Jump to content

Μεταγραφές - Σχεδιασμός 2014/15 vol.II


The Magician
 Share

Recommended Posts

http://imageshack.us/a/img11/7246/08bl.jpg

μπρεσεβιτς πριν ερθει που εχω προχειρη

 

ο σερβος εχει πολυ καλυτερα Mental καλυτερα physical και πολυ καλυτερα Technical για την θεση του φορ.

 

μολις βρω απο αλλους θα ποσταρω

 

Ε, ναι. Κι απο την ως τωρα καριερα τους φαινεται σαφως καλυτερος (για μενα Μπρεσεβιτς γενικα δεν υπαρχει).

 

υγ. Βιντεακια καλυτερα να μην βλεπουμε. Ακομα και ο Πιου παιχτουρα φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πιασαμε την κουβεντα για τους ic. Τα τελευταια χρονια οντως δεν περασε κανεις που να τον θυμομαστε. Ομως δεν νομιζω να επενδυσε και κανεις για να φερει σοβαρο παιχτη (που υπαρχουν) απο αυτη την αγορα. Οποτε θυμομαστε τους Σαμπανατζοβιτς, Σαβεφσκι και Τζορτζεβιτς. Αν ερθει κι ο Λεκιτς η ομαδα θα εχει τρεις μαζι με τους Ζοριτς και Μπρεσεβιτς. Για να ειμαι ειλικρινης στον Ζοριτς πιστευω. Ειδικα αν το χε βαλει στην Ρομα θα λεγαμε αλλα σημερα. Ο Μπρεσεβιτς ξερουμε πως αργει να παρει μπρος κι επιπλεον τραυματιστηκε σε περιεργο σημειο (αστραγαλο νομιζω). Γενικα πιστευω πως Μπρεσεβιτς και Ντακολ του χρονου θα φυγουν. Οποτε δεν θα με χαλαγε ο Λεκιτς ως αναπληρωματικο σεντερ φορ καθως θεωρω πως δεν τιθεται θεμα συγκρισης με τον Ιβαν ο οποιος ηταν ανυπαρκτοςπριν ερθει στην ΑΕΚ της Γ'. Οποτε πιστευω ο Λεκιτς ειναι μια καλη επιλογη και για φετος (θεωρω θα ναι βασικος) και για του χρονου (αλλαγη ενος σεντερ φορ τυπου Τζιμπουρ). Καπου εδω θα θελα να πω πως καλο θα ηταν ο Πλατελλας να βγει απο εντεκαδα και να παιζεις στις πτερυγες με Μπαρμποσα-Αραβιδη, στην επιθεση Λεκιτς και πισω του Μανταλος. Αυτα τα ολιγα. Περισσοτερο με αγχωνουν πιθανα κολληματα τυπου Πλατελλας (που πιστευω επρεπε να δωθει το καλοκαιρι) και Ανακογλου παρα ο Λεκιτς και ο Ζοριτς.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι το βράδυ θα υπάρχει απάντηση απ'ότι λέγανε τα αφεντικά. Κανείς πάντως δεν ήταν σίγουρος για τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο Μπρανκο δλδ τοσον καιρο κατεληξε ή στον Σερβο ή στον κανεναν; Με την ιδια τιμη εναλλακτικη ουτε καν;...

 

Υγ. Ειμαι γενικα της αποψης απο το καθολου καλυτερα ενας καλουτσικος. Οποτε προσωπικα δεν χαλιεμαι ουτε καν απο τον Κλαψουρανη (οπως κατεληξαν τα πραγματα).

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Μελισσανιδη φερε Ζονας και πεθανε τους κωλογαυρους τωρα που ο προεδρος τους μαζεψε μυρια για να τους φερει Μητρογλου xD

Link to comment
Share on other sites

Μελισσανιδης και μυριο σε παικτη? Καποιοι απο εμας μεγαλωσαν στα 90ς και αυτα τα ακουνε σαν ανεκδοτα. Πρωταθληματικη ομαδα ειχαμε και εκανε μπαμ με Σλισκοβιτς, με επιθετικο Β εθνικης, και winger απο την Κυπρο.

