αγαπητος Σταυρος "αν δεν ηταν ο Μελισσανιδης δεν θα ανεβαινε η ΑΕΚ απο την Γ' στην Β". Βεβαια καποιος θα μπορουσε να ισχυριστει πως δεν θα επεφτε εξαρχης στην Γ'...

Καλά κάποιος μπορεί να ισχυριστεί ότι αν δεν ήταν η ΑΕΚ ο Μελισσανίδης θα μάθαινε ακόμη κόσμο να οδηγεί. Σχετικά είναι όλα, αναλόγως την οπτική.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Aussie said:

Ωραια δηλωσε στο λαιβ ο αγαπητος Σταυρος "αν δεν ηταν ο Μελισσανιδης δεν θα ανεβαινε η ΑΕΚ απο την Γ' στην Β". Βεβαια καποιος θα μπορουσε να ισχυριστει πως δεν θα επεφτε εξαρχης στην Γ'...

Ακόμα εκεί έχει μείνει αυτός.Απο αυτους τώρα περιμένουν κάποιοι ενημέρωση ασουμε.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Aussie said:

Ωραια δηλωσε στο λαιβ ο αγαπητος Σταυρος "αν δεν ηταν ο Μελισσανιδης δεν θα ανεβαινε η ΑΕΚ απο την Γ' στην Β". Βεβαια καποιος θα μπορουσε να ισχυριστει πως δεν θα επεφτε εξαρχης στην Γ'...

Είσαι η αιτία όλου του κακού...

Νομίζω πλέον στον Μελισσανίδη είναι πιο επίκαιρο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Είσαι η αιτία όλου του κακού...

Νομίζω πλέον στον Μελισσανίδη είναι πιο επίκαιρο 

Όχι επικαιρο απλά, διαχρονικό και αληθές 

Link to comment
Share on other sites

Τσαταλης 

Ξέρω πως το μυαλό των περισσότερων που διαβάζετε, είναι αλλού. Και το δικό μου φυσικά. Αλλά από τη στιγμή που τίποτα δεν έχει γίνει αμέσως μετά το ματς, τα υπόλοιπα θα τα δούμε. Για ένα πράγμα είμαι σίγουρος. Ακόμη κι αν μου πει κάποιος πως ο Γιαννίκης είναι το λάθος, τότε το μόνο σίγουρο είναι πως και το επόμενο θα είναι λάθος, εφόσον πέφτει όλο το βάρος τώρα στο τι θα γίνει με τον Γιαννίκη.

Πολλοί θα χαρούν αν ενδώσει ο Μελισσανίδης στη πίεση όλου αυτού που γίνεται και στις δικές του ενδεχομένως αμφιβολίες αυτή τη στιγμή. Ίσως να έχουμε περάσει τη κόκκινη γραμμή, δε λέω. Από πλευράς αποτελεσμάτων και μόνο. Όμως, θα είναι αστείο να δούμε λύση σε αλλαγή προπονητή, όταν δεν θα έχει αλλάξει τίποτα απ΄όσα έφτασαν το κλίμα στην ΑΕΚ εδώ που το έφτασαν, στο τέλος της μεταγραφικής περιόδου.

Link to comment
Share on other sites

Γράφει ο Θοδωρής Καρβουνιάρης

 

Τα έχουμε δει όλα στην ΑΕΚ. Έτσι λέμε, τουλάχιστον. Βασικά αυτό θέλουμε να πιστεύουμε, για να νιώσουμε ότι τα χειρότερα έγιναν, τα βιώσαμε και πάμε παρακάτω. Όμως αυτή η ομάδα έχει έναν συγκλονιστικό μοναδικά τρόπο να σε εκπλήσσει συνεχώς δυσάρεστα, τα τελευταία τέσσερα χρόνια.

Έχουν χαθεί ματς με χίλιους κι έναν τρόπους. Έχουν χαθεί αγώνες με την ΑΕΚ να είναι καλύτερη και να μην μπαίνει η μπάλα μέσα. Έχουν χαθεί με τον αντίπαλο να είναι καλύτερος και να κερδίζει δίκαια. Έχουν χαθεί λόγω διαιτησίας, λόγω ατομικών λαθών παικτών, λόγω ομαδικών λαθών ή ατυχίας. Και θα χαθούν κι άλλα ματς στο μέλλον με τους παραπάνω τρόπους. Όμως να χάνονται δυο σερί παιχνίδια, σε διάστημα τριών ημερών από κραυγαλέα λάθη του προπονητή από τον πάγκο, δεν το θυμάμαι!

