Jump to content

Μαγυάρε λάλα το


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

Καλο το κραξιμο στον ατακτισιαν αλλα τον αλλο τον γλεντανε οπου τον βρουν

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Το θέμα είναι πως το προσεγγίζεις το ματς αυτό. Μπαίνεις μέσα για να σκοράρεις όσο πιο γρήγορα μπορείς όπως πηγές να κάνει με το γαυρο και σε κάθε εντός αλλά αφήνοντας χώρους η πας κάπως ποιο συντηρητικά και με υπομονή για το 0 στην άμυνα και να ψάξεις το ένα γκολ όπως έκανες στο πρωτο γύρο με την ίδια ομάδα. 

ΘΑ δει σε τι κατασταση ειναι η ομαδα, θα σκεφτει και λιγο το προηγουμενο ματς και θ αποφασισει το σωστο.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Από άποψη γλώσσας το λέω.

Μπιγκ μάουθ που λένε και στη γιούσα.

Σωστο

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πρόγραμμα μου αρέσει, στα πρώτα τέσσερα ματς με τρεις νίκες βαζελο Άρη Βόλο θα είμαστε πολύ καλά, ότι κάτσει στη τούμπα θα ειναι extra

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

ΘΑ δει σε τι κατασταση ειναι η ομαδα, θα σκεφτει και λιγο το προηγουμενο ματς και θ αποφασισει το σωστο.

Και ώριμα θα αποφασίσει ότι με Ρότα και Αθανασιάδη το έχει το ματσάκι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Το θέμα είναι πως το προσεγγίζεις το ματς αυτό. Μπαίνεις μέσα για να σκοράρεις όσο πιο γρήγορα μπορείς όπως πηγές να κάνει με το γαυρο και σε κάθε εντός αλλά αφήνοντας χώρους η πας κάπως ποιο συντηρητικά και με υπομονή για το 0 στην άμυνα και να ψάξεις το ένα γκολ όπως έκανες στο πρωτο γύρο με το βαζελο . 

Καλα ας δουμε πως θα το προσεγγισουμε εμεις ως οπαδοι πρωτα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nickpes21 said:

Εμένα το πρόγραμμα μου αρέσει, στα πρώτα τέσσερα ματς με τρεις νίκες βαζελο Άρη Βόλο θα είμαστε πολύ καλά, ότι κάτσει στη τούμπα θα ειναι extra

Δεν ειναι αν ειναι κακο για σενα, ειναι οτι το γραψε ο βαγγελας για παρτυ του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχουμε καταλάβει αλλά συνεχίζουμε να έχουμε πρόβλημα στα ντέρμπι, και οκ από τα προηγούμενα χρόνια το λες και άλμα το φετινό αλλά 2 νίκες σε 6 ματς στο πρωταθλημα ε δεν είναι και κάνας τοπ απολογισμός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nickpes21 said:

Εμένα το πρόγραμμα μου αρέσει, στα πρώτα τέσσερα ματς με τρεις νίκες βαζελο Άρη Βόλο θα είμαστε πολύ καλά, ότι κάτσει στη τούμπα θα ειναι extra

Με τρεις νίκες σε Τούμπα, Περιστέρι και χθες κραταγαμε γερά τον τίτλο αλλά δες τι απέγινε.Οποτε υπολογισμοί δεν μπορούνε να γίνουν.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Καλα ας δουμε πως θα το προσεγγισουμε εμεις ως οπαδοι πρωτα

Μα τι να κάνει ο οπαδός;

Να στείλει την επόμενη προβολή του Ουχο κάτω από τον τρούλο της Αγιά Τριάδας που την έστειλε χθες.

Ή να μη φάει η 42 την μπαλιά στην πλάτη που έφαγε ο Βιντα;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Toni Black said:

Καλα ας δουμε πως θα το προσεγγισουμε εμεις ως οπαδοι πρωτα

Καταλαβαίνω πως το λες γιατί πήγαμε όλοι εχθές λες και ήδη είχαμε κερδίσει γιαυτό και ήρθε το σοκ και η κατάρρευση εντός και εκτός γήπεδου στο 0-1. Νομίζω ότι ήταν μάθημα αυτό και για το κόσμο και ούτε έχουμε κερδίσει κάτι ακόμα αλλά το χάνεις από τη Δεκελείας ισχύει μεν αλλά μπορεί να έρθει και μπούμερανγκ από την άλλη αν στραβώσει το ματς. 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ο Βαγγελας δεν πρόκειται να χάσει πάνω από 6 βαθμούς στα πλέι οφ.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Παίδες, ο Βαγγελας δεν πρόκειται να χάσει πάνω από 6 βαθμούς στα πλέι οφ.

 

οπότε θέλουμε 22 πόντους, ας προσεχαμε

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ξέρω αν το έχουμε καταλάβει αλλά συνεχίζουμε να έχουμε πρόβλημα στα ντέρμπι, και οκ από τα προηγούμενα χρόνια το λες και άλμα το φετινό αλλά 2 νίκες σε 6 ματς στο πρωταθλημα ε δεν είναι και κάνας τοπ απολογισμός.

