Jump to content

Ροστερ 2023-2024


AG21
 Share

Recommended Posts

Φευγει ο Αμραμπατ και δεν θα μαθουμε ποτε για την κοκκινη καρτα που δεν πηρε στο ντερμπι με τον βαζελο 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Το ισοζύγιο είναι θετικό από την παρουσία του στην ομάδα. Ελευθερωνεται ένα βαρύ συμβόλαιο και πρέπει να καλυφθεί η θέση του και είμαι σίγουρος θα καλυφθεί παιχτικα αλλά η προσωπικότητα του είναι τεράστια και θα λείψει αναμφίβολα από τα αποδυτήρια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zaxos said:

Το ισοζύγιο είναι θετικό από την παρουσία του στην ομάδα. Ελευθερωνεται ένα βαρύ συμβόλαιο και πρέπει να καλυφθεί η θέση του και είμαι σίγουρος θα καλυφθεί παιχτικα αλλά η προσωπικότητα του είναι τεράστια και θα λείψει αναμφίβολα από τα αποδυτήρια. 

Δεν ξερουμε ποιον θα φερουμε ομως. Οταν ερθει ο αντικαταστατης θα ειμαστε σε θεση να το πουμε αυτο 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Φευγει ο Αμραμπατ και δεν θα μαθουμε ποτε για την κοκκινη καρτα που δεν πηρε στο ντερμπι με τον βαζελο 🤣🤣🤣

φευγει ο Νορντιν αλλα ο Τασος δεν θα τον ξεχασει ποτε 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι θα μπορούσε να προσφέρει κάτι παραπανω αγωνιστικά ο καράφλας. Φεύγει νταμπλουχος και τον ευχαριστούμε. Ας φέρουν καλύτερο παιχτη και προχωράμε 

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε να τον καλουπώσει αρκετα ο Ματίας κ έγινε πολύτιμος στα δεξιά. Τανκ κανονικό, δεν καταλάβαινε από επαφές κ τζαρτζαρίσματα. Γλυκιά σέντρα, έτρεχε ακατάπαυστα. Θα χρειαστούμε παιχτούρα μεγάλη για να καλυφθεί το κενό του. Ευχαριστούμε για όλα καραφλό βέλος!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τεράστια προσωπικότητα ο Αμραμπατ.

Υπήρξε κομβικός φέτος.

Ευχαριστούμε παικταρά μου.

Υγεία στην οικογένεια σου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετάει με φιέστα. Καλα να είναι, θα τον θυμομαστε με θετικο ισοζύγιο.

Φέρε κανα καλό Μαροκάνικο ταλέντο Νόρντιν και καλη τύχη

Link to comment
Share on other sites

Συναισθηματικα μιλωντας αυτη την στιγμη τους αγαπαμε ολους. 
ευτυχως ο Νορντιν ειναι μεγαλη προσωπικότητα και ξερει καλα πως αγωνιστικα εχει κλεισει ο κυκλος του!
 

ευχαριστουμε για ολα  

Link to comment
Share on other sites

Παιχταράς ο Νόρντιν.

Σε τέτοιους τύπους πρέπει να στοχεύουμε μόνιμα.

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά τον εκτιμούσα πολύ τον καράφλα ωστόσο πιστεύω ότι θα ήταν πολύ πιο χρήσιμος για την θέση τσουμπερ Αραούχο παρά για τα φτερά ( δεν είχε ντριπλα).  Εννοείται άκρως εκτιμητεα η προσφορά του ωστόσο πάμε παρακάτω με κάτι πιο φρέσκο ηλικιακά 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν ξερουμε ποιον θα φερουμε ομως. Οταν ερθει ο αντικαταστατης θα ειμαστε σε θεση να το πουμε αυτο 

Μακάρι να ρθει και καλύτερος παίκτης και μεγαλύτερη προσωπικότητα. Απλώς η δικιά του προσωπικότητα αλλά και του κιτσου τζαβελλα θα πω εγώ, ήταν πολύ σημαντικές και για τα αποδυτήρια και για νεότερους παίκτες κλπ. Και φέτος και οι 2, ειδικά ο καράφλας ήταν και πολύ καλοί στα εντός γραμμών γηπέδου καθήκοντά τους. Ευτυχώς έχουμε πελαδο οπότε πιστεύω όλα θα γίνουν όπως πρέπει. 

