Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

εντυπωσιακό και παράλληλα περίεργο η εξέδρα κάτω απο την εξέδρα του γηπεδου που κανει και σαν σκέπαστρο . 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε φιλε στο βιντεο, μπαινει μεσα στα αποδυτηρια, κοιταει την φανελα του με το 23, και μετα κοιταει ακριβως απο πανω που εχει την θυριδα ασφαλειας.

 

ΔΕΣ ΕΔΩ το χω πιασει το καρε.

 

 

Και αν δεις τα τι αποδυτηρια ειχαν οι Κροατες σου θυμιζουν κυριλε θαλαμο για φανταρια.

oDM3QAqElG.png

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να κλείσει πλέον αυτο το τοπικ, ότι ήρθε, ήρθε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε μάγκες, καλός παίχτης ο Λιουμπισιτς αλλά δεν φέραμε και το Μοντριτσ για να δικαιολογεί τα τόσα άρθρα που γράφονται για εκείνον. Έχουμε περάσει στην υπερβολή νομίζω.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

 Έχουμε περάσει στην υπερβολή νομίζω.

Πρωτόγνωρο. :D 

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Αφού τελείωσαν οι μεταγραφές και δεν έχουνε τι να γράψουν, βαλαν τα δεν θα πάρουμε για να πάρουμε στα ντουλάπια με τα καλοκαιρινα

Link to comment
Share on other sites

Οι μεταγραφες ελευθερων τελειωνουν 9 Φλεβαρη οπως εγραψε και ο Καπετανακος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brom21 said:

Οι μεταγραφες ελευθερων τελειωνουν 9 Φλεβαρη οπως εγραψε και ο Καπετανακος.

Ναι αλλά δεν έχει τίποτα της προκοπής στους ελευθερους

Link to comment
Share on other sites

Απορρίφθηκε πρόταση της Φενέρ για Μήτογλου γράφει το κυβερνητικό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα κανανε, δεν μπορει να αντικασταθει μεχρι το καλοκαιρι ο παιχτης, στους ελευθερους μονο κατιμαδες εχει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου που γνωρίζει προσωπικά τον μασούρα του είπε οτι του έκανε πρόταση η ΑΕΚ με 1,2 εκ.ευρω αλλά αρνήθηκε γιατί έχει προτεραιότητα το εξωτερικό αν δεν ανανεώσει με τον γάβρο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Pelado Alme said:

Φίλος μου που γνωρίζει προσωπικά τον μασούρα του είπε οτι του έκανε πρόταση η ΑΕΚ με 1,2 εκ.ευρω αλλά αρνήθηκε γιατί έχει προτεραιότητα το εξωτερικό αν δεν ανανεώσει με τον γάβρο.

θα παει στην Γερμανια ο μασουρας 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, amd said:

θα παει στην Γερμανια ο μασουρας 

Αυτό ακριβώς του είπε ο μασούρας ότι μάλλον θα παει γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν πολυεργαλειο ο Μασουρας για τον Αλμειδα. Θα κολλαγε πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Pelado Alme said:

Φίλος μου που γνωρίζει προσωπικά τον μασούρα του είπε οτι του έκανε πρόταση η ΑΕΚ με 1,2 εκ.ευρω αλλά αρνήθηκε γιατί έχει προτεραιότητα το εξωτερικό αν δεν ανανεώσει με τον γάβρο.

Μακάρι να αλλάξει γνώμη. Πολύ ωραίος παίκτης και κολλάει και στα πλάνα του Αλμέιδα θεωρώ.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, steluckyy said:

 

Μακάρι να αλλάξει γνώμη. Πολύ ωραίος παίκτης και κολλάει και στα πλάνα του Αλμέιδα θεωρώ.

Δεν νομίζω να έχουμε φτάσει να ζούμε σε αυτήν του ουτοπία του να μετακινείται ελεύθερα ένας ποδοσφαιριστής από το Ολυμπιακό σε άλλη ομάδα τόσο απλά. Θυμίζω τι έγινε πρόσφατα με Μπακαμπου που ήταν και περαστικός, πόσο μάλλον με Έλληνες που είναι χρόνια εκεί και έχουν προσφέρει. Νομίζω το καταλαβαίνουν και οι παίκτες αυτό ότι αν πουν ναι σε άλλη Ελληνική ομάδα όλα είναι πιθανά μετά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε πως γυρνάει ο τροχός και κυνηγάμε παίχτες του γαύρου!

Τους καλούς όχι τα αποφάγια που παίρναμε τόσα χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια και να αλλαξει γνωμη, θα ξαναλλαξει οταν αντικρυσει την μπετονιερα 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Navas said:

Ρε πως γυρνάει ο τροχός και κυνηγάμε παίχτες του γαύρου!

Τους καλούς όχι τα αποφάγια που παίρναμε τόσα χρόνια.

Η ανάγνωση είναι ότι πλέον οι καλοί τους θέλουν να φεύγουν από εκεί άρον άρον και το θέμα τους μόνο οικονομικό δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agent HAF said:

Δεν νομίζω να έχουμε φτάσει να ζούμε σε αυτήν του ουτοπία του να μετακινείται ελεύθερα ένας ποδοσφαιριστής από το Ολυμπιακό σε άλλη ομάδα τόσο απλά. Θυμίζω τι έγινε πρόσφατα με Μπακαμπου που ήταν και περαστικός, πόσο μάλλον με Έλληνες που είναι χρόνια εκεί και έχουν προσφέρει. Νομίζω το καταλαβαίνουν και οι παίκτες αυτό ότι αν πουν ναι σε άλλη Ελληνική ομάδα όλα είναι πιθανά μετά.

Δεν βλέπω θέμα εγώ όσον αφορά τις αντιδράσεις. Πχ Χουλτ - Μπακασέτας - διάφοροι με εμάς και βάζελο δεν κουνήθηκε μύγα. Ο Αλεξανδρόπουλος δεν ακούστηκε κιχ. Τώρα για ελεύθερους το ακούω (πχ Μπρινιόλι), ίσως γι αυτό αρνείται και ο Μασούρας και μπορεί να έρθει το καλοκαίρι, κάτι το οποίο ξαναλέω, εύχομαι. Ο Μπακαμπού απλά δεν ήθελε να έρθει, αλλά αυτό έχει να κάνει με τον ποδοσφαιριστή.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μακαμπου δεν καίγεται να μείνει Ελλάδα. Ο Μασουρας όσο να ναι θα ήθελε κάποτε τουλάχιστον να μείνει ξανά ακόμα και αν φύγει για Γερμανία. Οπότε θεωρώ ότι θα το σκεφτόταν πιο πολύ αν υπήρχε μια πρόταση. Λέω εγώ τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Το θεωρώ έως και κατάντια να κοιτάμε παίκτες τύπου …Μασούρα και Μπακαμπού από τη στιγμή που έχουμε ήδη πολύ ανώτερους παίκτες στις θέσεις τους. Αντιθέτως οι Μπρινιόλι , Χουάνγκ π.χ. θα ήταν ποδοσφαιρικά πολύ καλές επιλογές και αναβάθμιση…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μασούρας με προετοιμασία θα μπορούσε να είναι μια οριζόντια αντικατάσταση Άμραμπατ.

Δεν είναι το εξτρέμ της αναβάθμισης. Θα τον έβλεπα σαν λύση, μόνο αν τα λεφτά πέσουν σε άλλες θέσεις, και χρειαστούμε αριθμητικά εξτρέμ που να μπορεί να σταθεί.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος Μασουρας, ποια 1.2 το χρόνο; 

Για καμιά Μποχουμ είναι το παιδί. Μακριά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×