Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Καλα ας μην τα ριχνουμε και ολα στην τυχη. Χρειαζεται και αυτη αλλα ο ανθρωπος εχει και βιογραφικο ε.

Και πηρε και λεφτα (και τιμ) και μπατζετ. Δεν προπονουσε ουτε πας γιανεννα, ουτε β πορτογαλλιας.

Πιο πολυ τυχεροι ημασταν που τον πετυχαμε στο αλμα στην Ευρωπη.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει 1.5 χρόνο μετά αδιανόητο ότι ο Μελισσανίδης στην πιο κρίσιμη σεζόν της σύγχρονης ιστορίας μας δέχθηκε Αλμέιδα με 8 άτομα συνεργάτες και στην ουσία του παρέδωσε και κλειδιά.

Και όταν τον ακούς να λέει ότι έκαναν 2 meeting και οι συζητήσεις ήταν ρε τι είναι αυτοί συμμορία; και βγάλε 2-3 έχουμε και εμείς καταλαβαίνουμε όλοι πως πήγαν.

Θαύμα ότι τον έκοψε ο Ματίας και δέχθηκε να έρθει.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agent HAF said:

Εντάξει 1.5 χρόνο μετά αδιανόητο ότι ο Μελισσανίδης στην πιο κρίσιμη σεζόν της σύγχρονης ιστορίας μας δέχθηκε Αλμέιδα με 8 άτομα συνεργάτες και στην ουσία του παρέδωσε και κλειδιά.

Και όταν τον ακούς να λέει ότι έκαναν 2 meeting και οι συζητήσεις ήταν ρε τι είναι αυτοί συμμορία; και βγάλε 2-3 έχουμε και εμείς καταλαβαίνουμε όλοι πως πήγαν.

Θαύμα ότι τον έκοψε ο Ματίας και δέχθηκε να έρθει.

Μας έσωσε η εμπειρία του απο το Μεξικό!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pappous said:

Καθένας (της συνομοταξίας) δαγκώνει ότι μπορεί , ουδέναν θέτουμε περιορισμό στην αναζήτηση "θυμάτων".  Όταν μεγαλώσει ο άνθρωπος ωριμάζει.

Τα κόκκινα κρασιά ωριμάζουν και αυτά υπό πολύ ιδιαίτερες συνθήκες.  Η μεγάλη πλειοψηφία των ανθρώπων , ειδικά στην Ελλάδα,  στην καλύτερη περίπτωση γίνονται οι θείοι που θα κάτσουν δίπλα στην νεολαία στα οικογενειακά τραπέζια. Ασε που ξεκινούν  βλέπουν Αυτια . Ειχα έναν γνωστό,  μια χαρά παιδί ήταν. Σημερα πιστεύει ότι η ελληνική κουλτούρα είναι ανώτερη όλων 

Link to comment
Share on other sites

Ο Φωτιάς ειδικά είναι ντροπή να υπάρχει ακόμη στους πίνακες. Ο Ζαμπάλας είναι το νέο μεγάλο ταλέντο του στιχουργού. Εδώ πλέον δεν υπάρχει χώρος κ χρόνος για πολιτικές. Κατάλαβε το, αλλιώς γερό στομάχι κ όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ο πρόεδρος συνεστιαζεται με τον καρυπιδη τούτη την ώρα σε γνωστό σουβλατζιδικο των νοτίων προαστιων

  • Δικεφαλάκι 8
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vasilis21r said:

Ο πρόεδρος συνεστιαζεται με τον καρυπιδη τούτη την ώρα σε γνωστό σουβλατζιδικο των νοτίων προαστιων

Στα παλιά λημέρια σου στη Βάρη Βάρκιζα  ? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vasilis21r said:

Ο πρόεδρος συνεστιαζεται με τον καρυπιδη τούτη την ώρα σε γνωστό σουβλατζιδικο των νοτίων προαστιων

Ψηλά με τα κατσίκια?

Link to comment
Share on other sites

Τόσα λεφτά έχετε ρε πουστη σε σουβλατζίδικο πήγατε. Καλά ο τίγρης, ο Καρυπίδης παίζει να μην έχει ευρώ πάνω του 

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vasilis21r said:

Ο πρόεδρος συνεστιαζεται με τον καρυπιδη τούτη την ώρα σε γνωστό σουβλατζιδικο των νοτίων προαστιων

Εσύ να μου πεις αν αύριο απόγευμα τιμήσουμε κάτι εκεί στα βλάχικα....

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Macross said:

Εσύ να μου πεις αν αύριο απόγευμα τιμήσουμε κάτι εκεί στα βλάχικα....

Αναμένεις μηνυμα😎

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, AG21 said:

Στα παλιά λημέρια σου στη Βάρη Βάρκιζα  ? 

