Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

Βασιλη κανεις εξασκηση στα Ισπανικα? :lol:

Ναι. Δαδαδαδαδα μπερδεψα το χ με το δ. ? ανκατ ειναι.

Link to comment
Share on other sites

? ου ειδες αιχμη και μαλιστα προσωπικη ?

? αμε παλι γιατι δεν επικοινωνουμε.

Μπορειτε να μου πειτε ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ ΕΝΑΝ που βγηκε να πει για το βατραχι ?

ΕΝΑΝ θελω γαμω τον αξονα της γης.

Τι συμπεραινω ?

Ή ολοι ειναι κοταρουδες ή αυτα που λεμε εμεις και ειμαστε σιγουροι και ετσι ειναι δεν ισχυουν και βλεπουμε οραματα.

Υπαρχει εξηγηση ?

Τι λεω ο πουστης και δεν με καταλαβαινετε ?

Αδικειστε εσεις στη δουλεια σας κι εχουν αδικηθει αλλοι 5 πριν απο εσας απο εναν μπινε διευθυντη.

Ολοι δεν μιλανε και το παιζουν υπερανω και κρυφοπουτανιστικα αποχωρουν.

? οιες ειναι οι εξηγησεις ?

Ή ειναι υπευθυνοι και κοτες οι φευγατοι ή αυτα που λεγονται για το διευθυντη ειναι οραματα.

Αν δεν τον βγαλουν καραμουζα η κατασταση θα διαιωνιζεται και ειναι το ιδιο μπινεδες.

Τι δεν καταλαβαινουμε ?

 

Aμα τον βγαλουν οι ιδιοι θα λενε οτι κανουμε κακο στην ΑΕΚ και χτυπαμε τον προεδρο εμμεσα χτυπωντας τις επιλογες του. 100 παραδειγματα φεραμε. Οι δηλωσεις Ζηκου δεν ειναι τοσο παλιες για να σε πιανει αμνησια

 

Link to comment
Share on other sites

Επισης να προσθεσω οτι Ζηκος το πενταδα το δικαιολογησε με το οτι πηραμε 10 νεους παικτες, οχι οτι δεν ειναι καλοι ή οτι κατι αλλο δεν παει καλα.

 

? ανε να δεις τι γραφτηκε απο κατω?

 

Αν υποψιαστουμε οτι υπαρχει μπλοκ ας πουμε Ντεμικων τοτε ειναι προς τιμην τους που δεν μουρμουρανε και δεν φερνουν αναταραχη στην ομαδα λεω εγω, εκτος αν πιστευει κανεις οτι η αλητεια του ''αυτο δεν ειναι ΑΕΚ'' πρεπει να επαναληφθει.

 

Αν παλι θελουμε να επαναληφθει, μπορουν οι ανθρωποι να ζητησουν know how απο το διοικητικο ηγετη και τα τσιρακια του στην ? ΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Σηκωνω τα χερια ψηλα. Αν εβγαινε ενας ενας γαμημενος και καθε φορα ελεγε για το Σερβο και τον εβγαζε σεντρα πιστευεις οτι μετα απο τοσες παραιτησεις θα συνεχιζαν οι αρδ να λενε μαλακιες ?

Ελεος ρε παιδια. Ελεος.

Δεν υπαρχει ΕΝΑΣ με αρχιδια να τον βγαλει σεντρα ?

Τι θα πει χτυπας το Μελ και χτυπας τον Ξελ.

Βγες και πες τι τραβηξες ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ Τραβηξες.

Τι να υποθεσω εγω ? Αυτο λεω ο πουστης.

Οσο δεν τον βγαζουν μανταλακια εμεις θα κανουμε υποθεσεις και γινομαστε εμεις οι γραφικοι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι αν εχεις ορχεις φευγεις οταν πρεπει εφοσον σε καπελωνουν ή δεν σε στηριζουν με σοβαρες μεταγραφες.

