Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Ακούστηκε μάλιστα ότι ο αλγόριθμος υπολογισμού των ποσών θα είναι της μορφής

(16-χ)^ν,

όπου χ η θέση που κατέλαβε η αντίπαλος στο προηγούμενο πρωτάθλημα (πρωτάθλημα 16 ομάδων) και ν ένας εκθέτης που μένει να καθοριστεί.

 

το άρθρο πρέπει να το έχει γράψει επιστήμονας. δεν εξηγείται αλλιώς. :D

 

52dfki.jpg

 

:prankster:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η βαθμολογία θα πρέπει να μπει σε περίοπτη θέση στο νέο γήπεδο.

Και δεν κάνω καθόλου πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Θα την πληρώσει το πρώτο νεροπίστολο στο τέλος . Ο Βελλής χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα νεραααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλά πληροφορημένες πηγές αναφέρουν ότι η συμμαχία Κόκκαλη-Μαρινάκη έχει σφυριλατηθεί καιρό τώρα, από τον Ιούνιο, ενώ επισφραγίστηκε όταν οι δυο άνδρες βρέθηκαν καλεσμένοι στο τραπέζι του Θόδωρου Θεοδωρίδη στη Μύκονο στο Namos...

 

...Όπως είναι άλλωστε γνωστός ο Ευ. Μαρινάκης είναι υπόδικος για την υπόθεση με τους στημένους αγώνες..

 

 

Βαγγέλα κάτσε φρόνιμα , να γίνεις νοικοκύρης

Ο πράκτορας τον ήπιε, μην ψάχνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εστειλα σε 3 γαυρους κολλητους μηνυμα ρωτωντας τους τι νουμερο φουρο φορανε , ειμαι γραφικος ή οχι ακομα ;

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν ειναι το ιδιο να πεις σε κανα κολλητο σου "Ασε μωρη λουγκρα , ξεφτυλισμενη αδερφη" και αλλο να το πεις μπροστα σε δημοσιογραφους σε συνεντευξη τυπου.

 

Αν δεν μπορεις να διακρινεις την διαφορα , δεν πειραζει. Ο καθενας μεχρι οπου φτανει.

Link to comment
Share on other sites

Να κλασουν μέντα και οι δημοσιογράφοι. ΟΛΟΙ. Το ξαναβάζω εδώ

 

 

 

 

Γαμήσι και στρατιωτικός περίπατος. Εγώ κλαίω. Αυτοί δεν κλαίνε.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην φτασεις πολυ μακρια.

 

Να πεις στο αφεντικο σου να σου αφησει λασκα το λουρι αν θες να φτασεις μακρια.

 

αντε, πολυ ασχοληθηκα μερα χαρας. Μην αρχισω τιποτα καντηλια , κριμα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ θα μπω εγώ σε διαδικασία να κατηγορήσω τη νέα διοίκηση του ΟΠΑΠ για τις συμφωνίες που κάνει με το επαγγελματικό ποδόσφαιρο. Ο καθένας, άλλωστε, είναι εύκολο να κρίνει, όταν πρόκειται για κάτι οφθαλμοφανές. Και τέλος πάντων, ιδιωτική κι όχι κρατική επιχείρηση είναι πλέον.

 

Απλά, όμως, αναρωτιέμαι τι θα είχε συμβεί και γενικά τι θα είχε ακουστεί, εάν το μάνατζμεντ του ΟΠΑΠ έπαιρνε μία κοινοπραξία με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού σε ηγετικό ρόλο.

 

Επαναλαμβάνω, τι θα γίνονταν στην Ελλάδα αν έπαιρνε ο πρόεδρος του Ολυμπιακού μαζί με κάποιους ξένους επενδυτές τη διοίκηση του ΟΠΑΠ. Τι θα ακούγονταν και τι θα έλεγε όλος ο κόσμος.

 

Ειδικά αν βλέπαμε κάποιες αντίστοιχες κινήσεις, με αυτές που βλέπουμε σήμερα…

 

(Ξανά) τέλος πάντων, γνώμη μου είναι ότι η μόνη λύση σε όλο αυτό το κομμάτι, της διαμάχης του επαγγελματικού ποδοσφαίρου (γιατί έτσι φαίνεται ότι είναι, εκτός αν έχω καταλάβει λάθος) με τον Οργανισμό, είναι να πάψει το μονοπώλιο του ΟΠΑΠ κι οι σύλλογοι να ΄χουν τη δυνατότητα να διαφημίζουν στις φανέλες τους και άλλες στοιχηματικές εταιρίες.

