Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Αν δεν ήταν το γήπεδο και οι εγκαταστάσεις (να δούμε βέβαια και με αυτα τι και πως), θα έλεγα ότι ο τύπος έχει υπονομευσει την ιδια την ύπαρξη της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Duck_Season said:

https://www.thetoc.gr/koinwnia/article/eklepsan-ti-xalkini-protomi-tou-steliou-kazantzidi-sti-nea-ionia-binteo/

 

Αν μας παρουσιάσει κανα  Ουρουγουανο γλύπτη,  δεν είναι κακό να ψάχνουμε 

Όπως κάτι αρχαία που " βρέθηκαν" μερικές βδομάδες μετά την ανάληψη της δημαρχίας της Αθήνας από τον Μπακοιάννη

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Geologos said:

Όπως κάτι αρχαία που " βρέθηκαν" μερικές βδομάδες μετά την ανάληψη της δημαρχίας της Αθήνας από τον Μπακοιάννη

Μητσοτακεικο και αρχαία είναι φουστα -μπλουζα όπως λέμε εμείς οι σεφ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρίας δοθείσης, για να καταλάβετε πόσο μπροστά είναι ο τσιπης. Απο εσωτερική πληροφόρηση έμαθε ότι οι Νετφλιξηδες θα γυρίσουν τελικώς και άλλη σεζόν του Οζαρκ. Ψαχνοντουσαν για περιοχή στην Κολομβία της Ευρώπης. Την καπαρωσε λοιπόν ο τσιπης. Φήμες λένε ότι θα του προτείνουν και ρόλο. Αν δεν του κάτσει το Οζαρκ  αποκλείεται αλλά λεμε τώρα , θα γυρίσει το μάγο του Οζ, ή του Ροζ με τον Σεφερλη. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tarasfw said:

Στο οικόπεδο της σελμαν να σε χώσουνε

Καλό deal . σε αυτά είναι καλός . 400 στρέμματα με ιδιωτικό λιμάνι - παραλία και βιλίτσες δίπλα στη χαλκίδα .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duck_Season said:

https://www.thetoc.gr/koinwnia/article/eklepsan-ti-xalkini-protomi-tou-steliou-kazantzidi-sti-nea-ionia-binteo/

 

Αν μας παρουσιάσει κανα  Ουρουγουανο γλύπτη,  δεν είναι κακό να ψάχνουμε 

Ο χαλκός είναι στο θεό , γερή μπάζα σε όποιον το πήρε . 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Καλό deal . σε αυτά είναι καλός . 400 στρέμματα με ιδιωτικό λιμάνι - παραλία και βιλίτσες δίπλα στη χαλκίδα .

Μπρούμυτα τον πούστη

Link to comment
Share on other sites

Πουλο από την ΑΕΚ ρε και πάρε τους απατεώνες  και τις γκόμενες σου μαζι σου 

Link to comment
Share on other sites

Να ανεβάσουμε, λίγο τον πρόεδρο, "δικά σου όλα τα ακίνητα κ βίλες κ αυτοκίνητα, μου το κλεισες το σπίτι μου" . Μίλα μας πρόεδρε, για πόσα χρόνια ακόμη θα υπομένουμε τον χέστη για αρχηγό??

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κάνει εντύπωση που το οικόπεδο το πήρε ο Μελισσανίδης και όχι η "οικογένεια Μελισσανίδη"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θετικό που έκανες τη φετινή χρονιά ήταν το σημερινό σκούξιμο του στιχουργού.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Geologos said:

Εμένα μου κάνει εντύπωση που το οικόπεδο το πήρε ο Μελισσανίδης και όχι η "οικογένεια Μελισσανίδη"

Σημερα διαβασα σε αρθρο για "το Μεγαρο Αμαρουσιου" και θυμηθηκα την GIANT του Γιαγκου Δρακου.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης κάνει επαφές με δικηγόρο για θέση στη διοίκηση της ΑΕΚ

Πέραν αυτών όμως ο Μελισσανίδης και εταιρικά σκέφτεται σημαντικές αλλαγές. Και μία εξ’ αυτών που σκέφτεται είναι η ενίσχυση της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ με έναν δικηγόρο που θα έχει εμπειρία και γνώση του αντικειμένου.

Μία θέση που είχε μέχρι και τον Φεβρουάριο του 2021 ο Μηνάς Λυσάνδρου που εν συνεχεία μετέβη στην ΠΑΕ ΟΦΗ.

Ο Κύπριος παράγοντας είχε εξηγήσει στον ιδιοκτήτη της ΑΕΚ τότε ότι επιθυμεί να αποχωρήσει, καθώς εκτίμησε ότι ο κύκλος του έκλεισε και πως έδωσε ό,τι ήταν να δώσει.

Ο Μελισσανίδης έχει κάνει τις επαφές του μέχρι στιγμής, δεν έχει προχωρήσει σε κάποια συμφωνία και απομένει η τελική απόφαση του και για την θέση αυτή.

Εμ μου ηθελες την γλαστρα τον Κοσμα.... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Araujo21 said:

Ο Μελισσανίδης κάνει επαφές με δικηγόρο για θέση στη διοίκηση της ΑΕΚ

Κούγιας?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, το 1,5Μ πρόστιμο επί τσεο Λύσανδρου αφορούσε, αν αυτό σημαίνει κάτι για την επιθυμία... του Μηνά να φύγει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Πάντως, το 1,5Μ πρόστιμο επί τσεο Λύσανδρου αφορούσε, αν αυτό σημαίνει κάτι για την επιθυμία... του Μηνά να φύγει.

Α ηταν τοτε με το δανειο της Oil Tank που φανηκε στον ισολογισμο. Αν ναι, μαλλον εφυγε να γλιτωσει μην βρεθει και πουθενα μπλεγμενος ο Μηνας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Α ηταν τοτε με το δανειο της Oil Tank που φανηκε στον ισολογισμο. Αν ναι, μαλλον εφυγε να γλιτωσει μην βρεθει και πουθενα μπλεγμενος ο Μηνας.

Αν έχει υπογράψει, γιατί οι τσεοι υπογράφουν κάτι τέτοια, πως να γλυτώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το 18 πάντως η εταιρεία είναι φορολογικά ελεγμένη. Από το 19 κ μετά όχι. Οπότε ότι υπήρχε πριν το 18 έχει κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονος οτι ο Μελισσανιδης ειναι ακομα αφαντος, εμενα μου λεει πως ετοιμαζεται να το παιξει "Τρακης". Κοινως ουτε μετοχες θα δωσει πουθενα, ουτε θα ασχοληθει καθολου. Οποτε μην περιμενετε νεα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Το γεγονος οτι ο Μελισσανιδης ειναι ακομα αφαντος, εμενα μου λεει πως ετοιμαζεται να το παιξει "Τρακης". Κοινως ουτε μετοχες θα δωσει πουθενα, ουτε θα ασχοληθει καθολου. Οποτε μην περιμενετε νεα.

Το να μην ασχοληθεί καθόλου θα ήταν εξαιρετικά θετική εξέλιξη.

Link to comment
Share on other sites

Θα μιλήσει, απλά αν το έκανε άμεσα, θα φαινόνταν ότι υποκύπτει στους.... οπαδούς. Το θέμα είναι τι αλλαγές θα κάνει, αν θα κάνει. Τα σουβλάκια ψήνονται πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×