 

Αν δεν εχεις ορχεις πληρωνεις τις συνεπειες.

 

Το αν θα κατηγορηθεις απο τα τιγροτσιρακια λιγο ρολο βαραει.

Link to comment
Share on other sites

? οιος αντιλεγει σε αυτα που γραφεις ρε Κωστα ?

Τα λενε στις παραιτησεις τους ? ΟΧΙ

Με πλαγιαστα και μπιρι μπιρι εισαι κοταρα.

Βγαινεις και λες τεκμηριωμενα την αποψη σου.

Ακουσες εσυ καποιον απο το '96 εως σημερα να λεει κατι ?

Δηλαδη αν ησουν εσυ και οποιοδηποτε παιδι απο εδω μεσα αυτη θα ηταν η παραιτηση σου ?

Ζουμε ομερτα ? Ε γαμιουνται ολοι κι εχουν τις ιδιες ευθυνες.

Και το τελειωνω εγω. Δεν μπορω να παρουσιασω κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω καταλαβει γενικα τι συζηταμε πλεον, σορρυ.

 

Ειπα οτι ο Δελλας επαιζε με σαρδελες, αλλα και παλι δεν αποδειχτηκε ικανος (για μενα τουλαχιστον), αρα επρεπε να φυγει.

 

Αυτο.

 

Ο βατραχος κι ο Μελισσανιδης ειναι αλλα κεφαλαια. Εδω συζηταμε για τον Τραιανο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μονο και μονο για αυτο το κλιμα και την ψυχολογια που εχουμε την πρωτη χρονια της ''επιστροφης'' μας ο σαπιοδοντας οι επιλογες και τα τσιρακια του εχουν Α? ΟΤΥΧΕΙ στα παντα.

4η χρονια ΣΕΡΙ γκρινιας στεναχωριας κοντρας διαξιφισμων αγωνιας για το αυριο κτλ κτλ εχουν ΜΑΥΡΙΣΕΙ την ψυχη μας.

Καναμε την καρδια μας πετρα 2 χρονια....αλλοι εκαναν υπομονη αλλοι οχι εκραζαν απο την αρχη δεν εχει σημασια ...! Σημασια εχει οτι Ε? ΙΣΤΡΕΨΑΜΕ και δεν ειμαστε καλα ....δεν νιωθουμε ωραια....! Για τα συναισθηματα αυτα υπαρχουν Υ? ΕΥΘΥΝΟΙ που τα δημιουργησαν με τις επιλογες και τις κινησεις τους....για να μην πω με τα παραμυθια τους και την ανικανοτητα τους.

Ειναι και κατι αλλο...! Δεν εχουμε πλεον υπομονη ! Δεν υπαρχει ουτε λεπτο υπομονης ! Μας εχουν σπασει τα νευρα. Δεν μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα τοσα χρονια και παλι με τα ιδια σκατα να ασχολιομαστε. Ειμαι απαγοητευμενος.

Link to comment
Share on other sites

Απλα περιμενουμε Νικο να φαει τις σαρκες του στο τελος ο Ντουσαν να τελειωσει μια για παντα. Θα μας φαει 2-3 χρονιες αλλα θα γινει αναποφευκτα. Τον χρονο δεν τον κερδιζεις. Απλα κριμα αυτα τα 2-3 χρονια που η ομαδα θα πεταει χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Σηκωνω τα χερια ψηλα. Αν εβγαινε ενας ενας γαμημενος και καθε φορα ελεγε για το Σερβο και τον εβγαζε σεντρα πιστευεις οτι μετα απο τοσες παραιτησεις θα συνεχιζαν οι αρδ να λενε μαλακιες ?

Ελεος ρε παιδια. Ελεος.

Δεν υπαρχει ΕΝΑΣ με αρχιδια να τον βγαλει σεντρα ?

Τι θα πει χτυπας το Μελ και χτυπας τον Ξελ.

