Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Μην ξεχάσεις στον έναν τον πυλώνα να βάλεις στα τσιμπούκια που έκανες φέτος. Για να μην τα ξεχάσεις ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τώρα κι εμείς περιμένουμε λογική από κάποιον που είτε πιστευει ότι ο Ωνάσης ζει είτε τον μοστράρει παντού μπας και συγκινηθεί η εγγονή και στείλει κάνα τσεκ είτε πιστεύει ότι είναι κάτι παρόμοιο με αυτόν.

Η ΑΕΚ δεν κανει μισό βήμα παραπέρα με αυτόν στο τιμόνι.

Link to comment
Share on other sites

Για να πούμε και τα πράγματα με το όνομα τους  ο Μελισσανίδης ότι πέτυχε το πέτυχε όταν είχε ικανούς δίπλα του είτε τον Καρρά με τα χρήματα είτε τον Μπάγεβιτς που ήξερει σε ποδόσφαιρο. Μόνος του όλο λάθος αποφάσεις παίρνει

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Araujo21 said:

Για να πούμε και τα πράγματα με το όνομα τους  ο Μελισσανίδης ότι πέτυχε το πέτυχε όταν είχε ικανούς δίπλα του είτε τον Καρρά με τα χρήματα είτε τον Μπάγεβιτς που ήξερει σε ποδόσφαιρο. Μόνος του όλο λάθος αποφάσεις παίρνει

Να πουμε τα πραγματα με το ονομα τους. Ο Μελισανιδης οτι πετυχε το πετυχε σε μεταβατικες καταστασεις ως μπροστινος ισχυρων. Στα 90s εκμεταλλευτηκε ως μπροστινος του Κοκκαλη το κενο εξουσιας του απερχομενου Βαρδινογιαννη και χτυπησε τιτλους πατωντας σε στρωμενη ομαδα με προπονητη. Πιο μετα, ηρθε παλι ως μπροστινος του Κοκκαλη να εξασφαλισει οτι τα πολλα λεφτα της ENIC δεν θα εφερναν την ΑΕΚ σε θεση ισχυος, οποτε εμεινες εκτος CL απο την ΑΙΚ. Στην τριτη του θητεια ως μπροστινος του Ιβαν πλεον, εκμεταλλευτηκε το κενο εξουσιας και την ασταθεια λογω πολιτικων καταστασεων του Βαγγελη και τσιμπησε το Πρωταθλημα που δεν ηθελε. Απο εκει και περα δινει τον υπερ παντων αγωνα, για να σωθει ο ΠΑΟΚ οικονομικα για τα ανοιγματα που εκανε ο Ιβαν. 

Αυτος ηταν, αυτος ειναι και αυτος θα ειναι. Παραλληλα συντηρει εναν στρατο απο ΑΡΔ, παλαιμαχους και λοιπα σκουπιδια οι οποιοι φερνουν τον κοσμο της ΑΕΚ σε μια κατασταση να μην τα κανει πουτανα ολα. Γιατι οταν βγαινει πχ ο Νεστοριδης και κλαιει για τον Μελισσανιδη, κανεις τουμπεκι ενω θα επρεπε ακομα και αυτος να φαει γαμοσταυριδια αφου στο κατω κατω της γραφης, η ΑΕΚ ειναι πανω απο ολους.

Ευχομαι μια μελλοντικη διοικηση, να τραβηξει διαχωριστικη γραμμη απο ολα αυτα, να ξηλωσει τα παντα ολα (αφισες απο Αγια Σοφια και Σπατα, να ονομασει το προπονητικο της ομαδας "ΑΕΚ Field" το γηπεδο "AEK Arena") και να κοψει τα δωρεαν εισιτηρια και τις προσκλησεις σε παλαιμαχους. Και οποιος ΑΡΔ διανοηθει να γραψει εστω ενα "ΥΓ" για ασεβειες στις ζωντανες ή πεθαμενες ιστοριες της ΑΕΚ, το επομενο δευτερολεπτο να του εχουν σπασει τα γονατα Γεωργιανοι. Απλα, ομορφα και ωραια.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Να ξαναφτιαξεις πρωταθλητρια χωρις αναλογο μπατζετ με τους αντιπαλους σου ειναι αδυνατο πλεον.

