Jump to content

Μεταγραφές - Σχεδιασμός 2014/15 vol.II


The Magician
 Share

Recommended Posts

σωματοδομη Μπρεσεβιτς, λογικα θα ξερει περισσοτερη μπαλα. διεθνης, με παραστασεις απο Ισπανια και Τουρκια. και σε καλη ηλικια.

Link to comment
Share on other sites

ε αφου ειπαμε, εκει θα καθιερωθει ο Ανακογλας... για να μην καει η καριερα του...

με δεδομενο παντως πως σχεδον ολες οι ομαδες στην κατηγορια θα παιξουν ταμπουρι και με στημενα, εκει πρεπει να δουλεψει ο Δελλας και να εχει και υψος η ομαδα, τα γραψαμε αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Λογικα καλυτερος αυτων που εχουμε, αλλα οχι παικτης διαφορας. Προφανως επιλογη Μπρανκο, υπο την εγκριση του βατραχου που σε -ιτς δεν λεει οχι.

Το transfermarkt τον κοστολογει με 880Κ (λιγο πανω απο τον Αραβιδη πχ). Τα στοιχεια απο το fm τα εχει βαλει ο amdd σε προηγουμενες σελιδες.

 

Παντως ας κρατησουμε ετσι κι αλλιως μικρο καλαθι γιατι κι αλλοι ηταν "πολυ κοντα" και δεν ηρθαν.

Link to comment
Share on other sites

εβαλε 3 απεναντι στη Μπαρτσα και συζηταμε αν ειναι καλος και αν μας κανει ? φερτονα προεδρε να πεσουν τα τσιμεντα της aya sophia gazprom arena πριν καν σηκωθουνε.

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και μπρεσεβιτς ρε αδη, οκ ειναι ψηλος αλλα δεν ειναι ακαμπτος σαν τον ιβαν τον τρομερο

 

ολλανδε, παιχτης περιοχης με πολυ καλη κεφαλια μετριοτητα εξω απο το κουτι. 13 γκολ περσι στην β ισπανιας εχει παιξει πριμερα 2 χρονια βασικος με την οσασουνα, και 10 φορες διεθνης με τους σερβους.

 

μενει μαλλον ελευθερος απο την γκεντσερμπιρλιγκι επειδη εχει πολυ μεγαλο συμβολαιο και τον θελουμε οι βαγιαδολιδ (β ισπανιας) σαραγοσα (β ισπανιας) και εμεις που του προτεινουμε 3 ετες συμβολαιο.

 

ο παιχτης ειναι πολυ καλος για β εθνικη και λυση παγκου για α εθνικη οπως εννοουμε εμεις την ΑΕΚ, λογο στοιχηματος τον εχω δει σε 4-5 παιχνιδια της χιχον περσυ, ειναι επιθετικος που θα τελειωσει φαση αλλα δεν θα δημιουργησει μονος του.

 

γενικα αν θεωρησουμε οτι θα βρουμε κλειστες αμυνες μπροστα μας ειναι αυτο που ηθελες για να γεμισεις την περιοχη για ΦΕΤΟΣ (το ξανατονιζω για να μην διαβασω σχολια που πας με αυτον στην Α)

 

για Α ΘΕΣ ΦΟΡ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣΤΕΛΩΝΕΙ και να ειναι Killer καλυτερος απο μπεργκ αρα ΠΡΕΠΕΙ να τα σκασεις.

 

και για να μην ψάχνεις παρε καρτελα fm ξανα

 

image.png

 

 

αυτα οτι αλλο θες στην διαθεση σου αφεντικο.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Στο fm φαινεται πολυ καλος. Το οτι δεν επιασε στην τουρκια μπορει να οφειλεται σε πολλα πραγματα. Ποσες περιπτωσεις παικτων που στην ΑΕΚ ηταν στην ακρη, φυγανε και κανανε καλη καριερα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις ρε amdd να βαλεις κανεναν παικτη που ξερουμε απο fm για μετρο συγκρισης; Λεω, ΑΝ μπορεις. Πχ τον Μπρεσεβιτς ή τον Τζιμπουρ. Να δουμε ποσο καλυτερο ή ποσο χειροτερο τον εχει, ας πουμε..

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με Κώστα. Αυτές οι μεταγραφές μόνο κακό κάνουν. Φέρε νεαρό α-λα Ζόριτς αν πρέπει ντε και καλά να μαζέψεις συρφετό και αναλώσιμους.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι αν δεν θες να ξοδεψεις να παρεις καμια παιχτουρα, παρε εναν καλυτερο απο αυτους που εχεις. Και φανταζομαι οτι ειναι καλυτερος φορ απο τους υπαρχοντες.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/a/img11/7246/08bl.jpg

μπρεσεβιτς πριν ερθει που εχω προχειρη

 

ο σερβος εχει πολυ καλυτερα Mental καλυτερα physical και πολυ καλυτερα Technical για την θεση του φορ.

