Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Και εγώ νομίζω ότι θα δούμε ωραία πράγματα από αυτόν.

Έχει θράσος όντως, που χρειάζεται πολύ, έχει ταχύτητα, και δείχνει να έχει αυτοπεπείθηση.

Με βελτίωση στα τελειώματα και στο κοντρόλ θα τρίβουμε τα μάτια μας φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια γραφω πρωτη φορα στο φορουμ γενικα το παροκολουθω καιρο αλλα τωρα ηρθε η ωρα να γινω μελος χαχα...Ελπιζω να εχουμε μια καλη συζητηση για την ΑΕΚΑΡΑ μας σε ολα τα θεματα...ΜΟΝΟ ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 12
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Αμα μαθει πως να κοντρολαρει τις πασες οταν του ερχονται, ειδικα απο ψηλα, θα στεκεται και για βασικος.

Δυσκολα χανει τη μπαλα και εχει γενικα σωστες επιλογες.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε ευαισθητούληδες...

Εμένα με γουστάρει να γκρινιάζω... από άποψη... αν αυριο ο Μελισσανίδης φέρει στοπεράρα, τερματοφυλακάρα και δεξυ μπακ, εγώ πάλι θα κράζω γιατί δεν έφερε και αριστερο... κι αν φέρει και αριστερό μετά θα κράζω γιατί δεν κοιτάει να φέρει καλύτερο 6άρι...

Όποιος τη βρίσκει με τα "ΑΕΚάρα στα δύσκολα" και "ξέρει ο Ματίας" και το άλλο με την αγέλη, με γεια του και χαρά του... άλλοι τη βρισκουμε με το "εχθρός του καλού το καλύτερο"

Και μην αγχώνεστε... κανένας ακριβοπληρωμένος επαγγελματιας ποδοσφαιριστής παγκοσμίως δεν έπαθε ψυχολογικά τραύματα γιατί έφαγε κράξιμο απ'την κερκιδα... πόσο μάλλον απ'το ίντερνετ...

Ούτε πήραν κανά νόμπελ ΑΕΚοφροσύνης οι "πιστοί και ρομαντικοί" που φώναζαν "Παντεληηηης Καπετάαααανος" στο 1-4 στο 90'... μάλλον για νόμπελ μαλακίας έβαλαν υποψηφιότητα...

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

"ρεπορτάζ" στο πορτοκαλί, για να μην τους δίνετε και κλικ: μπορεί μέχρι τη Δευτέρα να πάρουμε στόπερ, αλλά μπορεί και όχι. Μπορεί επίσης να το πάμε πιο πέρα χρονικά, με κάποιον ελεύθερο. Αλλά, τί σου είναι η ζωή ρε παιδί μου, μπορεί και όχι.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, In A.E.K We Trust said:

"ρεπορτάζ" στο πορτοκαλί, για να μην τους δίνετε και κλικ: μπορεί μέχρι τη Δευτέρα να πάρουμε στόπερ, αλλά μπορεί και όχι. Μπορεί επίσης να το πάμε πιο πέρα χρονικά, με κάποιον ελεύθερο. Αλλά, τί σου είναι η ζωή ρε παιδί μου, μπορεί και όχι.

Ακριβως αυτο πηγα να γραψω. Τιτλος "Κλεινει στοπερ μεχρι τη Δευτερα" και απο κατω "μπορει και οχι"...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Ακριβως αυτο πηγα να γραψω. Τιτλος "Κλεινει στοπερ μεχρι τη Δευτερα" και απο κατω "μπορει και οχι"...

Καλά που έχουμε τα αρδ για να μαθαίνουμε τα νέα της ομάδας έγκυρα και έγκαιρα. Τα κλίκ σας τα πήραν πάντως και σήμερα. Βγήκε το μεροκάματο.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tzav said:

Ούτε πήραν κανά νόμπελ ΑΕΚοφροσύνης οι "πιστοί και ρομαντικοί" που φώναζαν "Παντεληηηης Καπετάαααανος" στο 1-4 στο 90'... μάλλον για νόμπελ μαλακίας έβαλαν υποψηφιότητα...

