Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος ποιος ψάχνει για στόπερ? 

 

Ο Αλμέιδα?

Ο Μελισσανιδης?

Ο Κετσετζογλου ?

Ή ο Ο αυτός 1-0 ?

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Duck_Season said:

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος ποιος ψάχνει για στόπερ? 

 

Ο Αλμέιδα?

Ο Μελισσανιδης?

Ο Κετσετζογλου ?

Ή ο Ο αυτός 1-0 ?

Το ΚΜ

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

 Mιχος γενικότερα για Βερντε:

Ντανιέλε Βέρντε: Ο 27χρονος Ιταλός εξτρέμ με τα 3.000.000 σημερινή χρηματιστηριακή αξία είναι έτοιμος να λύσει το συμβόλαιό του με τη Σπέτσια, το οποίο κανονικά τελείωνε καλοκαίρι του 2025. Ο Βέρντε συμπαίκτης του Νικολάου στη Σπέτσια δεν θέλει να παίξει στη Serie B και έτσι αποχωρεί. Τα ιταλικά μ.μ.ε. τον στέλνουν ήδη στην ΑΕΚ , η οποία όμως, έχει ήδη 7 παίκτες που αγωνίζονται στα άκρα της επίθεσης της και ενώ μεταγραφική της προτεραιότητα φαίνεται πως αποτελεί η κάλυψη των θέσεων στόπερ και δεξιού μπακ! Τι ήξερε και τι έμαθε η στήλη για την υπόθεση Βέρντε εκτός της ΑΕΚ; Πως μέσα στον Αυγουστο είχε προταθεί ως ελεύθερος σε Μπιγκφοράτη ομάδα, την οποία κι απασχόλησε. Φέρεται να άρεσε στον προπονητή αλλά κόπηκε από την διοίκηση ενώ έτσι κι αλλιώς περίμεναν πρώτα αποχώρηση/ πώληση παίκτη τους. Και τώρα, αρχές Σεπτεμβρίου, προτάθηκε σε άλλη μεγάλη ελληνική ομάδα - την τρίτη δηλαδή- η οποία έχει βγει ... μυστικά στην αγορά για την απόκτηση εξτρέμ κι ενώ προσπαθεί να ... ξεφορτώσει.

 

 

Λογικά η πρώτη ομάδα ήταν ο ΠΑΟΚ και η δεύτερη ο Παναθηναϊκός, πάντοτε αν ισχυσε η ισχύει το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bladerunner21 said:

Δηλαδή ο Δανός δεν μας κάνει? Σαν οπαδός ρωτάω, δεν εμπλέκω τα θέλω του Ματίας σε αυτό. Τρελλάινεται ο ΑΕΚαρχης κ τον φέρνει, σαν οπαδοί μας κάνει ή δεν μας κάνει? Θέλουμε κάτι καλύτερο? 

Σιγουρα ειναι ποιοτικος αλλα υπο συνθηκες. Αχρηστο δεν τον βγαλαμε. Θα ταιριαζε καλυτερα στα Ευρωπαικα ματς που ετσι κ αλλιως θα εχουμε πιο αμυντικο προσανατολισμο, και δεν θα μαρκαρε στη σεντρα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

 

Το ΚΜ

Επειδη το ονομα του Μπραμπετς νομιζω ξεκινησε απο εδω και μετα βγηκε παραεξω, δινω μεγαλες πιθανοτητες ο Κονε να παιρνει ιδεες απο ΚΜ.

Οποτε το λες και τμημα σκαουτινγκ ΚΜ

Link to comment
Share on other sites

κι εγω αυτο πιστευω, εξεταζουν τις σελιδες με τα λινκς του τρανσφερμρκτ απο εδω , τα εκτυπωνουν και τα συγκρινουν μετα, απλα επειδη στοχευε ψηλα το ΚΜ, την φαγαμε.

 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, theo said:

κι εγω αυτο πιστευω, εξεταζουν τις σελιδες με τα λινκς του τρανσφερμρκτ απο εδω , τα εκτυπωνουν και τα συγκρινουν μετα, απλα επειδη στοχευε ψηλα το ΚΜ, την φαγαμε.

 

Άρα φταίμε εμείς, Βίρνα;

Link to comment
Share on other sites

"Δεν τους έκανε(στοΚΜ) ούτε ο  Βεστεγκαρντ" Τίτλος άρθρου στο enwsi 1.00 το ξημέρωμα Δευτέρας προς Τρίτη.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αλμέιδα: «Ήμασταν κοντά στον Νέστορ Αραούχο, αλλά δεν θα έρθει τελικά στην ΑΕΚ γιατι δεν άρεσε στους χρήστες του ΚΜ »

f4krmuexmaaalg3_084530.jpg?w=880&f=bicub

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 26
Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2023 at 11:15 AM, In A.E.K We Trust said:

Ο αριστεροπόδαρος, ελεύθερος, ατραυμάτιστος, έμπειρος Ισπανός Víctor Ruiz μας κάνει; Έπαιξε τελευταία μια τριετία στη Μπέτις. Ψάχτηκε και οαρης μαζί του. Έχει και πλούσια ευρωπαϊκή (europa league) εμπειρία.

Καλημέρα Παναγιώτη. Λένε ότι μπορεί εσύ και άλλοι να διαβάζετε εδώ.