Βγες και πες τι τραβηξες ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ Τραβηξες.

Τι να υποθεσω εγω ? Αυτο λεω ο πουστης.

Οσο δεν τον βγαζουν μανταλακια εμεις θα κανουμε υποθεσεις και γινομαστε εμεις οι γραφικοι.

 

Kαι οι ΑΡΔ και ολο το φιλικα διακειμενο μπλοκ και ολος ο οργανισμος. Αναφερθηκαν 5 παραδειγματα και κανεις οτι δεν καταλαβαινεις τι γραφουμε. Μεχρι κι εδω μεσα γραφαμε απο την περιοδο της ομαδας οτι πρεπει να κανουμε τους χαζους γιατι αν τα παρει ο προεδρος και φυγει θα γινουμε Αρης μπλα μπλα μπλα αλλα εχουμε την απαιτηση σταμπαρισμενα ατομα γυρω απ'την ομαδα να κανουν κριτικη στα κακως κειμενα αυτης. Δε μας πιανει πουθενα κανενας

Link to comment
Share on other sites

Kαι οι ΑΡΔ και ολο το φιλικα διακειμενο μπλοκ και ολος ο οργανισμος. Αναφερθηκαν 5 παραδειγματα και κανεις οτι δεν καταλαβαινεις τι γραφουμε. Μεχρι κι εδω μεσα γραφαμε απο την περιοδο της ομαδας οτι πρεπει να κανουμε τους χαζους γιατι αν τα παρει ο προεδρος και φυγει θα γινουμε Αρης μπλα μπλα μπλα αλλα εχουμε την απαιτηση σταμπαρισμενα ατομα γυρω απ'την ομαδα να κανουν κριτικη στα κακως κειμενα αυτης. Δε μας πιανει πουθενα κανενας

ΚΑΝΩ οτι δεν καταλαβαινω ? Γιατι ? Επειδη αγανακτω με το Σερβοπανο και κανεις δεν τον βγαζει σεντρα. ΟΚ. Ειμαι υποπτος.

Κι επειδη ΑΥΤΗ ειναι προσωπικη αιχμη το κοβω πρωτος.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Ο Μπαγεβιτς ειναι η επιλογη του αφεντικου για γενικος γαμαω μεσα στην ομαδα/? ΑΕ. Οποιος θελει να τρωει ψωμι πρεπει να τα εχει καλα με το Μπαγεβιτς. Οποιος κουνιεται ή ειχε παρελθον μαζι του, σφουγγαριζεται σε ενα λεπτο οπως εγινε το 09 ή σταδιακα και με αποδομηση για να μην ξαναγυρισει ποτέ στην ΑΕΚ. Αυτος γιατι γυρισε 4 φορες; Στο διλημμα Ζηκος Vs Μπαγεβιτς ας πουμε στις ακαδημιες τι αποφασισε ο Μελισσανιδης; ? οιον προστατευει στην τελικη και τι εχει δειξει μεχρι τωρα; Και γιατι να μιλησω οταν ειμαι απλως ενας παλαιμαχος και η ΑΕΚ μου δινει γλυκο ψωμι σε εποχες που κυνηγαμε το διευρο;

 

