Jump to content

Μαγυάρε λάλα το


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, nikos said:

Μπορεί, ναι.

Τολμω να πω οτι του τζαβελλαα δε θα του φευγε στη κοντρα ο μαυρος 😖😖

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα τώρα την κλήρωση, μπήκα να ανοίξω τόπικ, αλλά πού... :D

Η καλύτερη δυνατή κλήρωση για ξεκίνημα.

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, nikos said:

Αφήστε τα κομπιουτεράκια ρε. Ενα ένα τα ματς.
Η κλήρωση παντως είναι όπως την είχε παραγγείλει ο Μπορμπόκης στον Καζαμπουμπου. Μονο που ειναι για τον γαυρο, όχι για μας. Οπως και να έχει παντως ολοι θα παίξουν με όλους.

 

Πρώτο ματς με βαζελο, εδώ επικεντρώνεσαι.

Το πρωτο ερώτημα για το ματς ειναι αν θα το προσεγγίσεις με επιθετικό τροπο, ή θα το πας λιγο πιο προσεκτικά όπως το ματς πρωταθληματος. Και τα δυο έχουν τους κινδύνους τους, κάτι θα πρέπει να διαλεξεις. Εμένα παντως ο Γιονσον μπροστά από τον Σιμανσκι με ενοχλει πολύ όταν το βλέπω.

Απο απουσιες μέχρι στιγμης έχεις του Βιντα, λογικά θα δούμε Μητογλου.

Στο πλαι μου άρεσαν Φερνάντες και Ελίασον παντως, θα μπορούσε να το σκεφτεί. Όπως και τον Σιντιμπε. Και ο Τσουμπερ δικαιούται να ξεκινήσει. Μπέρδεμα.

Εχουμε μερες ακόμα, ελπίζω να βάλουν το μυαλό τους στην θέση του.

Μου φάνηκε ανέτοιμος ο Φερνάντες. Κ λίγο βιαστικός. Αλλά στο σημείο που μπήκε & μετά από απουσία τι συμπέρασμα να βγάλεις…

μου άρεσε κ ο πινεδα ψηλά. Είναι δαίμονας εκεί, δημιουργεί ρήγματα, μπορεί να σκοράρει, και σε ενδεκάδα με Λιβαι μέσα θα βρίσκει κ χώρους, μάλλον. Από την άλλη κάνει εξαιρετική δουλεια κ στο κέντρο όποτε έχει παίξει, σκουπίζει κ τις μαλακιες σε αντεπιθέσεις κ κόρνερ. 
 

πολλες λύσεις, δεν γίνεται να μην το εκμεταλευτεις 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SpiRos said:

Είδα τώρα την κλήρωση, μπήκα να ανοίξω τόπικ, αλλά πού... :D

Η καλύτερη δυνατή κλήρωση για ξεκίνημα.

@SpiRos δεν ειναι η προαναγγελία του αγώνος με τον ΠΑΟΒ . 

 Εμαθα την είδηση και ετρεξα να την καταγράψω για να αδράξω δικεφαλάκια , μπομπίτσες και αλλα καλούδια. Αυτή είναι η αλήθεια.

 Μπορείς άμεσα να προχωρησεις στα θυρανοίξια του τόπιτς. 

  Αλλάζω τον τίτλο τώρα κιόλας.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

@SpiRos δεν ειναι η προαναγγελία του αγώνος με τον ΠΑΟΒ . 

 Εμαθα την είδηση και ετρεξα να την καταγράψω για να αδράξω δικεφαλάκια , μπομπίτσες και αλλα καλούδια. Αυτή είναι η αλήθεια.

 Μπορείς άμεσα να προχωρησεις στα θυρανοίξια του τόπιτς. 

  Αλλάζω τον τίτλο τώρα κιόλας.

Όχι, μια χαρά όλα, πάμε γερά!

