Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω Vol.2... Μεταγγραφές Νταμπλούχου χειμωνας 2024!


Araujo21
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, goku21 said:

Πολύ δύσκολα θα καταφέρεις να βρεις Μπακ χειρότερο του Ρότα για να παίζει αλλαγή του .θέλει προσπάθεια 

δεν πειράζει,δεν έχω απαίτηση να λυθούν όλα, με ρότα και μπαλντροκ πχ είμαι υπερκαλυμμένος, ας είναι μόνο γυμνασμένα τα δεξιά μας μπακ δεν θα πεθάνω, το λύνουμε και αργότερα, στηριζόμαστε σε κονέ, κουχάρσκι , κοσμά ξέρω γω να βρούν 5 σχεδόν ενδεκαδάτους, οι δυνατότητες του σταφ είναι συγκεκριμένες.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nestoridis21 said:

Όχι Ιούλιο....ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ. Σωστά @MITSAKLAS?

Μακάρι τώρα, αλλά αν δεν γίνεται τώρα σαφώς τον Ιούλιο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nea makri neo afm said:

δεν πειράζει,δεν έχω απαίτηση να λυθούν όλα, με ρότα και μπαλντροκ πχ είμαι υπερκαλυμμένος, ας είναι μόνο γυμνασμένα τα δεξιά μας μπακ δεν θα πεθάνω, το λύνουμε και αργότερα, στηριζόμαστε σε κονέ, κουχάρσκι , κοσμά ξέρω γω να βρούν 5 σχεδόν ενδεκαδάτους, οι δυνατότητες του σταφ είναι συγκεκριμένες.

Μια χαρά μπορούν να βρουν καλύτερο και θα βρουν .

Απλά έτυχε και ο σιντιμπε είναι επιρρεπείς σε τραυματισμούς αλλιώς και αυτός είναι καλύτερος .η θέση του δεξιού Μπακ δεν απαιτεί πολλά λεφτά όπως ξέρω γω των επιθετικών .μια χαρά θα βρούνε μια αξιοπρέπη λύση το καλοκαίρι 

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο, ότι αυτό παραμένει το πιο καυτό τόπικ του φόρουμ χωρίς ούτε μια μεταγραφή. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Να τελειώσει ο μήνας να λυτρωθούμε από το ετήσιο μαρτύριο των "χειμερινών μεταγραφών"....

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Γιουσέφ Ατάλ θα ήταν πράγματι ένας Πινέδα στα μπακ.

Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη που θα παρακολουθήσουν οι δημοσιογράφοι την προπόνηση, θα μιλήσουν και με τον Αλμέιδα. Λογικά, σε φάση όπως του Σεπτεμβρίου και μάλλον θα ερωτηθεί και για τα  μεταγραφικά, αν και γνωρίζουμε το σκεπτικό του.

 

Link to comment
Share on other sites

Εχει μαλλιασει η γλωσσα του πελαδο αλλα βλεπω οτι ο καθενας αντιλαμβανεται μονο αυτα που θελει.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο αλμειδα ειπε κατι που πολλοι βγαζουν σπυρια στο ακουσμα και μονο του τι ειπε. 30 ματς θελει να δει τον πηλιο για να εκτιμησει αν μπορει η δεν μπορει 

και συνεχιζουμε να διαβαζουμε οτι η κακη διοικηση δεν παιρνει παιχτες στον αλμειδα ενω αυτος τους ζηταει 

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

Εγω απορω πως μετα απο 1.5 χρονο και νταμπλ υπαρχουν ανθρωποι που δεν καταλαβαινουν το σκεπτικο του αλμευδα και κοιτουν αποκκλλειστικα το πινακα του σκορ...

Πχ χθες δεν ειμασταν καλυτεροι απτο ματς της τεταρτης. Ασχετως αποτελεσματος.

