Jump to content

Dinamo Zagreb - ΑΕΚΑΡΑ (Champions League, 3ος προκριματικός γύρος, 1ος αγ.): 15/08/23, 21:00, Cosmote Sport 2


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

75 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

4 minutes ago, Karagimi said:

Και στην ΝΦ λενε για ενταση

Ναι πηγαν μπατσοι να πιασουν λεει αυτους που εκαναν επιθεση στο καφε τηνλ. Αλεξανδρας
Επισης ο συλληφθεις εχει πλακωθει και με τον DPG και του ειχαν σπασει το μαγαζι οι μπραβο του. 

γενικα ενα μπουρδελο 

Link to comment
Share on other sites

Εχω περασει και απο την απεναντι παμπ, και τα 2 τα μαγαζια εκει τα εχουν οργανωμενοι βαζελοι.

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαίνει κανένας άβρεχτος από αυτό,δεν ξέρω  αν μας συμφέρει στην κατάσταση που ήμασταν αλλά πενηντάρηδες σχεδόν άνθρωποι έχουμε χάσει το μυαλό μας,δεν υπάρχει δρόμος διαφυγής από αυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Ναι πηγαν μπατσοι να πιασουν λεει αυτους που εκαναν επιθεση στο καφε τηνλ. Αλεξανδρας
Επισης ο συλληφθεις εχει πλακωθει και με τον DPG και του ειχαν σπασει το μαγαζι οι μπραβο του. 

γενικα ενα μπουρδελο 

Αυτός τελικά είναι σουβλατζής ή έχει καφέ; η πάνε καλά οι δουλειές και έχει και τα δύο; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Αυτός τελικά είναι σουβλατζής ή έχει καφέ; η πάνε καλά οι δουλειές και έχει και τα δύο; 

Μπορει να ειναι 2 και γειτονες. Δεν ξερω την περιοχη για να σου πω Οτι διαβαζω και μαθαινω

Link to comment
Share on other sites

Just now, TheNarrator said:

μια αηδια γενικα με την ολη κατασταση

σου λέω την αλήθεια, εγώ που δεν έχω πειράξει μυρμήγκι στη ζωή μου, όλη τη μέρα είμαι για εγκεφαλικό, ε πως θα σταματήσεις τους μικρούς?και γιατί να τους σταματήσεις? Κυβέρνηση, UEFA και βάζελοι γελάνε, ε θα πάθεις εγκεφαλικό. τέλος

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Αυτός τελικά είναι σουβλατζής ή έχει καφέ; η πάνε καλά οι δουλειές και έχει και τα δύο; 

Το συγκεκριμένο μαγαζί που λένε είναι καφέ στο χέρι , σάντουιτς κλπ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ο σουβλατζής.

Γενικά ρε μάγκες, δεν έχω σχολιάσει όλες αυτές τις ημέρες τίποτα, αλλά έχουν γραφτεί αδιανόητες πίπες.

Αρχικά, όσοι είμαστε άσχετοι με τα οπαδικά (βάζω κι εμένα εννοείται μέσα), καλό είναι να βγάζουμε τον σκασμό και να μην κράζουμε ή κριτικάρουμε για πράγματα τα οποία δεν ξέρουμε.

Έξω από τον χορό, όλοι ξέρουμε να χορεύουμε...

 

Κατά δεύτερον, ήξερα ότι ως λαός είμαστε καθυστερημένος, αλλά είναι τρομερό ότι από τους φονιάδες που ήρθαν από την Κροατία σε συνεργασία με βάζελους πουτάνας γιους, φτάσαμε στο σημείο ότι μας κυνηγάει η κυβέρνηση, η UEFA, ο Αλαφούζος και ο Μαρινάκης, και ότι όλοι συνεργάστηκαν και το έστησαν όλο αυτό. 

Ρε μαλάκες, πάτε καλά;

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Abraham21r said:

Δεν είναι ο σουβλατζής.

Γενικά ρε μάγκες, δεν έχω σχολιάσει όλες αυτές τις ημέρες τίποτα, αλλά έχουν γραφτεί αδιανόητες πίπες.

Αρχικά, όσοι είμαστε άσχετοι με τα οπαδικά (βάζω κι εμένα εννοείται μέσα), καλό είναι να βγάζουμε τον σκασμό και να μην κράζουμε ή κριτικάρουμε για πράγματα τα οποία δεν ξέρουμε.

Έξω από τον χορό, όλοι ξέρουμε να χορεύουμε...

