Jump to content

AEK 2013-14


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Guest ΣΕΙΡΙΟΣ
Σε τι αναφερεται αυτο?

 

Στα 111 υπαρκτά όχι στο ΣτΕ.

Link to comment
Share on other sites

Mια σχετικη πλακα εχει το γεγονος οτι εδω και καμια τριετια το 'χαμε ριξει στην καβλαντα για το παγωμενο,αφιλοξενο ΟΑΚΑ που δεν ειναι εδρα και παιζουμε νταβατζιλικι εκει για να το συντηρουμε, με ευθυνη παντα των ανικανων στη διοικηση που δεν κλεινουν ΧΘΕΣ τη Ριζουπολη, ξαφνικα σκαει μυτη ο Ποντιος καραμπουζουκλης λογοτιμητης που ξερει τα μεσα και τα εξω, σκορπαει λεφτα με το τσουβαλι και δε λογαριαζει νομους και τετοιες αηδιες και η ομαδα καταληγει να παιζει παλι στο ΟΑΚΑ.

 

Στη Γ'Εθνικη πλεον, βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Δικαιωση mode on

Σε ανυποπτο χρονο στο παλιο ειχα γραψει οτι δεν γινεται να φυγει η ΑΕΚ από το οακα, δεν θα την αφησουν.

 

Δικαιωση mode off/παρασκηνιο mode on

 

Και ποιος μου λεει εμενα κυρια Σταη μου οτι ο μελισσανιδης δεν θα αγορασει το οακα για παρτη του λιγο μετα αφοτου με δακρυα στα ματια μας εξηγησει ο ντουσαν οτι δεν βγαινουν τα νουμερα για γηπεδο στη ΝΦ?

Παρασκηνιο Mode off

Link to comment
Share on other sites

Mια σχετικη πλακα εχει το γεγονος οτι εδω και καμια τριετια το 'χαμε ριξει στην καβλαντα για το παγωμενο,αφιλοξενο ΟΑΚΑ που δεν ειναι εδρα και παιζουμε νταβατζιλικι εκει για να το συντηρουμε, με ευθυνη παντα των ανικανων στη διοικηση που δεν κλεινουν ΧΘΕΣ τη Ριζουπολη, ξαφνικα σκαει μυτη ο Ποντιος καραμπουζουκλης λογοτιμητης που ξερει τα μεσα και τα εξω, σκορπαει λεφτα με το τσουβαλι και δε λογαριαζει νομους και τετοιες αηδιες και η ομαδα καταληγει να παιζει παλι στο ΟΑΚΑ.

 

Στη Γ'Εθνικη πλεον, βεβαια.

 

Το χειροτερο ειναι οτι εκτεθηκε κιολας. Αν ελεγε απο την αρχη οακα, δεν θα ελεγε κανεις και τιποτα. Ας προσεχε.

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο ειναι οτι εκτεθηκε κιολας. Αν ελεγε απο την αρχη οακα, δεν θα ελεγε κανεις και τιποτα. Ας προσεχε.

 

Δεν εκτιθεται ποτε ο τιγρης!!11!!!1

 

Η φαση ειναι οτι προβλεπεται πανστρατια και το ελληνικο απεδειχθη ελαχιστο για το μεγαλειο της ΑΕΚ με μελισσανιδη.

 

Ερχονται εποχες ΑΕΚ, θα χανουν από την Κηφισιας.

Link to comment
Share on other sites

Δικαιωση mode on

Σε ανυποπτο χρονο στο παλιο ειχα γραψει οτι δεν γινεται να φυγει η ΑΕΚ από το οακα, δεν θα την αφησουν.

 

Δικαιωση mode off

 

Το "Δικαιωση mode on/off" δεν πρεπει δικαιωματικα εδω μεσα να γινει "nikos mode/off" ?

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο ειναι οτι εκτεθηκε κιολας. Αν ελεγε απο την αρχη οακα, δεν θα ελεγε κανεις και τιποτα. Ας προσεχε.

