Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. V


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Guest ALati

Το θεμα απο αρχαιοτατων δεν ειναι το κοτετσι. Οι κοκοροι που ειναι μεσα ειναι το θεμα πως γαμανε τις κοτες.

Link to comment
Share on other sites

Τον πούστη τον Βασιλόπουλο, ακόμα και στο ΚΜ μας εκανε να τσακωνόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα βαλω αρνι στην ταρατσα. Ειτε 28 ειτε 38 το ιδιο αρνι. 8-9 κιλα.

Άμα αρχίσουν τα έργα θα πάμε Λιβαδειά στο Νικομποτη για πρατινες στη σούβλα και εκατό κιλά μπύρα. Αμστελ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Άμα αρχίσουν τα έργα θα πάμε Λιβαδειά στο Νικομποτη για πρατινες στη σούβλα και εκατό κιλά μπύρα. Αμστελ

Να παραγγειλει ο Νικολο 20 μανικες να τις κουμπωσουμε απευθειας στο βαρελι.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θενκς.

Θεωρεις οτι αυτα που εγραψες ειναι η διαφορετικοτητα του κλαμπ και η αντιπροσωπευτικη σκεψη των οπαδων μας?

Δεν αντιπροσωπευω κανεναν Κωστα. Οτι νιωθω γραφω. Αν καποιοι ταυτιζοντε με την αποψη μου δεν σημαινει τιποτα.Δεν νομιζω να εγραψα κατι τρελο παντως.Δεν περιμενω απο καποιον 15χρονο να εχει τα δικα μου βιωματα και μνημες απο τον ναο και ισως αυτα που γραφω να τα διαβαζει και να γελαει ως γραφικοτερο της Σαντορινης. Οσοι εζησαν εποχες οπου τα εφηβικα τους χρονια ειναι ταυτισμενα με την ΑΕΚ και την ΝΦ δεν νομιζω να λενε και ουτε καν να τους περναει απο το μυαλο η 32κ η ΟΑΚΑ . Δεν το λεω για σενα εξηγουμαι. Δεχομαι την αποψη σου που ειναι καθαρα οικονομικης φυσεως. Μπορει να εχεις δικιο αλλα μην ακυρωνεις το συναισθημα....αυτο μα ς λειπει φιλε οχι τα λεφτα. Τα λεφτα θα ερθουν πιστεψε με....! Νεοι ΑΕΚτζηδες και το μελλον της ΑΕΚειναι και θα ερθουν  στο 28αρι φιλε ....οπως εφερε και εμας..! Κανενα ΟΑΚΑ δεν μπορει να ταυτιστει και να δεσει με την ΑΕΚ. Οπως και κανενα ΚΑΖΑΝΙ με θεσεις οπουδηποτε εκτος ΝΦ. Εκει την βρηκαμε οταν γεννηθηκαμε εκει θα την αφησουμε οταν πεθανουμε. Ειναι μοιραιο Κωστα. Δεν αλλαζει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Άμα αρχίσουν τα έργα θα πάμε Λιβαδειά στο Νικομποτη για πρατινες στη σούβλα και εκατό κιλά μπύρα. Αμστελ

kokobongo.jpg

 

Απλα και μικρα καλαμακια :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα βαλω αρνι στην ταρατσα. Ειτε 28 ειτε 38 το ιδιο αρνι. 8-9 κιλα.

8 h 9

an einai 6 h 7 ton hpies :P :P :P

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Gia na mh maLwnete na poume tou mastora pou 8a skapsei na to paei kana 2metra pio katw na hsuxasoume .

 K as aneBoun Ligo ta kosth  st arxidia mas.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Προτιμω Heineken. Οποιος διαφωνει ειναι μαρικίτα.

ΑΛΦΑ !!!! Εχεις κανενα προβλημα? Μαλωνεις ρε? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gia na mh maLwnete na poume tou mastora pou 8a skapsei na to paei kana 2metra pio katw na hsuxasoume .

 K as aneBoun Ligo ta kosth  st arxidia mas.

eipame 2 skalakia pano

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα κωστα τι καβλα ειναι αυτη με το 28αρι και τα κοτετσια; Στην τελικη, οποιος εχει εναλλακτικη και το μπατζετ, ας την καταθεσει να τελειωνουμε. Και οταν γινει το κοτετσι, οποιος δεν βολευεται η δεν του αρεσει απλα ας μην ερχεται γηπεδο.
Και η φαση ειναι οτι οι 2-3 που γκρινιαζετε εδω μεσα, στην τελικη την μια φορα τον χρονο που θα ερχεστε γηπεδο θα σας βρισκουμε οι υπολοιποι εισιτηριο που δεν μας πειραζει το κοτετσι, οποτε μην ανησυχειτε.

