Jump to content

Recommended Posts

Guest fighter21

Απλά θεωρώ υπερβολικό το 1%. Θέλω να πιστεύω ότι είναι πολύ παραπάνω. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ηταν ο Λυμπε τοτε

νομίζω ότι το καλοκαίρι του 17 ήρθε στην ομάδα

μπορεί να κάνω λάθος

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mobster21 said:

νομίζω ότι το καλοκαίρι του 17 ήρθε στην ομάδα

μπορεί να κάνω λάθος

 

Ιανουάριος του 18. midseason δηλαδη. 

Απο τις πρωταθληματικες μεταγραφές, αυτός έπαιξε καποιο ρόλο στις προσθήκες Μασούντ, Μοράν, Χούλτ.

Link to comment
Share on other sites

Οταν αρχιζει ο εθναρχης τις παπαριες περι καλης μπαλας καταλαβαινουμε ολοι οτι θα αρχισει να κανει αλυσιδωτες μαλακιες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πήγε στη Βέρα, τι περιμένατε δλδ;

Από τις σπάνιες φορές που θα συμφωνήσω με τον άτροπο (θα συνεχίσω την αγωγή με μεγαλύτερη συνέπεια να μη μου ξανασυμβεί) αν ακούς για καλή μπάλα να ετοιμαζόμαστε για επική παπαριά στην επιλογή του επόμενου. 

Link to comment
Share on other sites

Να πει θέλω αποτέλεσμα έχει νόημα.

Να μιλάει για καλη μπάλα γιατί ΑΕΚ σημαινει επίθεση και τέτοια, οκ σαμπως έχει και μυρωδιά νομίζετε; Είναι και ηλικιακό το θέμα, αν πχ διοικούσε ένας παλαίμαχος πιθανοτατα τα ίδια θα έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ δεν στεκει και το σεναριο να διωξεις τον Καρερα στην διακοπη με μοναδικο κριτηριο αν δεν δεις καλη  μπαλα στα 3 επομενα ματς. Εστω οτι τα νικαμε ολα χωρις να παιξουμε θεαματικο ποδοσφαιρο, θα βγει μετα να του πει "φευγεις"; Δυσκολο...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

νομίζω ότι το καλοκαίρι του 17 ήρθε στην ομάδα

μπορεί να κάνω λάθος

 

 

1 hour ago, Geologos said:

Ιανουάριος του 18. midseason δηλαδη. 

Απο τις πρωταθληματικες μεταγραφές, αυτός έπαιξε καποιο ρόλο στις προσθήκες Μασούντ, Μοράν, Χούλτ.

 

31 αυγουστου 2017 ολοκληρωθηκε το συμβολαιο του Μαιστοροβιτς και δεν ανανεωθηκε.  Αρχες σεπτεμβρη 2017 ηρθε ο Λυμπεροπουλος στην ομαδα, οποτε απο γεναρη 2018 ηταν υπο την ευθυνη του οι μεταγραφες

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Aussie said:

Εν τω μεταξυ δεν στεκει και το σεναριο να διωξεις τον Καρερα στην διακοπη με μοναδικο κριτηριο αν δεν δεις καλη  μπαλα στα 3 επομενα ματς. Εστω οτι τα νικαμε ολα χωρις να παιξουμε θεαματικο ποδοσφαιρο, θα βγει μετα να του πει "φευγεις"; Δυσκολο...

Θέλει να τον διωξει επειδή του γκρινιάζουν οι παίκτες και ψάχνει αφορμή.

Απλα πραγματα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

H ομάδα αρχίζει και βγάζει σιγά-σιγά πραγματάκια και οι μεταγραφές δείχνουν ότι σχεδόν όλες θα πιάσουν, δε χρειάζεται ανακατοσούρα τώρα η ομάδα. 

Ακόμα κι εγώ που μουρμουράω για τον Ιταλό, βλέπω πρόοδο, άσχετα αν την περίμενα 1 μήνα πριν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά κι εδώ μέσα υπάρχουν κάποιοι που έχουν χάσει την επαφή με το ρεαλισμό και κοιμούνται και ξυπνάνε με τα ράστα του Μπατίστα και τη χωρίστρα του Σαβέφσκι στο μυαλό. 

ΔΕ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 90

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η Λέστερ είναι αγγλική  ομάδα επιπέδου τσου λου, αυτό δείχνει η θέση της στο πρωτάθλημα. Σιγά μην θεωρείται εκτός προγράμματος μια ήττα απέναντι της. Το μόνο αποτέλεσμα που ήταν βαρύ, ήταν όχι η ήττα αλλά η τριάρα από την Μπραγκα.