Δηλαδη την αλφαβητα θα λεμε ρε Βασιλη; Δες τη στελεχωση απο το Α μεχρι το Ω. Δες τη "στροφη" στα τμηματα υποδομης, το σφουγγαρισμα προπονητων σε U20 και κατω. ? οιοι κανουν κουμαντο στην ομαδα; Ο Δελλας εκανε κανενα κουμαντο; Ο Δελλας σε μια νυχτα εγινε προπονητης και μαλιστα στηριχτηκε απο τον ΙΔΙΟ το Μελισσανιδη η επιλογη με το σκεπτικο "να βγαλουμε εναν προπονητη δικο μας, απο τα σπλαχνα μας" κλπ κλπ. ? απαριες καμαρωτες. εφαγε τη λεζα του υποβιβασμου (διοτι αυτος ηταν ΚΑΙ με την Κομοτηνη ΚΑΙ με το Σπανο στον παγκο) και εβγαλε ενα τιμιο μεροκαματο 2 χρονιες με 5 και 6 χιλιαρικα μισθο. Δηλαδη τι απαιτησεις πρεπει να εχω απο το Δελλα σε αυτα τα λεφτα; Να παρει το πρωταθλημα αηττητος; Δηλαδη να δουμε και σε τι αλογο πονταραμε, οχι μονο να λεμε "λιγος". Καποιος τον διαλεξε το λιγο και για συγκεκριμενους λογους. Οπως και το Λυμπεροπουλο. Για να απορροφησουν κραδασμους της πεσαδας τους μαζεψε εκει περα.

 

? οια αρχιδια να εχει ποιος στο Μελισσανιδη; Να πω οτι δεν τον ηξερες κιολας, να πω ενταξει. Ελα εδω ξερεις για τι μιλαμε. Τα παιδια οσο και να μεγαλωσουν ποδοσφαιριστες ειναι, δε μιλαμε για τιποτα πτυχιουχους του ΜΙΤ. Ενας αντιμιλησε αμεσως (ο Γαλλος) και σφουγγαριστηκε στο τριμηνο. Για πλακα φαγωθηκε. Και θα παει ο Δελλας να πει τι στο Μελισσανιδη; "Διωξε το Μπαγεβιτς"; Εδω δε μιλουσε ο ? αππας και ο Νοτιας για το Δημητριαδη και το Μπαγεβιτς και θα μιλησει ο Δελλας; ΜΙΑ φορα πηγαμε να γλυτωσουμε οταν ανελαβε ο ? ετρος και ηρθε ο Αδαμιδης "το παρτι τελειωσε" να τον σφουγγαρισει και σε 3 μερες ζητουσε συγγνωμη στο Holiday Inn αι του παρεδιδε τα κλειδια. ? οιος τα εβαλε με το Μπαγεβιτς και επεζησε; Σε ρωτω. Εναν πες μου κι εσυ που επεζησε, οχι εναν που τα εβαλε. Διοτι στο τελος ΟΛΟΥΣ τους εφαγε. Και θα μου πεις για οραματα και οπτασιες. Εδω ειναι ολα, μπροστα μας, απο τοτε που τον εφερε ο Λουκας, τα ιδια κανει. Θελει να του φερονται διαφορετικα, απαιτει αντιμετωπιση πιο "ιση" απο τους υπολοιπους.

 

Ανθρωπος ο οποιος ευθυνεται για τα μισα δεινα της τελευταιας 20ετιας ειναι ο γενικος γαμαω της ομαδας και της εταιρειας πλεον, εφαγε το μουσι, εφαγε τους μετοχους, εφαγε οτι δεν ηταν της εγκρισης του, αναγκασε κοσμο και κοσμακη πρωτα να τον αποδεχθει "σιωπηρα" μετα να μην ασχολειται και στο τελος να τον (ξανα)θεωρησει χρυσο κεφαλαιο. Να κανει ΤΙ ο Δελλας κοντρα σε αυτον τον τυπο; Μια μαντρα αρχιδια θα του κλασει, οποτε καλα εκανε και εσκυψε το κεφαλι για να παρει κανα φραγκο. ΟΛΟΙ αυτο κανουν και ολοι μασουλανε λεφτα της ΑΕΚ και οχι του Μελισσανιδη. Διοτι ο Μελισσανιδης δεν εχει δωσει μια δραχμη τσακιστη εδω και 23 χρονια. Χορηγια του ζητουσαν οταν τον ειχανε μαζεψει το Ντουσαν "παιζουμε τενις στο ? ορτο ραφτη" Μπαγεβιτς και βγηκε να μας πει οτι δε μπορει γιατι πρεπει να το εγκρινει το ΔΣ της Aegean. Δηλαδη ποιον κοροϊδευουμε ακριβως και για ποιες υποθεσεις μιλαμε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι αν εχεις ορχεις φευγεις οταν πρεπει εφοσον σε καπελωνουν ή δεν σε στηριζουν με σοβαρες μεταγραφες.

