Jump to content

Ρόστερ / Συμβόλαια Π.Α.Ε. - 2017/18


The Magician
 Share

Recommended Posts

Παμε ξανα.

 

Μην κολλατε στους τιτλους.

 

Εκτελεστικο διευθυντη ψαχνει (αντι του γερο-βατραχου) που θα του κανει και καμια μεταγραφη.

 

Ουσιαστικα παυεται η θεση του τεχνικου διευθυντη. Και καθονται ολοι και ασχολουνται με τον Λυμπεροπουλο, που ετσι οπως τον θελει μπορει να ειναι και καλος για την θεση.

Link to comment
Share on other sites

Αφού ο Μαϊστό , "σιγά τους παίκτες και τον προγραμματισμό που έκανε", γιατί να στραβώνουμε με τη λήξη της συνεργασίας;

Έναν αποτυχημένο με έναν αποτυχημένο αντικαθιστά.

Σύμφωνα με ότι έχει γραφτεί εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ας γινουμε μια μερα Αντερλεχτ σε ευρωπαικη ιστορια, που εχει ενα κυπελλουχων νομιζω, γιατι  Σεβιλη και Αγιαξ δυσκολο εως αδυνατο να τους πλησιασεις, σε ιστορια και πρεστιζ στην ευρωπη παντα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε panther-21- αυτο ακριβως λεω και γω, Σιχαθηκα να διαβαζω για Δημητρελους Αδαμιδηδες και λοιπα παλτα. Για το αν θα παρουμε ενημεροτητα αν θα σφραγισουμε εισητηρια απο το αν μας τρυπησαν με τον Τζιμπουρ και αν ο κθε μανατζερ χτυπαει το χερι στα γραφεια για τον αταλαντο παικτη του. Ναι δεν θα γινω Μπαρτσελονα αλλα μπορω να γινβ Σεβιλη ή ακομα και Λυων η εστω μια Μπενφικα. Μπορουμε και το θελουμε ολοι και πιστευω και ο "απλος φιλαθλος" 

Γιατι και το γηπεδο σε αυτον τον στοχο ειναι να Μεγαλωσεις σαν ομαδα και προτζεκτ , Σιγουρα θα γινουν και λαθη και λαθος εκτιμησεις αλλα το κυριοτερο ειναι να βλεπουμε το δασος και οχι το δεντρο. Και ο ΤΔ αυτη την στιγμη ειναι απλα ενα δενδρο.Στο κατω κατω αυτος αποφασιζει αυτος θα χρεωθει και τα λαθη οπως τα εχουμε χρεωσει και παλιοτερα. Αλλα απο την ΑΕΚ του Ζητα του Ψωμιαδη και του Δημητρελου προτιμω να του Μελ και ας ασχολουμει με τον ΤΔ και αν παρω στοπερ ή οχι παρα αν θα εχω αυριο ομαδα να παιξω 

Link to comment
Share on other sites

Παμε ξανα.

Μην κολλατε στους τιτλους.

Εκτελεστικο διευθυντη ψαχνει (αντι του γερο-βατραχου) που θα του κανει και καμια μεταγραφη.

Ουσιαστικα παυεται η θεση του τεχνικου διευθυντη. Και καθονται ολοι και ασχολουνται με τον Λυμπεροπουλο, που ετσι οπως τον θελει μπορει να ειναι και καλος για την θεση.

Προχθες που εγραψα για τεχνικο διευθυντη Μελισσανιδη γελαγανε κι οι πετρες.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ ενδιαφέρομαι ρε πούστηδες για το τιμ μελισσανίδη?

Κι εγω ενδιαφερομαι.

 

Αλλα αν βγει ο Ματζισιαν και μου γραψει "Κοντης-Μπαρμπαλιας-Ντε Μπαρτολο και Φουφουτος" δεν εχω αποψη αν ειναι καλοι ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη μου αγαπητέ κι αγαπημένε σου δηλώνω πως ό,τι ζόρι θέλω θα τραβάω κι ό,τι θέλω θα γράφω και όπως γουστάρω κιόλας, εφόσον δεν θίγω σε προσωπικό επίπεδο κανέναν από εδώ μέσα. Σου δηλώνω επίσης ότι γαμιέται ο Νίκος ο Λυμπερόπουλος, όχι ως άνθρωπος βεβαίως, αλλά ως επιλογή για νέο τεχνικό διευθυντή της ΑΕΚ. Για τα υπόλοιπα, μάθε να καταλαβαίνεις τι γράφει ο άλλος, εγώ εν προκειμένω. Ως τότε αλλά και μετά από αυτό, μπάτσος στα γραφόμενά μου δεν παίζει να μπει κανένας.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ ενδιαφέρομαι ρε πούστηδες για το τιμ μελισσανίδη?

