Jump to content

Recommended Posts

πρωτη φορα βγηκε προπονητης με 100 κιλα αρχιδια να πει οτι φταιει και αυτος για τους τραυματισμους και θα το αλλαξουν του χρονου

εισαι γιγαντας μεινε σε παρακαλω μεχρι τα βαθεια γεραματα εδω

  • Δικεφαλάκι 20
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κράτησα αυτό για την κριτική που είπε άντε γιατί έχουμε ποινικοποιήσει τη κριτική στον οργανισμό  . 

Υπάρχουν πάντα οι κριτικές. Εντάξει, δεν τρέχει τίποτα, πάντα θα υπάρχουν. Και φυσικά μέσα σε όλο αυτό είναι ένας προπονητής που κάνει λάθη και αυτός είμαι εγώ. Αυτό είναι ξεκάθαρο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω πολύ που παραδέχεται λάθη και επαναξιολογεί τα πράγματα.

Δεν είναι μπετόν αρμέ στις τακτικές του,  όπως ήταν σχεδόν όλοι που έχουν έρθει κατά καιρούς και κοιτάει να διορθώνεται.

 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Ρε πόσο τυχεροί είμαστε που έχουμε στον πάγκο ένα τέτοιο προπονητή και άνθρωπο.

Τρομερή προσωπικότητα όπως έγραψε κι ο αμιντι, δεν κολλάει πουθενά. Και ξέρετε γιατί? Γιατί τα έχει καλαμε τον εαυτό του, πράγμα σπάνιο.

  • Δικεφαλάκι 10
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

O Aλμέιδα είναι ειλικρινής,  παντελονάτος, αναγνωρίζει δικά του λάθη για ζητήματα που θα μπορούσε να τα αποδώσει μόνο σε άλλα πράγματα(πολλά παιχνίδια κλπ.), ενώ διδάσκει ποδόσφαιρο. Και ουσιαστικά λέει ότι γράφαμε εδώ μέσα λίγοι.

Τόσο για την κριτική με βάση το αποτέλεσμα, όσο και για τις αθρόες μεταγραφές. Σου λέει ο ΑΛμέιδα, το είπε δηλαδή όταν ρωτήθηκε για τον Μπακασέτα, ότι "με αυτό το ρόστερ, τόσο γεμάτο, ποιον να βγάλεις, ποιος να φύγει;" Όσο και για το ότι δεν μας αφορά τι κάνουν οι άλλοι, οι οποίοι πάντως έπαιζαν με σεντερ φορ κεντρικό αμυντικό και έχασαν τον κορυφαίο τερματοφύλακα του πρωταθλήματος, ενώ παίρνουν και δανεικούς.

Εφόσον μείνει ο Αλμέιδα, εγγυάται ουσιαστικά πολύ καλά πράγματα για την ΑΕΚ και αποτελεί την μεγαλύτερη μεταγραφή από το 2022 μέχρι και σήμερα.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Φ Υ Γ Ε

 H αλήθεια είναι πως δεν μπορεί να τον σηκώσει ο οργανισμος ΑΕΚ ... δεν έχει μάθει σε τέτοιους ανθρώπους ...

 

ΤΣΙΜΕΝΤΩΣΤΕ ΤΟΝ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Φ Υ Γ Ε

Όταν τα έλεγε κάποιος, εσύ έβγαινες έξω για τσιγάρο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, To Kitrino Tsakali said:

Όταν τα έλεγε κάποιος, εσύ έβγαινες έξω για τσιγάρο.

Δεν καπνίζω κύριε, διασώσεις των ανταγωνιστών 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Προχθές, μετά το παιχνίδι, όταν έκανα τις δηλώσεις είχα διαβάσει κάτι πράγματα περίεργα. Και όταν βλέπω κάποια πράγματα στο ποδόσφαιρο, είναι σαν μου στρώνουν με τέτοιο τρόπο το κρεβάτι ώστε να… ξαπλώσω. Έτσι ξεκινάει η διαδικασία στο ποδόσφαιρο να διώξουν προπονητές! Όταν η ομάδα έχει αποκλειστεί από ένα Κύπελλο, κάνοντας κάποιες συγκρίσεις – με τις οποίες εγώ δε συμφωνώ – ότι δεν καταφέραμε να μπούμε στο Τσάμπιονς Λιγκ, ότι μείναμε εκτός Europa League, εκεί είναι όταν πρέπει να μεταφερθούν άλλα πράγματα. Εγώ θεωρώ ότι η ΑΕΚ αυτό που έκανε ήταν κάτι το αξιόλογο στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Ματίας Αλμειδα που μας ανέλυσες τις σκέψεις σου για την τωρινή κ την μελλοντική ΑΕΚ. Προχωράμε ενωμένοι για το πρωτάθλημα κ το μέλλον.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τρομερός Ματίας