Δείξε στο Γιάννη αυτήν την περίπτωση, ξέρει αυτός από ισπανική αγορά. Μπορεί να αρέσει και στον Ματίας.

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Αλμέιδα: «Ήμασταν κοντά στον Νέστορ Αραούχο, αλλά δεν θα έρθει τελικά στην ΑΕΚ γιατι δεν άρεσε στους χρήστες του ΚΜ »

f4krmuexmaaalg3_084530.jpg?w=880&f=bicub

συνεχισε το Νικολα

οι οποιοι ουτε τα μουτρα του γουσταραν , ουτε το πουλοβερ του ,ουτε καλα στοιχεια διαβασαν απ το φορουμ της κωλοομαδας του πως λεγοταν

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Καλημέρα Παναγιώτη. Λένε ότι μπορεί εσύ και άλλοι να διαβάζετε εδώ.

Δείξε στο Γιάννη αυτήν την περίπτωση, ξέρει αυτός από ισπανική αγορά. Μπορεί να αρέσει και στον Ματίας.

Παναγιώτη καλημέρα και από μένα, ότι χρειαστείς εδώ είμαστε.

Έχουμε ξεχωρίσει κάποιες καλές περιπτώσεις στο transfermarkt. Αν μας δώσεις και πρόσβαση στο λογαριασμό σου στο Wyscout θα μπορέσουμε να ολοκληρώσουμε τη διαδικασία της προεργασίας και να σου ετοιμάσουμε μια τελική λίστα με ονόματα για να έρθεις μετά σε επαφή. Βέβαια τώρα που το σκέφτομαι, αν θες μοιραζόμαστε και τον φόρτο εργασίας γιατί είσαι και εσύ κουρασμένος. Μπορούμε να πάρουμε και εμείς μερικά τηλέφωνα, να ψήσουμε τους ατζέντηδες και φυσικά να τους ενημερώσουμε να μην έχουν τίποτα παράλογες απαιτήσεις από τη ΠΑΕ...

 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη καλησπέρα . Έχω ένα φιλαράκι που γουστάρει κάποιες γκόμενες που ξέρεις . Μπορείς να κανονίσεις κάνα κονε . 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, theo said:

συνεχισε το Νικολα

οι οποιοι ουτε τα μουτρα του γουσταραν , ουτε το πουλοβερ του ,ουτε καλα στοιχεια διαβασαν απ το φορουμ της κωλοομαδας του πως λεγοταν

Βρήκα επικά ποστ Θοδωρη αλλα δεν τα βάζω θα χαλάσουμε καρδιές . :P 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theo said:

συνεχισε το Νικολα

οι οποιοι ουτε τα μουτρα του γουσταραν , ουτε το πουλοβερ του ,ουτε καλα στοιχεια διαβασαν απ το φορουμ της κωλοομαδας του πως λεγοταν

Εγω ήμουν με Νέστορα πάντως. Που να φανταστώ ότι αναφέροντας όσα έγραφαν για αυτόν οι αμερικανιστας, πως τους λένε,  για να δείξω ότι η μεταγραφή δεν θα ήταν πολύ δύσκολη για μας, θα έδινα λαβή για αρνητικά σχόλια σε όσους δεν γουσταραν την φάτσα του, τα οποία θα επηρεαζαν και τον Ματίας. 

 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ, βεβαια δεν ξέρω γιατί δεν ήρθε, αλλά ο Νέστορας πρέπει να είχε περισσότερα παιχνίδια στην primera από Σερχιο, Πονσε και Πινέδα μαζί. Matías si nos lees, algunos lo aprobamos. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Εντωμεταξύ, βεβαια δεν ξέρω γιατί δεν ήρθε, αλλά ο Νέστορας πρέπει να είχε περισσότερα παιχνίδια στην primera από Σερχιο, Πονσε και Πινέδα μαζί. Matías si nos lees, algunos lo aprobamos. 

Δεν ηρθε γιατι δεν πηρε εγκριση απο ΚΜ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

δεν ηρθε γιατι οταν η ΑΕΚ τα βρηκε με τον παιχτη η Αμερικα ζητουσε 3,5Μ για να γινει η μεταγραφη οταν μετα απο 20 μερες επεσε στο 1,1 με 1,2 τοτε ο αλμειδα ειχε παγωσει τις κινησεις για στοπερ 

Link to comment
Share on other sites

''19χρονος Μαροκινός μεσοεπιθετικός προορίζεται για την ΑΕΚ Β

Σε μία ακόμη επένδυση προχωράει η ΑΕΚ, καθώς έκλεισε τον 19χρονο Μαροκινό μεσοεπιθετικό Ιλία Λεφράνκ. Πρόκειται για παίκτη που έρχεται αρχικά για την ΑΕΚ Β με προοπτική φυσικά και για την πρώτη ομάδα. Ο Λεφράνκ ξεκίνησε από την Ακαδημία της Λέουβεν και κατόπιν έπαιξε στη Μέχελεν. Διεθνής έξι φορές με την Εθνική Μαρόκου Κ20, ενώ έπαιξε μία φορά και με την Κ16 του Βελγίου.''

Ο 19χρονος έμεινε ελεύθερος το καλοκαίρι και η ΑΕΚ τον κάνει δικό της. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×