Υπαρχει τιμ Μελισσανιση ή απλά τα λεει με τον Μπαγεβιτς και ενιοτε διαφωνουν;;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ ενδιαφέρομαι ρε πούστηδες για το τιμ μελισσανίδη?

Γαμηθηκες με το τημ εσυ. Ο Γεμελος ειναι κι ο Μανδραφλης.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ντε Μπαρτολο μαλλον ειναι εξωτερικος συμεργατης .... Και ο κοντης αφανης που χρεωσε παλτα τον αρουλη και ακομα τον κραζουν

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ενδιαφερομαι.

 

Αλλα αν βγει ο Ματζισιαν και μου γραψει "Κοντης-Μπαρμπαλιας-Ντε Μπερτολο και Φουφουτος" δεν εχω αποψη αν ειναι καλοι ή οχι.

Το θέμα είναι να τους μάθουμε πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Υπερτιμημένος παίκτης, υπερτιμημένος χαρακτήρας, υπερτιμημένος τεχνικός διευθυντής

 

Δεν θα πάει ποτέ μπροστά αυτό το κλαμπ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΚ365 στο FB

Καλή συνέχεια Ντάνιελ. Η μεταγραφη Βράνιες αρκεί για απόσβεση του μισθού σου και του... Αϊντάρεβιτς. Κύριος, έντιμος, συνεργασιμός και από τους λίγους που έχουν περάσει με μηδενικό κόμπλεξ. Εδωσε κύρος σε μια θέση που υπέφερε από ένα σούργελο που είχε καλύτερο μάτι... Απλά όπως έλεγαν για τον Ράλλη ότι θα ήταν κατάλληλος για πρωθυπουργός του... Βελγίου έτσι κι ο αγαπητός Ντάνιελ είναι τεχνικός διευθυντής για κεντρική Ευρώπη και Σκανδιναβία... Οχι επειδή είναι Σουηδός. Επειδή ειναι έτσι όπως είναι. Εδώ η μπάλα καίει. Αλλά μας αρέσει. Καλή τύχη...

Link to comment
Share on other sites

Αφού ο Μαϊστό , "σιγά τους παίκτες και τον προγραμματισμό που έκανε", γιατί να στραβώνουμε με τη λήξη της συνεργασίας;

Έναν αποτυχημένο με έναν αποτυχημένο αντικαθιστά.

Σύμφωνα με ότι έχει γραφτεί εδώ.

 

Καλα ναι σιγα το αναντικαταστατο στελεχος που χαθηκε,που καλα καλα δεν ξερουμε τι ρολο επαιζε ακριβως.Απλα θα περιμενε κανεις στη θεση του να παρουμε εναν Αρνεσεν εναν Λουμπος.

Link to comment
Share on other sites

Προχθες που εγραψα για τεχνικο διευθυντη Μελισσανιδη γελαγανε κι οι πετρες.

Δεν θυμαμαι τι εγραψες, αλλα εγω με αυτα δεν εχω προβλημα. Κι επι Φερερ χωρις τεχνικο διευθυντη πηρες πρωταθλημα στα γηπεδα.

 

Ζντπουτσαμ´.

 

Εδω ο Σαββιδης εφερε υποτιθεται τεχνικη διευθυνταρα αναγνωρισμενη κι εφυγε νυχτα χωρις να ασχοληθει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι σιγα το αναντικαταστατο στελεχος που χαθηκε,που καλα καλα δεν ξερουμε τι ρολο επαιζε ακριβως.Απλα θα περιμενε κανεις στη θεση του να παρουμε εναν Αρνεσεν εναν Λουμπος.

Η λογική λέει ότι πάμε πάντα χειρότερα.

Που να ακουμπήσεις τέτοιους Κολοσσούς του τεχνικοδιευθυντηλικιού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γαμηθηκες με το τημ εσυ. Ο Γεμελος ειναι κι ο Μανδραφλης.

Ο τάκης μανδραφλής της γνωστής οικογένειας των μανδραφλαίων από το κατάκολο?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες μόλις, όλες οι μεταγραφές βγήκαν για τον μπέουλα.

Και σήμερα στραβώνουμε γιατί φεύγει αυτός που κανονικά πρέπει να τις χρεωθεί, επειδή αντικαθίσταται από άλλον εξίσου λίγο.

Μονά-ζυγά, μονόζυγα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι τι εγραψες, αλλα εγω με αυτα δεν εχω προβλημα. Κι επι Φερερ χωρις τεχνικο διευθυντη πηρες πρωταθλημα στα γηπεδα.

 

Ζντπουτσαμ´.

 

Εδω ο Σαββιδης εφερε υποτιθεται τεχνικη διευθυνταρα αναγνωρισμενη κι εφυγε νυχτα χωρις να ασχοληθει κανεις.

Καμία σχέση το ποδόσφαιρο του σήμερα με πριν 10 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Παντως πολλες ομαδες λειτουργουν χωρις τεχνικο διευθυντη και αναλαμβανει ολο τον σχεδιασμο ο προπονητης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να τους μάθουμε πρώτα.