Link to comment
Share on other sites

Τα έχει πει ο Στυλ για Άμραμπατ (και Τζαβέλλα).


Θεωρώ ότι ειδικά φετος με σοβαρό προπονητη ο Αμραμπατ ήταν πολύ καλος και χρήσιμος. Είχε και ποιότητα και προσωπικοτητα, ήταν μαγκας στα δυσκολα, ήταν και βιονικός και ήταν και ευχάριστο ατομο.

Νομιζω από την άλλη ότι μεγαλώνει επικίνδυνα πλεον, κάποια στιγμή θα  ερχόταν το τελος. 
 

Τον εχαριστούμε για την προσφορά του και πιστεύω ότι πρέπει να προσεχθεί παρα πολύ ο αντικαταστάτης του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός ο Άμραμπατ. Δεν ένιωθε από έδρες, σε έπειθε ότι δε φοβάται και ότι θα παλέψει από το 1' ως το 101'. Ντούκι μυϊκά, καλές πάσες, σέντρες απρόβλεπτες-έξυπνες-ξυράφι, μαρκαρίσματα, ψύχραιμος όταν η μπαλα ζύγιζε πολλά κιλά. Τακτικά στο 1ο μισό του πρωταθλήματος ήταν κάπως χαμένος, όμως στο 2ο μισό και στα πλέι-οφ ένιωσε. Θετική τρέλα.

Έχανε στο να αναπτύξει γρήγορα το παιχνίδι σε αντεπίθεση. Επίσης τσακωνόταν για τα πέναλτι. Σε ευχαριστούμε ρε ντούκι!

Τώρα θέλουμε αντικατάστασή του με έναν αντίστοιχο αλλά νέο ηλικιακά. Όπως και στην περίπτωση Τζαβέλλα. Για μένα το θέμα δεν είναι αυτές οι αντικαταστάσεις, αλλά ο Πινέδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεξιά, με Ελιασον και το γατοπουλο τον Φερναντεζ είμαι ψιλό οκ.

Αριστερά είναι το κενό, χρειαζόμαστε παίκτη, με την προϋπόθεση ότι θα μείνει ο Γκατς.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη παικτούρα, θα βοηθούσε πολύ για Ευρώπη κυρίως. Κρίμα ρε πστ μου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το ξεραμε απο περσι οτι δεν θα καθοταν και περσι ο αλμειδα μονος του τον επεισε να μεινει, γραφτηκε και του τρελου το ονομα με χρυσα γραμματα στην ιστορια της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Πάει ο καραφλούκος...

Που να ξαναβρείς τέτοια ωραία τρέλα και προσωπικότητα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμραμπατ. Πολλά κανταρια μπάλα, πολλά κιλά αρχίδια, άγνοια κινδύνου διχρονου παιδιού.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πάει ο καραφλούκος...

Που να ξαναβρείς τέτοια ωραία τρέλα και προσωπικότητα...

δεν βρισκεις.

πας με τα ιδια λεφτα να βρεις αλλον με αλλα καλα κι αλλα ασχημα (δεξια ή οχι, ας κρινει ο προπονητης). δεν υπαρχει αλλος δρομος.

Link to comment
Share on other sites

Το ωραιο με Αμραμπατ ειναι αυτο το μειδιαμα που σχηματιζοταν στο προσωμπο του συνέχεια. Οπως κοιτούσε την εξεδρα, τους συμπαικτες, τον παγκο. Ακόμα και αντιπάλους.

