Jump to content

Recommended Posts

'' Τη μέρα που δεν θα το έχω ξεκάθαρο, θα σημαίνει ότι εγώ δεν μπορώ να είμαι άλλο εδώ. ''

O  αγαπημενος ολων μας - σε βαθμο παραληρηματος -  ΠΕΛΑΔΟ ...

ποτε δεν λεει κατι που δεν εχει βαση ... ουτε ομιλει τυχαια εν τη ρυμη του λογου.

Η συγκεκριμενη δηλωση ειναι καμπανακι .

Που αναφερεται το ξερει μονο ο αποδεκτης.

Προσωπικά το βλεπω σαν εμμεση προειδοποιηση μη στηριξης.

Τι σημαινει η μη στηριξη σε ενα προπονητη ?...

Προφανως ενας βασικος λογος ειναι η ενισχυση της ομαδας με παικτες που ειναι ικανοι να πραγματοποιησουν τους στοχους της ομαδας που εθεσε ο ιδιος .

Ο ανθρωπος ζηταει παικτες χωρις να ζητα ... εκθετοντας την ΠΑΕ και τον προεδρο...

Το νου σας..

..................................................................................................................................................................

Ας μην το συνεχισω και γινω δυσαρεστος.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα δεν ξερω πως εφτασες σε αυτο το συμπερασμα οσο και να σκεφτω τι θελει να πει δεν φτανω εκει που εφτασες εσυ 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

πραγματικα δεν ξερω πως εφτασες σε αυτο το συμπερασμα οσο και να σκεφτω τι θελει να πει δεν φτανω εκει που εφτασες εσυ 

Όταν ο άνθρωπος βγαίνει και λέει δημόσια ότι κάποια πράγματα δεν διορθώνονται με την προπόνηση αναφερόμενος στον κύριο Γεώργιο clown Αθανασιάδη αλλά βγαίνουν από την ΠΑΕ διαρροές ότι δεν θα πάρουμε τερματοφύλακα πόσο ευχαριστημένος μπορεί να είναι ο Ματίας άραγε; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antiviosis21 said:

Όταν ο άνθρωπος βγαίνει και λέει δημόσια ότι κάποια πράγματα δεν διορθώνονται με την προπόνηση αναφερόμενος στον κύριο Γεώργιο clown Αθανασιάδη αλλά βγαίνουν από την ΠΑΕ διαρροές ότι δεν θα πάρουμε τερματοφύλακα πόσο ευχαριστημένος μπορεί να είναι ο Ματίας άραγε; 

δεν ξερω διαφωτισε μας εσυ ρε μαστορα που ξερεις καλυτερα 

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

πραγματικα δεν ξερω πως εφτασες σε αυτο το συμπερασμα οσο και να σκεφτω τι θελει να πει δεν φτανω εκει που εφτασες εσυ 

Θα σου απαντησω ευθεως amd .

Ειναι η 1η φορα απο τη στιγμη που πατησε το ποδι του στην Ελλαδα που μιλαει για κατι που πιθανως - καποια στιγμη - μελλοντικα - σε περιπτωση που κατι δεν θα εχει ξεκαθαρο στο μυαλο του ...!!!

Μα ειναι δυνατον αυτος ο ανθρωπος να μην εχει κατι ξεκαθαρο στο μυαλο του οσον αφορα στην ομαδα ? 

Επισης ειναι η 1η φορα ( νομιζω ) που ομιλει περι αποχωρησης εντεχνα ( εγώ δεν μπορώ να είμαι άλλο εδώ. )

Ευχομαι να λεω μαλακιες και ολα τα παραπανω να ειναι κυηματα της νοσηρης φαντασιας μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Θα σου απαντησω ευθεως amd .

Ειναι η 1η φορα απο τη στιγμη που πατησε το ποδι του στην Ελλαδα που μιλαει για κατι που πιθανως - καποια στιγμη - μελλοντικα - σε περιπτωση που κατι δεν θα εχει ξεκαθαρο στο μυαλο του ...!!!

Μα ειναι δυνατον αυτος ο ανθρωπος να μην εχει κατι ξεκαθαρο στο μυαλο του οσον αφορα στην ομαδα ? 

