Jump to content

Μαγυάρε λάλα το


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Φιόγκο θα τον δέσουν όλοι τον ψηστη.

Συσκευασία δώρου. Καλό. Όλοι θα λάβουν.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι οτι σχεδόν καμία νίκη δεν ειναι δεδομένη για κανέναν, με εξαίρεση μάλλον το Βολο. Θα χαθούν πολλοι βαθμοί και θα υπαρχουν μεταπτωσεις. Νίκη την Κυριακη κ προχωραμε ματς με ματς.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ μεθαύριο λέει θα βγουν μέρες κι ώρες των αγώνων. Ήταν φαίνεται αρκετά κοπιαστική δουλειά η κλήρωση και πρέπει λίγο να ξαποστάσουν. Τι μπουρδέλο είναι αυτό.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Η αλήθεια ειναι οτι σχεδόν καμία νίκη δεν ειναι δεδομένη για κανέναν, με εξαίρεση μάλλον το Βολο. Θα χαθούν πολλοι βαθμοί και θα υπαρχουν μεταπτωσεις. Νίκη την Κυριακη κ προχωραμε ματς με ματς.

Ο γαύρος άντε να κάνει 2 Χ σε Τούμπα και με εμάς αν δεν κοιμάται όρθιος ο Πελαδος.

Βασικά κάποιος να ποσταρει το πρόγραμμα της Τσιβας να ξέρουμε τι να περιμένουμε.

  • Sad 1
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Ιδανική η 1η αγωνιστική αν θες να λες ότι πας για πρωτάθλημα.

Με νίκη βάζεις από κάτω το βαζελο, με ήττα μένεις εκτός τίτλου, με ισοπαλία όλα ανοιχτά αλλά πεφτεις στην 3η θέση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φετινή απουσία από ντέρμπι χθες, άρα κρίνεται επιτακτική η παρουσία μου. Αεροπορικά και διαμονή ήδη κλείστηκαν.

Φοβάμαι να πάω σε άλλη θύρα πέρα απ' τη 10, μη χαλάσει το γούρι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Ιδανική η 1η αγωνιστική αν θες να λες ότι πας για πρωτάθλημα.

Με νίκη βάζεις από κάτω το βαζελο, με ήττα μένεις εκτός τίτλου, με ισοπαλία όλα ανοιχτά αλλά πεφτεις στην 3η θέση.

Με χ 2οι μενουμε, θα μαστε στο +1 απο γαυρο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tarasfw said:

13 βαθμούς στα Φιλαδέλφεια οπωσδήποτε 

Δε φτάνουν ούτε για τη δεύτερη θέση. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Δε φτάνουν ούτε για τη δεύτερη θέση. 

Στα εντός μόνο λέω 13, από τους 15. Όχι στο σύνολο 

Link to comment
Share on other sites

Η φετινή ΑΕΚ, ακόμα και η ΑΕΚ του προηγούμενου ματς με πιο σοβαρή αμυντική συμπεριφορά στο αμυντικό τρανζίσιον, κανονικά μπαινει μέσα και καθαρίζει την βαζελα εμφατικά. 

Ίσως να είναι καιρός να δούμε Στάνκοβιτς ξανά βασικό και ο Ματιας να βρει τον τρόπο ώστε να αντιμετωπίσει τις μακρινές μπαλιές στις αντεπιθέσεις. Ειδικά η βαζελα αυτό μόνο μπορεί να κάνει, σφικτη άμυνα και να κτυπήσει στην κόντρα. 
 

Παμε ΑΕΚαρα μου! 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο Κύριος Δημήτρης μετά την κλήρωση να μας ξαναπεί (η σε κάποιον στο τηλέφωνο ίσως) ότι η νίκη στο Περιστέρι θα του δώσει το πρωτάθλημα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι  οκ τώρα μην αρχίσουμε πάλι τα θα σας δείξουμε και θα σας κάνουμε και ελάτε με την όπισθεν και τετοια γιατί είδαμε πόσο καλά πήγε αυτό σε Τούμπα και χθες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, tarasfw said:

Στα εντός μόνο λέω 13, από τους 15. Όχι στο σύνολο 

Κι εγώ γι' αυτούς λέω.

😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Ναι  οκ τώρα μην αρχίσουμε πάλι τα θα σας δείξουμε και θα σας κάνουμε και ελάτε με την όπισθεν και τετοια γιατί είδαμε πόσο καλά πήγε αυτό σε Τούμπα και χθες.

Όλη η ΑΕΚ ένα χάντμπολ.

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχην επειδη ειπωθηκε καπου(απο @MITSAKLASνομιζω), άλλο δε με νοιαζει το προγραμμα γιατι δεν τους βλεπω, άλλο θα επιδιωξω το χειροτερο για μενα και το καλυτερο για τους αντιπαλους. Το προγραμμα ειναι ταμαμ για το γαβρο. Στ αρχιδια μου, θα κανω τοσοΧτοσο και θα το σηκωσω.

Πρωτη νικη την Κυριακη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Όλη η ΑΕΚ ένα χάντμπολ.

να παίρναμε κι εκεί κάνα τίτλο πιο συχνα καλά θα ηταν

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Κι εγώ γι' αυτούς λέω.

😁

Ε εντάξει ας περιμένουμε.....με 13 βαθμούς αγ σοφια και κάποιες νίκες εκτός είναι πιθανό.....το θέμα είναι να σοβαρευτούν

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aris2168 said:

Κατ αρχην επειδη ειπωθηκε καπου(απο @MITSAKLASνομιζω), άλλο δε με νοιαζει το προγραμμα γιατι δεν τους βλεπω, άλλο θα επιδιωξω το χειροτερο για μενα και το καλυτερο για τους αντιπαλους. Το προγραμμα ειναι ταμαμ για το γαβρο. Στ αρχιδια μου, θα κανω τοσοΧτοσο και θα το σηκωσω.

Πρωτη νικη την Κυριακη.

Δεν πρέπει να το έγραψα εγώ, μπορεί να ξέρεις και καλύτερα.

😂😂😂😂😂😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

να παίρναμε κι εκεί κάνα τίτλο πιο συχνα καλά θα ηταν

Από άποψη γλώσσας το λέω.

Μπιγκ μάουθ που λένε και στη γιούσα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως το προσεγγίζεις το ματς αυτό. Μπαίνεις μέσα για να σκοράρεις όσο πιο γρήγορα μπορείς όπως πηγές να κάνει με το γαυρο και σε κάθε εντός αλλά αφήνοντας χώρους η πας κάπως ποιο συντηρητικά και με υπομονή για το 0 στην άμυνα και να ψάξεις το ένα γκολ όπως έκανες στο πρωτο γύρο με το βαζελο . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×