Κοντά έπεσες.. Βουλιαγμενη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasilis21r said:

Κοντά έπεσες.. Βουλιαγμενη

Ζαχο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τόσα λεφτά έχετε ρε πουστη σε σουβλατζίδικο πήγατε. Καλά ο τίγρης, ο Καρυπίδης παίζει να μην έχει ευρώ πάνω του 

 

11 minutes ago, Vasilis21r said:

Κοντά έπεσες.. Βουλιαγμενη

Νομίζω δωθηκε η απάντηση για το σουβλατζίδικο . Στη Βουλιαγμένη όλα είναι αλλιώς ακόμα και τα σουβλατζίδικα ειδικά αν τρώς δίπλα σε  Κασιδόκωστες και σία  .  

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bluesman said:

Ζαχο;

Πάντα Ζάχο ο πρόεδρος!! Σταθερός πελάτης εδώ κ 20 χρονια

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Καρρας για Μελισσανίδη στο gazzetta 

https://specials.gazzetta.gr/football/mou-zitisan-epitagi-gia-diaititi-me-esfaxe-kai-tou-efera-to-trapezi-sto-kefali/index.html

<<Μπορώ να πω μόνο ότι αυτό το διάστημα ήταν το χειρότερο που συνεργάστηκα μαζί του. Εγώ μια ζωή ήμουν ψυχάρα, δεν θέλω να φανώ μικρόψυχος ούτε μεμψίμοιρος. Γι' αυτό γύρισα σελίδα. Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο επί του θέματος. Ο κόσμος ξέρει.

Το μόνο που θα σου πω για το γήπεδο, που το έφτιαξε και μπράβο του, είναι το εξής: Τον συμβουλεύω ότι πρέπει να εφαρμόσει τη φράση του Χριστού: "Δωρεά λάβατε, δωρεά δώστε"».

Ισχύει ότι ο Μελισσανίδης σάς έκανε πρόταση να πάρει την ομάδα μόνος του;

«Όχι, ίσα - ίσα. Εκείνος ήθελε να πουλήσουμε, εγώ δεν ήθελα. Στον Τροχανά εκείνος ήθελε να πουλήσουμε»

Πώς ήταν εκείνη η περίοδος;

«Κατάλαβα ότι οι συνθήκες ήταν τέτοιες που το όνειρο αυτό δεν θα προχωρούσε, θα έσβηνε. Και όπως κι έσβησε αργότερα. Δεν ήθελα να σβήσει στα χέρια μου. Είδατε, η ομάδα πήγε στη Γ' κατηγορία. Αν την αγαπούσαν την ομάδα θα την άφηναν να πέσει κατηγορία; Ασε με μωρέ... Γι' αυτό σου είπα: "γύρισε σελίδα". Με πληγώνει, με πονάει αυτό το κεφάλαιο. Ευτυχώς ο κόσμος ξέρει».

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, AG21 said:

Καρρας για Μελισσανίδη στο gazzetta 

https://specials.gazzetta.gr/football/mou-zitisan-epitagi-gia-diaititi-me-esfaxe-kai-tou-efera-to-trapezi-sto-kefali/index.html

<<Μπορώ να πω μόνο ότι αυτό το διάστημα ήταν το χειρότερο που συνεργάστηκα μαζί του. Εγώ μια ζωή ήμουν ψυχάρα, δεν θέλω να φανώ μικρόψυχος ούτε μεμψίμοιρος. Γι' αυτό γύρισα σελίδα. Δεν θέλω να πω τίποτα άλλο επί του θέματος. Ο κόσμος ξέρει.

Το μόνο που θα σου πω για το γήπεδο, που το έφτιαξε και μπράβο του, είναι το εξής: Τον συμβουλεύω ότι πρέπει να εφαρμόσει τη φράση του Χριστού: "Δωρεά λάβατε, δωρεά δώστε"».

Ισχύει ότι ο Μελισσανίδης σάς έκανε πρόταση να πάρει την ομάδα μόνος του;

«Όχι, ίσα - ίσα. Εκείνος ήθελε να πουλήσουμε, εγώ δεν ήθελα. Στον Τροχανά εκείνος ήθελε να πουλήσουμε»

Πώς ήταν εκείνη η περίοδος;

«Κατάλαβα ότι οι συνθήκες ήταν τέτοιες που το όνειρο αυτό δεν θα προχωρούσε, θα έσβηνε. Και όπως κι έσβησε αργότερα. Δεν ήθελα να σβήσει στα χέρια μου. Είδατε, η ομάδα πήγε στη Γ' κατηγορία. Αν την αγαπούσαν την ομάδα θα την άφηναν να πέσει κατηγορία; Ασε με μωρέ... Γι' αυτό σου είπα: "γύρισε σελίδα". Με πληγώνει, με πονάει αυτό το κεφάλαιο. Ευτυχώς ο κόσμος ξέρει».

Αυτός την αγαπάει την ομαδα;δεν μας το είπε.

Link to comment
Share on other sites

Αν την αγαπουσε που ηταν οταν τον χρειαζοταν η ομαδα? Και αν την αγαπουσε δεν θα εβγαινε να λεει για χρηματισμους διαιτητων επειδη πουλαει 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×