Επισης ειναι η 1η φορα ( νομιζω ) που ομιλει περι αποχωρησης εντεχνα ( εγώ δεν μπορώ να είμαι άλλο εδώ. )

Ευχομαι να λεω μαλακιες και ολα τα παραπανω να ειναι κυηματα της νοσηρης φαντασιας μου.

θελω να σου απαντησω ευγενικα :D οποτε δεν θα σου απαντησω απλα θα πω οτι 

ο αλμειδα εχει πει σε 1,5 χρονο καμια 10αρια φορες οτι καποια στιγμη δεν θα ειναι εδω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

θελω να σου απαντησω ευγενικα

και ευγενικα να μη μου απαντησεις...δεν παρεξηγιεμαι με ατομα που εκτιμω..😁

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Οντως , το έχει πει 10 φορές ότι κάποια στιγμή θα φύγει. Οτι όταν δεν βγαίνουν τα αποτελέσματα θα φύγει λόγω του κοσμου και των αρδ, και το ίδιο γενικά με διάφορους τρόπους. 

Εν προκειμένω δεν βλέπω μπηχτή . 

Όχι ότι έχει σημασία,  νομίζω ψάχνουμε ψύλλους στα άχυρα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση γκέκας σήμερα, αρχίζει και τρίζει η καρέκλα σου. Νίκη η τανξ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση γκέλας απλά να δεχθούμε οτι ο φιλος μας ο μελ ειναι ................ και έδωσε ένα πρωτάθλημα που θα το έπαιρνες με 25 βαθμούς διαφορά -αν ήθελες-

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση γκελας υπάρχουν ευθύνες σε όλους,  μηδενος εξαιρουμενου ,και δεν γίνεται να μην αποδοθούν.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, enck1 said:

Σε περίπτωση γκέλας απλά να δεχθούμε οτι ο φιλος μας ο μελ ειναι γιος πουτάνας και έδωσε ένα πρωτάθλημα που θα το έπαιρνες με 25 βαθμούς διαφορά -αν ήθελες-

Τι φταίει ο Μελισσανίδης αν το χαρέμι του Αλμέιδα είναι ανίκανο να κερδίσει μικρές και νεοφώτιστες ομάδες γιατί μετά το 60' έρχεται μαζική περίοδος;

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

επρεπε να γινεις πεζογραφος η αγελη εγινε χαρεμι 🤣

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Το αγέλη δεν είναι δικό μου, πρώτη το χρησιμοποίησε η ορίτζιναλ σε ανακοίνωση πριν το ματς με παοκ στην Τούμπα πέρυσι στα π.ο.

Το χαρέμι οκ, δεν είναι πρωτογενής έμπνευση, κάτι που θα έκανε αντίθεση με τη λέξη αγέλη έψαχνα. Όχι ιδιαίτερη προσπάθεια με λίγα λόγια. Αν περάσουν πρώτοι, είναι πάλι αγέλη 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τι φταίει ο Μελισσανίδης αν το χαρέμι του Αλμέιδα είναι ανίκανο να κερδίσει μικρές και νεοφώτιστες ομάδες γιατί μετά το 60' έρχεται μαζική περίοδος;

Παίζεις με κάποιον Αθανασιάδη στα γκολποστ επειδή ο βασικός σου τερματοφύλακας είναι τραυματίας για 30η φορά

Απο πέρσι ήξερες πόσο γίδι είναι ο Αθανασιάδης, απο πέρσι ήξερες οτι τραυματίζεται καταπίνοντας το σάλιο του ο Στάνκοβιτς

κ αντε να δεχθούμε οτι προσπάθησαν να τους αλλάξουν κ δε μπόρεσαν, τώρα δε φαίνεται να κάνουν απολύτως τπτ για να διορθώσουν τις πίπες τους.

Link to comment
Share on other sites

Από τους μεγαλύτερους αστικούς μύθους ότι ο Στανκοβιτς τραυματιζεται συχνά. Σε λίγο θα το πιστέψω κι εγώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τραυματίστηκε πρόπερσι και φετος, πραγμα όχι πολύ συχνό για τερμα, αλλά  μέχρι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε και τον κοβιντ περσι που τον αφησε εξω και του πηρε τη θεση ο Αθανασιαδης και ειναι "σαν" να το βλεπουμε τραυματισμο.

