Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, aris2168 said:

το μουνι της λασπης συνεχιζει. Δε θα βαλω ολα οσα γραφει, μόνο ενα απόσπασμα που ελπίζω να είναι αλήθεια (για να καταδικασω)

 

Τότε κάποιοι αγαθομουνηδες τα πίστευαν, όσα  "ηρωικά" έλεγε. Τώρα ευτυχώς ούτε καν αυτοί δεν τον παίρνουν στα σοβαρά. 

Link to comment
Share on other sites

Άραγε στον λευτεράκη έχει δώσει θωρακισμένη μερσεντές να οδηγάει ο αλαφούζος;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, aris2168 said:

το μουνι της λασπης συνεχιζει. Δε θα βαλω ολα οσα γραφει, μόνο ενα απόσπασμα που ελπίζω να είναι αλήθεια (για να καταδικασω)

 

Μακάρι να είναι αλήθεια. Τότε ξέρω ότι ο Μήτσος δεν αφήνει τίποτα πλέον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με τον Λευτέρη είχα και κοινούς φίλους στο φου μπου, πριν 11 χρόνια πρέπει να ήταν. Κάποιοι θαύμαζαν το υποτιθέμενο θάρρος του, και την... "αδέσμευτη πένα του" δεν έγραψα τυχαία για αγαθομουνηδες που τον έπαιρναν στα σοβαρά . Είχα σχολιάσει μια ανάρτηση του μια φορά, ούτε που θυμάμαι για ποιο θέμα, αλλά απλά τον είχα ρωτήσει αν είχε στοιχεία για κάτι που έγραφε με απόλυτη σιγουριά και είχε γίνει έξαλλος. Πήγε να  "με βάλει στην θέση μου" στον πληθυντικό εντωμεταξύ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτος δεν ηταν που ειχε βγαλει το αρθρο με την φωτογραφια-photoshop που ειναι ο Τσιπρας διπλα στον Λιγναδη και ειχε τιτλο, "Τσιπρας παιδεραστης," ή κατι τετοιο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, nikos said:

Βράζουν στην ΑΕΚ με τα όσα τερατώδη αναφέρει το διαβιβαστικό της ντροπής που συνέταξε η υποδιεύθυνση Αντιμετώπισης βίας στους αθλητικούς χώρους για την δολοφονική επίθεση των Κροατών και των Ελλήνων χούλιγκαν στη Νέα Φιλαδέλφεια. Σύμφωνα με την επίσημη θέση της ΑΕΚ: “στο συγκεκριμένα διαβιβαστικό η αστυνομία προσπαθεί σκανδαλωδώς να αποποιηθεί των ευθυνών της και να παρουσιάσει την όλη καταδρομική επιχείρηση των δολοφόνων από την Κροατία, ως ένα ραντεβού. 

Ουσιαστικά πρόκειται για ένα τερατώδες ψέμα, ένα διαβιβαστικό που μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ελαφρυντικό από την πλευρά της Ντιναμό στην ΟΥΕΦΑ και των ίδιων των δολοφόνων στις απολογίες τους. Το εξοργιστικό είναι πως το χρησιμοποιούν και οι Κροάτες κατηγορούμενοι προσπαθώντας να απολογηθούν και να δικαιολογήσουν τις δολοφονικές πράξεις τους.  
 

Από τη μεριά του στην ΑΕΚ είναι έξαλλοι και τονίζουν πως το συγκεκριμένο έγγραφο αμαυρώνει εκτός των άλλων και τη μνήμη του άτυχου Μιχάλη, ο οποίος έπεσε νεκρός από μαχαιριές στυγνών δολοφόνων. 

Στην ΑΕΚ επίσης αναφέρουν πως αυτοί που το έγραψαν θα πρέπει να ντρέπονται και για το μέγεθος του ψέματος και το γεγονός ότι μ’ αυτόν τον τρόπο είναι τόσο ανόητοι στην πραγματικότητα που φέρνουν σε ακόμη πιο δύσκολη θέση τους εαυτούς τους αφού αν το ψέμα τους για ραντεβού ήταν αλήθεια θα έπρεπε να είχαν φροντίσει για αυξημένες δυνάμεις στη Νέα Φιλαδέλφεια. Αυτό που αναρωτιούνται από την ΑΕΚ είναι γιατί η αστυνομία δεν είχε πάρει επιπλέον μέτρα εφόσον υποστηρίζουν πως υπήρχε αυτό το περιβόητο ραντεβού. Δεν θα έπρεπε η αστυνομία να είναι κοντά στη Ν. Φιλαδέλφεια για να προλάβει εφόσον υπήρχαν αυτές οι πληροφορίες; Είναι τόσο εξοργιστικά ανίκανοι που αναφέρουν πως το να μοιραστούν εισιτήρια παραμονή αγώνα είναι… πρόφαση και βέβαια ενώ υποτίθεται ότι ασχολούνται μόνο με την οπαδική βία αγνοούν ότι ποτέ στην ιστορία των οπαδικών συγκρούσεων δεν έχει δοθεί ραντεβού θανάτου έξω από το γήπεδο. 

