Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

μα τα κωλόπαιδα να έχουν το θράσος στα κόρνερ να πηδάνε... δε βλέπουνε λίγο ομάδες Σπανού και Κομπότη που όταν ο θρύλος εκτελεί στημένα οι αμυντικοι σκύβουνε...

 

και μετά σου λέει το σαβουάρ βιβρ το εφηύραν οι Γάλλοι...

Link to comment
Share on other sites

Τα εδωσαν ολα στο α ´ και στο β´ τα εφτυσαν. Οι αλλοι χαλαροι στο α ´ και οταν ηρθε η ωρα ξεκινησαν οι φαπες.

 

Απλα κι ομορφα. Πού να μην βαριοταν κι ο Ιμπρα αποψε.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

post-85-14425775238364_thumb.jpg

 

Μαιμουδες του Πειραια και αποβλητα αποχετευσης πλοιου του 6ου στολου

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
perimenoume stoixeia apo diarkeias xampou:clapping:

 

xD Αν δεν τα λυπηθω αυριο το πρωι που θα τα παρω...χαχαχαχα 3 ζεστα πορτοκαλι πενηνταρικακια....

Link to comment
Share on other sites

Έλα ξεκόλλα.

Το είπες.

 

150 ηρωικά ευρουλάκια θα πάνε στην τσεπούλα του τίγρη σου..:bye::D

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Και τωρα Αντερλεχτ εκτος και Μπενφικα εκτος στα καπακια και βγαλαμε και τα βρωμικα ολης της χρονιας λεμε ! Στα αλλα 3 ματς θα βγαλω τις μπυρες τα εισητηρια ηλεκτρικου κτλ κτλ !

Ολη μου την ΑΕΚΟΧΡΟΝΙΑ θα την πληρωσουν οι Ξεφτιλες τους χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειχα 0-3 ακριβες σκορ και ειχα φορτωσει το 2ημιχρονο-2 τελικο.

 

Στραβωσαν και τα 2 αλλα πηρα πισω τα λεφτα μου με Γιουναιτεντ-Σιτι και εκλεισα με τους γκει :D

 

Πραγματικη στοιχηματικη ευκαιρια το 1,95 της Παρι. Δωρακι ηταν -ασχετα με το οτι οπως πηγε το ματς μπορουσε και να στραβωσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θα παραδεχτω οτι στο 1-1 εχασα το χρωμα μου....!

Στο 1-2 το χρωμα μου αποκαταστάθηκε και τοτε ειπα στον ευατο μου...'' καλα μαλακας εισαι? Η Τζουλια παιζει ! ''xD

Link to comment
Share on other sites

Oταν κοτζαμ Φατιχ Τεριμ κατεβαινει να αντιμετωπισει Ισκο,Κριστιανο,Μπενζεμα και Μπειλ με ΡΟΜΒΟ,καταλαβαινεις οτι ο Ισπανος Τεννες του γαυρου δεν εχει ελπιδα.

 

Μου αρεσου οι ΑΡΔοατακες τυπου κριμα και τι γαματος Ολυμπιακος στο α μερος.Μιλαμε για ποδοσφαιρικα νηπιακη κατασταση σε αυτην την χωρα απο την αρχη μεχρι το τελος.

Ισως μεχρι το ετος 4500 να εχουμε μαθει σε αυτη τη χωρα τι σημαινει διαχειριση παιχνιδιου.

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσου οι ΑΡΔοατακες τυπου κριμα και τι γαματος Ολυμπιακος στο α μερος.

 

Δηλαδή να τραβάς τα μαλλιά σου με τις μαλακίες που λένε. Κι όταν ήτο γαμάτος δηλαδή τι ακριβώς έκανε ? Την ώρα που είσαι γαμάτος κλαρινογαμπρός ανατινάζεις το σύμπαν. Μετά τι να τα κάνεις τα "αν" ?

Κι εγώ κονιόρδος χθες στο μετρό, βλέπω το πιο ωραίο χαμόγελο ever. Την κοιτάω με κοιτάει της γελάω δε μου γελάει. 1-2-3 η ίδια σκηνοθεσία. Σηκώνεται κατεβαίνει Πανόρμου, εξακολουθώ και την κοιτάω, κλείνουν οι ρημαδοπόρτες με κοιτάει μου γελάει και με χαιρετάει. Χέστηκα. Και ? Την ώρα που έπρεπε δεν έκανα αυτό που έπρεπε κι έφτασα στο Αιγάλεω με τη μαλακισμένη ανάμνηση και τα "αν" ενός γέροντα ανήμπορου.

Link to comment
Share on other sites

«Περιστέρι, 17/9/2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΥΠΟΥ

Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΟΠΑΠ ΑΕ στην σημερινή του συνεδρίαση αποφάσισε ομόφωνα τα ακόλουθα:

1. Εκφράζει τις ολόθερμες ευχές του στην Διοίκηση, τους ποδοσφαιριστές και τους φιλάθλους του Ολυμπιακού για επιτυχή έκβαση της σημερινής αναμέτρησης με την Paris Saint - Germain, καθώς και καλή πορεία στην συνέχεια των αγώνων του Champions League.

