Jump to content

Recommended Posts

18 minutes ago, steluckyy said:

Προσπαθει το κυβερνητικο να ριξει τους τονους αλλά η δηλωση με εχει κατατρομαξει.

WTF?

Τι αν μεινεις ρε μπαγασα;

Έχει γίνει ένας ψιλοχαμός και επικρατεί πανικός στα social όλοι αναρωτιούνται γιατί δήλωσε ο ματίας αν θα μείνω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι στις μέρες του μήνα που κατέβηκαν οι Ρώσοι πάλι. Μην του αντιμιλάτε και να του λέτε ναι. 

Link to comment
Share on other sites

Τον είδαν φίλοι τις προάλλες να τρώει παγωτό στην πλατεία Αλεξάνδρας και να χαριεντιζεται με πειραιωτισες. 

Link to comment
Share on other sites

την ατακα αυτη ο αλμειδα την εχει πει καμια 40αρια φορες αλλα τωρα λερωσαμε σερβιετες 

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικά όσα είπε ο Αλμέιδα στην βράβευση από τους παλαίμαχους.:

«Είναι τεράστια τιμή να περνάω το βράδυ με όλους εσάς. Είμαι ενάμιση χρόνο σε αυτο το θαυμάσιο κλαμπ, που δεν σταματά ποτέ να με εκπλήσσει θετικά.

Υπάρχει ένα τεράστιο μέρος της ζωντανής ιστορίας της ΑΕΚ εδώ. Σας σέβομαι, σας θαμάζω και είμαι χαρούμενος που το κλαμπ σας τιμά. Είναι η δεύτερη συνεχόμενη χρονιά που είμαι εδώ.

Εμβαθύνω με όσους συνεργάζομαι, στον καταπληκτικό πολιτισμό που έχετε οι Έλληνες. Κάποιες φορές νιώθω πως ζω στην Αργεντινή, μοιάζουμε σε πολλά πράγματα. Ευχαριστώ τον κ. Μελισσανίδη που είμαι εδώ, που μου επιτρέπει να δουλεύω, μου συμπεριφέρεται σαν να είμαι μέλος της οικογένειας του. Ευχαριστώ όλον τον κόσμο της ΑΕΚ, μακάρι ο Θεός να μας βοηθήσει να παίζουμε με πάθος και αγάπη. Να συνεχίσει η λέξη ένωση, να φτάσουμε όλους εσάς και αν μπορούμε να σας ξεπεράσουμε. Σας περιμένω σε μια προπόνηση. Οι ποδοσφαιριστές σας χρειάζονται και αν κάποια στιγμή σταματήσω θα ήθελα να πατήσω ξανά το γρασίδι. Μόνο ΑΕΚ»

 

Το μάζεψες σήμερα και την γλύτωσες την επίσκεψη. Στην επόμενη όμως δεν χαρίζουμε Κ. Ματίας.

  • Δικεφαλάκι 14
Link to comment
Share on other sites

Ήταν ΑΕΚ πριν πολύ καιρό αλλά δρν το είχε καταλάβει 

ενας από έμας ο Αλμειδα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Agent HAF said:

Μόνο ΑΕΚ»

Γιονσον: "Επ κόουτς, σε κυνηγάει κι εσένα αυτός ο μαλάκας με το σκύλο στη Γλυφάδα;" 

  • Hahaha 34
Link to comment
Share on other sites

Αχαχα τι μλκας είσαι ρε.

Τον ξαναπετυχα f2f πριν λίγο, με σκούφο και μπουφαν αυτός, σορτσάκι και κοντομάνικο εγώ γυρνώντας από τρέξιμο.

- Hi Jens

- Hi (Λούης)

(εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος)

  • Hahaha 23
Link to comment
Share on other sites

Ο Ματίας μας επέλεξε,  δεν τον επιλέξαμε.  Σαν τα γατιά,  για αυτό και το δέσιμο είναι βαθύτερο και ιδιαίτερο. Οποιος έχει γατι καταλαβαίνει ότι εμείς τελικώς ζούμε στο σπίτι της γάτας και όχι το αντίστροφο  όπως ζούμε σήμερα στον πλανήτη Πελάδο   Δεν υπάρχει τίποτα από την παλιά ΑΕΚ. Και στις κακές μας στιγμές ουτε μίζεροι είμαστε,  κυρίως δεν ψάχνουμε για δικαιολογίες.  Δεν υπάρχει αυτό το "ΑΕΚ είσαι " η ξινισμένη παλεμαχιλα  

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, agelos said:

με σκούφο και μπουφαν αυτός, 

Από βδομάδα στην οικία Γιονσον:

676281bfd951c947c13b439d981b87c4.jpg

"Γυναίκα, βγάζω το σκύλο δέκα λεπτά..." 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μέχρι τα βαθειά σου γεραματα ανεξαρτήτως αποτελεσμάτων. Μας έχεις κανει 15 χρόνων πάλι.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω οτι οποτε ακουω τον αλμευδα ηρεμω και γεμιζω θετικα συναισθηματα. ειναι απιστευτα επιδραστικος. θα πεσουμε σε καταθλιψη οταν σταματησει

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι "κουτσομπολιστικο" Μόλις πληροφορήθηκα από αργεντινο φίλο μου, οτι η μεγάλη  κόρη του Ντιέγκο Μαραντονα, Νταλμα, στην εφηβεία της ήταν ερωτευμένη με τον Πελάδο. Έρωτας που έμεινε ανεκπλήρωτος βέβαια. 

Link to comment
Share on other sites

Ματίας, θα πρέπει να μιλήσουμε λίγο για το θέμα των κακών συναναστροφών...

ntousan-almeida.webp

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nf28 said:

Ματίας, θα πρέπει να μιλήσουμε λίγο για το θέμα των κακών συναναστροφών...

ntousan-almeida.webp

Ως παλαίμαχος του Ολυμπιακου πηγε εκει;

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nf28 said:

Ματίας, θα πρέπει να μιλήσουμε λίγο για το θέμα των κακών συναναστροφών...

ntousan-almeida.webp

Ποιος είναι αυτός δίπλα στον πρίγκηψ;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ποιος είναι αυτός δίπλα στον πρίγκηψ;

Ενας Σέρβος πρώην προπονητής του σκατόγαυρου

  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×