Γενικά ισορροπημένα είναι πάνω-κάτω τα πράγματα αν δούμε τι έχουν μαζέψει και παο-οσφπ

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Γενικά ισορροπημένα είναι πάνω-κάτω τα πράγματα αν δούμε τι έχουν μαζέψει και παο-οσφπ

Ναι αλλά η προβληματική ομάδα στα ντέρμπι τα τελευταία 4 χρόνια είμαστε εμείς, δεν είναι ότι βελτίωσαμε τρελά τα ποσοστά μας με 3 νίκες να βάλω και του κυπέλλου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Ναι αλλά η προβληματική ομάδα στα ντέρμπι τα τελευταία 4 χρόνια είμαστε εμείς, δεν είναι ότι βελτίωσαμε τρελά τα ποσοστά μας με 3 νίκες να βάλω και του κυπέλλου.

πολύ διαφορετική η φετινή χρονιά απ' τις προηγούμενες

μέχρι πέρσι το πρωτάθλημα ήταν για 1, φέτος ουσιαστικά είναι για 3 και τυπικά για 4

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

οπότε θέλουμε 22 πόντους, ας προσεχαμε

Πρώτα απ' όλα θες νίκες σε όλα τα εντός και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ δύο νίκες σε κάποια από τις Λεωφόρο, Τούμπα ή Καραϊσκάκη.

Μιλάμε για σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Toni Black said:

Καλα ας δουμε πως θα το προσεγγισουμε εμεις ως οπαδοι πρωτα

Η προσέγγιση μας σε κάθε ξεκίνημα 2ου ημιχρόνου είναι για τον πουτσο παντως

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μα τι να κάνει ο οπαδός;

Να στείλει την επόμενη προβολή του Ουχο κάτω από τον τρούλο της Αγιά Τριάδας που την έστειλε χθες.

Ή να μη φάει η 42 την μπαλιά στην πλάτη που έφαγε ο Βιντα;

Να γεμισουμε το γηπεδο πανια για τη κλιματικη αλλαγη, ν αναψουμε γονα την πιο ακαταλληλη στιγμη, να ριξουμε μπουκαλια στην 1η στραβη, να πουμε κανα ποιημα κ μετα να κανουμε το σταυρο μας. δεν ειπαμε να παιξουν τα τσιμεντα μπαλα, αλλα λιγο καλυτερη μπαλιτσα ως οπαδοι μπορουμε να παιξουμε. 

Θα σου κανω μια προσωπικη ερωτηση κ αν θες μου απαντας. Στο γηπεδο τα χωνεις για το στησιμο της ομαδας, τις αλλαγες, τις μαλακιες παιχτων κ προπονητη; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πρώτα απ' όλα θες νίκες σε όλα τα εντός και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ δύο νίκες σε κάποια από τις Λεωφόρο, Τούμπα ή Καραϊσκάκη.

Μιλάμε για σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Άρα μας λες ότι είτε θα χάσουμε σε Βόλο-Χαριλάου είτε ο γαύρος θα κάνει το 9/10 στα πλει οφ

Γιατί αλλιώς δεν βγαίνει αυτό που λες

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Toni Black said:

 

Θα σου κανω μια προσωπικη ερωτηση κ αν θες μου απαντας. Στο γηπεδο τα χωνεις για το στησιμο της ομαδας, τις αλλαγες, τις μαλακιες παιχτων κ προπονητη; 

Από την ανακοίνωση της 11αδας κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AG21 said:

Καταλαβαίνω πως το λες γιατί πήγαμε όλοι εχθές λες και ήδη είχαμε κερδίσει γιαυτό και ήρθε το σοκ και η κατάρρευση εντός και εκτός γήπεδου στο 0-1. Νομίζω ότι ήταν μάθημα αυτό και για το κόσμο και ούτε έχουμε κερδίσει κάτι ακόμα αλλά το χάνεις από τη Δεκελείας ισχύει μεν αλλά μπορεί να έρθει και μπούμερανγκ από την άλλη αν στραβώσει το ματς. 

Πρεπει ολοι να κανουμε τη δουλεια μας τωρα, ο απολογισμος στο τελος

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πρώτα απ' όλα θες νίκες σε όλα τα εντός και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ δύο νίκες σε κάποια από τις Λεωφόρο, Τούμπα ή Καραϊσκάκη.

Μιλάμε για σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Μιλάμε για 7 νίκες, κι εγώ εκεί τα υπολογίζω, δεν είμαι πολύ αισιόδοξος για κάτι τετοιο οπότε ελπίζω να χάνουν όλοι πόντους.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AlexKR21 said:

Άρα μας λες ότι είτε θα χάσουμε σε Βόλο-Χαριλάου είτε ο γαύρος θα κάνει το 9/10 στα πλει οφ

Γιατί αλλιώς δεν βγαίνει αυτό που λες

Αν θέλουμε να μιλάμε για πρωτάθλημα εξυπακούεται πιστεύω ότι Άρης και Βόλος είναι 4 νίκες.

Στην ουσία λέω ότι πρωτάθλημα θα πάρεις με μια ήττα ή με δύο Χ, πράγμα που το θεωρώ σενάριο επιστημονικής φαντασίας.

Πιστεύω ότι μετά τη διακοπή θα καταρρευσουμε βαθμολογικά.

Και θεωρώ υπερβατικό στόχο τη 2η θέση.

Άλεξ, είμαι ήδη τρομερά απαισιόδοξος από την Τούμπα.

Θεωρώ την ομάδα ξεκάθαρα ανέτοιμη για κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Στο δε γαύρο δίνω μίνιμουμ 7 νίκες και θεωρώ ότι θα κάνει 8.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Από την ανακοίνωση της 11αδας κιόλας.

Βγαλτε εξω τον κυριο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×