 

Κατά δεύτερον, ήξερα ότι ως λαός είμαστε καθυστερημένος, αλλά είναι τρομερό ότι από τους φονιάδες που ήρθαν από την Κροατία σε συνεργασία με βάζελους πουτάνας γιους, φτάσαμε στο σημείο ότι μας κυνηγάει η κυβέρνηση, η UEFA, ο Αλαφούζος και ο Μαρινάκης, και ότι όλοι συνεργάστηκαν και το έστησαν όλο αυτό. 

Ρε μαλάκες, πάτε καλά;

Οχι προφανως κ δεν παμε καλα!

Ή μηπως αυτοι που αναφερεις δεν νταραβεριζονται με τετοια γκρουπ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα ήμουν οκ με μία εικόνα κυβέρνησης που θα έστελνε πρέσβη κροατίας πίσω με κτελ, θα ανακαλούσε δικό μας πρέσβη και θα έκανε μπουρδέλο την uefa. Τώρα μοιάζει να είναι φιλοσοφία οκ ένας χούλιγκαν, ένας νέος, ένας τυχαίος-άτυχος ένα παιδί λιγότερο. Ε δεν είναι φυσιολογικό να μπει παραστρατιωτική οργάνωση για περίπατο στο κέντρο της πρωτεύουσας, τι να λέμε, αν τα πράγματα πήγαν στραβά πριν, μετά έγιναν ακόμα πιο σκατά.

Link to comment
Share on other sites

Η uefa προφανώς δεν μας κυνηγάει αλλά κάνει μόνιμα γλυκά ματιά στη δυναμό χρονια τώρα. Επίσης ο Αλαφούζος δεν ξέρω αν μπορεί να κυνηγήσει κάποιον. 

 

Τα υπόλοιπα όμως θέλει στοιχειωδώς να συνδέσεις γεγονότα για να βγουν 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιστεύουμε ότι όλο αυτό στήθηκε/σκηνοθετήθηκε από κάποιους, για να "πλήξουν" την Α.Ε.Κ. σαν οργανισμό και τον κόσμο της;

 

Η χώρα διοικείται αποδεδειγμένα από επικίνδυνα άσχετους ανθρώπους.

Κανένα στήσιμο, καμία ύποπτη πουστιά, τίποτα.

Ας σταματήσουμε να κυνηγάμε φαντάσματα, και ας αποδεχτούμε την πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

 Τα λένε όλα οι αναφορές τους. Ήταν εκεί κ απλά παρακολουθούσαν. Τπτ άλλο.

protothema.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Abraham21r θα συμφωνησω οτι δεν ειναι ολο αυτο οπως λες κεντρικο στησιμο. Οι εντολες ομως της αστυνομιας και το ασφηστε τους πανε για υπνο, η απαγορευση μετακινησης οπαδων και ενω εχουν διασχισει την μιση Ελλαδα ενω εσενα σε σταματανε πριν τον Βολο, πριν το Αγρινιο κτλ . εμενα τουλαχιστον μου φαινεται περιεργο. Και δεν ειναι μονο ανικανοτητα. Και χτυπησαν στο γηπεδο και οχι στο Δωματιακι ασ πουμε

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Abraham21r said:

Δηλαδή πιστεύουμε ότι όλο αυτό στήθηκε/σκηνοθετήθηκε από κάποιους, για να "πλήξουν" την Α.Ε.Κ. σαν οργανισμό και τον κόσμο της;

 

Η χώρα διοικείται αποδεδειγμένα από επικίνδυνα άσχετους ανθρώπους.

Κανένα στήσιμο, καμία ύποπτη πουστιά, τίποτα.

Ας σταματήσουμε να κυνηγάμε φαντάσματα, και ας αποδεχτούμε την πραγματικότητα.

Εγώ πιστεύω ότι το σκηνικό βόλευε πολλούς για να περάσουν την γραμμή που θέλουν (πχ επικυνδινος το γήπεδο για τον τελικό, επικυνδινο για την πόλη κλπ) αν είχαμε οργανωμένους εκεί θα ήταν το τέλειο αλλά δεν είχαμε και προσπαθούν να φτιάξουν ιστορία για ραντεβου. 

Δεν στήθηκε έτσι αλλά αφέθηκε γιατί βόλεψε. 

Αυτό όμως το θεωρώ εγω που είμαι και άσχετος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ μόνο τις σειρήνες να είχαν ανάψει το παιδί μπορεί να είχε σωθεί. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι φανερά ανίκανοι και άχρηστοι.

Απλά πίστευαν ότι δεν θα γίνει τίποτα.