 

Ε, ολο και κατι θα ελεγαν, λογικα θα συνεχιζοταν το γνωστο τροπαρι ''Ριζουπολη τωρα--> Δε μας τη δινει ο Απολλωνας --> Αμα το θελησουμε στα σοβαρα δε γινεται να μας πουνε οχι --> Θα χρειαστουν λεφτα γι'αυτο --> Στη Ριζουπολη θα εχουμε κερδος --> Προφανως καποιοι εχουν τσεκαρει την υποθεση και δε συμφερει''. Η μερα της Μαρμοτας.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΕΙΡΙΟΣ

Πολιτική υποχρέωση ξεπληρώνει με το οακα. Λογικό.

 

Ειδικά όταν θα σηκώσεις γήπεδο όπως ο Λάτσης το mall.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκτιθεται ποτε ο τιγρης!!11!!!1

 

Η φαση ειναι οτι προβλεπεται πανστρατια και το ελληνικο απεδειχθη ελαχιστο για το μεγαλειο της ΑΕΚ με μελισσανιδη.

 

Ερχονται εποχες ΑΕΚ, θα χανουν από την Κηφισιας.

 

Τεσπα ας δουμε την συνεχεια. Περισσοτερο βεβαια για μενα εκτεθηκαν τα αρδακια παρα ο Μελισσαν. Αυτος δεν εχει μιλησει καν ακομα. Τους ταισε με σοτο και μας το μοιρασαν.

Παντως αν ειναι οριστικο, θα πρεπει να καταλαβαν ολοι οτι οι υπερβολες με τον ´τιγραρο ´ που θα τα κανει ολα πανευκολα, ειναι για να γελαει ο κοσμακης. Ας βαλουν ολοι λιγο φρενο και βλεπουμε την συνεχεια...

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Guest ermis21

στο ΟΑΚΑ να μας ακροβολίζουν να φαίνονται οι 500, 2-3.000 ΖΩΑ

Link to comment
Share on other sites

Το "Δικαιωση mode on/off" δεν πρεπει δικαιωματικα εδω μεσα να γινει "nikos mode/off" ?

 

Βασικα ποιος εχει τσεκαρει οτι ειμαι ο παλιος nikos? Κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ποιος εχει τσεκαρει οτι ειμαι ο παλιος nikos? Κανεις.

 

Ποιος εισαι στ' αληθεια Νικο-Λιβαδεια?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος εισαι στ' αληθεια Νικο-Λιβαδεια?

 

Δεν θα μαθετε ποτε τι ειμαι και ποιος ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Ψαρωσατε και κοιτατε και ip ρε; Λετε ρε να σας γραφω λες και σας ξερω κι απο προπερσυ και να ειμαι αλλος;

 

Παντως στα σοβαρα τωρα εγω θα επαιρνα διαρκειας και τωρα δεν παιρνω. Εχω θεμα με το ΟΑΚΑ ανεξαρτητα απο το ποιος διοικει. Αλλωστε λεφτα εχει αυτος, αφου δεν μου προσφερει κατι νεο που να μου αρεσει προσωπικα, δεν βρισκω λογο να τον ενισχυσω.

Link to comment
Share on other sites

Guest tams

Και για ποιο άλλο λόγο λες να έκανε πίσω? Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο... Από εγωισμό - και καλά "δεν πληρώνω τα χρέη των άλλων" ???

Αυτο σκεφτομαι εγω και εχω ξενερωσει απιστευτα με τον tiger..

Link to comment
Share on other sites

Guest tams

Πάντως πως δεν μπορει να λυσει γραφειοκρατικα θεματα σε 3-4 μηνες για το ελληνικο αλλα θα τα λυσει για γηπεδο στη ΝΦ που ειναι πολυ πιο δυσκολο δεν μπορω να το καταλαβω..

Προβλεπω πολλα χρονια ακομα στο οακα δυστυχως..

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα παίξει και στο οακα η φάση με τα διαρκείας και την "προτεραιότητα" στο "νέο γήπεδο στη ΝΦ" ε; Θα γίνουν ανάρπαστα, άλλωστε.

