Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Ιωνικός (6η αγ.) 3/10/22, 20:00, CosmoteSport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

52 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      45
    • Ελίασον
      3
    • Γκαρσία
      0
    • Πινέδα
      3
    • Αραούχο
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      42
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      1
    • Μοχαμάντι
      0
    • Ρότα
      2
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Πινέδα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Μάνταλος
      47
    • Τσούμπερ
      1
    • Άμραμπατ
      1
    • Γαλανόπουλος
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Σιγα μωρε θα φαει 70k προστιμο

Ξέρεις τι είναι αυτά τα μωρέ 70Κ για την καρδιά του Μίμη. 

Θα ξανακουνάει κανά λεπτό το κεφάλι σαν εκκρεμές όταν του έρθει η λυπητερή. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ξέρεις τι είναι αυτά τα μωρέ 70Κ για την καρδιά του Μίμη. 

Θα ξανακουνάει κανά λεπτό το κεφάλι σαν εκκρεμές όταν του έρθει η λυπητερή. 

Ε παιζει να βγαλε χτες μονο κοντά στο million ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

Θα φας κ προστίματα. Αλλά το κοντέρ είναι υψηλό. Και είναι στάνταρ 7ψηφιο σε κάθε ματς.

Για μένα έκανε λάθος που δεν άφησε 10-12Κ εισιτήρια απλά. 

Και παραπάνω θα έβγαζε και περισσότερος κόσμος χωρίς κείας θα ερχόταν και θα ψηνόταν, και στη μπουτίκ και στα τριγύρω θα είχε ακόμα καλύτερη κατανάλωση.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ε παιζει να βγαλε χτες μονο κοντά στο million ξερω γω.

Κοίτα, τον υπολογίζω γύρω στα 250Κ μόνο από τα απλά εισιτήρια. 

Και μετά δεν ξέρω αν καντίνες και μπουτίκ τις έχει δώσει μια τιμή φιξ ή το πάει με ποσοστά. 

Αν είναι με ποσοστά αγγίζει και ξεπερνά το 500αρικο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Για μένα έκανε λάθος που δεν άφησε 10-12Κ εισιτήρια απλά. 

Και παραπάνω θα έβγαζε και περισσότερος κόσμος χωρίς κείας θα ερχόταν και θα ψηνόταν, και στη μπουτίκ και στα τριγύρω θα είχε ακόμα καλύτερη κατανάλωση.

Ήθελε το ρευστό ο άνθρωπος. Δεν ρισκάρει πουθενά. Αν ήξερε ότι έχει ομάδα ίσως κ να το έπρατε. Αλλά με τις μλκς που έκανε την ξαναέχτισε πάλι απ την αρχή. Άλλωστε αν δεν πούλαγε τόσα διαρκείας κ τόσο ακριβά δεν θα ένιωθε καλά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Ήθελε το ρευστό ο άνθρωπος. Δεν ρισκάρει πουθενά. Αν ήξερε ότι έχει ομάδα ίσως κ να το έπρατε. Αλλά με τις μλκς που έκανε την ξαναέχτισε πάλι απ την αρχή. Άλλωστε αν δεν πούλαγε τόσα διαρκείας κ τόσο ακριβά δεν θα ένιωθε καλά.

Είναι αδιανόητο το χρήμα που έχει κυκλοφορήσει στη Φιλαδέλφεια από την Τετάρτη εξ αιτίας της ΑΕΚ. 

Και στην τελική αν θέλει να εισπράττει όπως το κάνει εδώ και μέρες, ε, θες και Πινέδες, δε βγαίνει με Μάνταλους. 

Link to comment
Share on other sites

Ποδοσφαιρική αλητεία Γκατσινοβιτς πάντως. Τον έβλεπες πως δεν μάσαγε τιποτα. Είχε πάρει όλη την ενέργεια του γηπέδου κ απλά δεν τους έβλεπε. Τέτοιους θελουμε κ όχι τιτικες 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Macross said:

9

Το γήπεδο γαμει. Θέλει λίγο δουλίτσα πιστεύω ακόμα σε βαψίματα εσωτερικών χώρων or something. Να γεμίσει δικεφαλάκια γιατί αυτό το white τσιμεντίσιο βγάζει κάτι σε προχειροδουλειά. Ατμόσφαιρα κόλαση.

