Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

αμυνα με κωστακη , σιοβα - χολεμπα απεναντι στην Παρι δεν γλυτωνει με λιγοτερα απο 3 τεμαχια .

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

[video=youtube;oiRow7G10mw]

 

 

ΛΙΩΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ ΤΣΑΚΙΣΕ ΤΟΥΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΔΙΕΛΥΣΕ ΤΟΥΣ ΚΟΨΤΟΥΣ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΕΣΥΡΕ ΤΟΥΣ !!!

 

ΤΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΒΑΝΙ ΚΑΒΑΝΙ ΓΑΜΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αυτον ουτε στα 80 του με μπαστουνι και μασελα να αφησει καμμια κλανια στον αγωνιστικό δεν μπορει να φερει ο Τιγρης ρε συ χαχαχαχαχαχαχα !!! Διαρκειας αν τον φερει αυτον θα παρω αλλα παλι ΟΑΚΑ γιατι πρεπει να κοστιζει οσο το γηπεδο στην ΝΦ χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Mην ξανοιγεστε πριν το ματς.

 

Να υπενθυμισω επισης οτι η ΑΕΚ προχθες εχασε απ'τον Ιωνικο Νικαιας, χαλαρωστε.

Link to comment
Share on other sites

Ότι δεν γίνεται να τη λες στον γαύρο που έχασε από την Παρί στο τσάμπιονς ληγκ την ώρα που εσύ έχασες από τον Ιωνικό Νίκαιας σε φιλικό για την προετοιμασία στα σαλόνια της Γ εθνικής

Link to comment
Share on other sites

stavros 9-11 said:
Ότι δεν γίνεται να τη λες στον γαύρο που έχασε από την Παρί στο τσάμπιονς ληγκ την ώρα που εσύ έχασες από τον Ιωνικό Νίκαιας σε φιλικό για την προετοιμασία στα σαλόνια της Γ εθνικής

 

kαι τελος παντων, ας χασουν πρωτα, με εμφατικο τροπο κατα προτιμηση και μετα κοροιδευουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγω εξακολουθω να μην βλεπω συσχετισμο μεταξυ των δυο προαναφερθεντων αγωνων (περαν των διαπιστωσεων του Ρεμπου - ωωω ραμπρεσαντραταναααα-ωωωω γαμω τον πειραια ).

 

Το οτι εχασε η Α.Ε.Κ απο την Ανω Ραχουλα δεν σημαινει οτι θα κερδισει και ο γαυρος την Παρι. Στο ποδοσφαιρο προφανως και ολα επιτρεπονται και καθε ομαδα εχει δικαιωμα και πιθανοτητες να κερδισει οποιονδηποτε.

 

Αλλα προφανως η Παρι ειναι μεγαλυτερο φαβορι απεναντι στον γαυρο σε σχεση με την Α.Ε.Κ απεναντι στον Ιωνικο.

Link to comment
Share on other sites

Για τους στοιχηματιες να αναφερω οτι το διπλο της Παρι για καποιον λογο δινει 1,95 στον Οπαπ (στο ιντερνετ πανω απο 2,10) .

 

Την θεωρω καλη στοιχηματικη ευκαιρια .

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κολπα τιγρη αυτα xD

 

Κατα τα λοιπα χαβαλε με μετρο, σε τετοια φαση ειμαστε τωρα, εφοσον φυσικα μας κανουν να ευθυμησουμε τα αποτελεσματα του γαυρου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Εχω παιξει 75 ευρω να χασει ο πουστης ! Αν κερδιζω θα παρω διαρκειας με 150...αν χασω θα σταματησω να βλεπω ποδοσφαιρο για 10 χρονια:sarcastic_hand:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

1-4 στον κωλο σας ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ και 70 ευρω στην τσεπη μου απο την ξεφτιλα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κλαψε χριστογλου κλαψε σκατοχοντρεεεεεεεεεεεεεε !!!! κλαψε χελακηηηηη κλαψτε γαυρος φμ ρε πουσταραδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τα λεφτα που ζηταει ο Τιγρης για το γηπεδο θα του τα δωσει η ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗ και τα 80 εγω :-)

Τωρα ναι θα παρω διαρκειας αυριο και ολας !!!!! Με τα λεφτα της ψωλιας !! Ετσι !! Εκει θα τα χαλασω ρε ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ !!!! Ξεφτιλισμενοι βρωμιαρηδες θα βγαλω ολα τα εξοδα μου φετος απο τις ξεφτιλες σας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

 

Χελακη-Χριστογλου-Καρπετοπουλε βαλτε παλουκια οριζοντια και παρτε φορα με τον κωλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

το σημερινο ηταν κορνερ και φααααπ!!

 

λυπαμαι ομως γιατι ο κωστακης την γλυτωσε , επρεπε να παιζει βασικος σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×