Τεσπα. Οι απιστοι θα ναι παντα απιστοι και δυστυχισμενοι

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εδώ κλείνουν και οι ευθύνες της διοίκησης. Η οποία διοίκηση είναι η πρώτη παγκισμιως που πιέζει τα τμήματα (νταξ ένα είναι) να αυξηθεί το μπάτζετ και εισπράττει άρνηση.  Ολα φυσιολογικά,  πάμε παρακάτω 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 6
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2024 at 11:43 AM, ΔαλΜατίας_Αλμέιδα said:

Η σπορταιμ λέει συμφωνία με Μπρινιολι, κλειστό τριετές και 900κ 

Οι περισσότεροι εκεί μέσα τους ρωτάς τι μέρα είναι κ σου απαντούν ότι πει ο κύριος Βαγγέλης. Μέχρι να γραφτεί κ κάπου αλλού το θεωρώ ψέμμα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goku21 said:

Πολύ δύσκολα θα καταφέρεις να βρεις Μπακ χειρότερο του Ρότα για να παίζει αλλαγή του .θέλει προσπάθεια 

bakakis mpakakis aek proponisi proetoimasia ollandia 310x220

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Navas said:

bakakis mpakakis aek proponisi proetoimasia ollandia 310x220

Ο συγκεκριμένος δεν είναι χειρότερος από τον Ρότα .

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

Ο συγκεκριμένος δεν είναι χειρότερος από τον Ρότα .

o συγκεκριμμενος ειναι 10 κλασεις κατω απο τον ροτα, ηταν καλυτερος απο τον ροτα πριν τον χιαστο μετα εγινε περιφερομενο πτωμα που εκανε μια καλη χρονια σαν 3ο στοπερ και ποτε σαν δεξι μπακ

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, amd said:

o συγκεκριμμενος ειναι 10 κλασεις κατω απο τον ροτα, ηταν καλυτερος απο τον ροτα πριν τον χιαστο μετα εγινε περιφερομενο πτωμα που εκανε μια καλη χρονια σαν 3ο στοπερ και ποτε σαν δεξι μπακ

Αυτό ακριβώς εννοούσα! 

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, amd said:

o συγκεκριμμενος ειναι 10 κλασεις κατω απο τον ροτα, ηταν καλυτερος απο τον ροτα πριν τον χιαστο μετα εγινε περιφερομενο πτωμα που εκανε μια καλη χρονια σαν 3ο στοπερ και ποτε σαν δεξι μπακ

 

bakakis.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goku21 said:

Ο συγκεκριμένος δεν είναι χειρότερος από τον Ρότα .

Ο συγκεκριμένος για τρίτο σέντερ μπακ καλός ήτανε. Για δεξί μπακ ξεκάθαρα όχι χειρότερος του Ροτα, έπρεπε όταν τον ρωτάνε τι δουλειά κάνει να λέει κάτι άλλο από ποδοσφαιριστής. 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω δεν σοβαρολογείτε να συγκρίνετε Μπακάκη με Ρότα. Αθλητής μπορεί και καλύτερος ο Μπακάκης, ποδοσφαιριστής σίγουρα όχι. Με την μπάλα και χωρίς αμαρκάριστο συμπαίκτη στα δύο μέτρα διάβαζες την απόγνωση στο πρόσωπό του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, pappous said:

Ελπίζω δεν σοβαρολογείτε να συγκρίνετε Μπακάκη με Ρότα. Αθλητής μπορεί και καλύτερος ο Μπακάκης, ποδοσφαιριστής σίγουρα όχι. Με την μπάλα και χωρίς αμαρκάριστο συμπαίκτη στα δύο μέτρα διάβαζες την απόγνωση στο πρόσωπό του.

Εμενα να την πω την αμαρτια μου, μου αρεσει σαν παικτης ο ροτα.. και για τα λεφτα που παιρνει και για το οτι ειναι χαβαλες, παθιασμενος +Ελληνας. Μια χαρα επιλογη ειναι για δεξι μπακ, πισω απο μια παικταρα τυπου Αταλ να μοιραζονται τα παιχνιδια.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, amd said:

o συγκεκριμμενος ειναι 10 κλασεις κατω απο τον ροτα, ηταν καλυτερος απο τον ροτα πριν τον χιαστο μετα εγινε περιφερομενο πτωμα που εκανε μια καλη χρονια σαν 3ο στοπερ και ποτε σαν δεξι μπακ

Και αρ.μπακ έπαιζε .καλύτερα από ότι ο Ρότα ....ο Ρότα φταίει σε τόσα γκολ που χάνεις το μέτρημα .τον θεωρώ χειρότερο.

Απλά ο μπακάλης ήταν ηλίθιος 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×