 

Αν δεν εχεις ορχεις πληρωνεις τις συνεπειες.

 

Το αν θα κατηγορηθεις απο τα τιγροτσιρακια λιγο ρολο βαραει.

 

Το οτι δεν εχει ορχεις ειναι το μονο δεδομενο. Το να τον κατηγορησει κανεις γιατι δεν βγαινει να μιλησει ειναι εως και αηθες. Αν μιλησει ακομα και τωρα θα στιγματιστει δικαιως/αδικως ως σαμποτερ. Εδω πηγαν να του φορτωσουν τις μη μεταγραφες του καλοκαιριου, θα δυσκολευτουν πολυ να μιλησουν για μπλοκ πρωην που θελει την αποτυχια της ομαδας? Το νοου χαου το εχουν, εκαναν τη συγκεκριμενη δουλεια για καμια 8ετια πριν παρουν τη νεκρη πλεον παε στα χερια τους.

 

Αμα δεν μιλησει ειναι αναρχιδος και μαλακας και τσιμπουκι του Σερβου και του Μπουρου.

Αμα μιλησει ειναι προδοτης και σαμποτερ της ΑΕΚ.

Οτι και να κανει χαμενος βγαινει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Απλα περιμενουμε Νικο να φαει τις σαρκες του στο τελος ο Ντουσαν να τελειωσει μια για παντα. Θα μας φαει 2-3 χρονιες αλλα θα γινει αναποφευκτα. Τον χρονο δεν τον κερδιζεις. Απλα κριμα αυτα τα 2-3 χρονια που η ομαδα θα πεταει χαμηλα.

Και αν δεν τις φαει στα 2-3? Να περιμενουμε 5-6-8? Μετα ολα αυτα που εχει περασει η ομαδα θα περιμενει χρονια ενα αρχιδι να ξεκουμπιστει? Εσυ θα κανεις υπομονη 3 χρονια μηπως φυγει ο Ντουσαν? ? λακα κανεις ρε συ? Μηπως να μας ΚΑΤΑΨΥΞΟΥΝ και να μας ξεπαγωσουν οταν φυγει να μην ζησουμε αυτα τα χρονια ? Θα φυγει με τις κλωτσιες....! Και αν στραβωσει ο ? ροστατης του στο καλο και αυτος ας παει στον Ιωνικο να κοροιδεψει..η στους Τραχωνες να το παιξει μεγιστανας . Εδω δεν περναει πλεον η Μ? ΟΓΙΑ ΤΟΥ τελος.

Link to comment
Share on other sites

Ακουσες εσυ καποιον απο το '96 εως σημερα να λεει κατι ?

Δηλαδη αν ησουν εσυ και οποιοδηποτε παιδι απο εδω μεσα αυτη θα ηταν η παραιτηση σου ?

Ζουμε ομερτα ? Ε γαμιουνται ολοι κι εχουν τις ιδιες ευθυνες.

Και το τελειωνω εγω. Δεν μπορω να παρουσιασω κατι αλλο.

