Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

Το πιο σημαντικό που δεν είδα να γράφει κάποιος είναι ότι υπάρχει πλέον επιλογή για μπύρα εντός του γηπέδου με 2,5 Ευρώ. Κουτάκι μπύρας νομίζω Heineken στο ρίχνουν σε πλαστικό ποτήρι και βουαλά.

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει το κουτακι αλλα ηταν Amstel. Λογικο γιατι με το ενα βαρελι η ουρα εφτανε εως την εξεδρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα, λυσ' το και μη μας ζαλίζεις με βιντεάκια σκατογερε.

Αν έχεις κάνα βιντεάκι με Λουτσέσκειο μπιλντ απ καλώς, αλλιώς δε μας νοιάζει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ εντελώς αχρείαστο όλο αυτό αφού απλά χρειάζεται να κλείσουν την είσοδο από εκεί με καμία σίδερια. Αν βρουν άλλο τρόπο πάλι το ίδιο μέχρι να τελειώσει. Όλο αυτό δεν έχει καμία ουσία ούτε ωφελος στο τέλος. Τι αντίθετο θα έλεγα με τη δημοσιότητα που του δίνει. 

Link to comment
Share on other sites

Τα άτομα με αναπηρία έχουν κάποια ευκολία  πρόσβασης στο γήπεδο  ή πρέπει κάποιοι  να παίρνουν το καροτσακι στα χέρια τους για να τους βοηθήσουν να  μπουν και να βγουν; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, AG21 said:

Εν το μεταξύ εντελώς αχρείαστο όλο αυτό αφού απλά χρειάζεται να κλείσουν την είσοδο από εκεί με καμία σίδερια. Αν βρουν άλλο τρόπο πάλι το ίδιο μέχρι να τελειώσει. Όλο αυτό δεν έχει καμία ουσία ούτε ωφελος στο τέλος. Τι αντίθετο θα έλεγα με τη δημοσιότητα που του δίνει. 

και οταν κλεισουν ολους τους πιθανους τροπους θα πεσει ξυλο που θα καταδικασουμε . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Τα άτομα με αναπηρία έχουν κάποια ευκολία  πρόσβασης στο γήπεδο  ή πρέπει κάποιοι  να παίρνουν το καροτσακι στα χέρια τους για να μπουν και να βγουν; 

Νομιζω εχει ολοκληρη θυρα με ραμπες και ασανσερ. Το εβλεπα στις εργασιες . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

εχμ, κανονικα προσβαση σε ολες ειναι το νορμαλ. Οχι ΣΕ ΜΙΑ ΘΥΡΑ λες κ ειναι στρατοπεδο συγκεντρωσης.

Ε λογικα εχουν κανει την θυρα για ΑΜΕΑ . Τι να σου πω?  

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλαφούζος νομίζω ότι έχει βάλει μπάρες ακόμα και στην 13 στο ερείπιο της Λεωφόρου. Με λίγο ψάξιμο βρήκα ότι στην θύρα 27 της αγιασοφιας, στο κόρνερ, πουλήθηκαν διαρκειας για άτομα με αναπηρία. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είχε αστυνομία και μέσα στο γήπεδο. Μήπως για αυτό γκρίνιαζε η ένωση ενστολων ανατολικης Αττικής; 

 

chrome_screenshot_1667248076510.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τελικά είχε αστυνομία και μέσα στο γήπεδο. Μήπως για αυτό γκρίνιαζε η ένωση ενστολων ανατολικης Αττικής; 

 

chrome_screenshot_1667248076510.png

Είχε μόνο στο πάγκο λόγο λουτσεσκου αν και ήταν περιττοί. Μπήκαν από τη μπούκα στη πορτούλα που έχει και βγάζει στα αποδυτήρια και από εκεί ανέβηκαν. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τα άτομα με αναπηρία έχουν κάποια ευκολία  πρόσβασης στο γήπεδο  ή πρέπει κάποιοι  να παίρνουν το καροτσακι στα χέρια τους για να τους βοηθήσουν να  μπουν και να βγουν; 

Νομίζω μπορούν να πάνε σε όλο το γήπεδο αφού μεσω τα κεντρικά ασανσέρ και των διαδρομών πάνε παντού αν και νομίζω ότι υπάρχουν ειδικά θέσεις άμεα στο κάτω διάδρομο ψηλά εκεί που είναι δίπλα στο διάδρομο. Ακριβως σε ποια θύρα δεν ξερω. 

Πάντως μια που συζητάτε για το γήπεδο μέρικες παρατήσεις 

1. Οι θέσεις χωρίς ορατότητα ( τις διπλές) δεν φαίνεται να βγάζουν εισιτήρια και απλά υπάρχουν για να υπάρχουν. 

2. Οι σκάλες κάποιες είναι αδιεξοδες και αναγκάζεσαι να πηγαίνεις στους διαδρόμους προφανώς με σκοπό να εκμεταλλευτουν κάθε σημείο για καρεκλάκι 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Είχε μόνο στο πάγκο λόγο λουτσεσκου αν και ήταν περιττοί. Μπήκαν από τη μπούκα στη πορτούλα που έχει και βγάζει στα αποδυτήρια και από εκεί ανέβηκαν. 

