Jump to content

Recommended Posts

Εμένα μου αρέσει ο προπονητής της εθνικής Σερβίας, μιας και τα πάμε καλά με εκείνη την αγορά. Έχει στρώσει την ομάδα και φαίνεται φιλόδοξος. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, mporat said:

Εμένα μου αρέσει ο προπονητής της εθνικής Σερβίας, μιας και τα πάμε καλά με εκείνη την αγορά. Έχει στρώσει την ομάδα και φαίνεται φιλόδοξος. 

Κλαμα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Εμένα μου αρέσει ο προπονητής της εθνικής Σερβίας, μιας και τα πάμε καλά με εκείνη την αγορά. Έχει στρώσει την ομάδα και φαίνεται φιλόδοξος. 

Και της Βοσνίας φαίνεται καλός αλλά έχω ακούσει ότι έχει θεματα με τον χαρακτήρα του. Παίζει να πλακωθεί με τον λιβαγια... 

Α άσε που δεν παίρνει τον βρανιες επειδή είναι ΑΕΚ... 

Link to comment
Share on other sites

Πριν 15 ημέρες σας έγραψα τι παίζεται στην ομάδα ..και πως η προσωπική μου άποψη είναι πως ο Καρέρα έχει ημερομηνία λήξης .

Σήμερα και μετά την ήττα μας..σας καταθέτω πως ο Καρέρα 99% τέλος, πιθανότερη περίοδος λύσης της συνεργασίας μας στη διακοπή του πρωταθλήματος. 

Ο μεγάλος λέει πως η ομάδα δε βλέπεται και αυτό δε μπορεί να συνεχιστεί ενώ έχει στα χέρια του τέτοιο υλικό.  Επίσης οι σχέσεις του με μερικούς πρωτοκλασάτους παίκτες είναι όχι παγωμένες αλλά ανύπαρκτες.

ΥΓ.Υπάρχει  1% να μη φύγει στη διακοπή  αν με ΟΦΗ ,Ζόρια,Άρη η ομάδα μας κάνει το 3/3 & παίξει πολύ καλή μπάλα .

  • Δικεφαλάκι 3
  • Sad 10
Link to comment
Share on other sites

Το 1% θα υπερισχύσει του 99% και καλό θα είναι ο μεγάλος να παραδώσει τα κλειδιά στον Ίβιτς πραγματικά. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stylianopoulos said:

Πριν 15 ημέρες σας έγραψα τι παίζεται στην ομάδα ..και πως η προσωπική μου άποψη είναι πως ο Καρέρα έχει ημερομηνία λήξης .

Σήμερα και μετά την ήττα μας..σας καταθέτω πως ο Καρέρα 99% τέλος, πιθανότερη περίοδος λύσης της συνεργασίας μας στη διακοπή του πρωταθλήματος. 

Ο μεγάλος λέει πως η ομάδα δε βλέπεται και αυτό δε μπορεί να συνεχιστεί ενώ έχει στα χέρια του τέτοιο υλικό.  Επίσης οι σχέσεις του με μερικούς πρωτοκλασάτους παίκτες είναι όχι παγωμένες αλλά ανύπαρκτες.

ΥΓ.Υπάρχει  1% να μη φύγει στη διακοπή  αν με ΟΦΗ ,Ζόρια,Άρη η ομάδα μας κάνει το 3/3 & παίξει πολύ καλή μπάλα .

Πάλι πρώτος στις εξελίξεις. Ευχαριστούμε δάσκαλε.

Εγω τη γνώμη μου την έχω καταθέσει. Δεν με είχε τρελάνει αλλά ήθελα να βγάλει τη χρονια. Ελπίζω να υπάρξει επιλογή κανονικού προπονητή 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ποιος ερχεται....................  

Ευχαριστουμε Δασκαλε , Αλλη μια χρονια καμενη Νοεμβρη μηνα

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου ξέρετε Ε;

«Οπωσδηποτε πρόκριση γιατί έχουμε τρύπα, πληρώσαμε και αποζημίωση προπονητικού τημ». Κλαυσιγελος.

Ανεξαρτητα από τον Καρερα για τον οποίο έχω μέτρια αποψη πλέον:

Δεν συμφωνω στην λογική μένει μέχρι να φύγει, το θεωρω Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

Αφου ομως έγινε τέτοια κουβέντα, τελειώνει κάποια στιγμή μέσα στην σεζον  ακόμα κι αν γίνει το τρελο με το 1%.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αφού θεωρει το ρόστερ φοβερό, του καταλογίζει μονο 1 λαθος.

Θυμιζω εδω ότι στο ΚΜ έγινε ψηφοφορία για να μείνει ο Καρερα το καλοκαίρι και πήρε 100%. Κάτι που αποτυπωνόταν σε ολο τον οργανισμο.
 