Δεν καταλαβα; εχει πει αυτος ποτέ κατι για το 96; Ή μηπως εχει πει ο Μελισσανιδης; Εχουμε μαθει τι εγινε ή κι εκει "οπτασιες"; Ή εκει δε μας συμφερει γιατι ειναι το χρυσο κεφαλαιο; Ελα ρε Βασιλη τωρα. Και την πιτα ολακερη και το σκυλο χορτατο δε γινεται. ? οιος εχει μιλησει δλδ στην ΑΕΚ ποτέ για ολα τα σημαντικα θεματα; Θα μαθουμε ποτέ τι εγινε το 13 ξερω γω; Θα μαθουμε γιατι πεσανε κατω "με εντολη Σταθη"; Τι εχουμε μαθει δηλαδη και τι νοημα θα ειχε το παρασκηνιο να μαθαιναμε; Και εισαι και του παρασκηνιου και μου λες "σταρατα και ολα μπροστα"; Ενα παρασκηνιο ειναι ολη η ΑΕΚ, ενα Βυζαντιο απο καταβολης και περιμεναμε το Σταυροφορο Τραϊανο Δελλα να καθαρισει την κοπρο του Αυγεια. Καλα ενταξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εδω κρινουμε τον μπινε η τον αλεξικεραυνο?

 

γιατι ο αλεξικεραυνος αποδειχτηκε οτι μια χαρα το τσιμπαγε το χαρτζιλικι οπως φυσικα και αλλοι 20-30 που ειναι ακομα στην ? ΑΕ?

 

δεν εχει καλο το παραμυθι πουσταραδες ειναι ολοι με 1ο και καλυτερο το πανι απο το μοσταρ

 

πραγματικα χρηστο δεν εχω καταλαβει τι θες να πεις. οτι ο μπινες κανει κουμαντο ? ε το ξερουμε αυτο παρακατω τι? οτι ειναι μπινες και μ..ο ? και αυτο γνωστ ειναι

 

εχεις γραψει 7 σεντονια για να βγει πιο νοημα ? οτι δεν εφταιγε ο δελλας? η οτι τον φαγανε τσαμπα? η για το θυμηκο οτι ο πουσταρας βοσνιος λυνει και δενει ας πουμε

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν εχει ορχεις ειναι το μονο δεδομενο. Το να τον κατηγορησει κανεις γιατι δεν βγαινει να μιλησει ειναι εως και αηθες. Αν μιλησει ακομα και τωρα θα στιγματιστει δικαιως/αδικως ως σαμποτερ. Εδω πηγαν να του φορτωσουν τις μη μεταγραφες του καλοκαιριου, θα δυσκολευτουν πολυ να μιλησουν για μπλοκ πρωην που θελει την αποτυχια της ομαδας? Το νοου χαου το εχουν, εκαναν τη συγκεκριμενη δουλεια για καμια 8ετια πριν παρουν τη νεκρη πλεον παε στα χερια τους.

 

Αμα δεν μιλησει ειναι αναρχιδος και μαλακας και τσιμπουκι του Σερβου και του Μπουρου.

Αμα μιλησει ειναι προδοτης και σαμποτερ της ΑΕΚ.

Οτι και να κανει χαμενος βγαινει.

? αντως εγω δεν εγραψα πουθενα να μιλησει τωρα.

 

Εγω ειπα. Ανελαβες να κανεις το τσιρακι. Εχει δικιο ο Ζαστρος, καλα εκανε απο την πλευρα του, ψωμακι ηθελε να φαει. Ανθρωπινα δλδ.

 

Οποτε αφου ανελαβες αυτον τον ρολο και δεν ειχες τα παπαρια να γκρινιαξεις το καλοκαιρι (φοβουμενος μην χασεις την θεσουλα σου), τωρα δικαιως φευγεις γιατι (ταυτοχρονα) δεν εδειξες οτι μπορεις να κοουτσαρεις αξιοπρεπως αυτο το (ελλειπεστατο) ροστερ.

 

Τιπορα περισσοτερο-τιποτα λιγοτερο.

 

Αντιο, Τραιανε και δεν χαλαστηκα καθολου που εφυγες. Ο επομενος πιστευω οτι θα ειναι ή ισοδυναμος ή καλυτερος.