Η ΑΕΚ σε καμία περίπτωση δεν είναι διατεθειμένη να αφήσει να ακούγονται όλα αυτά τα τερατώδη ψέματα και τονίζει πως πρόκειται περί αλητείας όλη αυτή η προσπάθεια προπαγάνδας. Από την Ένωση θα επιστρέψουν δριμύτεροι και προσθέτουν πως όλη αυτή η προσπάθεια συγκάλυψης πρόκειται για «εσωτερική» ανακάλυψη με φανερές σκοπιμότητες”.

Οι ίδιοι έχουν πολιτική κάλυψη για την αδιαφορία τους, απλά πρέπει να την γλυτώσουν κ οι φονιάδες για να μην γίνει κανένα.... λάθος.

 Ο στρατός των αρδ κ των δικηγόρων άλλωστε έιναι σε πλήρη εγρήγορση εδώ κ 2 μέρες. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nedved21 said:

Αυτος δεν ηταν που ειχε βγαλει το αρθρο με την φωτογραφια-photoshop που ειναι ο Τσιπρας διπλα στον Λιγναδη και ειχε τιτλο, "Τσιπρας παιδεραστης," ή κατι τετοιο;

Ποιός άλλος να είναι τόσο.... ποιοτικός?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Έλα Κουλαρε, Ελλαδαρα...

Εν συνεχεία στο δημοσίευμα τονίζεται πως «η Ντιναμό πρέπει… χθες να πιέσει την UEFA και την κροατική πρεσβεία στην Αθήνα να υπάρξουν άμεσες επαφές με τις ελληνικές Αρχές για να γίνει ενημέρωση για το πλάνο φρούρησης της αποστολής της ομάδας, η οποία θα αποτελείται μονάχα από το απαραίτητο προσωπικό πέραν των παικτών και του τεχνικού επιτελείου του Ιγκόρ Μπίσκαν. Όλοι θα μείνουν στο ίδιο ξενοδοχείο και δεν θα φύγουν καθόλου».

Αυτά τα έχει λύσει ο Κούλης από την στιγμή που έγινε κυβέρνηση. Να σε ενημερώσω για να ξέρεις.

 

μιτσοτ 2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ήταν σε ένα και καλά εναλλακτικό περιοδικό, Unfollow ή κάπως έτσι, που όντως έδειχνε να κάνει σοβαρή έρευνα και από τότε που πήρε εργολαβία τον πόλεμο κατά του γηπέδου της ΑΕΚ και του Μελισσανίδη τα παράτησε όλα και μπήκε στο payroll του Μαρινάκη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, amarillonegro said:

Αυτός ήταν σε ένα και καλά εναλλακτικό περιοδικό, Unfollow ή κάπως έτσι, που όντως έδειχνε να κάνει σοβαρή έρευνα και από τότε που πήρε εργολαβία τον πόλεμο κατά του γηπέδου της ΑΕΚ και του Μελισσανίδη τα παράτησε όλα και μπήκε στο payroll του Μαρινάκη.

Ειναι αυτος που χε ανεβάσει φωτο (φτιαχτη) του Τσιπρα με Λιγναδη αγκαλιά για να γράψει άρθρο με τίτλο "Αλεξη εισαι Παιδεραστης;"

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ειναι αυτος που χε ανεβάσει φωτο (φτιαχτη) του Τσιπρα με Λιγναδη αγκαλιά για να γράψει άρθρο με τίτλο "Αλεξη εισαι Παιδεραστης;"

Νομίζω ναι, όχι ότι μπαίνω στο in για να ξέρω, απλά αναφέρω από πού τον έμαθα

Link to comment
Share on other sites

Μια προβλεψη χωρις να ξερω τιποτα! θα βγαλει την 1η ανακοινωση οταν καταφερει το 1ο "χτυπημα". Τι θα ειναι αυτο δεν εχω ιδεα επισης

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dimitris9-11 said:

Απαράδεκτη ΟΡΊΤΖΙΝΑΛ. Ούτε μια ανακοίνωση. Τίποτα. Σκότωσαν τον αδελφό μας και σιγή ιχθύος. Δεν κουνιέται φύλλο. Άλλη Ορίτζιναλ 21 είχα γνωρίσεις εγώ. 