Εάν η ομάδα κερδίζει, γίνονται λίγες κινήσεις. Και θα κερδίζουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά μας έδειξε πόσο τεράστιος προπονητής είναι και τεράστια προσωπικότητα!Μου αρέσει πόσο απλά βλέπει τη ζωή το ποδόσφαιρο το έχει φιλοσοφίσει!

Ήρθε και έβαλε μια τάξη σε αυτό το κωλοχανείο που ήμασταν!Ο τρόπος που θέλει να λειτουργεί το ποδοσφαιρικο τμήμα το παρόν και το μέλλον της ομάδας και το πως θέλει να είναι η ΑΕΚ τα επόμενα χρόνια.Έχει πολλά κιλά κάκαλα να παραδεχτεί τα λάθη του και θα τα διορθώσει,μαθαίνει απο τα λάθη του.

Μείνει για πάντα στην ΑΕΚΑΡΑ ΜΑΣ έχουμε πίστη σε εσένα οτι θα κάνεις το καλύτερο για την καψούρα μας!

Link to comment
Share on other sites

Αδιανόητο να μην μείνει 10 χρόνια στην ΑΕΚ αυτός ο άνθρωπος..!!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι αυτο που λεει για νεανικες ομαδες και αθλητικοτητα προεκυψε εντονα μετα την Αντβερπ.

Εκει ειχαμε μια ομαδα με παρόμοιο ταλέντο αλλα πολλα παραπανω τρεξίματα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη συνέντευξη και χρήσιμη, είχα αναρωτηθεί κι εγώ πρόσφατα εδώ μέσα μήπως είναι η στιγμή να μας πει κάποιος από την ομάδα πού βαδιζουμε και να που ήρθε ο αρμόδιος. 

Διάβασα αυτά που ήθελα ακριβώς, υπάρχει σχέδιο συγκεκριμένο και δεν δείχνει διατεθειμενος να κάνει εκπτώσεις σε αυτό. Απόλυτη εμπιστοσύνη στον Ματίας. 

  • Δικεφαλάκι 6
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Αλμευδολάγνος, Αλμευδάκι και Αλμευδόσκυλο μέχρι να σβήσει ο ήλιος! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν τιθεται καν θέμα ότι τον αγαπάμε και συνεχίζουμε μαζί 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με εντυπωσιάζει στην περίπτωση του είναι η τόσο μεγάλη μελέτη που ρίχνει στην ομάδα. Θυμάται αδιανόητες λεπτομέρειες.

Επίσης μου λιώνει την καρδούλα η αποκάλυψη ότι είναι κι αυτός ένα τελειωμένο πρεζακι σαν εμάς που στα στιγμιότυπα χαζεύει την εξέδρα. Αν ερωτηθεί, ο τύπος παίζει να ξέρει να πει 10+ συνθήματα μας.

Δεν ξέρω πως λέγονται αυτά με όρους ψυχολογίας που είναι και στη μόδα πλέον, αλλά τα τραύματα από τον Μπάγεβιτς είναι ακόμα εδώ. Θα προσπαθήσω όσο γίνεται να μη δεθώ 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αλμειδα ο Βενγκέρ της ΑΕΚ 

(ελπίζω όχι σε τίτλους - να τον ξεπεράσει ) 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχει γνωρίσει αυτή η ομάδα προσωπολατρεία σαν αυτή. Βάτραχος και Ντέμης θα είναι σαν φλερτ δημοτικού. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheNarrator said:

Ματιας ο ανθρωπος που ξεπλυνε τη βατραχοσερβιλα

Μην τον αφησετε να φυγει, φερτε του χαφ ρεεε

Εντωμεταξυ δεν υπαρχει καν σύγκριση με τον βατραχο ως ποιότητα ατόμου. Και μιλάω για πριν την προδοσία.

Οτι εξακολουθεί να παραδέχεται λάθη καπως με ανέβασε κι άλλο σήμερα. 
 

Μακαρι να στηριχτεί από την διοίκηση οσο περισσότερο γίνεται.
 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×