Σαν φιεστάκιας πια έχω να πω και τα δυσάρεστα. Θύρα 16 δεν είδα πια πόλη κάνουμε represent, πινακίδα δεν υπήρχε.  Οπτικά δεύτερο ήμιχρονο δεν είδα με όλους τους μαλάκες που πιάσαν στασίδια στις μπούκες. Κάποια στιγμή βαρέθηκα να τσακώνομαι και απόλαυσα τα 30 μέτρα που έβλεπα όταν κάναμε επίθεση. Επίσης με όλα τα γίδια ούτε να προχωρήσεις να πάρεις μπυρίτσα δεν μπορούσες. Πως θα φάμε το ποπκορν μας κυρα Στάη μου?

Ρε μαλάκες πως θα φέρνουν εδώ τους random φιλοξενούμενους. Θα γίνει μακελειό λέμε και δεν ξέρω πόσσους μπορούμε να βαφτίσουμε ναζι για να δικαιολογηθούν ο ουγκανισμός.

 

Τιμή και Δόξα στον Πέτρο Μάνταλο που έκανε μανταλιά και έφυγε το κίνητρο από τους μελλοντικούς αντιπάλους να είναι αυτοί που θα μας το καρφώσουν το 1ο. Πάει το κίνητρο

Ρε μαλάκα Κώστα . Τι είναι αυτά που γράφεις ? Εγώ κοιτούσα απέναντι να σε δώ χωρίς μπλούζα πάνω σε κάνα κάγκελο να την κουνάς και εσύ μου γράφεις για οπτικές και γρίνια για το κόσμο μπροστά ? ΧΑΧΑΧΑ Εδώ ξαναένιωσα εγώ που με θεωρούσα τελειωμένο και έκανα κερκίδα που δεν έκανα ούτε στα ντιουζένια μου και με το πατέρα μου να με βλέπει όπως δεν με έχει δει ποτέ . ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Share on other sites

Δευτερα λοιπον.... με 2-3 ωρες υπνο... και μαυρισμενα σωθικά..

Δεν το χαρηκα οπως θα ηθελα το χθεσινο.

Καυλα το γηπεδο - οπως για ολους μας - ομως ... ο πατερας που μου διδαξε τα κιτρινομαυρα μυστικα στη Ν.Φ. από 4-5 ετων...... καπου κει ψηλα μου χαμογελούσε...

Μουλειψε σαν να μην περασε στιγμη εδω και 20 χρονια που ''εφυγε''.

Ο μικρος μου ( δαυτον τον τραβολογαγα απο 2 ετων στο οακα )...ηταν μονος στο δωματιο του στα Χανιά και εβλεπε απο το στριμιγκ που του ειχα στείλει.

Ηταν τρελλαμενος που συνεπεσε η 1η μερα της σχολης του με τη ΜΕΓΑΛΗ ΗΜΕΡΑ που τον προετοιμαζα εδω και 18 χρονια...

Ηδη με πιπιλάει ποτε θα του στειλω αεροπορικα για το 3ημερο της 28ης που νομιζω παιζουμε με σμπαοκ..Βαρωνε φερτον μου ρε με το τσεσνα..

Κι εγω μονος στη θυρα 2 ( μαζι με 2 φιλαρακια ) γαμω την πιστη μου αναποδα...Ολα στραβα...

Η ομαδα μας αρκετα δεμενη, Gazzi prendili a cazzi ... Βιντα-Μουκουνταρος cb επιπ, εδου ΑΕΚ και βαλε, Σμάνσκης δυναμη στο 6 ( ναξερΕ και λιγο μπαλα..) , Πινεδα πολυ καλος, νομιζω οτι θα ανεβει κι αλλο , Ελιασον ερωτευσιμος , κιαυτος προσαρμοζεται ακομα και θα μας δειξει πολλα περισσοτερα, Γκαρσια μεινε στην ΑΕΚ, Αραουχο πολυ καλος, ηταν παντου, αλλα ακομα τη μαθαινει τη θεση...θα τη μαθει ?...Ροτας ... ετοιμος για Λαμια...Μοχαμάτης....Στανκοβιτς υποχρεωτικά απων...Μανταλε  αρχοντας του π&ο...η LFO σε ευχαριστει..παντα συνεπης στο καθηκον...Τζουμπερ με μανταλιαση διαρκειας, Γαλανοπουλος εχεις πολυ δουλεια ακομα, σε στηριζουμε...Αλμεηδα τα γνωστα , εχουμε πια προπονητη. Μελισσανιδη πρεπει να παρεις τουλαχιστον 3 πρωταθληματα για να ξεστομισω καλη κουβεντα ( δεν ξεχνω )