Το να κανεις μια ομαδα που να τους βαζεις δυσκολα ειναι πιο εφικτο .Σαβεφσκι.Κασαπης ,Τσιαρτας Ντεμης στην σημερινη εποχη στα 18 θα εφευγαν για Βελγιο Ολλανδιες και αν εισουν τυχερος και δεν τους ειχαν δει στα 20 θα τους πουλαγες σε Αγγλιες ,Ιταλιες.

Παιχτες σαν τον Τσιμικα ,Παπασταθοπουλο δεν προλαβαινεις να τους δεις .Αρα το χτισιμο ομαδας τυπου Μπαγεβιτς πλεον ειναι ανεφικτο.

Η εχεις μπατζετ και τους χτυπας η εισαι δευτερο πεμπτος!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το 2013 εδιωξες τον Λινεν και εφερες τον μαθητευομενο μαγο Δελλα για να μας ριξει. Το 2022 εφερες τους μαθητευομενους Γιαννικη και Οφρυδοπουλο για να μας αφησεις εκτος Ευρωπης. Εχεις τιμωρηθει και δεν θα σαι ουτε καν γηπεδο με Ολυμπιακο. Περιμενω με αγωνια να δω πως θα ολοκληρωσεις το θεατρακι αυτη την φορα. Θα χουμε μπουκα για να απεμπλακεις-αποστασιοποιηθεις-παρκαρεις μετοχες;

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΤΕ Ο ΚΟΝΤΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΦΕΡΕ ΤΟΣΟ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΩΛΟΓΕΡΕ ... ήρεμα τα γράφω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickpes21 said:

ΟΥΤΕ Ο ΚΟΝΤΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΦΕΡΕ ΤΟΣΟ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΩΛΟΓΕΡΕ ... ήρεμα τα γράφω 

Τι σχεση εχει ο Κοντος με τον τσαμπα μαγκα Μελισσανιδη;

Link to comment
Share on other sites

Ενας πούστης δεν μπορεί να εμφανιστεί να πει οτι ενδιαφέρεται?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, blanco21 said:

Ενας πούστης δεν μπορεί να εμφανιστεί να πει οτι ενδιαφέρεται?

Να εμφανιστεί που? Αν εμφανιστεί στο σύστημα ΑΕΚ θα τον φάει το μαύρο ... τσιμέντο (τους αρδ εννοώ) κ αν εμφανιστεί στου χοντρού θα λέμε πάνε να διαλύσουν την ΑΕΚ του τίγρη την ζηλευτη.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν φυγεις εσυ κωλογερε, πουλα οτι πιο ακριβο εχεις και φερε καινουρια 11αδα ελευθερους. Ολοι πουλο. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα γράψω την επόμενη σελίδα της... ιστορίας που ετοιμάζεσαι να γράψεις την Τρίτη-κ θα την γράψεις γιατί είσαι παλιόπουστας- είναι σκληρή κ δεν έχω διάθεση για να γράφω σκληρές επερχόμενες πραγματικότητες. ΠΟΥΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Με τα μπάτζετ κάνε ότι θες, όπως προείπα κ τον Μέσι να φέρεις για μένα σαν ασήμαντη οντότητα,τελείωσες. Αλλά επειδή όλο αυτό το τραβάμε για το γήπεδο, τουλάχιστον έτσι το έχουν περάσει τα παπαγαλάκια σου, εγώ πιστεύω ότι απλά δεν βάζεις μια κ κάνεις απλά τα κονέ σου μέσω της ομάδας, πρέπει να αρχίσουν οι εξηγήσεις για την Αγιά Σοφιά σιγά-σιγά. Τα ερωτήματα πολλά, τα αρδάκια μπουκωμένα από τα λεφτά που παίρνουν κ τις δουλειές που τους ανοίγεις- θα έρθει η ώρα κ γι αυτούς-, εγώ βάζω 2 εικόνες, την μια την ξαναβάζω ουσιαστικά, για να αρχίσουν κ άλλες ασήμαντες οντότητες να αναρωτιούνται κ να ψάχνουν απαντήσεις. ΠΡΕΠΕΙ να ξεκινήσει αυτή η κουβέντα πλέον κ να απαντηθούν τα ερωτήματα. Όχι δεν θα θέσω εγώ τα ερωτήματα, καιρός να αρχίσει ο κόσμος να τα θέτει μαζικά. Αλλιώς όταν ολοκληρωθεί το γήπεδο κ μπει η ομάδα μέσα θα είναι.... αργά. Και το ποστάρω εδώ, γιατί μόνο εσύ μπορείς να δώσεις εξηγήσεις. Σίγουρα μπορεί κ ο Αλέξης, αλλά αυτός δεν αλλάζει ούτε βρακί αν δεν πάρει την άδεια σου.