Από τότε που έφυγε ο Δέλλας το 2015, δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην έχει κουραστεί να βλέπει αλλαγές προπονητών στην ΑΕΚ. Μόνο ο Χιμένεθ έμεινε μία σερί αγωνιστική χρονιά και ο Καρέρα έναν χρόνο ημερολογιακά. Οι υπόλοιποι μας χαιρέτησαν στους μήνες πάνω. Κούραση πραγματικά για την ομάδα κυρίως, όλες αυτές οι αλλαγές. Ήμουν, είμαι και θα είμαι πάντα υπέρ της άποψης πως ούτε παίκτης, ούτε προπονητής μπορεί να δείξει το 100% του μέσα σε λίγους μήνες, όταν πάει σε έναν καινούργιο σύλλογο. Δεν γίνεται. Είναι αδύνατον. Όταν ήρθε ο Γιαννίκης στην ΑΕΚ τον Οκτώβρη, είχα αναφερθεί σε μία παλαιότερη δήλωση του Κλοπ, ο οποίος είχε πει στη διοίκηση της Λίβερπουλ πως θέλει 2-3 χρόνια για να κριθεί σωστά. Ο Κλοπ στη Λίβερπουλ τώρα έτσι, ζήτησε 2-3 χρόνια. Φανταστείτε πόσο χρόνο χρειάζεται στην ΑΕΚ ο Γιαννίκης και ο κάθε Γιαννίκης.

Ο Γιαννίκης είναι πελαγωμένος

Όμως, συγγνώμη, αλλά το πράγμα αρχίζει και γίνεται επικίνδυνο. Όταν ένας προπονητής δείχνει πελαγωμένος φαίνεται. Και ο Γιαννίκης είναι πελαγωμένος! Τρέμει πλέον τις ήττες. Και όταν φοβάσαι κάτι πολύ έρχεται… Όπως ήρθε η ήττα στο Χαριλάου, όπως ήρθε με το Βόλο, όπως θα έρθουν κι άλλες στη συνέχεια. Η αλλαγή του Βράνιες στο 94’ είναι ακατανόητη! Βασικά, δεν είναι ακατανόητη η αλλαγή του Βράνιες μόνο, αλλά και οι τρεις εσωτερικές αλλαγές που ζήτησε να γίνουν εκείνη τη στιγμή (στο 94’ έτσι) με το ματς να… τρέχει κι ενώ θέλουμε άλλα δυο λεπτά, με την ΑΕΚ να έχει το μομέντουμ. Και άντε επειδή έχεις υπερ- ρισκάρει νωρίτερα για να ισοφαρίσεις, κάνοντας το σύστημα 3-5-2 παίζοντας με τον Λιβάι Γκαρσία δεξί μπακ χαφ (!), θες στο τέλος να το… ηρεμήσεις το πράγμα και να παίξεις πιο ορθολογικά, αφού ισοφάρισες. Στο 94’ βάζεις τον Βράνιες μέσα, βγάζεις τον Γκαρσία και δεξί μπακ – χαφ, όπως είπε ο ρεπόρτερ της ΑΕΚ στη ΝΟVA Γιώργος Βασιλείου που ήταν δίπλα στον πάγκο, δίνεις εντολή να περάσει ο Λε Ταλέκ στα χαφ και να πάει δεξί – μπακ ο Τάνκοβιτς; Στο 94’ όλα αυτά; Βάζεις έναν Βόσνιο στο γήπεδο, να πει σε έναν Γάλλο να μεταφερθεί στο κέντρο και σε έναν Σουηδό να φύγει κι αυτός από τη θέση του να πάει δεξί μπακ – χαφ που δεν έχει ξαναπαίξει ποτέ. Όλα αυτά μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου έτσι! Και έρχεται το 2-1. Άδεια η δεξιά πλευρά! Μέχρι να καταλάβουν όλοι αυτοί τι θες να κάνεις, έχει μπει το 2-1 και έχεις μπει ήδη στο αεροπλάνο της επιστροφής. Αδιανόητα και επικίνδυνα πράγματα! Θες να το… ηρεμήσεις το ρίσκο; Βάλε τον Μισελέν στη θέση του (δεξί μπακ – χαφ) βγάλε τον Γκαρσία και τέλος! Μια χαρά ήταν ο Λε Ταλέκ στο κέντρο άμυνας σε τριάδα όσο έπαιξε! Ειλικρινά δεν χωνεύεται αυτή η κίνηση.

