Jump to content

Recommended Posts

ο Χιμενεθ πηγε μιλησε με τον Μελισσανιδη συμφωνησανε ενα βραδυ την Πεμπτη 4 μερες μετα τον τελικο και μια μερα πριν φυγει ο χιμενεθ 

ο ισπανος ειπε συμφωνουμε θα ερθει ο δικηγορος μου για τα συμβολαια ε θα ερθει λοιπον μεχρι την παρασκευη να κλεισει το τυπικο

ο ιδιος ειπε οτι δεν θελει να εμπλακει στα τυπικα αλλα να τα κανει ο δικηγορος του. 

 

στο μεσοδιαστημα μιλησε με λας παλμας και μαλαγα και τους ειπε και στους 2 οτι εχω συμφωνησει προφορικα με την ΑΕΚ αυτα γραφουν και οι ισπανοι και εκλεισε εκει το θεμα 

 

αν προκυψει κατι αλλο θα το μαθουμε μεχρι τοτε το εχουμε ξεχειλωσει το θεμα 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά τον πήραν αυτοί ή έκανε αυτός αναπάντητη και περίμενε; όλα πρέπει να τα εξετάσουμε αμιντι, μην έχουμε καμία έκπληξη απ αυτές που περιμένει (ακόμα) ο βιγκαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω προβλημα μεγάλο με το επικονωνιακό κομμάτι που το διαχειρίζονται συγκεκριμένοι δημοσιογράφοι μέσω διαρροών απο την ΠΑΕ.

 

Το πρόβλημα ειναι χιλιοδιαπιστωμένο σε ότι αφορά πχ με το γήπεδο. Και τι δεν διαβάσαμε. Βγηκέ η άδεια, βγήκε η υψομετρική μελέτη και άλλες τέτοιες παπάτζες που όταν έβγαινε η αλήθεια στην επιφάνεια ο κόσμος εξαγριωνόταν και τα έβαζε με την ΠΑΕ. Οποιος θέλει έχω ολες τις αποδείξεις για τις παπάτζες του Τσατάλη και της παρέας του.

 

Δεν δέχομαι ειδικά απο αυτόν λοιπόν το πρωτοσέλιδο προχθές για συμφωνία και σήμερα άρθρο απο τον ίδιο άνθρωπο οτι τίποτα δεν είναι οριστικό. Δεν μπορείς να το γράφεις αυτό μετά απο 3 μέρες, είσαι μαλάκας. Αυτός δημιουργεί σήμερα το πρόβλημα στην ΑΕΚ, απο αυτόν έχει ξεκινήσει το θέμα. Είτε δεν τρεχει τίποτα και τσάμπα φοβίζει τον κόσμο είτε προχθές ήταν βιαστικός όπως άλλες φορές και τώρα του μπήκε το αγγούρι....

Η ομάδα ζημιώνεται γιατί την κουβέντα που κάνουμε εμείς εδώ τώρα την κάνει ολος ο ΑΕΚτζήδικος κόσμος. Ξέρεις τι λένε; Μας κοροδεύουν....Κανείς δεν κάθεται να ασχοληθεί με το αν είναι ηλίθιος ο Τσατάλης. Ελπίζω να μην πάρει πάνω απο 2-3 μέρες αυτο το σίριαλ γιατί θα δεις μέχρι και παρέλαση διαδόχων στις εφημερίδες. 

Link to comment
Share on other sites

εκανες ολοκληρο σεντονι για να φτασεις στην διαπιστωση οτι ο τσαταλης ειναι μαλακας? 

 

εγω δεν βλεπω να ασχολειται ρε βασιλη πραγματικα και οτιδηποτε βγαινει ειναι σιγουρια και την σιγουρια δεν την εβγαλε η ΩΡΑ την εβγαλε ο δηματος ο κεφτες ο αρανουτογλου ο τσακιρης οι παντες γυρω απο τα ρεπορταζ αλλα και απο την μανατζερικη πιατσα οτι το θεμα ειναι τυπικο.

 

τωρα γιατι ο τσαταλης αποφασισε να κρατησει πισινες σε ενα αλλο σαιτ και οχι στην ωρα δεν θα κατσω να ασχοληθω ουτε για το αν ο λιτο εχει αλλαξει 4 φορες αποψη στο τουιτερ τις τελευταιες 4 μερες 

 

η ΑΕΚ κινειται οπως ακριβως θελει ο ισπανος και στις ανανεωσεις και στις μεταγραφες 

 

αυτα

Link to comment
Share on other sites

εκανες ολοκληρο σεντονι για να φτασεις στην διαπιστωση οτι ο τσαταλης ειναι μαλακας? 

 

εγω δεν βλεπω να ασχολειται ρε βασιλη πραγματικα και οτιδηποτε βγαινει ειναι σιγουρια και την σιγουρια δεν την εβγαλε η ΩΡΑ την εβγαλε ο δηματος ο κεφτες ο αρανουτογλου ο τσακιρης οι παντες γυρω απο τα ρεπορταζ αλλα και απο την μανατζερικη πιατσα οτι το θεμα ειναι τυπικο.