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπήρξαν κάποιοι που φώναξαν "Παντελής Καπεταααανος" για γκολ στο 90 με ηττα 1-4. Περισσότερο με καρικατούρα μου μοιάζει. 

 

Link to comment
Share on other sites

Και γω αυτό διάβαζα τώρα και γελούσα...

Α ρε Καζαμπούμπου...ασ το....γράψε καλύτερα για 100η φορά ότι σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό είμαστε έτη φωτός μπροστά κτλ.

Link to comment
Share on other sites

«Αποχαιρετά τη Σπέτσια ο Βέρντε, έτοιμος για επιστροφή στην ΑΕΚ»

«Πλησιάζει ο αποχαιρετισμός του Βέρντε στη Σπέτσια: Ο εξτρέμ είναι έτοιμος να επιστρέψει στην ΑΕΚ», είναι ο τίτλος στο ρεπορτάζ του tuttomercatoweb.

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει πουλάει τρελα ο Ματίας μονο και μονο λόγω θεσης.

Φανταζομαι θα είναι μουφα ομως 

Link to comment
Share on other sites

Καλος ο Βέρντε για σέντερ μπακ, ψηλό παιδί για κεφαλιές 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε έλλειμα στα στοπερ; Ας φέρουμε ένα εξτρέμ σαν τον Βερντε😂😂 Γελάνε και στην Σικελια με το δημοσίευμα 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι υπήρξαν κάποιοι που φώναξαν "Παντελής Καπεταααανος" για γκολ στο 90 με ηττα 1-4. Περισσότερο με καρικατούρα μου μοιάζει. 

 

Μια χαρα είχε συμβεί και είχε σχολιαστεί κι εδώ μέσα τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε σχολιαστει το θρασος του εκφωνητη να το φωναξει στο γηπεδο οχι ο κόσμος. Ηταν και μετα απο ΚΜΜΜΜ στον Πειραια βέβαια και ημασταν και λίγο ζαντες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Araujo21 said:

Έχουμε έλλειμα στα στοπερ; Ας φέρουμε ένα εξτρέμ σαν τον Βερντε😂😂 Γελάνε και στην Σικελια με το δημοσίευμα 

΄Η αλλιώς: Τι κάνει ο Μίμης όταν διαβάζει το πρωί άρθρο με τίτλο... "5+3 εξτρέμ ο Ολυμπιακός μετά την απόκτηση του Ποντένσε!"

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikos said:

στο 45.47

Μαγική εικόνα το συγκεκριμένο ματς . Το θυμάμαι σαν χθες ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει θέμα Βέρντε», υποστήριζαν από την Ένωση, πράγμα που όπως αναφέρουμε και πιο πάνω ήταν ψιλοαναμενόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν θεοπάλαβο να φέρουμε Βέρντε τώρα, προφανώς δεν παίζει ως σενάριο. Αλλά επ ευκαιρία θα αναφέρω ότι τη χρονιά που ήταν εδώ τον γουσταρα φουλ και ποτέ δεν κατάλαβα γιατί έτρωγε τόσο κρα.

Link to comment
Share on other sites

Καταιγίδα Daniel -> Daniele Verde -> χασογκόλης, χαμένα "τε-α-τε" και fails σε κάθε αγώνα ΚΑΙ ψυχοπαθής που έπιασε τον Βράνιες απ'το λαιμό -> ό,τι πρέπει για την ΑΕΚΑΡΑ του Πελάδο που χρειάζεται στόπερ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Evolve said:

Θα ήταν θεοπάλαβο να φέρουμε Βέρντε τώρα, προφανώς δεν παίζει ως σενάριο. Αλλά επ ευκαιρία θα αναφέρω ότι τη χρονιά που ήταν εδώ τον γουσταρα φουλ και ποτέ δεν κατάλαβα γιατί έτρωγε τόσο κρα.

Μια χαρά ήταν...απλά είχε την ατυχία να βρίσκεται σε μια από τις πιο άμπαλες ενδεκάδες που είχαμε ποτέ!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×