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to Μαγυάρε λάλα το

ΔεκατέσσερΕς του Μάη, μέρα Κυριακή, το αρνί το θέτε στη σούβλα ή είσαστε τίποτα γκουρμέδες και το θέτε με ... δεντρολίβανα και ... σάλτσες πορτοκαλιού ???

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 6
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
2 hours ago, Νονός said:

ΔεκατέσσερΕς του Μάη, μέρα Κυριακή, το αρνί το θέτε στη σούβλα ή είσαστε τίποτα γκουρμέδες και το θέτε με ... δεντρολίβανα και ... σάλτσες πορτοκαλιού ???

Eμας ο κύριος Δημήτρης μας έχει μάθει μόνο σελινόριζα.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vagos21 said:

Μου φάνηκε ανέτοιμος ο Φερνάντες. Κ λίγο βιαστικός. Αλλά στο σημείο που μπήκε & μετά από απουσία τι συμπέρασμα να βγάλεις…

μου άρεσε κ ο πινεδα ψηλά. Είναι δαίμονας εκεί, δημιουργεί ρήγματα, μπορεί να σκοράρει, και σε ενδεκάδα με Λιβαι μέσα θα βρίσκει κ χώρους, μάλλον. Από την άλλη κάνει εξαιρετική δουλεια κ στο κέντρο όποτε έχει παίξει, σκουπίζει κ τις μαλακιες σε αντεπιθέσεις κ κόρνερ. 
 

πολλες λύσεις, δεν γίνεται να μην το εκμεταλευτεις 

Οπως και να έχει για μένα αν κοψει το διδυμο Σιμανσκι-Γιονσον (που κακως θεωρω ότι νομιζει ότι τον κάνει καλυτερο ανασταλτικα και ταυτοχρονα τον αναγκάζει να αφήνει και κάποιους έξω) και κάνει και λιγο rotation ανα 2-3 θεσεις μπορεις να πας πολύ καλά.

Απο την αρχη της σεζον πιστεύω ότι ο Πινεδα πιο κοντά στην περιοχή είναι ακόμα καλυτερος, αλλά και ως box-to-box ώστε να χωρέσει ο Αραουχο πιο μπροστά είναι πολύ καλος.

Πρεπει να γίνει και rotation σε καποιες θεσεις ομως, εγω δεν βρίσκω λόγο πχ ο Ρότα, ο Βιντα, ο Άμραμπατ, ακόμα και ο Αραουχο να παίρνουν την φανέλα του βασικου σπιτι τους. Λογικά πρέπει να είναι ετοιμος κσι ο Μοχαμαντι να εναλλάσσεται με Χατζισαφι. Τελος για το τερμα τι να πω, θα τον στηρίξει μέχρι τέλους όπως φαινεται, δεν ξερω αν στις προπονησεις είναι τόσο καλυτερος από τον αλλον..

Link to comment
Share on other sites

Θετικό ότι ξεκινάμε με ντέρμπι εντός. Και μαλιστα με βάζελο.

Θα επανελθει γρήγορα η συγκέντρωση και αν πατήσου.ε κορυφή θα επανέλθει και το ηθικο.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Atlas21 said:

Eμας ο κύριος Δημήτρης μας έχει μάθει μόνο σελινόριζα.

Το ρεμουλάντ αυτηνής της καργιόλας της σελινόριζας θα φέρει ακέραια την ευθύνη για την καταστροφή μιας ολόκληρης γενιάς ΑΕΚτζήδων.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Geologos said:

Θετικό ότι ξεκινάμε με ντέρμπι εντός. Και μαλιστα με βάζελο.

Θα επανελθει γρήγορα η συγκέντρωση και αν πατήσου.ε κορυφή θα επανέλθει και το ηθικο.

Οπως τα λες..

Νικη 90%..εκτιμω ταπεινα..

Και μετα απομενουν αλλα 9 ματσακια...

κι οποια κουφαλα αντεξει..

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×