Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ήθελε και την νίκη ο γελοίος της ΔΤ. Τσιμπάτε τώρα ένα αρχίδι όπως κάνατε πάντα.

Πάντως τα γκολ στο τέλος για Παρί και Μπενφίκα το κάνουν ακόμα πιο διασκεδαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στα πρόθυρα εγκεφαλικού έχω παίξει σιτυ, γιουβε, Μπενφίκα, Ρεάλ,γιουναιτεντ 4-6 γκολ σύνολο τερμάτων και χάνω Πάρι που επίσης την έχω 4-6..... Με 90 cents θα έκανα Χριστούγεννα! Γαμημενε βεραττι

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στα πρόθυρα εγκεφαλικού έχω παίξει σιτυ, γιουβε, Μπενφίκα, Ρεάλ,γιουναιτεντ 4-6 γκολ σύνολο τερμάτων και χάνω Πάρι που επίσης την έχω 4-6..... Με 90 cents θα έκανα Χριστούγεννα! Γαμημενε βεραττι

 

Ε ολα μαζι φιλε δεν θα κατσουν.

 

Το επος σημερα πανευρωπαικα ηταν το Λεβερκουζεν-Γιουναιτεντ.Ο ορισμος του Χ ο ενας,παμε να τα αρπαξουμε ο αλλος,παιξανε 10 ΑΕΠ της Ελλαδας στην ισοπαλια και τελικα κοντεψε να κανει χατ τρικ ο Σμολινγκ xD

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε παιδια λετε για το γαυρο εκφωνητη της ΔΤ?

Οπως φαινεται δεν τα ειπε αρκετα καλα. Ο χοντρος απαγορεψε στην ομαδα να κανει δηλωσεις εκει -εκανε μονο στη nova- επειδη τολμησε να πει οτι ηταν οφσαιντ το γκολ!

Σε αλλο επιπεδο λεμε.

Link to comment
Share on other sites

ασε Φερμιον, ακομα δε μπορω να το χωνεψω... για ενα γκολ ρε θα καναμε καλα Χριστουγεννα. και παει ο αλλος ο καθυστερημενος ο ιταλος νεος πιρλο και παιρνει 2 ΑΣΤΕΙΕΣ κιτρινες ο γαμιολης.... εφτασα σε σημειο στα τελεφταια 2-3 λεπτα να θελω σαν τρελος να βαλει γκολ κανενας γυφτογλου να πληρωθω.... τι να πεις. ευχομαι καμια θλαση στον Βεραττι για να μην πω ριξη χιαστου και με πειτε κακο και στον γαυρο να αποκλειστει!

Link to comment
Share on other sites

Είδα το πέναλτυ με το οποίο προηγήθηκε ο γαύρος με τον Αστέρα στο 70+. Δεν υπάρχει αυτό το σίχαμα ρε πούστη μου, δεν υπάρχει αυτό το γαμημένο το αρρωστημένο το πράγμα που ονομάζεται Ολυμπιακός.

Link to comment
Share on other sites

ο γαυρος δεν ειχε πρωτοσελιδο την επομενη του πας - ζμπαογκ με τιτλο ΠΟΤΕ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΠΗΡΕ ΠΕΝΑΛΤΥ ΜΕΤΑ ΤΟ 80' ? μπουστοδιαλο αληταραδες, βρωμεροι αρουραιοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Εχουν χεστει ολοι οι δημοσιογραφοι και οι εκφωνητες οποτε παιζει το σιχαμα.

 

3-4 replay εδειξαν που φαινοταν οτι δεν υπαρχει κανενα πεναλτι και κανενας δεν τολμησε να το ξεστομισει.

Link to comment
Share on other sites

να ειναι 2-2 στο 90' και η Μπενφικα να ειναι ταυτοχρονα και αυτη στο Χ με την παρι. και στην τελευταια φαση του αγωνα ο Μιτροβιτς να το παστελωνει μπροστα στην 7. ΠΟΡΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΝΕ ΑΠΟΨΕ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΣΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχόμαστε στον Ολυμπιακό απόψε να προκριθεί κάνοντας έτσι το καλύτερο δώρο στον αρχηγό του ποδοσφαιρικού τμήματος της ΑΕΚ που έχει γενέθλια σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis
ελα ρε Θεε ενα γκολ για Αντερλεχτ!

 

Αν υπάρχει θεός , η αντερλεχτ πρέπει να βάλει γκολ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×