ΓΗΠΕΔΟ ΟΝΕΙΡΟ-ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ LUCIFER

( προβληματα στην εξοδο ... αλλα σταρχιδια μας προφανως )

 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MITSAKLAS said:

Είναι αδιανόητο το χρήμα που έχει κυκλοφορήσει στη Φιλαδέλφεια από την Τετάρτη εξ αιτίας της ΑΕΚ. 

Και στην τελική αν θέλει να εισπράττει όπως το κάνει εδώ και μέρες, ε, θες και Πινέδες, δε βγαίνει με Μάνταλους. 

Εκεί ποντάρω για το καλοκαίρι πλέον. Το χρήμα θα ξεχειλίζει, ελπίζω να σταματήσει τα τσίπικα. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, MITSAKLAS said:

Είναι αδιανόητο το χρήμα που έχει κυκλοφορήσει στη Φιλαδέλφεια από την Τετάρτη εξ αιτίας της ΑΕΚ. 

Και στην τελική αν θέλει να εισπράττει όπως το κάνει εδώ και μέρες, ε, θες και Πινέδες, δε βγαίνει με Μάνταλους. 

Το χρήμα θα φέρει ανάπτυξη και νέες επενδύσεις και η ανάπτυξη θα φέρει και άλλο κόσμο . Στο άλσος πρέπει να πέσει το βάρος . 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AG21 said:

Ρε μαλάκα Κώστα . Τι είναι αυτά που γράφεις ? Εγώ κοιτούσα απέναντι να σε δώ χωρίς μπλούζα πάνω σε κάνα κάγκελο να την κουνάς και εσύ μου γράφεις για οπτικές και γρίνια για το κόσμο μπροστά ? ΧΑΧΑΧΑ Εδώ ξαναένιωσα εγώ που με θεωρούσα τελειωμένο και έκανα κερκίδα που δεν έκανα ούτε στα ντιουζένια μου και με το πατέρα μου να με βλέπει όπως δεν με έχει δει ποτέ . ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Τι λε ρε. Πάνε αυτά τώρα πρέπει να δείχνουμε ένα σοβαρό πρόσωπο σαν managers που είμαστε, έρχονται και εκλογές και μπορεί να μας πάρει ξώφαλτσα καμιά κάμερα πάλι. Κανονικά έπρεπε να είμαι σε σουίτα μαζί με μιτσάκλα και ματζίσιαν αλλά δεν βγαίνουν τα χρήματα γιατί έχουμε και άλλα χόμπιςςςςς

Link to comment
Share on other sites

να πώ κάτι για την εξέδρα ακόμα . Κερκίδα κάνανε οι 40+ αυτοί που έζησαν τη ΝΦ ενώ οι 20-30 καθόντουσαν λές και ήταν στο θέατρο . Πόσο κακό έκανε το ΟΑΚΑ πραγματικά . 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AG21 said:

να πώ κάτι για την εξέδρα ακόμα . Κερκίδα κάνανε οι 40+ αυτοί που έζησαν τη ΝΦ ενώ οι 20-30 καθόντουσαν λές και ήταν στο θέατρο . Πόσο κακό έκανε το ΟΑΚΑ πραγματικά . 

Έτσι είναι. Όσοι μεγάλωσαν με την ομάδα του Ντεμη ήταν κοντά στην ομάδα, αλλά μεγάλωσαν σε κρύα ατμόσφαιρα στο οακα. Θα συνέλθουν είμαι σίγουρος, θα πάρει λίγο καιρό όμως. Θύρες 40 και 42 είναι γεμάτες από τους 50αρηδες που λες, αυτοί που σήκωσαν τα τετράγωνα πανό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και τα γερμανικά αθλητικά ΜΜΕ μας έχουν θέμα με άρθρα, βίντεο κτλπ. 

ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ ΑΕΚΑΡΑ 💣

GOOD MORNING BROTHERS

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ πιο πολύ καύλα στους 50άρηδες είδα πάντως. 