 

Δίνει τόσα χρήματα ο ΟΠΑΠ; Ευχαριστώ πολύ, τα δέχομαι. Η, ευχαριστώ πολύ, δεν τα θέλω και βάζω στη φανέλα μου μία ξένη στοιχηματική.

 

Παρεμπιπτόντως, εγώ ειλικρινά ανυπομονώ να δυναμώσουν όλες οι παραδοσιακές δυνάμεις του ελληνικού ποδοσφαίρου, ώστε να έχουμε ένα καλύτερο πρωτάθλημα.

 

Όμως, αναφορικά με διάφορες δηλώσεις η, διαρροές, που έχουν να κάνουν με τον Ολυμπιακό, μάλλον πρέπει να θυμηθούμε ότι εδώ και πάρα πολλά χρόνια ισχύει το γνωστό, «αυτά μας τα' παν κι άλλοι»...

 

Κώστας Νικολακόπουλος

 

:bye::bye::bye::bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ θα μπω εγώ σε διαδικασία να κατηγορήσω τη νέα διοίκηση του ΟΠΑΠ για τις συμφωνίες που κάνει με το επαγγελματικό ποδόσφαιρο. Ο καθένας, άλλωστε, είναι εύκολο να κρίνει, όταν πρόκειται για κάτι οφθαλμοφανές. Και τέλος πάντων, ιδιωτική κι όχι κρατική επιχείρηση είναι πλέον.

 

Απλά, όμως, αναρωτιέμαι τι θα είχε συμβεί και γενικά τι θα είχε ακουστεί, εάν το μάνατζμεντ του ΟΠΑΠ έπαιρνε μία κοινοπραξία με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού σε ηγετικό ρόλο.

 

Επαναλαμβάνω, τι θα γίνονταν στην Ελλάδα αν έπαιρνε ο πρόεδρος του Ολυμπιακού μαζί με κάποιους ξένους επενδυτές τη διοίκηση του ΟΠΑΠ. Τι θα ακούγονταν και τι θα έλεγε όλος ο κόσμος.

 

Ειδικά αν βλέπαμε κάποιες αντίστοιχες κινήσεις, με αυτές που βλέπουμε σήμερα…

 

(Ξανά) τέλος πάντων, γνώμη μου είναι ότι η μόνη λύση σε όλο αυτό το κομμάτι, της διαμάχης του επαγγελματικού ποδοσφαίρου (γιατί έτσι φαίνεται ότι είναι, εκτός αν έχω καταλάβει λάθος) με τον Οργανισμό, είναι να πάψει το μονοπώλιο του ΟΠΑΠ κι οι σύλλογοι να ΄χουν τη δυνατότητα να διαφημίζουν στις φανέλες τους και άλλες στοιχηματικές εταιρίες.

 

Δίνει τόσα χρήματα ο ΟΠΑΠ; Ευχαριστώ πολύ, τα δέχομαι. Η, ευχαριστώ πολύ, δεν τα θέλω και βάζω στη φανέλα μου μία ξένη στοιχηματική.

 

Παρεμπιπτόντως, εγώ ειλικρινά ανυπομονώ να δυναμώσουν όλες οι παραδοσιακές δυνάμεις του ελληνικού ποδοσφαίρου, ώστε να έχουμε ένα καλύτερο πρωτάθλημα.

 

Όμως, αναφορικά με διάφορες δηλώσεις η, διαρροές, που έχουν να κάνουν με τον Ολυμπιακό, μάλλον πρέπει να θυμηθούμε ότι εδώ και πάρα πολλά χρόνια ισχύει το γνωστό, «αυτά μας τα' παν κι άλλοι»...

 

Κώστας Νικολακόπουλος

 

:bye::bye::bye::bye::bye::bye:

 

Σουζυ-τσουζει.

Link to comment
Share on other sites

«Το περιεχόμενο των γελοίων δηλώσεων Μελισσανίδη, είναι προφανώς ανάξιο σχολιασμού.

 

Ο κ. Μελισσανίδης δεν δικαιούται δια να ομιλεί. Άλλωστε και όταν το κάνει, τα ελληνικά του, που είναι επιπέδου Νηπιαγωγείου, ούτε καν Δημοτικού, δεν τον βοηθούν να γίνει κατανοητός.

 

Προφανώς και δεν θα πέσουμε στο επίπεδο ενός ανθρώπου, του οποίου η ποδοσφαιρική διαδρομή είναι γεμάτη με βρωμιά, απειλές, τραμπουκισμούς, ξυλοδαρμούς και νυχτερινές εισβολές σε σπίτια ποδοσφαιριστών, παραγόντων και διαιτητών.

