Jump to content

Recommended Posts

Μακαρι να φερει Μπαγεβιτς να αποτυχει ΜΕΤΑ τον Μανολο και με το καλο να πανε στον γεροδιαολο και οι δυο τους (Μελισσανιδης και η Σερβα ξεκωλιαρα του) να τελειωνουμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kitrinomauros_asthenis said:

Πλέκουμε σενάρια με το μυαλο μας, δεν υπάρχει περίπτωση το βατράχι να ξανακατσει στον πάγκο της ΑΕΚ , αυτό θα είναι έσχατη προδοσία και αναμενομενα θα υπάρξουν μεγάλες αντιδράσεις.Ε δεν τον κόβω τον Μελισσανίδη για ηλίθιο . Επίσης η επιλογή Καρερα ήταν πάρα πολύ σωστή ήταν ένας προπονητής με πολύ καλό βιογραφικό , τώρα αν θα αποτύχει αυτό είναι άλλο. Αν φύγει σε ανάλογα κυβικά προπονητή πρέπει να πας.

Φιλε μου εδιωξε πρωταθλητη προπονητη για να "δουμε" τοταλ φουτμπολ και τον ξαναφερε 8 μηνες μετα για να τον ξαναδιωξει και να "δουμε" μπιλντ απ και μετα μονιμοποιησε τον και καλα προσωρινο Κωστενογλου.Υπαρχουν πολυ στερεες βασεις για οποιοδηποτε τραβηγμενο σεναριο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Ποιος Ντούσαν ρε παιδιά; Αν τον ήθελε τόσο πολύ είχε τόσες ευκαιρίες να τον φέρει σαν προπονητή τα προηγούμενα χρόνια. 

Όσο για τον Καρέρα αν ισχύει η απόφαση δεν πιστεύω ότι έχει σχέση με την εικόνα της ομάδας αλλά με την εικόνα και τις πιέσεις συγκεκριμένων παικτών που μάλλον τον έχουν πείσει ότι η κακή απόδοση τους οφείλεται αποκλειστικά σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μακαρι να φερει Μπαγεβιτς να αποτυχει ΜΕΤΑ τον Μανολο και με το καλο να πανε στον γεροδιαολο και οι δυο τους (Μελισσανιδης και η Σερβα ξεκωλιαρα του) να τελειωνουμε.

Εγω λεω πως αν τον φερει υπαρχει εγγυηση επιτυχιας.Το καλο σεναριο ειναι αυτο ομως.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fighter21 said:

Ποιος Ντούσαν ρε παιδιά; Αν τον ήθελε τόσο πολύ είχε τόσες ευκαιρίες να τον φέρει σαν προπονητή τα προηγούμενα χρόνια. 

Όσο για τον Καρέρα αν ισχύει η απόφαση δεν πιστεύω ότι έχει σχέση με την εικόνα της ομάδας αλλά με την εικόνα και τις πιέσεις συγκεκριμένων παικτών που μάλλον τον έχουν πείσει ότι η κακή απόδοση τους οφείλεται αποκλειστικά σε αυτόν.

Τωρα ειναι οι καλυτερες συνθηκες να τον φερει.

Link to comment
Share on other sites

Χάος μετά τον Καρέρα βλέπω.

Κανένας καλός προπονητής στην αγορά.

Ο τελευταίος ήταν ο Ιταλός.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Εγω λεω πως αν τον φερει υπαρχει εγγυηση επιτυχιας.Το καλο σεναριο ειναι αυτο ομως.

Εγω λεω πως αν τον φερει θα γαμηθουμε στα γελια, θα τον γαμησει αγριως ο Βαγγελας και θα διαβαζουνε επικες δικαιολογιες μιας και θα φταινε ολοι εκτος απο τον Μελισσανιδη και τον Μπαγεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bukowski said:

Μακαρι να φυγει ο Καρερα να ερθει κανενας Ακης Μαντζιος, μπας και εμπεδωσουμε ολοι μας γιατι οταν μας τυχαινει ο καθε Καρερα, Πογιετ ή Χιμενεθ πρεπει να κανουμε υπομονη ΕΙΔΙΚΑ στα δυσκολα. Προσωπικα πλεον θελω να φυγει ο Καρερα.