Εδώ βγήκε βίντεο που δείχνει τους δολοφόνους να κινούνται, και να σκάνε μύτη από πίσω τους μπάτσοι με φακό (!) σαν τον αστυνόμο Σαΐνι και απλά να τους κοιτάνε.

 

Οι άνθρωπο δεν είναι στημένοι, δεν είναι ύποπτοι, είναι επικίνδυνα άχρηστοι και ανίκανοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε: 

1. εισβολή οργανωμένων νεοναζί που διασχίζουν όλη την χώρα. 

2. Αδιαφορία της αστυνομίας σε όλη την διάρκεια των γεγονότων. Αποδεδειγμένα γνώριζαν 2 μέρες πριν. 
3. πέσιμο σε γηπεδο και μαγαζιά. Οπαδικές μανουρες δεν παίζουν σε τέτοιους χώρους. Γιατί επιλέχτηκε το γηπεδο για το ντου; 
4. Καμία αντίδραση, σοβαρή, από την κυβέρνηση

5. Αναφορά από την αστυνομία που ξεπλένει, μοιράζοντας ευθύνες.

6. Άρθρα από συγκεκριμένα μέσα, που τονίζουν τη μη καταλληλότητα γηπέδων σε αστικό περιβάλλον. Επίσης άρθρα που μιλάνε για ραντεβού οπαδων κ συνηθισμένα γεγονότα. 

για όλα τα παραπάνω ας κρατήσει ο καθένας την εξηγηση που τον βολεύει. 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Εγώ πιστεύω ότι το σκηνικό βόλευε πολλούς για να περάσουν την γραμμή που θέλουν (πχ επικυνδινος το γήπεδο για τον τελικό, επικυνδινο για την πόλη κλπ) αν είχαμε οργανωμένους εκεί θα ήταν το τέλειο αλλά δεν είχαμε και προσπαθούν να φτιάξουν ιστορία για ραντεβου. 

Δεν στήθηκε έτσι αλλά αφέθηκε γιατί βόλεψε. 

Αυτό όμως το θεωρώ εγω που είμαι και άσχετος. 

Δηλαδή θα έπρεπε να έρθουν Κροάτες ναζί, κάνοντας 1.500 χιλιόμετρα από την χώρα τους, διασχίζοντας 3 χώρες, για να γίνει αυτό;

Δεν θα μπορούσαν να στείλουν...ντόπια προϊόντα, στημένους όπως κάνουν με τις πορείες κ.τ.λ.; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Έχουμε: 

1. εισβολή οργανωμένων νεοναζί που διασχίζουν όλη την χώρα. 

2. Αδιαφορία της αστυνομίας σε όλη την διάρκεια των γεγονότων. Αποδεδειγμένα γνώριζαν 2 μέρες πριν. 
3. πέσιμο σε γηπεδο και μαγαζιά. Οπαδικές μανουρες δεν παίζουν σε τέτοιους χώρους. Γιατί επιλέχτηκε το γηπεδο για το ντου; 
4. Καμία αντίδραση, σοβαρή, από την κυβέρνηση

5. Αναφορά από την αστυνομία που ξεπλένει, μοιράζοντας ευθύνες.

6. Άρθρα από συγκεκριμένα μέσα, που τονίζουν τη μη καταλληλότητα γηπέδων σε αστικό περιβάλλον. Επίσης άρθρα που μιλάνε για ραντεβού οπαδων κ συνηθισμένα γεγονότα. 

για όλα τα παραπάνω ας κρατήσει ο καθένας την εξηγηση που τον βολεύει. 

4. Εδώ κάηκε όλη η Ελλάδα φέτος, πέρσι, πρόπερσι κ.τ.λ., είδες εσύ καμιά σοβαρή αντίδραση από την κυβέρνηση;

5. Η αστυνομία διαχρονικά, πάντα ξεπλένει τον εαυτό της και προσπαθεί να ρίξει τις ευθύνες αλλού.

6. Τα συγκεκριμένα άρθρα υπήρχαν από πριν ξεκινήσει το...χτίσιμο του γηπέδου. Δεν έγιναν τώρα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abraham21r said:

Είναι φανερά ανίκανοι και άχρηστοι.

Απλά πίστευαν ότι δεν θα γίνει τίποτα.

Εδώ βγήκε βίντεο που δείχνει τους δολοφόνους να κινούνται, και να σκάνε μύτη από πίσω τους μπάτσοι με φακό (!) σαν τον αστυνόμο Σαΐνι και απλά να τους κοιτάνε.