 

Προφανέστατα δεν θα σχολιάσουμε τα ανερμάτιστα λόγια ενός ανθρώπου, που η επιχειρηματική του διαδρομή είναι στρωμένη με καταδίκες και κατηγορίες για λαθρεμπόριο κατά συρροή, για εκβιασμούς και απειλές κατά ζωής, με κατασχέσεις και φοροδιαφυγή κατ εξακολούθηση, αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο κυκλοφορεί ακόμα ελεύθερος ανάμεσα μας.

 

Και έχει και το θράσος να δηλώνει ότι θα βοηθήσει την Ελλάδα.

 

Επειδή μάλιστα φαίνεται ότι τον καίνε τα τελευταία 15 χρόνια, που εκείνος πλούτιζε το ποινικό του μητρώο μακριά από το ποδόσφαιρο, να τον ενημερώσουμε ότι στον Ολυμπιακό υπήρξαν και υπάρχουν άνθρωποι που έβαλαν και βάζουν εκατοντάδες εκατομμύρια για την αγαπημένη τους ομάδα.

 

Δεν τη διέλυσαν, δεν την σκότωσαν, δεν την άφησαν να πέσει στα Τάρταρα για να παραστήσουν μετά τον τζάμπα Μεσσία.

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ; ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.

 

ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ, ΦΩΤΑ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΕΙ.

 

ΤΑ ΜΟΝΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΕΝΟΣ ΚΕΛΙΟΥ…».

 

 

 

χαχαχαχαχαχαχα τα μπαζούκααααααααα φέρτεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Το καλό με την όλη ιστορία είναι ότι με όοοολα όσα ειπώθηκαν από τις 2 πλευρές, έτσι και την κάνει ο τίγρης πριν ανεβάσει την ομάδα και τους γαμήσει τον αδόξαστο, τότε θα μείνει στη συνείδηση όλων ως η μεγαλύτερη κότα που εμφανίστηκε ποτέ στην Ελλάδα. Γιατί ακόμα υπάρχουν μερικοί που τον πιστεύουν. Είναι πολύ καλό που τα πουτανοσπέρματα βγάλανε αυτή την ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναβάζω εδώ

 

"Τα 2 εκ. τα θέλετε ή όχι ? "

 

Γραπτώς παρακαλώ στο Περιστέρι για να μη σας βάλω και το στείλετε στον Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ανακοινωση, διαρροη ειναι δηθεν κι αυτο.

 

Αστειοι, χοντροι, εμετικοι Μαρινακο-Καραπαππαδες.

 

Υγ. Btw Σαν τωρα δα θυμαμαι τον Καραπαππα οταν ηταν ακομα...´αντικειμενικος´ αρδ που ελεγε τα καλυτερα για τον Μελισσανιδη και ´μακαρι να παρει την ΑΕΚ να δυναμωσει ξανα η ομαδα´ κλπ.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλουν κι έχουν έντερα ας βγουν να τα πουν επώνυμα και να μην πάρουν τα 2 εκ. Τότε θα ξαναρχίσει το βιολί να παίζει. Και δωστου πάλι απ'την αρχή. Να δούμε ποιος θα σταματήσει πρώτος.

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάστε τις εντατικές και φιάλες αίμα και οξυγόνο. Το event του γηπέδου πλησιάζει όλο και πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

O χοντρός το...χοντραίνει,και ο άλλος είναι..γριά πουτάνα!

Και ξέρουμε σε τέτοιες περιπτώσεις,οτι κερδίζουν πάντα τα m.i.l.f.!;)

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ η ´διαρροη απο κυκλους ´ κλπ ειναι αυτουσια σε ολα τα site.

 

Σαν να λεμε βγαζουμε ανακοινωση αλλα δεν την υπογραφουμε.

 

Τουλαχιστον ο Μελισσανιδης μιλησε ανεπισημα μεν, αλλα ο ιδιος, μπροστα σε κοσμο, δεν μοιρασε ανυπογραφο κειμενο.

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεκινας μια ανακοινωση με το "τα λεγομενα του ταδε ειναι αναξια σχολιασμου" και συνεχιζεις με 500 λεξεις που σχολιαζουν τα λεγομενα ;

 

Μην φατε σιχαμενοι , εχει γαυροσουπα.

Link to comment
Share on other sites

Νικο , ειναι η τακτικη των λεγομενων non papers.

 

Απο καραπαππα και μετα ειναι σχεδον μοναδικη μεθοδος επικοινωνιας της διοικησης των σιχαμενων.

Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to Aπόγονοι του στόλου
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×