Έκρινε όμως  ο μεγάλος ότι δεν παίζουμε καλή μπάλα, ο ίδιος που είχε κρίνει ότι ο Δελλας ήταν προπονητής επιπέδου ΑΕΚ, που έφερε Μοραις και Καρντοσο, που ήταν έτοιμος να σουτάρει τον Μανολο στο τέλος του 16-17 και δεν το κάνε επειδή τελευταία στιγμή τερματίσαμε δεύτεροι. (για τέτοιο προγραμματισμό μιλάμε) Που τελικά τον έδιωξε ένα χρόνο αργότερα  αν και πρωταθλητή, ξέχασα ήταν άρρωστη η μάνα του Μανολο, για να φέρει τον... Ούζουνιδη. Και τώρα λέει θα τον διώξει αν δεν νικήσουμε στα τρία επομενα παιχνίδια, αν νικήσουμε όμως θα αλλάξει άποψη. Κατάσταση αλλανταλλων.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να φυγει ο Καρερα να ερθει κανενας Ακης Μαντζιος, μπας και εμπεδωσουμε ολοι μας γιατι οταν μας τυχαινει ο καθε Καρερα, Πογιετ ή Χιμενεθ πρεπει να κανουμε υπομονη ΕΙΔΙΚΑ στα δυσκολα. Προσωπικα πλεον θελω να φυγει ο Καρερα.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει όλα αυτά να γίνονται για να μας πασάρουν μια μέρα, σαν αναγκαία λύση, την πριγκηπικη επιστροφή σε λευκό άλογο. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παίζει όλα αυτά να γίνονται για να μας πασάρουν μια μέρα, σαν αναγκαία λύση, την πριγκηπικη επιστροφή σε λευκό άλογο. 

Και εμενα εκει παει το μυαλο μου, αυτος παραιτηθηκε και τα παιχνιδια τωρα στη διακοπη ειναι τα τελευταια του στη Βοσνια.. Αρα για να λενε οτι ο Καρερα τελειωνει στη διακοπη βατραχοδουλεια μου βρωμαει...

Link to comment
Share on other sites

Ε αντε φέρτον επιτελους μας επρηξες τα ούμπαλα. Φερε τον ντούσκο να τελειώνουμε και με αυτήν την υποχρέωση.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεί, θέλει να βάλει την ομάδα στο γήπεδο με προπονητή το μαλάκα το βάτραχο, αυτό να δω και μπορώ να κλείσω τα μάτια μου με γαλήνη.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παίζει όλα αυτά να γίνονται για να μας πασάρουν μια μέρα, σαν αναγκαία λύση, την πριγκηπικη επιστροφή σε λευκό άλογο. 

Με προλαβες πριν το γραψω.Ειδικα τωρα που δεν εχει κοσμο πρωτης ταξεως ευκαιρια.Χτυπαει και τιτλο με ολες τις δυναμεις ο φιλαθλος, πρωταθλητης 2021 ο Ντουσαν.Εξιλεωση.Καβαλα σε ασπρο αλογο στο καινουργιο γηπεδο σαν τον Ταιγουιν Λανιστερ.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bukowski said:

Μακαρι να φυγει ο Καρερα να ερθει κανενας Ακης Μαντζιος, μπας και εμπεδωσουμε ολοι μας γιατι οταν μας τυχαινει ο καθε Καρερα, Πογιετ ή Χιμενεθ πρεπει να κανουμε υπομονη ΕΙΔΙΚΑ στα δυσκολα. Προσωπικα πλεον θελω να φυγει ο Καρερα.

Διαφωνω για Μαντζιο.Η ομαδα χρειαζεται Λουτσεσκου για να εμπεδωσει ο εθναρχης  με αμεση συγκριση μεχρι που φτανει η επιρροη ενος προπονητη στα αποτελεσματα μιας ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geologos said:

Ε αντε φέρτον επιτελους μας επρηξες τα ούμπαλα. Φερε τον ντούσκο να τελειώνουμε και με αυτήν την υποχρέωση.

Στο μεταξυ εχει γυρισει αλλες δυο φορες.Τον προλαβαν αλλοι τον Μητσο.Και αλλη μια τον γυρισε αυτος σαν διευθυντη ποδοσφαιρικου τμηματος ή κατι τετοιο.Δηλαδη ουτε καν υποχρεωση.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Παίζει όλα αυτά να γίνονται για να μας πασάρουν μια μέρα, σαν αναγκαία λύση, την πριγκηπικη επιστροφή σε λευκό άλογο. 

An ginei kati tetoio tha ginoume mpaxalo

Link to comment
Share on other sites

Πλέκουμε σενάρια με το μυαλο μας, δεν υπάρχει περίπτωση το βατράχι να ξανακατσει στον πάγκο της ΑΕΚ , αυτό θα είναι έσχατη προδοσία και αναμενομενα θα υπάρξουν μεγάλες αντιδράσεις.Ε δεν τον κόβω τον Μελισσανίδη για ηλίθιο . Επίσης η επιλογή Καρερα ήταν πάρα πολύ σωστή ήταν ένας προπονητής με πολύ καλό βιογραφικό , τώρα αν θα αποτύχει αυτό είναι άλλο. Αν φύγει σε ανάλογα κυβικά προπονητή πρέπει να πας.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×