Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Ξεφυλλίζοντας απόψε τα ονειρά μου......(που έλεγαν και οι μέγιστοι Διονυσίου Βοσκοπουλος)...

η χρονιά ετούτη μου θυμίζει (και το ελπίζω) το 1987...

Η ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ ήδη χρόνια να αναμένει επιτέλους να μπει στο γήπεδο της στην Νέα Φιλαδέλφεια......όπως φέτος

Η ΑΕΚ εκτός Ευρώπης 7η, όπως φέτος 5η. Αγωνιστική ξεφτίλα όπως φέτος

Ξεκινάει με ελπιδοφόρο ξένο προπονητή, τον Φαφιέ, ορισμός της αποτυχίας τελικά και καταλήγει σε τσαρλατάνο τον Αλέφαντο, όπως φέτος με Μιλόγεβιτς και Γιαννικοοφρυδόπουλους....

Κι εδώ ξεκινάει η ελπίδα μου. Την πρώτη χρονια της επιστροφής στην ΝΦ με Τοζα Βεσελίνοβιτς στον πάγκο, έχουμε αξιοπρεπή πορεία, αλλά ο κόσμος που τα μάζευε χρόνια στον Ζαφειρόπουλο, ξεκινάει ανοικτή κόντρα με αποκορύφωμα το ματς με το ντου στο γήπεδο και να αντηχεί σε όλη τη ΝΦ το 'ΖΗΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ'. Φεύγει ο Ζήτα, ή τουλάχιστον παύει να ασχολείται με το αγωνιστικό, έρχεται ένας προπονητής που μαζεύει την ομάδα και επιβάλλει πειθαρχία και με λίγη τύχη η ΑΕΚΑΡΑ πάει την επόμενη σεζόν και κατακάει το πρωτάθλημα του 89, πριν ξεκινήσουν τα φανταστικά χρόνια των 90s. 

Βρε λες να έχουμε επανάληψη των σκηνικών? Η ιστορία κάνει κύκλους......

 

ΤΙΓΡΗ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nestoridis21 said:

Ξεφυλλίζοντας απόψε τα ονειρά μου......(που έλεγαν και οι μέγιστοι Διονυσίου Βοσκοπουλος)...

η χρονιά ετούτη μου θυμίζει (και το ελπίζω) το 1987...

Η ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ ήδη χρόνια να αναμένει επιτέλους να μπει στο γήπεδο της στην Νέα Φιλαδέλφεια......όπως φέτος

Η ΑΕΚ εκτός Ευρώπης 7η, όπως φέτος 5η. Αγωνιστική ξεφτίλα όπως φέτος

Ξεκινάει με ελπιδοφόρο ξένο προπονητή, τον Φαφιέ, ορισμός της αποτυχίας τελικά και καταλήγει σε τσαρλατάνο τον Αλέφαντο, όπως φέτος με Μιλόγεβιτς και Γιαννικοοφρυδόπουλους....

Κι εδώ ξεκινάει η ελπίδα μου. Την πρώτη χρονια της επιστροφής στην ΝΦ με Τοζα Βεσελίνοβιτς στον πάγκο, έχουμε αξιοπρεπή πορεία, αλλά ο κόσμος που τα μάζευε χρόνια στον Ζαφειρόπουλο, ξεκινάει ανοικτή κόντρα με αποκορύφωμα το ματς με το ντου στο γήπεδο και να αντηχεί σε όλη τη ΝΦ το 'ΖΗΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ'. Φεύγει ο Ζήτα, ή τουλάχιστον παύει να ασχολείται με το αγωνιστικό, έρχεται ένας προπονητής που μαζεύει την ομάδα και επιβάλλει πειθαρχία και με λίγη τύχη η ΑΕΚΑΡΑ πάει την επόμενη σεζόν και κατακάει το πρωτάθλημα του 89, πριν ξεκινήσουν τα φανταστικά χρόνια των 90s. 