Συν τοις άλλοις δείχνει και ηττοπάθεια αυτή η κίνηση από τον πάγκο. Στην ΑΕΚ είσαι! Εχεις ισοφαρίσει στο 85’ με υπεργκολάρα. Έχεις πάλι ψυχολογία, οι παίκτες σου πιστεύουν ότι μπορούν να το γυρίσουν, δεν κάνουν τρελές φάσεις, αλλά δείχνουν διάθεση. Και βάζεις κι άλλο αμυντικό μέσα στο 94’ με το ματς στο 1-1;

Τα υπόλοιπα θέματα…

Αυτά για τη στιγμή της αλλαγής στο 94’ που έκρινε δυστυχώς αρνητικά για την ΑΕΚ το ματς στο Χαριλάου. Πάμε και στα υπόλοιπα: Η ΑΕΚ του πρώτου ημιχρόνου πάτησε για πρώτη φορά αντίπαλη περιοχή στο 45’ με τον Σάκχοφ! Είχαμε δει άλλα τρία σουτ του Τσούμπερ ως τότε και τη μπάλα να μην φτάνει ποτέ στον Αραούχο, ο οποίος αναγκαζόταν να γυρίζει μέχρι τη σέντρα για να την πάρει. Επίσης, πετάς τον Γέβτιτς εκτός αποστολής, γιατί υπέπεσε, λέει, σε πειθαρχικό παράπτωμα, που εν τέλει ήταν ότι δυσανασχέτησε όταν έγινε αλλαγή με το Βόλο. Εντάξει, δεκτό. Γιατί τον παίρνεις στη Θεσσαλονίκη και τον αφήνεις εκτός τελευταία στιγμή;

Επιπλέον, ο Μάνταλος έχει περάσει ίωση και τραυματισμό. Και τα 45 λεπτά που έπαιξε στην επανάληψη, υπερέβαλε εαυτό ο άνθρωπος. Ξεκινάς με τον Σάκχοφ κι αντί να παίξεις πιο σφιχτά στο κέντρο με διάταξη 4-3-3 και τον Ουκρανό κοντά στον Σιμάνσκι και τις γραμμές πιο «σφιχτά», τον βάζεις 10άρι; Ο Σάκχοφ 10άρι; Και ό,τι μπορούσε έκανε τα 25λεπτά που περίπου έπαιξε σε αυτή τη θέση. Είχε και τη μεγαλύτερη ευκαιρία της ΑΕΚ εκτός του γκολ!

Για να κλείνουμε: Οι επιλογές του Γιαννίκη δυστυχώς για την ΑΕΚ έφτασαν στο σημείο του επικίνδυνου. Πώς θα αλλάξει αυτό; Ή θα φύγει ο προπονητής ή θα αλλάξει νοοτροπία ο ίδιος και θα τη μεταφέρει σωστά στους παίκτες του. Μόνο τα αποτελέσματα κρατούν τον προπονητή πλέον είναι δεδομένο. Κυριακή έχεις Απόλλωνα στο ΟΑΚΑ, μετά τη ρεβάνς Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ και ακολουθεί το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη. Εχουμε κι άλλα παιχνίδια δύσκολα μετά, αλλά ας μείνουμε στα επόμενα τρία μέσα σε μία εβδομάδα. Αν η ΑΕΚ ζήσει νέα δράματα, λογικά θα έχουμε εξελίξεις. Ειλικρινά και με το χέρι στην καρδιά μακάρι να μην έχουμε, γιατί αυτό θα σημαίνει πως και οι παίκτες και ο προπονητής θα έχουν κάνει τη δουλειά τους και η ΑΕΚ θα έχει πάρει θετικά αποτελέσματα για εκείνη. Ειλικρινά μακάρι… Όμως με ευχές δε γίνεται δουλειά.