Επίσης, φαντάζομαι, το πηλίκο έσοδα από εισιτήρια/κόστος γηπέδου θα είναι πολύ καλύτερο στο οακα ε;

Το πρώτο σότο κράτησε μόλις λίγες μέρες.

 

Έχω ήδη την εικόνα της καυτής έδρας του οακα των 1000 οπαδών στην πρεμιέρα με τις κουκουβάουνες. Τρέλα.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφια η φαση χαλασε με το απολλωνακι που δεν μας θελει. Η προεδραρα ηθελε ριζουπολη για να βλεπει ο κοσμος τις μπουλντοζες να πουμε.και επειδης ειναι και μερακλης, μας παει οακα γιατι ξερει οτι πριν τα ματς θα μαζευονται φιλαδελφεια να βλεπουν τα εργα.

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα από τους τιγροσκεπτικιστές να επικροτήσουν την κωλοτούμπα τίγρη υπέρ του ΟΑΚΑ, δεδομένου ότι εκεί μέχρι πρόσφατα μεγαλουργούσε το θαύμα των Αδαμίδη, Θανόπουλου, Μπρους και Δημητρέλου που τόσο βίαια γκρέμισε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα θα μπορουσε να αγορασει τη ριζουπολη από τον ερασιτεχνη απολλωνα και να πεταξει εξω την παε τους που δεν σεβεται την προσφυγομανα ΑΕΚ. Οταν ηταν ετοιμη η Αγια Σοφια, στη ριζουπολη θα πηγαιναν οι ακαδημιες μας. Δεν το εκανε και πραγματικα μου κανει εντυπωση.

Link to comment
Share on other sites

Πως να το κάνει ρε συ;

Ο άνθρωπος είναι καταστροφέας-συμφοράς. Κατέστρεψε το μοντέλο Μπρους-Δημητρέλου-Βιντιάδη και διέλυσε την ΑΕΚ, θέλεις να κάνει και ενέργειες υπέρ της.

Άλλωστε μην ξεχνάμε πως σήμερα οι μέτοχοι της ΠΑΕ, θα δώσουν λυσσαλέο αγώνα με πακτωλούς χρημάτων για να αποτρέψουν την πτώχευση της.

Link to comment
Share on other sites

Πως να το κάνει ρε συ;

Ο άνθρωπος είναι καταστροφέας-συμφοράς. Κατέστρεψε το μοντέλο Μπρους-Δημητρέλου-Βιντιάδη και διέλυσε την ΑΕΚ, θέλεις να κάνει και ενέργειες υπέρ της.

Άλλωστε μην ξεχνάμε πως σήμερα οι μέτοχοι της ΠΑΕ, θα δώσουν λυσσαλέο αγώνα με πακτωλούς χρημάτων για να αποτρέψουν την πτώχευση της.

 

Μην τα μπερδευεις. Εγω δεν τα βαζω με κανεναν Μελισσανιδη. Πολυ καλα κανει και μενει ΟΑΚΑ εφοσον τον συμφερει οικονομικα και μπορει να διατηρησει τη διαβαθμιση των διαρκειας.

Το ολο μελέ γινεται για τους δημοσιογραφους και αυτους που "δημιουργουν τις τασεις" που εγραφα και προχτες. Και να που σημερα εχωμεν την πρωτη κυβιστηση και το ΟΑΚΑ εγινε καταλληλο και δεν εχουμε τι να κανουμε τα 20 χιλιαδες κιτρινομαυρα καρεκλακια που θα θυμιζουν ΑΕΚ, δεν εχουμε τι να κανουμε τα σχεδια που ζητουσε ο Κετς για το Ελληνικο (αυτο οκ, θα το χρησιμοποιησει στο πουλμαν τελικα) και ασφαλως παει το εγκυρο ρεπορταζ για τη συμβαση του Νεστοριδη με το γηπεδο του μπεηζμπωλ. Στραφι ολο το σοτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×