Jump to content

Recommended Posts

2ετες λεει αρα γινεται αφεντικο στα αποδυτηρια και οι ΑΡΔ θα θαψουν το τσεκουρι για καποιους μηνες αναγκαστικα αφου το πριονισμα πλεον κοστιζει. Μανολο Χιμενεθ οε οε οε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αιώνιος σεβασμός και πίστη στον άνθρωπο που μας γέμισε χαρά μετά απο 24 χρόνια, τον άνθρωπο που δημιούργησε μια νέα γενια ΑΕκτζήδων

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι. Οχι σε νεα τοτεμ, αλλα οχι και αμφισβητηση με την πρωτη ευκαιρια σε ατομο που αποδεδειγμενα εχει την ικανοτητα και την διαθεση να κανει καλα την δουλεια του.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι. Οχι σε νεα τοτεμ, αλλα οχι και αμφισβητηση με την πρωτη ευκαιρια σε ατομο που αποδεδειγμενα εχει την ικανοτητα και την διαθεση να κανει καλα την δουλεια του.

Niko sorry αλλα εγω ειμαι 28, δεν εζησα τα χρονια τα καλα του μπινε, οποτε μια χαρα θα τον λατρευω και θα τον αποθεωνω παντου ως ΑΕΚτζης που δεν ειχα δει πρωταθλημα.

Οι παλαιοτεροι ας ειστε πιο σοφοι.

Εμεις οι νεοτεροι θα ζησουμε την δικη μας ιστορια.

Το λεω γιατι εμ εχουμε φαει το σκατο τοσα χρονια, εμ εχουμε και τους μεγαλυτερους να μας λενε "μην τον αποθεωνετε ετσι την πατησαμε και εμεις καποτε" κτλ κτλ.

Πουτσα μας που την πατησατε καποτε.

Εμεις θα αποθεωνουμε.

Δεν το λεω σε εσενα, το λεω με αφορμη το ποστ σου γιατι τις ιδιες νουθεσιες εχω και απο τον πατερα μου.

Μανολο Χιμενεθ οε οε οε

Link to comment
Share on other sites

elpizw an kanei sezon san ton Mpine to 90, na krath8ei autos o sevasmos, Skepaste.

 

Κώστα σέβομαι όποιον σέβεται οτι αγαπώ. Οσο σεβεται θα τον σέβομαι. Για αυτό που έκανε φέτος όμως του έχω κρατήσει ένα κομμάτι ευγνωμοσύνης. Οταν έρθει η ώρα να φύγει, να φύγει σαν φίλος. Η ΑΕΚ δεν πεθαίνει για κανένα Μανόλο, για κανένα βάτραχο. Εφτασε τοσο δα απο την καταστροφή και όμως είναι εδώ. Οσο έχει τον κόσμο της δεν πρέπει να φοβάται τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Niko sorry αλλα εγω ειμαι 28, δεν εζησα τα χρονια τα καλα του μπινε, οποτε μια χαρα θα τον λατρευω και θα τον αποθεωνω παντου ως ΑΕΚτζης που δεν ειχα δει πρωταθλημα.

Οι παλαιοτεροι ας ειστε πιο σοφοι.

Εμεις οι νεοτεροι θα ζησουμε την δικη μας ιστορια.

Το λεω γιατι εμ εχουμε φαει το σκατο τοσα χρονια, εμ εχουμε και τους μεγαλυτερους να μας λενε "μην τον αποθεωνετε ετσι την πατησαμε και εμεις καποτε" κτλ κτλ.

Πουτσα μας που την πατησατε καποτε.

Εμεις θα αποθεωνουμε.

Δεν το λεω σε εσενα, το λεω με αφορμη το ποστ σου γιατι τις ιδιες νουθεσιες εχω και απο τον πατερα μου.

Μανολο Χιμενεθ οε οε οε

Δεν ειναι μονο θεμα οτι την πατησαμε. Δεν ειναι φυσιολογικο αυτο που εγινε τοτε με τον Μπαγεβιτς.

Ενας καλος προπονητης εγινε τοτεμ. Και στηριχθηκε απιστευτα και σε καποιες πολυ κακες του στιγμες, ετσι;

Αυτη λοιπον η υπερβολη που εγινε τοτε για μενα ειναι κακομοιρια και τεραστιο λαθος του οργανισμου.

 

Οι μεγαλες ομαδες φτιαχνονται απο πολλους παραγοντες ταυτοχρονα κι οχι μονο απο εναν προπονητη, οποιος και να ειναι αυτος.

 

Επισης αν ηταν το 96 μια φορα πιθανο να σε εγκαταλειψει καποιος γιατι βρηκε καλυτερη προταση, το 2018 ειναι 10 φορες πιθανοτερο. Ουδεις αναντικαταστατος ομως αν δεν συμπεριφερεσαι μιζερα και προσωπολατρικα.

 

Θελει λιγο ισορροπια η φαση λοιπον.

 

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι κανουν συναντησει; για ανανεωσεις στα κοτερα ?Τα γραφεια τι τα χουμε?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι κανουν συναντησει; για ανανεωσεις στα κοτερα ?Τα γραφεια τι τα χουμε?