Δεν είναι φυσικά μόνο θέμα προπονητή

Σαν επίλογο: Όλη η αυτή η κριτική στον Γιαννίκη δεν αναιρεί τα μεγάλα θέματα που γενικά έχει η ΑΕΚ ως οργανισμός. Δεν είναι μόνο αυτός το πρόβλημα. Δεν φταίει ο Γιαννίκης για όλα τα δεινά της ΑΕΚ και ούτε αν φύγει (ή αν μείνει) θα διορθωθούν τα πάντα! Μη λέμε πάλι τα ίδια: Ο Μελισσανίδης είναι αυτός που φέρει τη μεγαλύτερη ευθύνη κι αυτός που πρέπει να φτιάξει το κλίμα στην καθημερινότητα της ΑΕΚ φέρνοντας ανθρώπους επιπέδου ΑΕΚ σε βασικά πόστα… Το μεγάλο κρίμα φέτος είναι πως η μεγάλη προσπάθεια του καλοκαιριού με τις αρκετές ποιοτικές μεταγραφές που έγιναν, να εμφανίζει η ΑΕΚ μία εικόνα παρόμοια με την περσινή! Τέτοιοι παικταράδες μπροστά να μην μπορούν να βγάλουν έναν αυτοματισμό και να μην έχουν δυο χαφάρες από πίσω να κόβουν και να τους «ταΐζουν»; Η αυτοκαταστροφή σε αυτή την ομάδα είναι απίστευτη…

ΥΓ: Όταν σε αυτή τη δύσμοιρη χώρα φτιαχτεί κάποια στιγμή η παιδεία της, τότε θα μπορώ να σχολιάσω δίκαια και σωστά τον κάθε έναν που σε ημέρα πένθους πάει στο γήπεδο και βρίζει συνεχώς μανάδες παικτών και παίκτες που «απαντούν». Μέχρι τότε επιτρέψτε μου να στέκομαι, να χαίρομαι και να απολαμβάνω μόνο τύπους σαν τον Σέρχιο Αραούχο… 

www.bnsports.gr

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nikos said:

Καλούτσικα τα λέει ο παραπανω, όπως και αυτος 

https://www.enwsi.gr/1115700/me-tin-ipografi-mas/kostas-tsilis/mono-m-ayton-poy-xerei-tin-kanoniki-aek-kai-to-podosfairo.html

Τώρα θυμήθηκαν ότι ο Αραούχο είναι ο μόνος που ξέρει την κανονική ΑΕΚ; Με το βαζελο ούρλιαζε σε όλους να ανέβουν και τον έγραφαν, δεν τον έβλεπαν τότε; 

Link to comment
Share on other sites

Συζητάνε, συζητάνε για την ΑΕΚ οι αρδ, χαμένος χρόνος χωρίς νόημα πάντως. Τα πράγματα είναι απλά, αλλάζει το ιδιοκτησιακό ή αλλάζει μυαλά ο... Ηγέτης. Ε, το πιο λογικό είναι το πρώτο, ειδικά αν χαθεί η Ευρώπη, που είναι πάρα πολύ πιθανό, δεν έχει νόημα να μένει άλλο στην ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Στο 365 ,εβαλαν αρθρο για τον αγωνα στο λυομενο το 2018 , το 1-2 με γιακουμακη.

Καζαντζιδη,γραφικοτητα θελει ο ΑΕΚτζης;

Καζαντζιδη ,γραφικοτητα θα φαει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Συζητάνε, συζητάνε για την ΑΕΚ οι αρδ, χαμένος χρόνος χωρίς νόημα πάντως. Τα πράγματα είναι απλά, αλλάζει το ιδιοκτησιακό ή αλλάζει μυαλά ο... Ηγέτης. Ε, το πιο λογικό είναι το πρώτο, ειδικά αν χαθεί η Ευρώπη, που είναι πάρα πολύ πιθανό, δεν έχει νόημα να μένει άλλο στην ΑΕΚ. 

αλλαζει μυαλα δεν παιζει. ειναι τελειωμενη η περιπτωση του, ειναι ανημπορος να διοικησει την ΠΑΕ ΑΕΚ.

 

αλλαζει ιδιοκτησιακο ειναι η μονη πιθανη λυση, αλλα ενδιαφερομενο δεν ξερω αν εχουμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked and unlocked this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×