Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Είναι γνωστό εδώ και καιρό πως δεν υπάρχουν λέξεις να περιγράψουν την σμίκρυνση που έχεις κάνει και την ανυποληψία που έχεις βυθίσει την ομάδα,

Στηρίζεσαι στην παράλογη αγάπη που δείχνει ένα αδιανόητα μεγάλο ποσοστό ΑΕΚτζήδων για να συμπεριφέρεσαι όσο πιο αλήτικα μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο Βαγγέλας κάνει το καλύτερο για την ομάδα του, ο μελ, το χειρότερο για την ομάδα μας.

Ένα βήμα πριν την Premier League ο ένας, "τόσο μπορώ" (5η θέση ελληνικού πρωταθλήματος) ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, tarasfw said:

Εννοείται, δε συγκρίνονται. Ο ένας τη φτιάχνει και ο άλλος τη διαλύει. Για αυτό και είναι μεγαλύτερο σιχαμα

Εγώ πάλι νομίζω ότι ο Μιμης είναι πιο γαυρος από τον Βαγγελα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Εγώ πάλι νομίζω ότι ο Μιμης είναι πιο γαυρος από τον Βαγγελα

Nαι ρε φίλε είναι, κανένας δεν έχει

 μισήσει την ΑΕΚ τόσο πολύ όσο ο απατεώνας 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Nαι ρε φίλε είναι, κανένας δεν έχει

 μισήσει την ΑΕΚ τόσο πολύ όσο ο απατεώνας 

Πραγματικά ομως

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Να σε γαμάει ο Κούγιας κάθε βράδυ με μάσκα κυπέλλου Ιβάν, κατασκευαστή δεξαμενών συλλογής σπέρματος.

Link to comment
Share on other sites

Καθε λεπτο που περναει με εσενα προεδρο, η ΑΕΚ μικραινει. Πουλο και παρε και το γηπεδο μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγκαίνια και μακριά, όσο πιο μακριά γίνεται, ακόμα και εκτός πλανήτη ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Τολμώ να πω πως η συγκεκριμένη κωλόγρια έχει κάνει τόσα άλλα κακά στην ομάδα διαχρονικά που το φετινό είναι πταίσμα της σειράς 

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα θα συνεχιστεί το βιβλίο της ιστορίας του Δημήτρη Μελισσανίδη. Υπάρχει κάτι ακόμη στο οποίο δεν έχει γράψει ιστορία... ένας στόχος. Θα δούμε αν θα γραφτεί εδώ βέβαια, γιατί με τόσες κατάρες που έχει φάει, ποτέ δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

"ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΝΕΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 23 ΠΟΥ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑΡΑ"

Ποσιμπολ με την πουστρα που μπλεξαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισήμως πιο κάτω από Ζητα, μου θελε να συγκριθεί και με τον Μπαρλο.

Link to comment
Share on other sites

Σήκω φύγε μωρέ παπάρα και πάρε και τις πουτανιτσες σου μαζί με πρώτη την Γιάννα Π.

Link to comment
Share on other sites

Καταραμένε εξαφανίσου έχεις μαυρίσει τις ψυχές μας γαμώ τα πάντα σου ρε απατεώνα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×