Κι εγω προς αυτη την κατευθυνση κινουμαι αλλα μαλλον θα παψω να ασχολουμαι ειδικα φετος αν γινει αυτο.Καπου ωπα δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Κι εγω προς αυτη την κατευθυνση κινουμαι αλλα μαλλον θα παψω να ασχολουμαι ειδικα φετος αν γινει αυτο.Καπου ωπα δηλαδη.

Εσυ αν θυμαμαι καλα εισαι φαν Βατραχου οποτε κανονικα πρεπει να σαι ΟΚ με οποιονδηποτε αφου δεν εχεις προβλημα με τον παραπανω πουστη.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα χθες το στήσιμο μου φάνηκε φυσιολογικό και η ομάδα έδειξε ότι μπορεί.

Έχουμε τρομερές ποιοτικές αδυναμίες και είναι απαραίτητο να ξηλωθεί όλο το παλαιό ρόστερ και να επενδύσει η ομάδα σε καινούργιους ποδοσφαιριστές.

Αν υπάρχει κάτι καλύτερο για τον πάγκο, ε προφανώς και να πάει στο καλό.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω λεω πως αν τον φερει θα γαμηθουμε στα γελια, θα τον γαμησει αγριως ο Βαγγελας και θα διαβαζουνε επικες δικαιολογιες μιας και θα φταινε ολοι εκτος απο τον Μελισσανιδη και τον Μπαγεβιτς.

Παιζει και αυτο γι αυτο εγραψα παραπανω για καλο σεναριο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Αν υπάρχει κάτι καλύτερο για τον πάγκο, ε προφανώς και να πάει στο καλό.

ntousan-mpagebits-arxeio.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Με τον Βαλκάνιο δεν μπορείς ούτε να οργιστείς πια. Σε αυτόν αφαιρείται ΙQ από τον εγκέφαλο και προστίθενται θερμίδες στην μπάκα του. Έβλεπες την σούπερ μίνι κούρσα και  άκουγες τον εσωτερικό του διάλογο. Τα είχε φτύσει από το 1ο βήμα "Πάμε Μάρκο, Βάστα Μάρκο, Λίγο ακόμα Μάρκο..." Τελείωμα που θα το ζήλευε ο Βουτσάς. ΑΑΑΑΑβάδιστα, Παλαίμαχος σε παραγωγική ηλικία αναζητεί Μεγάλη ομάδα στο εξωτερικό. Ομάδες με μπάτζετ μικρότερο των 50 εκατομμυρίων παρακαλώ να μην ενοχλήσουν. Τα βλέπει ο Μπαμπαστρουμφ, όλα αυτά; Σαφώς, όπως είδε και τις 50 αποχρώσεις της καγκουριάς μετά την πρόκριση στους ομίλους του Τσουλού και έκανε τον Κούρδο, γιατί ΑΕΚ είσαι και τα σεκλέτια του (κάθε) Βαλκανίου βρίσκονται στην κορυφή της αγωνιστικής μας αλυσίδας. Βλέπει και τον Σκούντούφλη να έχει και τα ψυχολογικά, τον έτερο αδικημένο του σύμπαντος. Μια βραδιά στο Μπερναμπέου, λίγο έξω από τα γκολπόστ. Το οποίο στρουμφάκι αντί να φάει τσουκίδα και να βρεθεί στον Ειρηνικό, παρέμεινε αναβαθμισμένο και νοματαρχγης του χωριού μας. Ψάχνω να βρω ένα σύμμαχο στην παραμονή του Καρέρα. Mah Nigga, υπάρχει και ο Σπιρτούλης, ο αρχηγός μας, το θείο βρέφος. Έχει εκφραστεί αυτός αναλόγως; Παλιά πουτάνα ο αρχηγός έχει μάθει πως να μην λαλεί και να κρέμονται όλοι από τα χείλη του. Χρησμός Κύριοι, ο Σπιρτούλης ζήτησε να φάει πιτόγυρο. Πιστεύω ότι ο Ιταλός έχει πάθει πολιτισμικό σοκ. Και ακόμα δεν του έχουμε πει όλο το στόρι. Αν πέσουμε στο 1% και σουβλίσουμε και οβελία μαζί μέχρι και Σβάρνας θα βάλει βέτο. Ή τρώει σουτι  ο Βρωμογιουβεντίνος,  ή δώστε μου την ελευθέρας να πάω στη Μπάγιερν