Για ποιο λογο πρεπει να σου πει τους φιλους του ο αλλος; Δικο του ειναι το μαγαζι, οποιον θελει ρωταει, με οποιον θελει τρωει, οποιον θελει φερνει κι οποιον θελει διωχνει.

Αυτο δε θελατε τοσα χρονια; Εναν "πατερουλη", ενα "αφεντικο"; Μελισσανιδη και λειτουργια οπως επι μετόχων δεν παιζει να δουμε ποτέ. Θα ηταν το ιδανικο σεναριο, αλλα δεν "κολλησανε" ποτέ. 

 

Κι επειδη βλεπω και πολλη παραποιηση, η ΑΕΚ εγινε χαλια οταν εφυγαν οι μετοχοι. Τι πιστευετε οτι θα γινει δλδ αν φυγει ο Μελισσανιδης; Δεν θα ξαναγινει χαλια; Κανενα παραπονο επι της ουσιας δεν εχω απο την ΑΕΚ του 2004 κι εγω. Εμειναν 6 χρονια οι ανθρωποι, πηγαν 2 τελικους Κυπελλου, το δευτερο τον χασανε στο 50ο πεναλτι και χασανε 2 πρωταθληματα στο νημα, το ενα στα χαρτια. 

 

Δεν θα ισοπεδωσω ο,τι εγινε (γιατι εμεινε κι ενα προπονητικο) για να βγει Θεος ο Μελισσαν, ουτε θα εχω στο μυαλο μου μονο την ΑΕΚ του Δημητρελου και των λαμογιων. Υπηρχε κι αλλη ΑΕΚ πριν απ αυτα τα λαμογια και προσωπικα με την τωρινη ΑΕΚ των μη πρωταθληματων και των πανηγυρισμων για προκριση στο Γιουροπα δεν βλεπω και μεγαλες διαφορες. Η κυρια διαφορα ειναι το παρασκηνιο. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ μιλαω.

 

Στο γηπεδο ειναι ευεργετης ο ανθρωπος, δεν χωραει αμφιβολια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο πρεπει να σου πει τους φιλους του ο αλλος; Δικο του ειναι το μαγαζι, οποιον θελει ρωταει, με οποιον θελει τρωει, οποιον θελει φερνει κι οποιον θελει διωχνει.

Αυτο δε θελατε τοσα χρονια; Εναν "πατερουλη", ενα "αφεντικο"; Μελισσανιδη και λειτουργια οπως επι μετόχων δεν παιζει να δουμε ποτέ. Θα ηταν το ιδανικο σεναριο, αλλα δεν "κολλησανε" ποτέ. 

 

Κι επειδη βλεπω και πολλη παραποιηση, η ΑΕΚ εγινε χαλια οταν εφυγαν οι μετοχοι. Τι πιστευετε οτι θα γινει δλδ αν φυγει ο Μελισσανιδης; Δεν θα ξαναγινει χαλια; Κανενα παραπονο επι της ουσιας δεν εχω απο την ΑΕΚ του 2004 κι εγω. Εμειναν 6 χρονια οι ανθρωποι, πηγαν 2 τελικους Κυπελλου, το δευτερο τον χασανε στο 50ο πεναλτι και χασανε 2 πρωταθληματα στο νημα, το ενα στα χαρτια. 

 

Δεν θα ισοπεδωσω ο,τι εγινε (γιατι εμεινε κι ενα προπονητικο) για να βγει Θεος ο Μελισσαν, ουτε θα εχω στο μυαλο μου μονο την ΑΕΚ του Δημητρελου και των λαμογιων. Υπηρχε κι αλλη ΑΕΚ πριν απ αυτα τα λαμογια και προσωπικα με την τωρινη ΑΕΚ των μη πρωταθληματων και των πανηγυρισμων για προκριση στο Γιουροπα δεν βλεπω και μεγαλες διαφορες. Η κυρια διαφορα ειναι το παρασκηνιο. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ μιλαω.

 

Στο γηπεδο ειναι ευεργετης ο ανθρωπος, δεν χωραει αμφιβολια.

Εσύ που φαίνεται να ξέρεις και 5 πράγματα παραπάνω πιστεύεις ότι με τα μυαλά που κουβαλάει το... τιμ μπορούμε να κάνουμε προόδους και να γίνουμε σοβαρό κλαμπ; Στα αγωνιστικά πάντα, γιατί το γήπεδο και το παρασκήνιο είναι άλλη ιστορία. Μόνο που αυτά από μόνα τους δεν αρκούν.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να θυμηθώ τη 'λειτουργία των μετόχων" και δεν... 

Ας πούμε προσπαθώ να θυμηθώ τον δεύτερο και τον τρίτο τεχνικό διευθυντή μετά τον Ίβιτς...

Edited by MITSAKLAS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×