Βρε λες να έχουμε επανάληψη των σκηνικών? Η ιστορία κάνει κύκλους......

 

ΤΙΓΡΗ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ!

δεν ειχαμε βγει ευρωπη  και το 1984 επισης

Link to comment
Share on other sites

Ψόφο καριόλη μας ντρόπιασες.

Δεν σε σώζει πλέον ούτε το γήπεδο.

Βάλτο στον κώλο σου.

Γκρέμισέ το και δώσε μας πίσω την αξιοπρέπεια και την περηφάνεια μας ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ.

Μας έριξες κατηγορία, μας άλλαξες την νοοτροπία, μας έκανες να ντρεπόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Nestoridis21 said:

... έρχεται ένας προπονητής που μαζεύει την ομάδα και επιβάλλει πειθαρχία και με λίγη τύχη η ΑΕΚΑΡΑ πάει την επόμενη σεζόν και κατακάει το πρωτάθλημα του 89, πριν ξεκινήσουν τα φανταστικά χρόνια των 90s. 

Εδώ "έσφιξα".

Ομολογουμένως ..............

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Εδώ "έσφιξα".

Ομολογουμένως ..............

:ph34r:

Οι αλήθειες να λέγονται Νονε, άσχετα αν κατέληξε Βάτραχος.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα εν το μεταξύ αυτό που με έχει πειράξει πιο πολύ είναι η φανέλα. Όχι που δεν μου άρεσει αλλά που κ καλά βάζει τον εαυτό του πάνω από την ΑΕΚ κ κάνει πλάκα. Κακό ψοφο κ γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rossi said:

Εμένα εν το μεταξύ αυτό που με έχει πειράξει πιο πολύ είναι η φανέλα. Όχι που δεν μου άρεσει αλλά που κ καλά βάζει τον εαυτό του πάνω από την ΑΕΚ κ κάνει πλάκα. Κακό ψοφο κ γρήγορα.

Τιγραϊκός FC;

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rossi said:

Εμένα εν το μεταξύ αυτό που με έχει πειράξει πιο πολύ είναι η φανέλα. Όχι που δεν μου άρεσει αλλά που κ καλά βάζει τον εαυτό του πάνω από την ΑΕΚ κ κάνει πλάκα. Κακό ψοφο κ γρήγορα.

Ούτε καν δεν έχει γίνει έτσι .

Αυτό το σχέδιο έβγαλε η Nike , αυτό σου έδωσε για σας 

Η ομάδα είναι στον αυτόματο σε όλα τα επίπεδα.

Το μόνο που ασχολείται ο μεγάλος , είναι τα κανόνια , οι κυβολιθοι κτλ κτλ 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ούτε καν δεν έχει γίνει έτσι .

Αυτό το σχέδιο έβγαλε η Nike , αυτό σου έδωσε για σας 

Η ομάδα είναι στον αυτόματο σε όλα τα επίπεδα.

Το μόνο που ασχολείται ο μεγάλος , είναι τα κανόνια , οι κυβολιθοι κτλ κτλ 

Και με τις τιγρε φανέλες ασχολείται 

Link to comment
Share on other sites

3/12/21 η τιμωρία... ενδιαφέρον το τι αναφέρει στην περίπτωση που η ΑΕΚ ΔΕΝ συμμορφωθεί. Τάσο μου για πες συμμορφώθηκε ή για να γλυτώσουμε την ξεφτίλα δεν θα συμμετάσχουμε στο Κονφερανς εις γνώσιν μας?? Μπα, μωρέ υπερβολικό... Αλήθεια κάτι για license λέει κάτι για several λέει, κοινώς είμαστε μπουρδέλο στα Αγγλικά λέει... Θα μας βοηθήσει κάποιος με την ανάλυσή του? Τάσο θες?

ffp aek fifa.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μήπως το πρόστιμο το φάγαμε όχι γιατί.... ξεφύγαμε στα έξοδα- αλήθεια???- αλλά γιατί δεν τηρήσαμε άλλους κανόνες του FFP που δεν αφορούν τα έξοδα, αλλά, άλλους τομείς της ΠΑΕ?? Μήπως κάποιος δεν έστελνε σωστές καταστάσεις με τις υποχρεώσεις? Μήπως δεν είμαστε οκ οικονομικά προς κάποιον? Μήπως συμβαίνει κάτι άλλο? Περιμένω κάποιος να μας πει. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ούτε καν δεν έχει γίνει έτσι .