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ μου θυμιζουμε κατι τυπους μεσοκοπους που στα 20 ηταν παιδαραδες και τωρα στα 40 ξερω γω εχουν υποστει τροχαιο που τους αφησε κουσουρι στο περπατημα, εχουν γλιτωσει απο φωτια που τους εκαψε το προσωπο και εκτοτε ειναι φουλ στα ψυχολογικα και τα αντικαταθλιπτικα. Καποια στιγμη ξεστραβωνεται μια συμπαθητικη 35χρονη, οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα εμφανως πανω απο τον μεσο ορο και τα σημερινα (και οχι προ 20ετιας) κυβικα του η οποια αποφασιζει να του κατσει χωρις πολλα πολλα. Αλλα οχι η γκομενα αυτη ειναι λιγη για τα κυβικα του και θα ψαξει καλυτερη αφου παιδαρας καποτε ξερω γω κι ετσι. Και φυσικα "ε δεν τελειωσαν και οι σοβαρες γκομενες σε αυτη" που λεει και ο Πανος Γαλατσι. Αντε να δουμε τι θα καταφερει παλι η ταλαιπωρη η ΑΕΚ μας...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εσυ αν θυμαμαι καλα εισαι φαν Βατραχου οποτε κανονικα πρεπει να σαι ΟΚ με οποιονδηποτε αφου δεν εχεις προβλημα με τον παραπανω πουστη.

Κοιτα να δεις φαν ημουν καποτε οπως ολοι μας, μετα απλα δεν ειχα προβλημα αλλα υπηρχε μανουρα ειδικα στην πρωτη επιστροφη και αυτα τα πραγματα δεν τα γουσταρω.Θελω να υπαρχει ηρεμια στην ομαδα.Οσον αφορα τυχον επιστροφη προφανως στερουμαστε σοβαροτητας εντελως πλεον.Απο εκει και περα αν φυγει ο Καρερα επειδη οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες οπως και ο χρονος να ερθει καποιος σοβαρος κανονικος προπονητης ποσο κουραγιο να εχεις πια να ασχοληθεις;Ελα εσυ φυγε εσυ η φαση 7 χρονια τωρα και οπως ξυπνησουμε.Δηλαδη τι τραγικο εχει κανει ο Καρερα που αιτιολογει απομακρυνση του;Αστειοτητες ειναι οτι του εχει καταλογιστει ως τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να φέρει τον βάτραχο δεν είναι τόσο μαλακας.

Παμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nikos said:

Δεν υπάρχει περίπτωση να φέρει τον βάτραχο δεν είναι τόσο μαλακας.

Παμε παρακάτω.

Δυστυχώς σε αυτό το θέμα έχει αποδειχτεί χειρότερος. Για αυτό ζητάμε οι περισσότεροι στήριξη Καρερα 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nikos said:

Δεν υπάρχει περίπτωση να φέρει τον βάτραχο δεν είναι τόσο μαλακας.

Παμε παρακάτω.

Απαγορεύεται και  να ονειρευομαστε τώρα; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
22 minutes ago, nikos said:

Δεν υπάρχει περίπτωση να φέρει τον βάτραχο δεν είναι τόσο μαλακας.

Παμε παρακάτω.

Αυτό λέω κι εγώ. Αντί να κράζουμε για την προοπτική να φύγει ο Καρέρα κράζουμε για κάποιο ανύπαρκτο σενάριο περί Ντούσαν. Έτσι κι αλλιώς όσα κολλήματα κι αν έχει ο Μελ δεν είναι τόσο βλάκας ώστε να κάνει και τα δύο αυτά μαζί.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fighter21 said:

Αυτό λέω κι εγώ. Αντί να κράζουμε για την προοπτική να φύγει ο Καρέρα κράζουμε για κάποιο ανύπαρκτο σενάριο περί Ντούσαν. Έτσι κι αλλιώς όσα κολλήματα κι αν έχει ο Μελ δεν είναι τόσο βλάκας ώστε να κάνει και τα δύο αυτά μαζί.