 

Οι άνθρωπο δεν είναι στημένοι, δεν είναι ύποπτοι, είναι επικίνδυνα άχρηστοι και ανίκανοι.

Εσύ γιατί έχεις τόση πρεμουρα να στηρίξεις την άποψη ότι δεν στήθηκε τίποτα όταν μαζεύονται τόσα πολλά; Είπαμε είμαστε ενάντια στη συνομωσιολογία, αλλά μαζεύονται πάρα πολλά για να το προσπεράσουμε με ένα "είστε καθυστερημένοι". Ναι οκ έχει μαζευτεί πολύς και πολύ άκυρος κόσμος στο ΚΜ, αλλά δεν είναι το φόρουμ σημείο αναφοράς ώστε να βγαίνουν συμπεράσματα για όλα 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Abraham21r said:

Δηλαδή θα έπρεπε να έρθουν Κροάτες ναζί, κάνοντας 1.500 χιλιόμετρα από την χώρα τους, διασχίζοντας 3 χώρες, για να γίνει αυτό;

Δεν θα μπορούσαν να στείλουν...ντόπια προϊόντα, στημένους όπως κάνουν με τις πορείες κ.τ.λ.; 

Αβραάμ οι Βαζελοι μόνοι τους δεν κάνουν τέτοια, πάντα φέρνουν καποιον. Επίσης οι κροατες τα κάνουν όπου παίζουν στην Ευρώπη. Εχουν κάνει φασαριες μέχρι Λουξεμβούργο (δηλαδή οκ....) 

Ηρθαν γιατί το μίλησαν με βαζελους και το εκμεταλευτηκαν και άλλοι που έχουν θέμα με Μελισσανιδη και ΑΕΚ φροντίζοντας να μην σταματήσει το μπάχαλο. 

Έτσι πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Εσύ γιατί έχεις τόση πρεμουρα να στηρίξεις την άποψη ότι δεν στήθηκε τίποτα όταν μαζεύονται τόσα πολλά; Είπαμε είμαστε ενάντια στη συνομωσιολογία, αλλά μαζεύονται πάρα πολλά για να το προσπεράσουμε με ένα "είστε καθυστερημένοι". Ναι οκ έχει μαζευτεί πολύς και πολύ άκυρος κόσμος στο ΚΜ, αλλά δεν είναι το φόρουμ σημείο αναφοράς ώστε να βγαίνουν συμπεράσματα για όλα 

Αρχικά δεν με ενδιαφέρει να στηρίξω την άποψη μου.

Κατά δεύτερον, ήμουν είμαι και θα είμαι ενάντια στην συνομοσιολογία κ.τ.λ., γιατί γενικά δεν μου αρέσει να κυνηγάω φαντάσματα.

Κατά τρίτον, αποδεδειγμένα και με όλα όσα έχουν βγει στην φορά, αποδεικνύεται ότι οι άνθρωποι απλά είναι άσχετοι και άχρηστοι.

Και κατά τέταρτον, επειδή είναι εντελώς άχρηστοι, είναι και ανίκανοι να στήσουν ένα τέτοιο "τέλειο σχέδιο". Εδώ δεν μπορούν να συντονίζουν τα φανάρια στο Σύνταγμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Αβραάμ οι Βαζελοι μόνοι τους δεν κάνουν τέτοια, πάντα φέρνουν καποιον. Επίσης οι κροατες τα κάνουν όπου παίζουν στην Ευρώπη. Εχουν κάνει φασαριες μέχρι Λουξεμβούργο (δηλαδή οκ....) 

Ηρθαν γιατί το μίλησαν με βαζελους και το εκμεταλευτηκαν και άλλοι που έχουν θέμα με Μελισσανιδη και ΑΕΚ φροντίζοντας να μην σταματήσει το μπάχαλο. 

Έτσι πιστευω

Το ότι εκμεταλλεύτηκαν την κατάσταση τα σιχάματα του Μαρινάκη, και βγαίνουν με άρθρα και μιλάνε για δικαίωση, δεν σημαίνει ότι το έστησαν κιόλας. 

Επίσης, εγώ δεν αναφέρθηκα σε βάζελους.

Προφανώς και οι βάζελοι σε συνεργασία με τους Κροάτες, έδρασαν και έκαναν ότι έκαναν, επειδή ήξερα ότι είναι τόσο μπουρδέλο το Ελληνικό κράτος, που Αύγουστο μήνα ειδικά, οι πιθανότητες να πετύχει το πλάνο που είχαν, θα ήταν πολλές.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×