Αυτό το σχέδιο έβγαλε η Nike , αυτό σου έδωσε για σας 

Η ομάδα είναι στον αυτόματο σε όλα τα επίπεδα.

Το μόνο που ασχολείται ο μεγάλος , είναι τα κανόνια , οι κυβολιθοι κτλ κτλ 

Δηλαδή είναι τελείως τυχαίο που έχει υπονοούμενα τίγρης κ ότι δεν το διάλεξε? Εγώ δεν το πιστεύω. Η νίκε σου λεειεχω αυτά διάλεξε.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, billy21 said:

3/12/21 η τιμωρία... ενδιαφέρον το τι αναφέρει στην περίπτωση που η ΑΕΚ ΔΕΝ συμμορφωθεί. Τάσο μου για πες συμμορφώθηκε ή για να γλυτώσουμε την ξεφτίλα δεν θα συμμετάσχουμε στο Κονφερανς εις γνώσιν μας?? Μπα, μωρέ υπερβολικό... Αλήθεια κάτι για license λέει κάτι για several λέει, κοινώς είμαστε μπουρδέλο στα Αγγλικά λέει... Θα μας βοηθήσει κάποιος με την ανάλυσή του? Τάσο θες?

ffp aek fifa.png

τσαταλης στο τσετσενικο

A51260D8-63CC-42ED-98EA-7458A16843BB.jpeg

074EAC57-E187-45AD-B45A-E4EC8F107F99.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Τελικα μηπως δεν βγηκαμε εν γνωση του ηγετη? 

O Τάσος λέει είμαστε οκ. Έμπιστος... δείχνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

O Τάσος λέει είμαστε οκ. Έμπιστος... δείχνει.

O Τασος και καποιοι αλλοι και να μου πουν οτι ειναι μερα εγω θα βγω να κοιταξω μονος μου. Οπως εγραφαν οτι ολα ειναι τελεια στον οργανισμο και μετα βγηκαν στην φορα οτι τα αποδυτηρια αμς ειναι μπουρδελο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Araujo21 said:

Τελικα μηπως δεν βγηκαμε εν γνωση του ηγετη? 

Οχι ρε συ. Απλα την πατησε με Οφρυδοπουλο και Γιαννικη 6 μηνες. Οπως τοτε που σκουπισαμε Λινεν και φεραμε Δελλα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και φτάσαμε πριν καν τελειώσει το πρωτάθλημα κοντά στο σενάριο που είχε γράψει ο τρελός κ αλητήριος Μπίλης πριν κανένα 6μηνο... Η ομάδα να έχει αποτύχει πλήρως αγωνιστικά με τον χειρότερο τρόπο, οι οπαδοί στα κάγκελα να έχουν ξεκινήσει αντιδράσεις, ο οργανισμός στελεχιακά διαλυμένος..... μένει μόνο να βρεθεί ένας... τρελός πλούσιος να πει ενδιαφέρομαι για την ΑΕΚ... μόνο για την ΑΕΚ, ούτε μουσεία, ούτε πυλώνες, ούτε κλάμα κ οδυρμός-αν φυσικά το γήπεδο σου ανήκει-.... Ούτε ψύλλος στον κόρφο σου....Σχεδόν καυλώνω στην σκέψη... Να θυμάσαι ότι ο κόσμος μας είναι γεμάτος τρελούς κ κυρίως εκκεντρικούς. Από 151 απόδοση του σεναρίου, πέσαμε στο 25 κ αύριο θα πέσει κ άλλο...

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×