 

μολις βρω απο αλλους θα ποσταρω

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

ξαναγραφω δεν θεωρω τον lekic φορ που πρεπει να ειναι βασικος στην Α ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

 

θεωρω οτι θα ειναι χρησιμος στην Β αφου μπορει να σκοραρει 12+ γκολ στην β ισπανιας τοτε θα κανει το ιδιο και στην Β ελλαδας, ειναι καλυτερος απο τον μπρεσεβιτς που εχεις τωρα γιατι θεωρητικα ο ντακολ δεν υπολογιζεται για φορ αλλα για πισω απο τον φορ

 

για του χρονου λοιπον δεν θα χαλασει κανεναν να εχεις εναν τετοιο φορ στον παγκο και να μπορεις να τον βαλεις αν χρειαστεις να γεμισεις την περιοχη

Link to comment
Share on other sites

Πουθενα δεν ειναι χρησιμος. Εφ οσον ειχες στο σχεδιασμο σου (εδω γελανε) να παρεις τετοιο φορ, ο Μπρετσεβιτς περισσευει στο ροστερ. Συνεπως αποδεσμευεις Μπρετσεβιτς και κουβαλας το Λεκιτς. Το να εχεις και τους δυο (μετριως μετριους) αντι να φερεις ΕΝΑΝ κανονικο, θυμιζει εποχες και γκαφες Ντεμη που κουβαλαγε 15 παικτες, αντι να παρει 5 και να κανει ομαδαρα. Ειναι παντελως λαθος η λογικη Λεκιτς, ειναι οτι χειροτερο μπορουσε να κανει αυτη τη στιγμη και με την ομαδα στην τροχια που μπηκε απο τα φιλικα. Μεγαλη απογοητευση.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να σε κατανοησω αλλα κατι θα εχεις στο μυαλο σου μαλλον που δεν το βλεπω εγω

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να σε κατανοησω αλλα κατι θα εχεις στο μυαλο σου μαλλον που δεν το βλεπω εγω

 

Εχω τσαντιστει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

ξαναγραφω δεν θεωρω τον lekic φορ που πρεπει να ειναι βασικος στην Α ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

 

θεωρω οτι θα ειναι χρησιμος στην Β αφου μπορει να σκοραρει 12+ γκολ στην β ισπανιας τοτε θα κανει το ιδιο και στην Β ελλαδας, ειναι καλυτερος απο τον μπρεσεβιτς που εχεις τωρα γιατι θεωρητικα ο ντακολ δεν υπολογιζεται για φορ αλλα για πισω απο τον φορ

 

για του χρονου λοιπον δεν θα χαλασει κανεναν να εχεις εναν τετοιο φορ στον παγκο και να μπορεις να τον βαλεις αν χρειαστεις να γεμισεις την περιοχη

 

+1

Link to comment
Share on other sites

η β βελγιου σαν τον περσινο το ταουπ που βγηκε 1ος σκορερ στην β ολλανδια πηγε στην ουγγαρια και εβαλε 1 γκολ

 

οκ παω πασο μιστερ κωστα

 

http://www.transfermarkt.co.uk/koffi/profil/spieler/61758

 

1,75 να σου γεμισει την περιοχη που ελεγες και με την ρομα δηλαδη ο παιχτης που δεν ειναι καν φορ

 

ο δεν εχω παιξει ποτε πανω απο Β εθνικη πουθενα και φετος ειναι η 1η χρονια

 

αν μου ελεγες αυτον τον παιχτη θα ελεγα οτι περνεις μιζες xD

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Καλα ηρεμησε μην παθεις τιποτα κουβεντα κανουμε

 

βρες αλλον παιχτη αυτον που προτεινες ειναι δεν ειναι φορ με 1,75 και εχει κανει καριερα μονο στην β βελγιου

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω αλλα ψαχνεις παιχτη να γεμισει την περιοχη γιατι ο μπρεσεβιτς καταλαβες οτι δεν μπορει η δεν ειναι ετοιμος τελος παντων με το φτωχο τους το μυαλο πανε να παρουν φορ με συγκεκριμμενα χαρακτηριστηκα δεν γινεται να μου λες να παρουμε εναν ιβοριανο που ειναι 1,75 και παιζει κυριως winger

 

για να αλλαξω τον πλατελλα οκ δεκτον αλλα οχι για το φορ που ψαχνεις

 

τωρα με σερβο τεχνικο διευθυντη και τον απεθαντο μοιραια θα ακουστουν σερβοι που και παλι ο λεκιτς δεν ειναι κανενας αγνωστος σερβος

 

και σου ξαναλεω για την Β εθνικη και για αναπληρωματικος σε ενα ροστερ Α δεν ειναι κακος οσο τον εχω δει σε Β ισπανιας και Α ισπανιας (τουρκια δεν παρακολουθω και δεν εχω εικονα)

Link to comment
Share on other sites

ψηλο ρε θελω θα με παλαβωσεις βραδυατικα και δεν καθετε καλα και ο μικρος xD

 

ρε αγγλε παιζει βασικος στην σπαρτακ μοσχας πως θα ερθει σε μας στην Β εθνικη?

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ας υπογραψει κι ας τον δουμε πρωτα.

 

Νομιζω ειναι μια καλη ευκαιρια να τσεκαριστει κι ο Μιλοβανοβιτς. Οκ το "ιτς" θα πρεπει να κοπει σιγα-σιγα, αλλα οκ, πηρες και τον Μπαρμποσα.

Link to comment
Share on other sites

για να σπασεις τις κλειστες αμυνες που θα βρεις φετος, για να μπορεις να σεντραρεις στην περιοχη, για να κερδισεις απο τα στημενα με το υψος του

 

το ξερω οτι αν δεν λεγοταν ιτς θα μου τα ελεγες διαφορετικα αλλα δεν πειραζει :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×