Χαλλόου??? Καλοκαίρι... Edited by aris2168
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

απο τσαταλη το θεωρώ πολλή σημαντικό και έπρεπε να είχε γίνει ήδη και μάλιστα όχι ένα άλλα τουλάχιστον 2 όπως θα κρίνει ο μανόλο αφού αν και το τεχνικό επιτελείο είναι 8 άτομα ουσιαστικά βοηθό έχει μόνο έναν ....το ουφανο και το δικό του γυμναστή ( 2 γυμναστές , εργοφυσιολόγος , μιχαηλίδης , κασάπης - παρακολούθηση αντιπάλου , στατιστικολόγος )  και χρειάζεται δεύτερο γιατί είδαμε ότι δεν πρόλαβε για γίνει δουλειά σε στημένα κτλ  ( γαύρος έχει πάνω απο δέκα 11-12 κάπου εκεί και ο μπάοκ )

 

• Ένα ακόμη μέλος στο τεχνικό τιμ, επιλογής του Μανόλο, έχουμε γράψει καιρό τώρα εδώ πως έχει ζητήσει ο Σεβιγιάνος κι αυτό δύσκολα δεν θα γίνει. 

Link to comment
Share on other sites

de katalaves ti egrapsa.

Grafw na uparxei SEBASMOS opws o shmerinos, k an kanei sezon san tou Mpine to 90 thn epomenh meta to 89.

Pes re paidi mou oti de kanei repeat, k se vgazei 2o-3o. K kanei mia idia sezon sthn Eurwph. Gia mena ean pali den uparxei 8ema me KALUTERO coach (oxi marinous), TON KRATAS KSANA.

Auto lew. Patience k tapeinothta. O Manolo auto kanei. Tou to dinw, osa arnhtika k na xei. 8a h8ela KALYTERO coach , an k panta ton euxaristw gia th koupa tou 11, k thn fetinh pleon. Gia ta dipla sthn Eurwph k thn parousia ths omadas. Kai as exei strava, alla pote den tempeliazei. Ma8ame k to Fergie time sthn AEK sta geramata. Mia omada pou panta htan anti8eth tou Fergie time.

 

Thats all.

Α οκ το πήρα αλλιώς. Συμφωνώ Κωστα

Link to comment
Share on other sites

ενώ ο Χιμένεθ τόνισε ότι και ο Ελντερ Λόπες δεν πρόσφερε όσα περίμενε από αυτόν και για αυτό αποκτήθηκε τον Ιανουάριο ο Νίκλας Χουλτ. Οπότε και ο Πορτογάλος βρίσκεται στον «αέρα».

Η έκπληξη ήρθε από αλλού. Ο Ισπανός ανέφερε στον Μελισσανίδη το όνομα ενός ποδοσφαιριστή, στον οποίο τρέφει μεγάλη αδυναμία ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ. Του είπε χαρακτηριστικά ότι δεν μπορεί να βοηθήσει στην μεγάλη ΑΕΚ που έχουν και οι δυο στο μυαλό τους. Ο Τίγρης τον έψησε να του δώσει μια ακόμα ευκαιρία στην προετοιμασία και εφόσον δεν τον ικανοποιήσει θα δοθεί δανεικός. Το όνομα του θα σας το αποκαλύψουμε όταν φτάσει η κατάλληλη ώρα…

 

Ξηλωνουν την πρωταθληματικη ΑΕΚ ρε και δεν μιλαει κανεις .....με τον παπατζη ???? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

ενώ ο Χιμένεθ τόνισε ότι και ο Ελντερ Λόπες δεν πρόσφερε όσα περίμενε από αυτόν και για αυτό αποκτήθηκε τον Ιανουάριο ο Νίκλας Χουλτ. Οπότε και ο Πορτογάλος βρίσκεται στον «αέρα».

Η έκπληξη ήρθε από αλλού. Ο Ισπανός ανέφερε στον Μελισσανίδη το όνομα ενός ποδοσφαιριστή, στον οποίο τρέφει μεγάλη αδυναμία ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ. Του είπε χαρακτηριστικά ότι δεν μπορεί να βοηθήσει στην μεγάλη ΑΕΚ που έχουν και οι δυο στο μυαλό τους. Ο Τίγρης τον έψησε να του δώσει μια ακόμα ευκαιρία στην προετοιμασία και εφόσον δεν τον ικανοποιήσει θα δοθεί δανεικός. Το όνομα του θα σας το αποκαλύψουμε όταν φτάσει η κατάλληλη ώρα…

 

Ξηλωνουν την πρωταθληματικη ΑΕΚ ρε και δεν μιλαει κανεις .....με τον παπατζη ???? :ph34r:

πού το διάβασες αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Eιναι δεδομενο για το Γιακουμακη. Αυτον εννοουσε ο Μανωλης. Ειπαμε αληθειες στη "vera". Δευτερη ευκαιρια υπαρχει οταν εχεις κανει κουβεντα ποια ειναι η πρωτη. Αυτο εγινε.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα με την εικονα του Γιακουμακη που ειδα, αν ημουν προπονητης θα τον εστελνα δανεικο και θα επαιρνα καναν Πεκχαρτ.

 

Ο Κετσετζογλου δεν ειπε τιποτα τετοιο, αλλα ακομα κι αν ισχυει δεν μου φαινεται παραξενο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×