 

Ελα μωρε τωρα κατι θα φερει. Αλλα και εξισου ομαδαρα να φτιαξει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Παντως η μεταγγραφικη περιοδος μου αφηνει μια ασχημη γευση. Ειχαν τοσο χρονο καθως εκαναν νωρις σχεδιασμο να παρουν ενα 6αρι και ενα φορ και το τσιγγουνευτηκαν. Γιατι τσιγγουνια ειναι. Αυτη η ομαδα οπως ειναι σημερα του χρονου με τους εξης παιχτεςοπως τους ειχαμε στο παρελθον: Σορεντινο, Μαιστοροβιτς, Χουανφραν, Βαργκας, Σεζαρ, Τζιμπουρ συν τους Κολοβετσιο, Μπακακη, Μπαρμποζα, Μανταλο, Κορδερο χτυπαει πρωταθλημα του χρονου ΧΑΛΑΡΑ. Δεν μιλαω για Σκοκους και χαιλικια. Αλλα φοβαμαι πως θα χει νηστεια

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμος του τσιγκουνη ειναι. Μην τα λεμε στον πληθυντικο..

Αλλα οκ αυτον εχω, αυτον γουσταρω, τελος. Ελπιζω οταν χρειαστει να τα σκασει...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι σχετικα ικανοποιημενος διοτι δεν ηρθε αυτος ο Λεκιτς απ οτι φαινεται και μακαρι να μην ερθει. Οι μεταγραφες ειναι κλασσικες μεταγραφες εποχης Νικολαιδη: καλουτσικες και λειπει το "κλικ" ωστε να γινουν πραγματικα καλες. Το wage budget ειναι πολυ κατω απ οτι ειχαν ενημερωσει στην αρχη παντως, αρα ισχυει αυτο που λεει ο Νικος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει.

Ας τσοντάρει παραπάνω του χρόνου.

Έτσι κι αλλιώς η ομάδα είναι σε καλό δρόμο και με το roster που έχει θα κάνει πλάκα φέτος.

 

Του χρόνου θέλουμε τις καλές πινελιές.

Link to comment
Share on other sites

γιατι τελειωσανε οι μεταγραφες και δεν τον εμαθα ? 15 σεπτεμβρη θα τελειωσουν για φουτμπολ λιγκ

 

τωρα για τον λεκιτς τα εχουμε ξαναπει μην τα ξαναλεμε ο παιχτης καλο θα ηταν να ερθει και να δωσει αυτο που λειπει απο την φετινη ΑΕΚ

 

για 6αρι ο κωστακης στο τελος θα περασει απο τα σπατα ειμαι βεβαιος

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Καλημερα σε ολους καλο χειμωνα !xD

ammd ακομα περιμενεις μεταγραφες αδερφε? 31 Αυγουστου δεν ελεγες οτι τελειωνουν οταν σου ελεγα 15 Σεπτεμβρη?

Ασχετως αν παιζει καλα η ομαδα ο χρονος που ειχες πει για 3 μεταγραφες εχει τελιωσει με μονο 1. Τωρα πρεπει να περιμενουμε 14 Σεπτεμβρη και το πρωτο στραβοπατημα για να λεμε οτι χρειαζομαστε επιθετικο τον Ιανουαριο?

Πολυ dream team την ειδαμε την ομαδα και εμεις και οι ΑΡΔ και θα προσγειωθουμε ανωμαλα στο τελος.

Η ομαδα θελει επιθετικο .

 

Απο εκει και περα εχω να πω ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ στον Τιγρη που πηγε την ομαδα στο Πηλιο. Περασα τις καλυτερες διακοπες μου φετος εκει και εχω μεινει ΑΦΩΝΟΣ με το μερος. Φοβερο επιπεδο στα παντα ! Μπραβο που πηγε εκει την ομαδα ! Μαγκας.

Αν τον ειχα κραξει για αυτο δεν θυμαμαι το παιρνω πισω.

 

Πορταρια Τσαγκαραδα Μηλιες Ζαγορα οποιος δεν εχει παει χανει μαγκες επαθα την πλακα της ζωης μου με την φυση εκει.

Link to comment
Share on other sites

βρε καλως το παιδι! xD Καλο χειμωνα. κανε κανενα σκολιο για πλακωνια Ιβαν, για Λαμπρο Σκορδα, για την αγαπημενη σου Γιουναιτεντ.... :D ο Τιγρης καλα το παει το καραβι!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Γεια σου Αδη !!