gipedo dikefalos 2.png

gipedo dikefalos 1.png

Link to comment
Share on other sites

Και αυτός είναι ο δανεισμός της ΠΑΕ. Ερωτήματα κ εδώ. Αν θες μας απαντάς, κ τον Τάσο να βάλεις δεκτόν. 

daneia aek.png

Link to comment
Share on other sites

Ένας αληταράς σαν κ εμένα, θα πει ότι με κάποιο τρόπο το δάνειο της ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ βγήκε απ το δάνειο της ΠΑΕ κ τα έσοδα έμειναν ανέγγιχτα. Αλλά είπαμε είμαι αληταράς κ συνωμοσιολόγος. Τέλος εδώ γιατί υπάρχει κ μια ιστορία να γραφτεί την Τρίτη. Αν δεν απαντηθούν τα ερωτήματα κ κυρίως αν δεν στα θέσει μαζικά ο κόσμος, μέσα στις επόμενες μέρες, έως τον αγλωνα με τον γαύρο- μην το τραβάω κ το σχοινί μόνος στον κάμπο- ,  παρακαλώ τους admin, να τα διαγράψουν. Ευχαριστώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Ένας αληταράς σαν κ εμένα, θα πει ότι με κάποιο τρόπο το δάνειο της ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ βγήκε απ το δάνειο της ΠΑΕ κ τα έσοδα έμειναν ανέγγιχτα. Αλλά είπαμε είμαι αληταράς κ συνωμοσιολόγος. Τέλος εδώ γιατί υπάρχει κ μια ιστορία να γραφτεί την Τρίτη. Αν δεν απαντηθούν τα ερωτήματα κ κυρίως αν δεν στα θέσει μαζικά ο κόσμος, μέσα στις επόμενες μέρες, έως τον αγλωνα με τον γαύρο- μην το τραβάω κ το σχοινί μόνος στον κάμπο- ,  παρακαλώ τους admin, να τα διαγράψουν. Ευχαριστώ.

Κάποιος θα βρεθεί να θέσει τα ερωτήματα στον πρόεδρο πιστεύω 

44CE6F47-74BD-4D30-BB1C-31D56027E655.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Κάποιος θα βρεθεί να θέσει τα ερωτήματα στον πρόεδρο πιστεύω 

44CE6F47-74BD-4D30-BB1C-31D56027E655.jpeg

Φρεσκότατο....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, chris manousopoulos said:

Σου χουν κανει τη σουφρα 50ρικο γεροξεκουτη

Δε τον νοιάζει, δεν είναι ΑΕΚ, χαίρεται κατά βάθος

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×