Αρα τι να του καταλογίσει του Ίβιτς; Ότι (σύμφωνα με τον μεγάλο ΠΑΝΤΑ) θα χαλαγε ο Ιταλος στην πορεία; 

Link to comment
Share on other sites

Αν ο ιβιτς ειναι υπερ της παραμονης του Ιταλου οπως ειχε γραψει ο Στυλ εχουμε θεμα,

Ποιος θα ειναι αυτος που θα επιλεξει τον επομενο οεο??

 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πάντως ο μεγάλος την έχει δει προπονητοφαγος. Λες κι έχει και κανα σοβαρό μπατζετ και φταινε πάντα αυτοί, ή λες και ολα τα άλλα στην ομάδα λειτουργούν τελεια.

Τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

Άρα το μίτινγκ με το Λιβαγια χθες βράδυ στο ξενοδοχείο έβγαλε αυτή την απόφαση. 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ εγώ πχ (κι όχι μονο εγώ) κοουτσινγκ ψηφισα καλο αποψε. Δεν ήταν θέλω να πω και κάκιστη προπονητική βραδυα, ακόμα και για οσους δεν τους άρεσε το κοουτσινγκ.

Προφανως η απόφαση βγήκε χθες βράδυ με τον Λιβαγια, εφοσον αποψε  χάναμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ακρη βγαινει. Ο Μελ εκτος Ντουσκο Μπαεβιτς ακουει τους παικτες. προπονητες τους εχει αναλωσιμους 

Link to comment
Share on other sites

Ο Καρέρα πέρυσι έκανε καλή δουλειά. Μεγάλο ποσοστό νικών και στο τέλος η ΑΕΚ έπαιζε και χωρίς Βράνιες.

Επί εποχής του ο Σιμόες ανέβασε απόδοση μετά από αρκετό καιρό, ο Κρίστισιτς ήδη έχει κάνει αρκετά καλά παιχνίδια, ακόμα και ο Μάνταλος βελτιώθηκε ενώ ο Λιβάγια πλην αγώνων με Ολυμπιακό που λόγω συνοχής, αθλητικότητας και καλής ανασταλτικής λειτουργίας τον μπλόκαραν, έκανε πολλά καλά παιχνίδια. Καλύτερα και από το 2017-18 όταν δεν είχε τόση συμμετοχή και αποτελεσματικότητα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με αλλαγή προπονητής αυξάνεις τις πιθανότητες να κάψεις αρκετούς από τους νέους παίχτες με το καλημέρα 

Μιλάμε ο τύπος είναι αλλού

Αντί να έχει πρόβλημα με τη κωλαρα που έχει χτίσει ο λιβαγια τα βάζει τον Καρερα που έχει κάνει τον κρι κρι ξέρω γω να παίζει 3 ημίχρονα 

Προσωπικά πάντως επειδή η ομάδα έχει αρχίσει να ρολλαρει πιστεύω θα επικρατήσει το 1%

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Ο Καρέρα πέρυσι έκανε καλή δουλειά. Μεγάλο ποσοστό νικών και στο τέλος η ΑΕΚ έπαιζε και χωρίς Βράνιες.

Επί εποχής του ο Σιμόες ανέβασε απόδοση μετά από αρκετό καιρό, ο Κρίστισιτς ήδη έχει κάνει αρκετά καλά παιχνίδια, ακόμα και ο Μάνταλος βελτιώθηκε ενώ ο Λιβάγια πλην αγώνων με Ολυμπιακό που λόγω συνοχής, αθλητικότητας και καλής ανασταλτικής λειτουργίας τον μπλόκαραν, έκανε πολλά καλά παιχνίδια. Καλύτερα και από το 2017-18 όταν δεν είχε τόση συμμετοχή και αποτελεσματικότητα.

 

Γενικά ο Καρερα είναι ο προπονητής που θα Κάτσει ένα δύο χρόνια και ο επόμενος θα χρειάζεται να δουλεύει μόνο τακτική 

Προσωπικά αν ήμουν ... Ο Μεγαλος θα αναβάθμιζα το τιμ εκεί που μέχρι στιγμής βλέπω ότι πονάει . Στη τακτική 

Link to comment
Share on other sites

Αρχιζω και πιστευω οτι εχει καποιους κακους συμβουλατορες ο Μελ.  Μιλησαν λιγο τα παιδακια και αμεσως στραβωσε ο Μπιγκ μπος 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά μιλώντας όταν τα παιδάκια γκρινιάζουν στην ΑΕΚ είσαι σε καλό δρόμο.

 

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μονο. Όποιον τον γνωρίζει καλα από κοντά, τον υπερασπίζεται. Εδώ συγχώρεσε 10 φορές τον Βρανιες, στον Λιβαγια θα κολλήσει; 
Ο,τι πουν τα παιδιά που ξέρει. Εδώ είχε πει στον Μπακακα να περιμενει ?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×