Ναι περιττοί ήταν, αλλά η ένωση τους γκρίνιαζε  σε ανακοίνωση που εβγαλε  πριν λίγες μέρες οτι τέθηκε θέμα να ε βρίσκονται  μέσα στο γήπεδο, σε κάποιους  αγώνες της ΑΕΚ. Και να, που ίσως είχε όντως τεθεί. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Ναι περιττοί ήταν, αλλά η ένωση τους γκρίνιαζε  σε ανακοίνωση που εβγαλε  πριν λίγες μέρες οτι τέθηκε θέμα να ε βρίσκονται  μέσα στο γήπεδο. Και να, που ίσως είχε όντως τεθεί. 

Δεν νομίζω ότι η ΑΕΚ τους έβαλε πάντως αφού τα μέτρα αποφασιζονται από κοινού με φιλοξενουμενους αστυνομία Super League και δεν ξέρω και ποιους άλλος. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AG21 said:

Είχε μόνο στο πάγκο λόγο λουτσεσκου αν και ήταν περιττοί. Μπήκαν από τη μπούκα στη πορτούλα που έχει και βγάζει στα αποδυτήρια και από εκεί ανέβηκαν. 

Αλήθεια κρατάει το.... γνωστό σκουφί στην φώτο???ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω μπορούν να πάνε σε όλο το γήπεδο αφού μεσω τα κεντρικά ασανσέρ και των διαδρομών πάνε παντού αν και νομίζω ότι υπάρχουν ειδικά θέσεις άμεα στο κάτω διάδρομο ψηλά εκεί που είναι δίπλα στο διάδρομο. Ακριβως σε ποια θύρα δεν ξερω. 

Πάντως μια που συζητάτε για το γήπεδο μέρικες παρατήσεις 

1. Οι θέσεις χωρίς ορατότητα ( τις διπλές) δεν φαίνεται να βγάζουν εισιτήρια και απλά υπάρχουν για να υπάρχουν. 

2. Οι σκάλες κάποιες είναι αδιεξοδες και αναγκάζεσαι να πηγαίνεις στους διαδρόμους προφανώς με σκοπό να εκμεταλλευτουν κάθε σημείο για καρεκλάκι 

Αυτό δεν το έγραψα τυχαία, στην κεντρική θύρα 5, άνθρωπος που ήταν σε καροτσάκι χρειάστηκε την βοήθεια πεντε άλλων  αλληλεγγυων συνοπαδων που το σήκωσαν στα χέρια τους, για να κατέβει τα σκαλιά από την μπούκα προς τα έξω, αφού προφανώς ο σύνοδος δεν ήταν ο superman. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Αυτό δεν το έγραψα τυχαία, στην κεντρική θύρα 5, άνθρωπος που ήταν σε καροτσάκι χρειάστηκε την βοήθεια πεντε άλλων  αλληλεγγυων συνοπαδων που το σήκωσαν στα χέρια τους, για να κατέβει τα σκαλιά από την μπούκα προς τα έξω, αφού προφανώς ο σύνοδος δεν ήταν ο superman. 

Εγώ το λέω με βάση τα σχέδια. Υπάρχουν θέσεις στο κάτω πάνω ψηλά και ασανσέρ σε κεντρικές θύρες όχι πέταλα αλλά υπάρχουν και ενδιάμεσες πόρτες που ανοίγουν αν χρειαστεί.

Τωρα για πιο λόγο δεν πήγε σε αυτές τις θέσεις ψηλά και πήγε στο κεντρικό γήπεδο που προφανώς έχει σκαλιά? 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τελικά είχε αστυνομία και μέσα στο γήπεδο. Μήπως για αυτό γκρίνιαζε η ένωση ενστολων ανατολικης Αττικής; 

 

chrome_screenshot_1667248076510.png

Πως να είναι άραγε στα Αργεντινικα:

Στην έδωσα μωρη νυφίτσα την μπάλα ένα μισάωρο και τίποτα δεν μας έκανες, μη μου σπας τα αρχιδια.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Te di bebe comadreja la pelota por media hora y no nos hiciste nada, no te metas conmigo.

*no me rompas los testiculos

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Geologos said:

Πως να είναι άραγε στα Αργεντινικα:

Στην έδωσα μωρη νυφίτσα την μπάλα ένα μισάωρο και τίποτα δεν μας έκανες, μη μου σπας τα αρχιδια.

Αφού είσαι φιλομαθης, ότι πιο αργεντίνικο :)

 

 

Και σε γηπεδικη φάση 

 

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kostas21 said:

ela nte, telika aytoi oi anaphroi einai polu blakes. Uparxei k twn orthiwn.

 

Αυτά γίνονται πλεον με κάποιες προδιαγραφές αλλιώς δεν περνει άδεια το γήπεδο. Υπάρχουν σχέδια και θεματικό βίντεο. Τώρα γιατί βρέθηκαν εκεί εγώ δεν το ξέρω. 

https://aekpassion.gr/plirofories-gia-to-neo-gipedo-ke-tis-thesis-ton-amea-alla-ke-ton-skalopation-sti-nd-gonia/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×