Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

είδα το β' ημιχρονο χτες. ευρωπαϊκη ομάδα το θηρίο.

ρε γαμημένοι, 20 χρόνια διορισμένοι πρωταθλητές, με σίγουρα έσοδα από c.l. και ακόμα παλεύετε να κάνετε ομάδα της προκοπής.

 

υγ. αλάτι, η σκέψη μου μαζί σου. :D

Link to comment
Share on other sites

Νοσοκομείο 251

Σάββατο 7/9 σε αθλητική ημερίδα, ήσουν με δυο φίλες σου… Φορούσα στολή Ανθυπολοχαγού και κοιταζόμασταν συνέχεια…

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λες και ήταν Απόκριες το λέει ο βλάκας. χαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

"παίζει" αυτό το σαϊτ ρε; ήηημαρτον!

 

Μπες και θα δεις. Θα βγεις στο δρόμο μετά και θα τους υποψιάζεσαι όλους μη και τους δεις να σε καλούν στα συνοικέσια.

Link to comment
Share on other sites

Σπύρος & Βασίλης

Τέλος Αυγούστου. Ξανθιά χυμώδης ηλιοκαμένη, απέναντι από ασπρομάλλη συνοδό με τσιμπούκι. Στείλε εδώ.

 

Μαναααααααα νερααααααααααααααα πεθαίνωωωωωωω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

μου θυμιζει στο τοροντο στο παγκοσμιο μπασκετ με την εθνικη του θυμιου μπακατσια που ειχαμε προηγηθει απεναντι στην ντριμ τιμ 10-6 (κατι τετοιο) και την επομενη μερα οι φυλλαδες το ειχανε φωτογραφιες.

 

17-14 :)

Link to comment
Share on other sites

Oταν κοτζαμ Φατιχ Τεριμ κατεβαινει να αντιμετωπισει Ισκο,Κριστιανο,Μπενζεμα και Μπειλ με ΡΟΜΒΟ,καταλαβαινεις οτι ο Ισπανος Τεννες του γαυρου δεν εχει ελπιδα.

 

Μου αρεσου οι ΑΡΔοατακες τυπου κριμα και τι γαματος Ολυμπιακος στο α μερος.Μιλαμε για ποδοσφαιρικα νηπιακη κατασταση σε αυτην την χωρα απο την αρχη μεχρι το τελος.

Ισως μεχρι το ετος 4500 να εχουμε μαθει σε αυτη τη χωρα τι σημαινει διαχειριση παιχνιδιου.

 

Επιτελους. Ενας ανθρωπος που καταλαβαινει μπαλιτσα.

 

Προσπαθω να εξηγησω σε γαυρους απο χτες γιατι ειναι κακο να σε συνεπαιρνει ο ρυθμος του ματς οταν εισαι ολυμπιακος και παιζεις με την παρι και δεν λενε να το καταλαβουν με τιποτα. Γουσταρουν το α' ημιχρονο και δνε καταλαβαινουν οτι στο πρωτο ημιχρονο χαθηκε το παιχνιδι.

 

Διαχειριση δυναμεων . Δεν γινεται να ξοδευεις το 80% των δυναμεων σου στο 50% του παιχνιδιου.

 

Και για τον Σαμαρη τα ιδια. Κανει εκπληκτικο ημιχρονο και ειναι προφανες και λογικο οτι αργα ή γρηγορα θα σκασει. 20 ετων παιδακι απο τον πανιωνιο να βγαλει 90 λεπτα με την παρι σε τετοιο ρυθμο ; Πως ;

Link to comment
Share on other sites

O Σαμαρης δεν εχει αυτο το καουμποιλικι που εχει ο μεσος Ελλην γαυρος παικτης.

Για την ωρα παιζει μπαλα και δεν πουλαει καρωτιδοτακλιν & θυρα7ιλα.

Ειναι κομψος με φλωροφατσα και δε ξυνει βαθεως την μυτη του σε καθε πλανο.

Επισης αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση ειναι μια δηλωση του σε αθλητικη εκπομπη

που αφιερωνε ενα πανθηρογκολ του

και οτι εχει καταφερει μεχρι τωρα στη μανα του που τον εκανε ανθρωπο

οπως ειπε χαρακτηριστικα .

 

Οχι σαν τον Cosmopolitan Παρακμιακο και καποιους σαν αυτον που ξεχασαν

αυτον (Στυλικε ) που τους εκανε ανθρωπους

και εκλεισαν μια για παντα την πορτα του πατρικου τους.

Link to comment
Share on other sites

Τρέχεις αγώνα αντοχής και ξεκινάς σπριντάρωντας και είσαι μπροστα και με διαφορά στα πρώτα 200 μέτρα και καταλήγεις να τερματίζεις με φορείο.

Και λες μετά "ναι, αλλα τους είχα σκίσει στα πρώτα μετρα".

Αστεια πραγματα.

Δε το δα το -καλο οπως λενε- πρωτο τους ημίχρονο. Αλλά στο δεύτερο ήταν για λύπηση.

Link to comment
Share on other sites

ολοι με φανελες χωρις χορηγο και ο Χολεμπας με φανελα "Παμε Στοιχημα"

 

ποσο καρναβαλοι

Link to comment
Share on other sites

lol. Παίζει τιμωρία επειδή δεν είναι ξερωγω ίδια εμφάνιση κάτι τέτοιο whatever???? Καλή φάση θα ήταν να γελάγαμε λίγο....

1234288_10151872185334752_386187930_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Δεν γραφω τιποτα μεχρι να ληξει....:nono:

 

 

 

 

 

ΕΛΗΞΕ !!!! 0-0 !!!! Δεν εγραψα κυριε Στυλιανοπουλε μου πριν ληξει ειδες?xD

 

Κωλογαυροι ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΣΑΒΙΟΛΑ !!

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Υποφερω ασε με τους παντοφλακηδες εχω αρρωστήσει κατι πρέπει να γίνει να χασουν 3-4 σερι...

Link to comment
Share on other sites

18279096.jpg

 

Οι γαύροι συνεχίζουν να τραβάνε ζόρια, προφανώς το σκατό έχει φτάσει στην κάλτσα. Θα χουν και νεύρα τα παιδιά που δέσανε τη χρυσή αυγή και έχει καιρό να καταπλεύσει πλοίο του αμερικάνικου στόλου στο λιμάνι να πηδήξει τις μάνες τους.

Link to comment
Share on other sites

Kι εμένα σήμερα με κοροιδεύανε τα μπάσταρδα.

Ειδικά ένας όταν είδε πως τον έχω γραμμένο στα @@ μου , μου λέει " εκεί ρε σεις ποτέ δε θα ανέβετε"...

Αιώνια κατακάθια, αποβράσματα του στόλου...

Link to comment
Share on other sites

Eγώ το έχω καταλάβει αυτοί έρχονται και μιλάνε...Ούτε που τους απαντάω απλά χαμογελάω ( με το χαμόγελο του penetrator....)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×