Καλά ήταν και οι κλασσικοι «κάτσε κάτω», «αύριο πρωί θα κάνω παράπονα στην ΠΑΕ», «γαμημενα καριολια σβήστε τα καπνογόνα» και όταν τους έλεγε κάποιος μην βρίζετε κλπ η απάντηση ήταν «ξερεις ποιος είμαι εγώ; Ήμουν 30 χρόνια στην Ορίτζιναλ»….Πολύ κακο έκανε το ΟΑΚΑ παρά πολύ κακο και σιγά σιγά πρέπει να επιδιορθωθεί το dna. Άμα δεν αντέχουν τα ακριβά διαρκειας οι πασατεμπακηδες μην στριμώχνονται στα πέταλα. Συνδρομή Cosmote, παντόφλες και ουίσκι. Γνώμη μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Καλά ήταν και οι κλασσικοι «κάτσε κάτω», «αύριο πρωί θα κάνω παράπονα στην ΠΑΕ», «γαμημενα καριολια σβήστε τα καπνογόνα» και όταν τους έλεγε κάποιος μην βρίζετε κλπ η απάντηση ήταν «ξερεις ποιος είμαι εγώ; Ήμουν 30 χρόνια στην Ορίτζιναλ»….Πολύ κακο έκανε το ΟΑΚΑ παρά πολύ κακο και σιγά σιγά πρέπει να επιδιορθωθεί το dna. Άμα δεν αντέχουν τα ακριβά διαρκειας οι πασατεμπακηδες μην στριμώχνονται στα πέταλα. Συνδρομή Cosmote, παντόφλες και ουίσκι. Γνώμη μου

Πιτσιρικά να κλαίει και να κάνει όπως εγώ στα 49 μου δεν είδα πάντως. Τουλάχιστον εκεί που ήμουν εγώ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Καλά ήταν και οι κλασσικοι «κάτσε κάτω», «αύριο πρωί θα κάνω παράπονα στην ΠΑΕ», «γαμημενα καριολια σβήστε τα καπνογόνα» και όταν τους έλεγε κάποιος μην βρίζετε κλπ η απάντηση ήταν «ξερεις ποιος είμαι εγώ; Ήμουν 30 χρόνια στην Ορίτζιναλ»….Πολύ κακο έκανε το ΟΑΚΑ παρά πολύ κακο και σιγά σιγά πρέπει να επιδιορθωθεί το dna. Άμα δεν αντέχουν τα ακριβά διαρκειας οι πασατεμπακηδες μην στριμώχνονται στα πέταλα. Συνδρομή Cosmote, παντόφλες και ουίσκι. Γνώμη μου

Ρε μουνιά. πλέρωσα 350, έχω κόψει το τσιγάρο εδώ και 5 χρόνια, και χθές "κάπνισα" ότι χόρτο κυκλοφορούσε.
Ήθελα να δω λίγη μπάλα, να δω τις κατεβασιές του Μοχαμάντι, και πριν σβήσει στο ένα καπνογόνο, είχαν ανάψει δύο.
Μετά στο δεύτερο ημίχρονο, λέω εντάξει, πόσα να έχουν ακόμα τα μαλακισμένα;
Και ανοίγουν αυτές τις μαλακίες τα κίτρινα, και "είδαμε" μπάλα ελάχιστα πριν το 3-0.
Όλοι όρθιοι, να κουνιούνται συνέχεια, να φωνάζουν, να πίνουν, να καπνίζουν.
Αυτή είναι η Α.Ε.Κ. μας;
Και πάνω που ηρεμεί λίγο η ατμόσφαιρα και λες ας δούμε λίγη μπαλίτσα, μπαίνει ο Μάνταλος.

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ πιο πολύ καύλα στους 50άρηδες είδα πάντως. 

40+ άλλα ναι οι 50άριδες που την ένιωσαν καλά τη ΝΦ έδωσαν ρέστα . Όλους αυτούς τους έβλεπες στο ΟΑΚΑ καθισμένοι στα καθισματά τους και άντε να σηκωνόντουσαν μόνο στα χέρια και αυτό μέχρι να σπάσουν τα άλατα κρατούσε κάνα λεπτό αλλα με το που πήγαν φιλαδέλφεια ξανανιωσαν κυριολεκτικά και μεταφορικά  . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×