Jump to content

Recommended Posts

Λογικα θα πορευτουμε με ΓΠ στα μεταγραφικα(;) αν και δεν νομιζω οτι θα γινει καποια κινηση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Μην εστιαζετε στην φατσα του αλλα στις γροθιες του. Ποιος κανει τρεξιμο με τις γροθιες τοσο συμμετρικα σφιγμενες. Για να σας δω...

Μόνο οι σκληροί καργιόληδες οι ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΙ φίλε ....

Stockholm+Rocky+Run+T+Shirt.jpg?$b1$

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
2 minutes ago, agelos said:

Αδιαφορία μου έχουν προκαλέσει οι κινήσεις (λολ) του κυρ Μήτσου.

τι?

δυσανασχετησες με το σαρωμα,την εκκαθαριση?

ηθελες πιο ηπιες λυσεις?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

τι?

δυσανασχετησες με το σαρωμα,την εκκαθαριση?

ηθελες πιο ηπιες λυσεις?

Ναι ρε μλκ, αφού με ξες, δεν είμαι υπέρ των ριζικών αλλαγών (ροφλ).

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, στο αΡΕοδρόμιο αγκώνες, γροθιές και τα λοιπά γραφικά αλλά στα Σπάτα εναγκαλισμοί :

b7ba99a063c479e1c3d959797dbb5641_761134.

Ηθικό δίδαγμα : "Ούτε ο κορονογιός δεν φτουράει στα Σπάτα" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Εν τω μεταξύ, στο αΡΕοδρόμιο αγκώνες, γροθιές και τα λοιπά γραφικά αλλά στα Σπάτα εναγκαλισμοί :

b7ba99a063c479e1c3d959797dbb5641_761134.

Ηθικό δίδαγμα : "Ούτε ο κορονογιός δεν φτουράει στα Σπάτα" :lol:

Αφού έχουμε πλέον Σπαταρχη, φροντίζει να παραμείνουν τα Σπάτα covid free.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ η πρόσληψη Χιμένεθ-Κονε και η σημερινή τους παρουσίαση από το Μελ, είναι ξεκάθαρη δήλωση του τελευταίου «Πάρτε τους αγαπημένους σας, που μου ξύσατε την πέτσα τόσο καιρό και ξεφορτωθείτε με»

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν αμφιβάλλω για τίποτα από όσα κάνει η διοίκηση. Καλά έκανε και έφερε ουζουνιδη στην θέση του Χιμενεθ και ύστερα το αντίστροφο και ύστερα Καρντοσο στην θέση του Σεβιγιανου και ύστερα κωστενογλου στην θέση του Πορτογάλου και μετά καρρερα στην θέση κωστενογλου , και τώρα Χιμένεθ στην θέση καρρερα. Και αν αύριο φέρει ξανά ουζουνιδη ή Καρερα στην θέση του Μανολο πάλι δίκιο θα έχει. Και όποιος δεν πείθεται κάθε φορά ας διαβάζει το 365. 

Link to comment
Share on other sites

Ο επομενος απο τον Χιμένεθ συμφωνα με την παραδοση θα εχει κλαρίνου όνομα ή κλαρίνου χάρη.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά συμφωνώ και το είχα επισημάνει πολλές φορές. Δεν έπρεπε να φύγει ο Ιταλός πριν το Καραϊσκάκη και το Χαριλάου. Μεγάλο λάθος Μελισσανίδη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, άσχημη εντύπωση δημιούργησε ότι οι Πορτογάλοι και ο Λιβάγια δεν ήταν χθες στα Σπάτα. Προφανώς και δεν έχουν σημασία τα ονόματα, αλλά η νοοτροπία. Ενώ θα μπορούσαν (και έπρεπε) να είναι μία ημέρα νωρίτερα στην Ελλάδα με τις πτήσεις λόγω κορωνοϊού να είναι πάντα μπέρδεμα και πολύ παράξενες πια, δεν το έκαναν. Όπως και το να μην φύγουν για το εξωτερικό για να μην ρισκάρουν νέες επαφές και μόλυνση. Αν και η ΑΕΚ έχει πολύ σημαντική ευθύνη για το γεγονός ότι οι παίκτες πήραν τόσο μεγάλη άδεια (Δευτέρα-Σάββατο) και επέστρεψαν χθες Κυριακή, ενώ με νέο προπονητή έχουν σε μία εβδομάδα αγώνα και δη ντέρμπι στο Καραϊσκάκη.

Με λίγα λόγια ΔΗΜΟΣΙΟ. 

και στα @@ μας όλα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Τ Τ μας ενημερώνει πως έγινε συζήτηση εφ όλης της υλης μεταξυ Χιμένεθ και Τίγρη. Λυθηκαν και οι παρεξηγησεις και παμε να μπουμε μαζί στην Αγία Σοφια με σημεία αναφοράς Μιται Μαχαιρα και Λατσι

Όσοι ονειρευεστε Λεβαντόφσκι. Μέσι και Σκόκο στην Αγία Σοφία αλλάξτε πλευρο

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, felman said:

 

Κετσετζόγλου: «Ο Χιμένεθ μέχρι να (ξανα)φύγει θα φτιάξει σίγουρα άμυνα και αυτοπεποίθηση»

Ο σωστός ο Κέτσε, ο ρεαλιστής, ο δημοσιογράφος, ο άνθρωπος ....

Δύο απ' όλα με μπόλικο τζατζίκι.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι μια φορά, από τις λίγες, που άκουγα σπορ fm το βράδυ, επί ουζουνίδη, τον κέτσε να βάζει στην θέση του ακροατή που αυθαδίασε " άσε μας ρε φίλε, για ποιο πρωτάθλημα και ποια πορεία στην ευρώπη μου λες ;; ο χιμένεθ αποκλείστηκε στα προκριματικά του τσου λου  το 2017, άρα είναι καλύτερος ο μαρίνος που μας πήγε ομίλους". 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχει δύσκολο έργο. Χειρότερα να πάει η άμυνα θέλει πραγματικά μεγάλη προσπάθεια. 

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ-Χιμένεθ όρισαν αποζημίωση σε περίπτωση που δεν συνεχίσουν μαζί μετά το τέλος της σεζόν

αρχισαμεεε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

ΑΕΚ-Χιμένεθ όρισαν αποζημίωση σε περίπτωση που δεν συνεχίσουν μαζί μετά το τέλος της σεζόν

αρχισαμεεε

Νομίζω το έγραψα εδω απο την πρώτη στιγμή,6μηνες+1 χρονο είναι το συμβόλαιο του Ισπανού.

Αυτά τα περί με Χιμένεθ μπαινεις στη Αγιά Σοφιά δεν ισχύουν εκτός αν παρεις πρωτάθλημα ξέρω γω .

Άλλος είναι ο στόχος του μεγαλου για το καλοκαίρι να κάθεται στον πάγκο μας.

Τώρα θα πορευτει ο οργανισμός με Μανόλο και να "βγουν" οι Μαχαίρας,Μιτάι,Λάτσι.

Σε κάθε περίπτωση απόλυσης ο Μανόλο θα λάβει 2 μισθούς . 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Stylianopoulos said:

Ναι μωρέ ,τον συγκεκριμένο τον θέλει καιρό αλλά δεν του κάθεται.

Θα είχε ενδιαφέρον να κάναμε μια δημοσκόπηση για το ποιος είναι αυτός.

Να βάλει ο καθένας τις προϋποθέσεις που πρέπει να τηρεί , κατά την γνώμη του,σύμφωνα πάντα με τα θέλω του εργολάβου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×