Και τελος παντων ο,τι και να ειναι, αν ειναι yes man κι αυτος, θα γραφω πουλο και για αυτον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τοτε γιατι εχουνε γραφτει 15 σελιδες? για τον μπινε? ε συγνωμη δεν εχει γραφτει τιποτα νεο σημερα 

 

μπινες ηταν ειναι και θα παραμεινει μεχρι την αγια εκεινη μερα

Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν τις φαει στα 2-3? Να περιμενουμε 5-6-8? Μετα ολα αυτα που εχει περασει η ομαδα θα περιμενει χρονια ενα αρχιδι να ξεκουμπιστει? Εσυ θα κανεις υπομονη 3 χρονια μηπως φυγει ο Ντουσαν? ? λακα κανεις ρε συ? Μηπως να μας ΚΑΤΑΨΥΞΟΥΝ και να μας ξεπαγωσουν οταν φυγει να μην ζησουμε αυτα τα χρονια ? Θα φυγει με τις κλωτσιες....! Και αν στραβωσει ο ? ροστατης του στο καλο και αυτος ας παει στον Ιωνικο να κοροιδεψει..η στους Τραχωνες να το παιξει μεγιστανας . Εδω δεν περναει πλεον η Μ? ΟΓΙΑ ΤΟΥ τελος.

Ξερεις Χαμπε, καποια στιγμη σε ξεπερναει και ο χρονος. Ας κανει η ΑΕΚ ως ΑΕ αυτα που πρεπει οικονομικα και θα σφουγγαριστουν λογω συνθηκων και Ντουσκοι και εγγυητες. Εχει καμια μετοχη ο Ντουσκος δηλαδη; Ελα τωρα σοβαροι να μαστε. Απλα ελπιζουμε ΜΗ? ΩΣ και κατσει οντως καμια καλη περιπτωση κοουτς και ο Ντουσαν εγκλωβιστει. Η κατσει καμια επιτυχια (τιτλος δηλαδη) που του δωσει ξαφνικα ισχυ ωστε αν ο Ντουσαν τον αγγιξει να δημιουργησει εκρηξη. Ηδη εγινε ολο αυτο με Δελλα τωρα. Φαντασου πχ περσι να χε παρει Κυπελλο. Για αρχη ας σφουγγαριστουν Μπουρουτζικες αν ερθει αλλος. Ειναι ενα πρωτο βημα. Σιγα σιγα (αναγκαστικα δηλαδη)

Link to comment
Share on other sites

Η φαση αρχιζει και βρωμαει, χωρις λογο πραγματικα δλδ

Μου θυμιζει την εποχη που εφυγε ο Χιμενεθ και φερανε τον Κωστενογλου.

 

? ου καποιοι γραφατε (συνεχεια ομως) οτι τον Μανολο τον φαγανε τα τσιρακια του Ντουσαν και κατι τετοια και οσοι ελεγαν οτι κατα την γνωμη τους "καλως εφυγε ο Χιμενεθ" κινδυνευαν να χαρακτηριστουν βατραχο-υπερασπιστες.

 

Κατι τετοιο μου βρωμαει και δεν βλεπω τον λογο που παει προς τα εκει το πραγμα. Ειλικρινα δλδ κριμα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου φαινεται οτι δειχνει ξανα και ξανα πως με αυτον δεν μπορουμε. Μιλαμε ουτε φλυτζανακι καφε δεν εχει σηκωσει

Link to comment
Share on other sites

αμα μιλαμε για τον μπινε ολοι μπινε τον θεωρουνε και καρκινο και κλεινει εκει το θεμα, 15 σελιδες για να πουμε οτι ο μπινες ειναι μπινες και δυο φορες μπινες  :blink:

Link to comment
Share on other sites

Οχι 15 σελιδες για να καταλαβουμε που εχει μπλεξει η ομαδα και τι θα δουμε απο τωρα μεχρι του παραχρονου. Ειμαστε φαση ? ΑΟΚ με Βρυζες. ? εριμενουμε να σκουπιστουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×