Edited by panther-21-
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

kokobongo.jpg

 

Απλα και μικρα καλαμακια :D

Αυτο ξερεις τι θελει ? Το βαζεις ολοκληρο και μετα τραβας το σουβλι να βγει απο το στομα.
Link to comment
Share on other sites

ΑΛΦΑ !!!! Εχεις κανενα προβλημα? Μαλωνεις ρε? :lol:

Θα σφαχτούμε ρε!!

Εκτος αν τα βρουμε στη Μυθος.

Αν και οι καλύτερες ειναι οι χειροποίητες,  craft brewery.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Πω ρε φιλε τι μαλακια εκανε και εβαλα αυτη την φωτογραφια τρεχουν τα σαλια μου τωρα.Τι μαλακας βραδιατικα...

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Κουρεια και στιλβωτηρια. Μαλακιες. Κανε μια μπυραρια απο κατω να μπουκαρουμε δαβλια σε καθε αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θα σφαχτούμε ρε!!

Εκτος αν τα βρουμε στη Μυθος.

Αν και οι καλύτερες ειναι οι χειροποίητες,  craft brewery.

Οκ ανακωχη συμβιβαζομαστε με Μυθος. Να συμφωνω για τις χειροποιητες.Απλα θελουν γερη τσεπη και δεν ειναι για καταναλωση βαρελι με χερουλι :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα κωστα τι καβλα ειναι αυτη με το 28αρι και τα κοτετσια; Στην τελικη, οποιος εχει εναλλακτικη και το μπατζετ, ας την καταθεσει να τελειωνουμε. Και οταν γινει το κοτετσι, οποιος δεν βολευεται η δεν του αρεσει απλα ας μην ερχεται γηπεδο.

Και η φαση ειναι οτι οι 2-3 που γκρινιαζετε εδω μεσα, στην τελικη την μια φορα τον χρονο που θα ερχεστε γηπεδο. Ε για αυτη τη φορα θα σας βρισκουμε οι υπολοιποι εισιτηριο που δεν μας πειραζει το κοτετσι, οποτε μην ανησυχειτε.

 

Ρε Αντρέα, τι είναι αυτό τώρα; Λες να "γκρινιάζω" επειδή δεν θα βρίσκω εύκολα εισητήριο όταν κατεβαίνω; Μην το γαμάμε το θέμα.

 

@Flint, πραγματικά για το χαβαλέ της αντιαπαράθεσης: άμα το πάμε συναισθηματικά, εγώ με Γκούμας 33Κ μεγάλωσα, αυτό έχω στην καρδιά μου. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Κουρεια και στιλβωτηρια. Μαλακιες. Κανε μια μπυραρια απο κατω να μπουκαρουμε δαβλια σε καθε αγωνα.

Και με σουβλες αρνια και κοκορετσια. 28.000 ατομα να τρωνε κοκορετσι και κοντοσουβλι ! Καθε Κυριακη Πασχα. Και στο υπογειο το κελαρι με τα βαρελια με σωληνες να ανεβαζουν επανω μπυρα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ρε Αντρέα, τι είναι αυτό τώρα; Λες να "γκρινιάζω" επειδή δεν θα βρίσκω εύκολα εισητήριο όταν κατεβαίνω; Μην το γαμάμε το θέμα.

 

@Flint, πραγματικά για το χαβαλέ της αντιαπαράθεσης: άμα το πάμε συναισθηματικά, εγώ με Γκούμας 33Κ μεγάλωσα, αυτό έχω στην καρδιά μου. :P

Σοβαρα πιστευεις οτι σε κρισιμα ματς δεν θα μπαινουν 35.000 μεσα? :D Ο ενας πανω στον αλλον στα σκαλια στριμωγμενοι κωλο κωλο ...ασε που δεν θα καθετε κανεις ολοι ορθιοι θα ειμαστε μαλακιες γραφουμε ! Καντο 50.000 ορθιων ρε Τιγρη και οποιος θελει να καθεται να φερνει καρεκλακια απο το σπιτι του :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Να το κανει με ουρανο με συρματοσκοινα. Να κρεμιομαστε σα τα πολυφωτα. Τι εξεδρες και μαλακιες. Ορθιοι 50000 και 5000 κρεμασμενοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Στο πρωτο ματς θα ζησουμε ιστορικες στιγμες. Πιστευω εξω απο το γηπεδο θα εχει περισσοτερο κοσμο απο μεσα που θα θελει να δει το γηπεδο η εστω να μπει μεσα μετα το ματς. Ασε που θα εχει 10.000 παραπανω μεσα και δεν κανω πλακα ! Θα υπαρξει παροξυσμος και υστερια στα πρωτα ματς.

Εγω θα παω εχω δεν εχω εισιτηριο και θα σαλταρω μεσα δεν παει να εχει 2000 σεκιουριταδες. Εστω και μετα τον αγωνα θα μπω μεσα να προσκυνησω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×