Διαβαζα οσα μπορουσα εδω μεσα απο το κινητο αλλα δεν μπορουσα να γραφω δεν θυμομουνα τον κωδικο μου ! Ελιωνα στο γελιο που σας διαβαζα χαχαχαχα ! Τα λεγαμε με Σαξον περι φετινου Λιντσαρισματος και σκισιμο κουστουμιων και αυτο ηταν μονο η αρχη χαχαχαχαχαχα ΕΡΧΕΤΑΙΙΙΙΙ ( Το λιντσαρισμα Παντοφλακια ) χαχαχα

Ακομα δεν μπηκα στο κλιμα εδω ζαλιζομαι μονο που διαβαζω ξεσυνηθισα το pc εντελωςxD

 

Υ.Γ τωρα ειδα το αβαταρ σου ρε χαχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ ελιωσα χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πάντα ανοιχτό είναι το θέμα της απόκτησης του Κώστα Κατσουράνη, όσο ο ίδιος δεν έχει βρει ακόμη ομάδα. Η περίπτωση του 35χρονου μέσου παίζει ακόμη για την Ένωση, αλλά υπό προϋποθέσεις... Στο οικονομικό κομμάτι εφόσον θελήσουν να προχωρήσουν τη μεταγραφή οι άνθρωποι της ΑΕΚ δεν θα υπάρξει πρόβλημα. Ο παίκτης από την πλευρά του άφησε κι αυτός πρόσφατα ανοιχτό παράθυρο μεταγραφής στην Ένωση, όμως αυτό το «παράθυρο» πρέπει να του το... ανοίξει τελείως η ΑΕΚ.

Εφόσον το πάρουν οριστική απόφαση στο δικέφαλο τότε ο Κατσουράνης θα ντυθεί στα «κιτρινόμαυρα». Και με αυτή την περίπτωση οι εξελίξεις θα είναι ραγδαίες.

 

KLEFTAKIS 21 ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ - 31/8/2014 09:50

 

ειδη εχουν αργησει..η φανελα με το 21 σε περιμενει,,...αραβιδη αλλαξε νουμερο φανέλας....οι μυρωδιαζες θα βγαλουν την χολη τους για την σημαια μας ....κατσουρ ψυχαρααααααααα για παντα ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

δοθηκε παραταση μονο για φουτμπολ λιγκ ρε χαμποο που ζεις ρε αδερφε μην φευγεις απο τα εγκοσμια και γραφεις μετα οτι νανε.

 

τωρα περι dream team κτλπ εγω βλεπω οτι παιζεται μπαλιτσα και το λεω, εσυ αν βλεπεις κατι αλλο βγες και πες το μας

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

εσυ αν βλεπεις κατι αλλο βγες και πες το μας

 

Ετσι οι εποχες Καζαντζιδη Μαντσα τελειωσαν κυριοι.

Καλο χειμωνα Χαμπε xD

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορουσα να γραφω δεν θυμομουνα τον κωδικο μου

 

Οριστε κυριοι ποια ειναι η ανευθυνη αριστερα που ζητα την ψηφο μας για να κυβερνησει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
δοθηκε παραταση μονο για φουτμπολ λιγκ ρε χαμποο που ζεις ρε αδερφε μην φευγεις απο τα εγκοσμια και γραφεις μετα οτι νανε.

 

Οταν το συζητουσαμε τον Ιουλιο δεν τοξερες και ελεγες μεχρι 15 Αυγουστου αν δεν γινουν 3 μεταγραφες τοτε θα κραξεις.xD

Και μεχρι 31 Δεκεμβριου να δωσουν παραταση δεν θα παρει αλλο παιχτη ας μην το περιμενουμε αδικα. Η ομαδα ειναι καλυτερη απο περσυ 10 φορες και μακαρι να δεσει και να παιζει καλα !

Αν στα κανονικα ματς δεν βαζουμε γκολ ομως να δω τι θα λενε οι ΑΡΔ ...

Link to comment
Share on other sites

θα του παρω ΧΤΥΠΗΤΗΡΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ να τον ΧΤΥΠΑΕΙ ΦΙΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ..

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τα νεφρα μου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×