Κραζουμε για την προοπτικη να φυγει ο Καρερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κάθε δουλειά έχει τις δύσκολες περιόδους της.

Ας κάνει ο Ιταλός τις 3 νίκες που πρέπει κι εμείς εδώ θα μαστε να κραξουμε το φίλαθλο.

Αν όμως τα αποτελέσματα είναι αυτά που έχουμε συνηθίσει τελευταία ,  τότε δεν προβλέπονται 3 νίκες με τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Bukowski said:

Εντωμεταξυ μου θυμιζουμε κατι τυπους μεσοκοπους που στα 20 ηταν παιδαραδες και τωρα στα 40 ξερω γω εχουν υποστει τροχαιο που τους αφησε κουσουρι στο περπατημα, εχουν γλιτωσει απο φωτια που τους εκαψε το προσωπο και εκτοτε ειναι φουλ στα ψυχολογικα και τα αντικαταθλιπτικα. Καποια στιγμη ξεστραβωνεται μια συμπαθητικη 35χρονη, οχι τιποτα ιδιαιτερο αλλα εμφανως πανω απο τον μεσο ορο και τα σημερινα (και οχι προ 20ετιας) κυβικα του η οποια αποφασιζει να του κατσει χωρις πολλα πολλα. Αλλα οχι η γκομενα αυτη ειναι λιγη για τα κυβικα του και θα ψαξει καλυτερη αφου παιδαρας καποτε ξερω γω κι ετσι. Και φυσικα "ε δεν τελειωσαν και οι σοβαρες γκομενες σε αυτη" που λεει και ο Πανος Γαλατσι. Αντε να δουμε τι θα καταφερει παλι η ταλαιπωρη η ΑΕΚ μας...

Έτσι ακριβώς. Κάποιος πρέπει να μας προσγειώσει κάποια στιγμή να δούμε τα πράγματα όπως ακριβώς είναι. Δεν μας κάνει καλό η ονειροπόληση.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και ποιος ο λόγος που θα φύγει ο Ιταλός? Επειδή πείρε ένα ροστερ αχταρμά που πολλοί παίκτες ήρθαν τελευταίες μέρες και δεν καταφέρε να τη κάνει ομάδα? 

Η επειδή δεν βάζει τα δικά μας παιδιά και ο μάρκο δεν ανανεώνει λόγο Μασσιμο? 

Έτσι για να ξέρουμε γιατί τα καλή μπάλα στα πρώτα 9 παιχνίδια δεν πείθει ούτε επειδή για τα αποτελέσματα γιατί ουσιαστικά  έχει χάσει από ατρόμητο στο Περιστέρι μετά από σερί νικών και  επική πρόκριση με 10 παίκτες από το Α και μια ισοπαλία με μπαοκ εντός στο 90 και στην Ευρώπη δεν κατάφερες να πάρεις βαθμό από μπραγκα εκτός η Λέστερ εντος. 

Link to comment
Share on other sites

Θα επικρατήσει το 1% .

Η ΑΕΚ έχει κάνει προετοιμασία ( με αυτές τις συνθήκες ) η οποία θα αρχίσει να αποδίδει τώρα. 

Μιλάω για τρεξίματα.

Ο Πέτρος μου φαίνεται πως έχει ενταχθεί στην ομάδα ( χτες έκανε τη καλύτερη εμφάνιση εδώ και χρόνια λόγω και των τρεξίματων που έχει ξανά )

Λιβαγια Νέλσον είναι το πρόβλημα για αυτό τσιναει ο μεγάλος - μην ακούτε παραμύθια περί μπάλας - δεν θα μπορεί ούτε να ανανεώσει ούτε να πουλήσει .

Για 3 - 4 μύρια θα τη κάνει την ομάδα μπαχαλο. 

Επανέρχομαι στο πρώτο κομμάτι και λέω πως η ΑΕΚ δεν χάνει άλλο παιχνίδι μέχρι τη διακοπή και θα παίξει και μπάλα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×