τοτε θα σε καλυπτει η συνεντευξη που εδωσε το μουσι

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dimitris9-11 said:

Απαράδεκτη ΟΡΊΤΖΙΝΑΛ. Ούτε μια ανακοίνωση. Τίποτα. Σκότωσαν τον αδελφό μας και σιγή ιχθύος. Δεν κουνιέται φύλλο. Άλλη Ορίτζιναλ 21 είχα γνωρίσεις εγώ. 

Σίγουρα αυτό δε συμβαίνει εξαιτίας αδιαφορίας

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dimitris9-11 said:

Απαράδεκτη ΟΡΊΤΖΙΝΑΛ. Ούτε μια ανακοίνωση. Τίποτα. Σκότωσαν τον αδελφό μας και σιγή ιχθύος. Δεν κουνιέται φύλλο. Άλλη Ορίτζιναλ 21 είχα γνωρίσεις εγώ. 

Το ίδιο είχα γράψει κι εγώ λίγες σελίδες πριν. Έκανα λάθος πάνω στην ταραχή μου και στον πανικό.

Όμως πρέπει να καταλάβουμε ότι χάθηκε ένας αδερφός μας και χρειάζεται υπομονή και δύναμη.

Είναι δύσκολες και περίεργες ώρες για όλους.

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dimitris9-11 said:

Απαράδεκτη ΟΡΊΤΖΙΝΑΛ. Ούτε μια ανακοίνωση. Τίποτα. Σκότωσαν τον αδελφό μας και σιγή ιχθύος. Δεν κουνιέται φύλλο. Άλλη Ορίτζιναλ 21 είχα γνωρίσεις εγώ. 

Καλά δεν θα κάτσουν να βγάλουν ανακοίνωση μόνο και μόνο για να έχει να διαβάζει κάτι κάθε ψωλοκοπανας στις διακοπές του μεταξύ βουτιάς και μιας ποικιλίας θαλασσινών ξέρω γω. Το θέμα είναι αρκετά σοβαρό 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν έπρεπε ΠΟΤΕ να φτάσουν εκεί και δεν εννοώ λόγω μπάτσων.

Ατυχία που δεν κλώτσησαν κανά γατάκι στον δρόμο γιατί θα τους είχαν μαζέψει αμέσως και ήδη θα έσπαγαν πέτρες σε κάποια επαρχιακή φυλακή

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώντας να βάλω σε μία θέση τις σκέψεις και τα συναισθήματα με έχει διαλύσει η πουστιά από τα βαζέλια. Ούτε οι Κροάτες, που εφάρμοσαν το πιο αστείο και απλό σχέδιο όλων των εποχών ούτε οι ρανταπλάν μπασκίνες.Αλλά το γεγονός πως για μέρες πχ έρχονταν και έβγαζαν διαδρομές, έκρυβαν όπλα, είδαν τι γίνεται στον πεζόδρομο από γυναίκες, παιδιά κτλ και εκτέλεσαν τέτοια επίθεση με έχει διαλύσει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nea makri neo afm said:

προσπαθώντας να βάλω σε μία θέση τις σκέψεις και τα συναισθήματα με έχει διαλύσει η πουστιά από τα βαζέλια. Ούτε οι Κροάτες, που εφάρμοσαν το πιο αστείο και απλό σχέδιο όλων των εποχών ούτε οι ρανταπλάν μπασκίνες.Αλλά το γεγονός πως για μέρες πχ έρχονταν και έβγαζαν διαδρομές, έκρυβαν όπλα, είδαν τι γίνεται στον πεζόδρομο από γυναίκες, παιδιά κτλ και εκτέλεσαν τέτοια επίθεση με έχει διαλύσει.

Εγκληματιες αδερφε μ. Και δυστυχως με πολυ γερες πλατες. 

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουν τρελαθεί έτσι από πέρσι τα βαζέλια, από τον πρόεδρο μέχρι δημοσιογράφους και οπαδούς. Για ένα πρωτάθλημα στον πόντο? Τι τρέλα είναι αυτή ,δεν εξηγείται, μου θυμίζει τους Παοκτζήδες που φώναζαν λευτεριά στους δολοφόνους του Άλκη. Σε λίγο θα σηκώσει κανά πανό μέχρι και η Θύρα 7 ξέρω γω για τον Μιχάλη και τα βαζέλια θα κοκορεύονται. Δεν μπορώ να φανταστώ πως θα έρθει ο βάζελος νφ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×