Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Συζητάνε 2 γαύροι σήμερα το πρωί.

 

ΓαύροςΝο1 -Τετάρτη παίζει η θρυλάρα... πού θα το δούμε,να φάμε και τίποτα.

Εγώ -Τι άλλο να φάτε δλδ εκτός απο γκολ?

ΓαύροςΝο2 -Είδες που σου τα'λεγα,τα χανούμια έχουν βγάλει γλώσσα...@#$%!#$μπλα μπλα μπλα

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τους έχει έτοιμο άλλο χνέρι (που λέμε στη Νίκαια) ή χουνέρι. Θα σκάσει "βόμπα" στον Πειραιά. Να είστε έτοιμοι συνφορουμίτες.

 

ΥΓ Μόλις πλησιάζει η ώρα θα δοθούν ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΜ λεπτομέρειες του χνεριού.

Link to comment
Share on other sites

O Ραπτοπουλος ελεγε προχθες οτι ο Μελισσανιδης εχει πολλα ραμματα για τη γουνα του Ολυμπιακου κι οταν αρχισουν να βγαινουν πραγματα στη φορα θα γινει σεισμος.:D

Link to comment
Share on other sites

Να τα βγάζει σιγά σιγά όμως προς τα έξω, ώστε η ηδονή να κρατήσει όσο πιο πολύ γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τα ράμματα που έχει για τη γούνα τους. Είναι τα ράμματα που θα σκίσουν μόνοι τους. Υπομονή. Θα δείξει. Εδώ θα είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis
Τώρα τους έχει έτοιμο άλλο χνέρι (που λέμε στη Νίκαια) ή χουνέρι. Θα σκάσει "βόμπα" στον Πειραιά. Να είστε έτοιμοι συνφορουμίτες.

 

ΥΓ Μόλις πλησιάζει η ώρα θα δοθούν ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΜ λεπτομέρειες του χνεριού.

 

Καλα , μην ορκιζεσαι για το υστερογραφο.

 

ΜΕΡΙΚΟΙ-ΜΕΡΙΚΟΙ σε κατι .κομς άλλα, τα μαθαινουν νωριτερα απο το κμ.κομ (!).

 

Φωτιες σου αναψε ο κομητης, φωτιες.

Link to comment
Share on other sites

Καλα , μην ορκιζεσαι για το υστερογραφο.

 

ΜΕΡΙΚΟΙ-ΜΕΡΙΚΟΙ σε κατι .κομς άλλα, τα μαθαινουν νωριτερα απο το κμ.κομ (!).

 

Φωτιες σου αναψε ο κομητης, φωτιες.

 

Κάρφωσε κι εσύ μια πρόκα. ΜΠΟΡΕΙΣ :tease:

Link to comment
Share on other sites

Στηριζω Αλατι δικο μας παιδι & δοκιμασμενη λυση.

Σε οσους εδω τρων,εδω πινουν

και αλλου

παν και τον δινουν

ενα εχω να τους πω..

 

Με τον φιλο μου Αλατι

παω μεχρι το Βραχατι

τρωω ρυζι με μπασματι

καβαλωντας ολολευκο άτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΑΕΚ21

Μόνο εμένα μου έκανε λίγο κάπως εκείνη η καλοκαιρινή είδηση για τον άλλον της ΕΥΠ που έφερε ο Τίγρης στο ΔΣ της ομάδας; Ποιος ξέρει τί επιφυλάσσει η μοίρα στους απόγονους. Πάντως νομίζω αν ποτέ ανοίξουν τα στημένα κτλ, η ΑΕΚ ακόμα και αν κάπως είχε ανακατευτεί κανένας από τους τελευταίους, δεν νομίζω να έχει θέμα καθώς θα πρόκειται για διαφορετική ΠΑΕ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Saxon21
Τώρα τους έχει έτοιμο άλλο χνέρι (που λέμε στη Νίκαια) ή χουνέρι. Θα σκάσει "βόμπα" στον Πειραιά. Να είστε έτοιμοι συνφορουμίτες.

 

ΥΓ Μόλις πλησιάζει η ώρα θα δοθούν ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΜ λεπτομέρειες του χνεριού.

 

Αντε ρε ακομα,εδω υπογραψανε τη unicef και το παιζανε περηφανοι κιολα.Ναι το καλο πραγμα αργει να γινει,αλλα αντε.:prankster:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα παρταλια της Μπενφικα εχασαν 7 ευκαιριες σημερα κι ο γαυρος δεν εκανε ουτε μια. Αφου ομως τα ταγαρια της Πορτογαλιας δεν ξερουν να πλασαρουν καλα να τα παθουν. Το ιδιο ισχυει και με τους Βελγους και το 0-3. Ανα πεντε λεπτα καναν ευκαιρια και δεν ξεραν να πλασαρουν.

Link to comment
Share on other sites

πως καταφέρνει η πουτάνα της ευρώπης κάθε φορά , να με κάνει να σιχαίνομαι το ποδόσφαιρο όλο και περισσότερο..τι φάρδος ήταν αυτό πάλι γαμώ το θεό τους..που να πέσετε με τη μπάγερν και να σας γίνει ο κώλος πηγάδι ρε απίθανοι

 

ρομπέρτο να βρείς τη γυναίκα σου καβάλα με το μανωλά ρε γαμημένε

Edited by enck1
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως δε λες που ο τερμας τους ειναι δανεικος και δε θα βγαλει η κωλατζα ο χοντρος λεφτα και απο δαυτον..

 

ποσο πραγματικα ηλιθιος μπορει να ειναι ο κωστακης γαμω την γεννετησια βλακεια του .. :prankster:

Link to comment
Share on other sites

τετοιο σφυροκοπημα εχια καιρο να δω το κοιμηθηκε ο θεος ειναι λιγο, το ματς ηταν για 0-4 κανονικα ομορφα και απλα

 

απιστευτη σουφρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×