 

τωρα γιατι ο τσαταλης αποφασισε να κρατησει πισινες σε ενα αλλο σαιτ και οχι στην ωρα δεν θα κατσω να ασχοληθω ουτε για το αν ο λιτο εχει αλλαξει 4 φορες αποψη στο τουιτερ τις τελευταιες 4 μερες 

 

η ΑΕΚ κινειται οπως ακριβως θελει ο ισπανος και στις ανανεωσεις και στις μεταγραφες 

 

αυτα

 

Ναι γιατί τον έχω φόλα. Και αν έχει δίκιο αυτή τη φορά και η συμφωνία δεν είναι τελειωμένη (ελπίζω πως οχι) θα τον εχω ακόμα μεγαλύτερη

Link to comment
Share on other sites

o τσαταλης απλα δε γουσταρει το χιμενεθ

ετσι apla.

 

επισης ειναι αμπαλος

επισης νομιζει οτι επειδη ειναι αρχισυντακτης στην ωρα (και δουλευει σε αλλα δυο μμε ταυτοχρονα !)

ή επειδη το ονομα του συζητιεται στα φορουμ 

εγινε και οπινιον μεικερ.

 

τασο ενας μαλακας εισαι που επαιξες και "περιεργο" τουλαχιστον ρολο

καποια στιγμη μεσουσης του πρωταθληματος

οταν η αμαδα και χιμενεθ κτυπιοταν απο παντου.

 

γραμμενοι στα καταστιχα ειστε αρκετοι ασχετα αν η ομαδα

πηρε το πρωταθλημα.

εν καιρω.

 

 

Ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Ο Χιμένεθ ο Λιτό έγραψε ότι φαβορί για Λας ειναι ο Μελό . Λήξη συναγερμού ή να περιμένουμε και Μάλαγα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Χιμένεθ ο Λιτό έγραψε ότι φαβορί για Λας ειναι ο Μελό . Λήξη συναγερμού ή να περιμένουμε και Μάλαγα

 

Πριν πόσες μέρες είναι αυτό φίλε Βάργκας; Η έκανες φαστ φόργουορντ την ώρα σου;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Toni Otero, será el único en la dirección técnica, es verdad que está la comisión deportiva. Viernes será presentado 11.00 EGC. Lo recomienda Tonono.

Rubí se acerca al Espanyol y Pepe Mel lo ataca el Huesca, Lioooo..

Paco Herrera con un pie en el Aris Salónica...

Πριν μια ώρα φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

 marca «Κλείνει Μελ η Λας Πάλμας, μένει ΑΕΚ ο Χιμένεθ»

 

Σατανικό σχεδιο τιγρη ..

Αναλαμβανει προπονητης Λας Παλμας 

για να μας φερνει απο εκεί τζαμπα παίκτας.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο. Το πληρες ονομα της Λας παλμας ειναι Union Deportiva Las Palmas,

Αθλητικη Ενωση Λας Παλμας ενω την φωναζουν και "La Unión"  "Ενωση" και φοραει και κιτρινα.

 

Ο Αραουχο πηγαινοερχεται απο την ενωση της ισπανιας σε αυτη της ελλάδος, :) ενω ο Λιβαγια ηρθε  απο την πρωτη στη δευτερη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Tωρα που εγραψες Αραουχο.μην το ξεχασω ..

 

Ο Σεργιος θα γυρισει στην ΑΕΚ .

Αργα το καλοκαιρι αλλα θα γυρισει .

Ολα αυτα που λεει θελω να μεινω στη Λας Παλμας

και ας ειναι δευτερη εθνικη 

εχω αφησει το εργο εδω στη μεση

κλπ 

πορωτικα για την Κασσιοπη της Ισπανίας

ειναι το σεναριο μας .

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Tωρα που εγραψες Αραουχο.μην το ξεχασω ..

 

Ο Σεργιος θα γυρισει στην ΑΕΚ .

Αργα το καλοκαιρι αλλα θα γυρισει .

Ολα αυτα που λεει θελω να μεινω στη Λας Παλμας

και ας ειναι δευτερη εθνικη 

εχω αφησει το εργο εδω στη μεση

κλπ 

πορωτικα για την Κασσιοπη της Ισπανίας

ειναι το σεναριο μας .

Κασσιοπη σε πρεστιζ, αλλά και Ενωσις στα χρωματα και στο ονομα.

Link to comment
Share on other sites

Tωρα που εγραψες Αραουχο.μην το ξεχασω ..

 

Ο Σεργιος θα γυρισει στην ΑΕΚ .

Αργα το καλοκαιρι αλλα θα γυρισει .

Ολα αυτα που λεει θελω να μεινω στη Λας Παλμας

και ας ειναι δευτερη εθνικη 

εχω αφησει το εργο εδω στη μεση

κλπ 

πορωτικα για την Κασσιοπη της Ισπανίας

ειναι το σεναριο μας .

Αν ηταν ο σκοκκο θα ελεγες αλλα...
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Tον Σκοκο απο τοτε που απερριψε την προταση μας 

 και ξαποστειλε την καψουρα του τιγρη στα ταρταρα ..

τον εχω στην ιδια σειρα με Γιοχανσον ,Θεολογη Παπαδοπουλο

 Μπαγεβιτς και μια γκομενα απο Δάφνη . Παλιά .

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει στην προκειμενη περιπτωση αλλα να πουμε στις φιλες και στους φιλους οτι και ο Πογετ ειχε συμφωνησει σε ολα με τον τιγρη και το οραμα του, αλλα μολις πηγαν τα μανατζερια και ζητηξανε εκατομμυριο πλας, μου ξεσηκωσανε το Ντουσαν απ το Διονυσο να ντυνεται και να σφουγγαριζει τον Ουραγουανο απατεωνα απο το χοτελι πριν καν φτιαξει βαλιτσα.

Να τα λεμε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×