Jump to content

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ OPAP ARENA ​⚽


George_D
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, AG21 said:

btw πρέπει να κάνουν και ένα τέτοιο κάτω απο τις εξέδρες του πετάλου . οχι φυσικά για πούρα. :P 

CIGAR.jpg

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

 

Νομίζω ότι θα πρέπει να προστεθεί και μια νότα παράδοσης, που να συνδέει την ΑΕΚ με τους "δρόμους της ανατολής". 

 

IMG_20221021_120033.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Νομίζω ότι θα πρέπει να προστεθεί και μια νότα παράδοσης, που να συνδέει την ΑΕΚ με τους "δρόμους της ανατολής". 

 

IMG_20221021_120033.jpg

Λέτε να μην το έχει σκεφτεί ηδη ? Θα βρεί το τρόπο να το βάλει και αυτό ...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AG21 said:

Λέτε να μην το έχει σκεφτεί ηδη ? Θα βρεί το τρόπο να το βάλει και αυτό ...

Παραδοσιακό χασικλιδικο :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως τραγουδάγανε κάποτε οι "γριές" για τον Επαλέ που τον βλέπανε "Πελέ", θα λέμε κι εμείς "Ρε Πετράν, ρε Πετράν, να φουμάρουμε όλη μέρα να σε βλέπουμε Ζιντάν".

:lol:

Link to comment
Share on other sites

https://thestandard.gr/athlitika/astynomikoi-gipedo-aek-opap-arena/ . Μελλισανίδη αυτά τα νοπανα να τα προσέξεις, γιατί, για το μεροκάματο ξεκινάνε κ επεισόδια. Και να σαι σίγουρος μετά την ανακοίνωση αυτή, ότι αυτό θα πράξουν.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ο γαυρος και ο χοντρός κρύβονται από πισω και θα κάνουν ότι μπορούν για να χαλάσουν τη γιορτή μας.  Δεν θέλει και πολλή σκέψη αφού όλοι εμείς που πηγαίνουμε γήπεδο ξέρουμε πόσο ασφαλές και μη είναι.  

Έχουμε πόλεμο και θέλει προσοχή,  ψυχραιμία και αποφασιστικοτητα.  

Η ΕΜΕΙΣ Η ΑΥΤΟΊ 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ποιος ζητησε να μπουν οι μπατσοι στις κερκιδες και γιατι? Τι να τους κανουμε σε ενα γηπεδο γεματο μονο ΑΕΚ?

 

Link to comment
Share on other sites

Οι μπάτσοι να μιλήσουν όταν μπουζουριάσουν τους βιαστές τους παιδοβιαστές τους μαστροπους τους διακινητές τους βασανιστές και τους δολοφόνους συναδέλφους τους.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει μπορεί  να κοιτάξει ή να  σχολιάσει και εδώ την ανακοίνωση των ευαισθητοποιημένων  φρουρών του νόμου της βορειοανατολικής αττικής/ 

Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Βορειοανατολικής Αττικής | Facebook

Link to comment
Share on other sites

Από ότι καταλαβαίνω μιλάμε για συνδικαλιστές...το θέμα είναι πόσα και από τα άρπαξαν να γράψουν αυτή την παπαρια  

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2022 at 11:34 PM, goku21 said:

Το γήπεδο είναι τέλειο. Και μέσα και έξω και παντου . 

Το μόνο που δεν μου πολυαρεσει είναι ο αετός. Ο ζωντανός. Είναι λάθος αυτό που κάνουν με την μπάλα. Μια απλή βόλτα έφτανε.... Δεν χρειάζεται να του δένει την μπάλα στα ποδια ο εκπαιδευτης. Ουτως η αλλως δεν είναι και κάτι ωραίο αυτό με την μπάλα. Και τζάμπα φαίνεται η κακή εικόνα. Μια απλή βόλτα πανω απο τα κεφάλια μας. Θα ταν καλυτερα

Για μενα ηταν περιττη γενικα η παρουσια του αγριου ζωου...που σημειωτεον φευγει πανω απο το κεφαλι μου στη 2 και οταν το βλεπω ειλικρινα το αγαπαω το ζωο..

Link to comment
Share on other sites

Για να πω τη μαύρη μου αλήθεια, κι εμένα δεν μου πολυαρέσει αυτό με τον αετό.

Όχι τίποτα περί ... οικολογικές ανησυχίες και τέτοια. Μακριά από μένα αυτά.

Αλλά κάτι δεν μου κολλάει με όλο το "σόου".

Αυτή η μεταφορά της μπάλας, το δεμένο κασκόλ στα πόδια, η λεζάντα του εκπαιδευτή μετά την πτήση με χαιρετούρες και τα ρέστα, σιγά ρε αδερφέ δεν είσαι κι ο Ριβάλντο.

Και μάλλον όλα αυτά γίνονται στο βωμό της παγκόσμιας πρωτοτυπίας, όπως διάβασα κάπου. "Κι άλλοι αετοί πετάνε, αλλά μεταφορά μπάλας μόνο εμείς" και κάτι τέτοια. Στο ρεζουμέ όμως μάλλον προς το κιτς πάει ....

Όπως έγραψε κι ο φίλος παραπάνω, δυό τρεις γύρες πέριξ των κερκίδων απλά, χωρίς μπάλες και ... χαΊμαλιά και μετά αθόρυβη απόσυρση με τον εκπαιδευτή θα μου έστρωνε καλύτερα και πιο αξιοπρεπώς στο μάτι.

Φοβάμαι πολύ και τον Μεγάλο σε κάτι τέτοια. Μα πάρα πολύ ! Μην πάρει καμιά "έμπνευση" από τα βίντεο με τον Καρατζαφέρη που του βάλανε σπόρια στον ώμο και στο κεφάλι τότε στα Θεοφάνεια με το περιστέρι και γίνουμε Circo Medrano .......

Link to comment
Share on other sites

Το αγαπούν το σοου τα παιδιά και εμένα μου φτάνει να πω την αλήθεια.  Το ψάχνουν γενικά πάντως το concept αφού γίνονται αλλαγές από αγώνα σε αγώνα.  Προφανώς ξεκινάει από ψηλά για να γίνει η πτήση προς τα κάτω.  

BTW εγώ άλλο θέλω να σχολιάσω με τον αετό ( τα δικά μου κολλήματα)  Όλο το team του Οδυσσέα είναι 5-6 άτομα με μπλούζες κτλ. Αυτοί πληρώνονται και τώρα και από παλιά προφανώς.  Είναι ένας κόστο μικρό ή μεγάλο άγνωστο.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Όλο το team του Οδυσσέα είναι 5-6 άτομα με μπλούζες κτλ. Αυτοί πληρώνονται προφανώς άρα μιλάμε για λαρτζιλικι του Μελ για το νέο γήπεδο.  

Δώστου τέτοια και παρ' του την ψυχή !!!!

Σε αυτά δεν φείδεται χρημάτων ......

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Νονός said:

Δώστου τέτοια και παρ' του την ψυχή !!!!

Σε αυτά δεν φείδεται χρημάτων ......

Παιζει το μηνιάτικο του αετού να είναι ίδιο με το μηνιάτικο του Ροτα / φρανσον η κάποιου άλλο.  Χαχαχα 

Δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να το κάνουν εθελοντικά τόσα άτομα άλλωστε έχουν προσωπικά έξοδα και ο αετός το ίδιο.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×