Επίσης, αν και έπαιζε πολύ στα όρια του αντιαθλητικού, ήταν παντα μέσα σε ενα όμορφο πλαίσιο. Αγνό παλιομοδιτικο σκληρό παιχνίδι, μόνο χεράτοι. Δεν φανηκε σε καμία περίπτωση να θέλει να κανει κακό σε καποιον, και οαντα ήταν σε φάση "ελα ρε μαλακα αφου ετσι παίζουμε τραβας τραβαω βαρας βαραω, μην κλαιγεσαι"

Να βρειτε γύρω σας ανθρώπους να σας κοιτάνε όπως κοιτάει τον κόσμο ο Αμραμπατ.

  • Δικεφαλάκι 20
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Geologos said:

Το ωραιο με Αμραμπατ ειναι αυτο το μειδιαμα που σχηματιζοταν στο προσωμπο του συνέχεια. Οπως κοιτούσε την εξεδρα, τους συμπαικτες, τον παγκο. Ακόμα και αντιπάλους.

Επίσης, αν και έπαιζε πολύ στα όρια του αντιαθλητικού, ήταν παντα μέσα σε ενα όμορφο πλαίσιο. Αγνό παλιομοδιτικο σκληρό παιχνίδι, μόνο χεράτοι. Δεν φανηκε σε καμία περίπτωση να θέλει να κανει κακό σε καποιον, και οαντα ήταν σε φάση "ελα ρε μαλακα αφου ετσι παίζουμε τραβας τραβαω βαρας βαραω, μην κλαιγεσαι"

Να βρειτε γύρω σας ανθρώπους να σας κοιτάνε όπως κοιτάει τον κόσμο ο Αμραμπατ.

Πιστευω να μην ειμαι υπερβολικος αλλα παιζει να ειναι ο πιο σκληρος-καθαρος ποδοσφαιριστης που εχω δει στο ελληνικο πρωταθλημα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Toni Black said:

Πιστευω να μην ειμαι υπερβολικος αλλα παιζει να ειναι ο πιο σκληρος-καθαρος ποδοσφαιριστης που εχω δει στο ελληνικο πρωταθλημα

Και ο Ντιοπ. Αν και ο Ντιοπ επαιζε πιο πολύ με σώμα-τοποθέτηση λόγω θέσης 

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές με είχε εκνευρίσει την ώρα του αγώνα αλλά πάντα το έπαιρνα πίσω. Γιατί με κέρδιζε που έκανε δυνατό αλλά όχι αντιπαθητικό παιχνίδι και που πάντα έβγαζε τρομερή θετική ενέργεια, ειδικά στις παρακάμερες ήταν πάντα με ένα χαμόγελο.  

Ορθά φευγει για μένα και ανεξαρτήτως οικογειακου θέματος γιατί στα 37 του πολύ δύσκολα θα ξαναέκανε τέτοια σεζόν.

Link to comment
Share on other sites

Tom van Weert

Μολις ξαναειδα τα στιγμιοτυπα του ματς με τον Αρη, κυριως γιατι ειμαι ακομα τρελαμενος και δεν μπορω να σταματησω να την σκεφτομαι.

 

Ο Van Weert εκανε 3 τελικες, μια δοκαρι, μια ξουραφια στο δοκαρι και μια γκολ με ξεφτιλισμα αμυντικου. 930 λεπτα φετος 7 γκολ.

 

33 ετων χωρις τραυματισμους τσογλανι δεν ειναι ουτε ατομιστης και φαινεται αρκετα επαγγελματιας. Γιατι να μην κατσει να βοηθησει, ειδικα στις κλειστες αμυνες με τους τελευταιους, ο τυπος εχει αποδειξει οτι ειναι φτιαγμενος για αυτο το πραμα μετα την χρονια που βγηκε πρωτος σκορερ με τον Βολο. Θα βρεις καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×