Παρολα αυτα, για τερματοφυλακας ειναι λιγο περιεργο να εχεις πολυμηνιαιοους τραυματισμους. Μπορει να ειναι απλα ατυχια. Παρολα αυτα, δειχνει ακομα ποσο αναγκη ειναι ενας αξιοπρεπης 2ος κιπερ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Ειχε και τον κοβιντ περσι που τον αφησε εξω και του πηρε τη θεση ο Αθανασιαδης και ειναι "σαν" να το βλεπουμε τραυματισμο.

Παρολα αυτα, για τερματοφυλακας ειναι λιγο περιεργο να εχεις πολυμηνιαιοους τραυματισμους. Μπορει να ειναι απλα ατυχια. Παρολα αυτα, δειχνει ακομα ποσο αναγκη ειναι ενας αξιοπρεπης 2ος κιπερ.

1 πολυμηναιο τραυματισμο ειχε οταν αναγκαστηκε να κανει μηνισκο την 1η του χρονια 

φετος τραυματιστηκε 30/11 και πριν το τελος Δεκεμβριου ηταν σε φουλ προγραμμα 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

'' Τη μέρα που δεν θα το έχω ξεκάθαρο, θα σημαίνει ότι εγώ δεν μπορώ να είμαι άλλο εδώ. ''

O  αγαπημενος ολων μας - σε βαθμο παραληρηματος -  ΠΕΛΑΔΟ ...

ποτε δεν λεει κατι που δεν εχει βαση ... ουτε ομιλει τυχαια εν τη ρυμη του λογου.

Η συγκεκριμενη δηλωση ειναι καμπανακι .

Που αναφερεται το ξερει μονο ο αποδεκτης.

Προσωπικά το βλεπω σαν εμμεση προειδοποιηση μη στηριξης.

Τι σημαινει η μη στηριξη σε ενα προπονητη ?...

Προφανως ενας βασικος λογος ειναι η ενισχυση της ομαδας με παικτες που ειναι ικανοι να πραγματοποιησουν τους στοχους της ομαδας που εθεσε ο ιδιος .

Ο ανθρωπος ζηταει παικτες χωρις να ζητα ... εκθετοντας την ΠΑΕ και τον προεδρο...

Το νου σας..

..................................................................................................................................................................

Ας μην το συνεχισω και γινω δυσαρεστος.

 

Εγω παντως απ την παραπανω δηλωση το 1ο πραγμα που σκεφτηκα ειναι οτι ξερει πως να διορθωσει τα πραγματα και χαρηκα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Από τους μεγαλύτερους αστικούς μύθους ότι ο Στανκοβιτς τραυματιζεται συχνά. Σε λίγο θα το πιστέψω κι εγώ.

Δεκτόν αν και η αλήθεια είναι οτι ήταν αμέτρητες οι φορές που έμεινε εκτός προγράμματος προπόνησης λόγω κάποιας ενόχλησης. 

Επίσης πόσα ματς έπαιξε σύνολο πέρσι ο Στανκοβιτς ? 

Link to comment
Share on other sites

Εν ολιγοις 1 μήνα φετος και 1 μήνα πρόπερσι έχασε στην ΑΕΚ 

Περισυ έχασε 2 ματς, το 1 από κορονοιο

 

Πριν την ΑΕΚ 2019/20 και 2013/14 τραυματιστηκε (38 και 49 μερες αντίστοιχα). Επισης 14/15 1 μήνα έξω λόγω σκωληκοειδιτιδας. Τις αλλες χρονιές ελαχιστα ως καθόλου (πχ 16/19 καθόλου).

 

Κοινως δεν τον λες κι εντελως σιδερένιο δεν τον λες και Τσιγκρινσκι παντως.

 

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειχε υγρό στο γόνατο είχε χάσει κι αλλα ματς, δε ξέρω πως βγαίνει οτι ελειπε 1 μήνα μόνο. Τραβιόταν πόσο καιρό, περίπου 3μηνο.

Φέτος πρόχειρα έχασε προκριματικά με αντβερπ λόγω  ενοχλήσεων

Όπως το πες Νίκο, δεν είναι τσίγκρι αλλα ούτε απο σίδερο

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hades said:

Σε περίπτωση γκέκας σήμερα, αρχίζει και τρίζει η καρέκλα σου. Νίκη η τανξ

Και 4οι να βγουμε (που δεν θα βγουμε) πρεπει να ειναι ο τελευταιος που θα φυγει απο τα Σπατα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×