2. Σχετικά με την από 12/9/2013 επιστολή της ΠΑΕ Ολυμπιακός προς την ΟΠΑΠ ΑΕ, με την οποία προτείνεται, προς αποφυγή οποιασδήποτε δημόσιας διένεξης, η αμοιβαία λύση της από 30/8/2013 χορηγικής σύμβασης, η ΟΠΑΠ ΑΕ επιθυμεί να επισημάνει για άλλη μία φορά ότι θεωρεί αβάσιμες όλες τις αιτιάσεις που διαλαμβάνονται στην εν λόγω επιστολή και ιδιαίτερα για τον τρόπο χειρισμού των εμπορικών χορηγιών εκ μέρους της ΟΠΑΠ.

3. Παρά ταύτα, επιβεβαιώνει την επιθυμία του για φιλικό διακανονισμό και προς τούτο εξουσιοδοτεί επιτροπή από τον Πρόεδρο του Δ.Σ. κ. Κ. Λουρόπουλο και το Μέλος Δ.Σ. κ. Ε. Λεκέα, προκειμένου να συναντηθούν με αντιπροσωπεία της ΠΑΕ Ολυμπιακός για να συζητηθούν οι επιμέρους όροι του διακανονισμού.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΑΠ Α.Ε.»

 

Πούλο και επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κονιόρδος χθες στο μετρό, βλέπω το πιο ωραίο χαμόγελο ever. Την κοιτάω με κοιτάει της γελάω δε μου γελάει. 1-2-3 η ίδια σκηνοθεσία. Σηκώνεται κατεβαίνει Πανόρμου, εξακολουθώ και την κοιτάω, κλείνουν οι ρημαδοπόρτες με κοιτάει μου γελάει και με χαιρετάει. Χέστηκα. Και ? Την ώρα που έπρεπε δεν έκανα αυτό που έπρεπε κι έφτασα στο Αιγάλεω με τη μαλακισμένη ανάμνηση και τα "αν" ενός γέροντα ανήμπορου.

 

Ε ΜΑ ΚΙ ΕΣΥ... ΦΟΥΧΤΩΣΤΗ ΦΟΥΧΤΩΣΤΗ

Link to comment
Share on other sites

Ε ΜΑ ΚΙ ΕΣΥ... ΦΟΥΧΤΩΣΤΗ ΦΟΥΧΤΩΣΤΗ

 

Εεε μα ξέρω ΄γω !!! Γαμάτος λέει στο α΄. Τη χούφτωσε όταν μπορούσε κι έπρεπε ? "Έχω πέσει και κλαίω στο παλιό μου παλτό". Κλάψε.

Link to comment
Share on other sites

xD Αν δεν τα λυπηθω αυριο το πρωι που θα τα παρω...χαχαχαχα 3 ζεστα πορτοκαλι πενηνταρικακια....

 

το ειπες και θα κανεις στην τελικη αλλους 5 αγωνες παιζει ο γαυρος ευρωπη θα βγαλεις και αλλα στην πορεια.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ειναι να γελας αντι να βγει ενας χριστιανος και να πει ποσο μαλακες ειστε που τα δωσατε ολα στο 1ο 45 και μετα τα φτυσατε καθονται και λενε τους πατησε ο θρυλος για 45 λεπτα. μου θυμιζει στο τοροντο στο παγκοσμιο μπασκετ με την εθνικη του θυμιου μπακατσια που ειχαμε προηγηθει απεναντι στην ντριμ τιμ 10-6 (κατι τετοιο) και την επομενη μερα οι φυλλαδες το ειχανε φωτογραφιες.

 

Πανηγυρια ε πανηγυρια 20 χρονια τσαμπιοςν λιγκ και ακομα σφυριζουν 4αρες, 3 χρονια πουτσα 1η αγωνιστικη μεσα στο τηγανι αλλα κατα τα αλλα τους πατησε

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να τραβάς τα μαλλιά σου με τις μαλακίες που λένε. Κι όταν ήτο γαμάτος δηλαδή τι ακριβώς έκανε ? Την ώρα που είσαι γαμάτος κλαρινογαμπρός ανατινάζεις το σύμπαν. Μετά τι να τα κάνεις τα "αν" ?

Κι εγώ κονιόρδος χθες στο μετρό, βλέπω το πιο ωραίο χαμόγελο ever. Την κοιτάω με κοιτάει της γελάω δε μου γελάει. 1-2-3 η ίδια σκηνοθεσία. Σηκώνεται κατεβαίνει Πανόρμου, εξακολουθώ και την κοιτάω, κλείνουν οι ρημαδοπόρτες με κοιτάει μου γελάει και με χαιρετάει. Χέστηκα. Και ? Την ώρα που έπρεπε δεν έκανα αυτό που έπρεπε κι έφτασα στο Αιγάλεω με τη μαλακισμένη ανάμνηση και τα "αν" ενός γέροντα ανήμπορου.

 

Ειμαστε εδω για σενα και σου προσφερουμε μια λυση φιλε

 

http://www.se-eida.gr/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×