Jump to content

Ρόστερ / Συμβόλαια Π.Α.Ε. - 2017/18


The Magician
 Share

Recommended Posts

Και τα εσοδα της 5ετιας ? Πες μου οτι θυμασαι κι αυτο να σε καταταξω στους αποφοιτους του Μπρουνελ γιατι εγω εχω Λου και Ο Λο-Λου και Α ΛΑ....ΛΟΛΑ ΝΑ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔ...ΕΝΑ ΜΗΛΟ.

 

μπρουνελ εχω βγαλει εγω μην ψαρωνεις  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πως να μην περασει η γραμμη Τακη αφου η τριανδρια που διοικουσε μετα το πενταμηνο Κιντη, ηταν ο Ντεμης, ο Τακης και ο Κουλης; Οι μετοχοι (οι τρεις που πληρωναν βασικα) ουτε καν ξερανε τι και πως. Μονο κατι καβλες που πιανανε τον Πολυ και ζηταγε το Λαγο με καθε κοστος ή τα νευρα του Νοτια που εφερε "τοποτηρητη" οικονομικο διευθυντη εμπιστοσυνης του Παππα.

 

 

Πως γίνεται η τελική απόφαση για τέτοια θέματα να αφήνεται στους τζαμπατζήδες και να μην αποφασίζουν αυτοί που πλήρωναν; Δεν ξέρω αν περιποιεί τιμή στους Νοτιά, Παπά και Πόλυ αυτό.

Και αν δεν είναι παρεϊστικη λειτουργία αυτή, ποια θεωρείται παρεϊστικη. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

μπρουνελ εχω βγαλει εγω μην ψαρωνεις  :lol:  :lol:

Εγω μεχρι Α δημοτικου. Μετα ηλεκτρολογειο. Γι αυτο αργω λιγο αλλα θελω την κατανοηση σας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες τι σας έχει πιάσει με το παρελθόν σήμερα?

Και τη να πούμε ρε, για τον Μίσσα και τον ηγέτη Παπά; 

Link to comment
Share on other sites

Και τα εσοδα της 5ετιας ? Πες μου οτι θυμασαι κι αυτο να σε καταταξω στους αποφοιτους του Μπρουνελ γιατι εγω εχω Λου και Ο Λο-Λου και Α ΛΑ....ΛΟΛΑ ΝΑ ΕΝΑ ΑΡΧΙΔ...ΕΝΑ ΜΗΛΟ.

Της 5ετιας Μελ? οχι λογιστης του δεν ειμαι και ουτε θα γινω! Τα προηγουμενα χρονια ομως ειχαμε γινει φιλαθλοι του οικονομικου και δικαστικου ρεπορταζ . Ειχαμε μαθει τα παντα για εφοριες, εισητηρια, τραπεζες εγγυητικες , αγωγες καταγγελιες απο καθε καρασαβιδη(αληθεια που ειναι αυτος ο σουπερ μανατζερ)

Τα σιχαθηκα ολα αυτα Προτιμω να ασχολουμαι αν πηραμε στοπερ 'η αν θα βαλει τον Γιαννουτσο απο τις αχρηστες ακαδημιες μας 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ποσο κανει 20.000 δειαρκειας επι 2 χρόνια επι 300 ευρώ μέσο ορο + 2 μύρια απο την χορηγεια της lg

Link to comment
Share on other sites

Αστειο να μιλαμε για καλες εποχες Ντεμη στην ΑΕΚ  κλπ.

   Ο συγκεκριμένος φελός περαν απο καλος φιλος του downtown

    και δημιουργημα της δήθεν γκλαμουριάς

    δε μπορουσε να διοικησει ουτε την επαυλη της οικογενειας του

     στο Κεφαλαρι

   με αποτελεσμα ακομα και εκει να μπουν μεσα .

   Τωρα εκπομπουλα στον σπορ φμ και διχίλιαρο . Καλα ειναι και εκει μωρε ,

   βγηκαν και οι διακοπες φετος .

 

Εμπαθεια και unfair, πιθανον εκπορευομενα απο το "οικογενειακο" σου παρελθον. Εγω διαφωνω και δεν απαξιωνω, ουτε ασφαλως ισοπεδωνω το Ντεμη. Μπροστινος κληθηκε να ειναι, ασχετα αν δεν μπορεσε να διαχειριστει την καθολικη αποδοχη και τη λατρεια στο προσωπο του απο το 90% του κοσμου της ΑΕΚ. Και το καραβι το πηγε καλα για τις δυνατοτητες του μαζι με τους συνεργατες του. Και Τσ.Λ. επαιξες και τις πρωτες σου νικες εκανες και το πρωταθλημα διεκδικησες (δις) και μεγαλωσες. Απο τα 300 εισιτηρια στα Λιοσια σε πηρε και ανοιγες τις πορτες με την Καλλιθεα. Πολλα τα λαθη, πολλες οι μαλακιες, αλλα χτικιο με το Ντεμη δεν προκειται να βγαλω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και τη να πούμε ρε, για τον Μίσσα και τον ηγέτη Παπά; 

Να σου πω για τις τακτικές του αφρικανικού ασβού στο κυνήγι της κόμπρας?

Μία ώρα παρακολουθούσα αποσβολωμένος. :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Της 5ετιας Μελ? οχι λογιστης του δεν ειμαι και ουτε θα γινω! Τα προηγουμενα χρονια ομως ειχαμε γινει φιλαθλοι του οικονομικου και δικαστικου ρεπορταζ . Ειχαμε μαθει τα παντα για εφοριες, εισητηρια, τραπεζες εγγυητικες , αγωγες καταγγελιες απο καθε καρασαβιδη(αληθεια που ειναι αυτος ο σουπερ μανατζερ)

Τα σιχαθηκα ολα αυτα Προτιμω να ασχολουμαι αν πηραμε στοπερ 'η αν θα βαλει τον Γιαννουτσο απο τις αχρηστες ακαδημιες μας

 

εγώ παλι προτιμαω να ακούω μπουλντόζες να μυριζω μαζούτ και να τρώω σκόνη.... Μου σηκωνετε όπως όταν βγαίνει η ΑΕΚ για ζεσταμα την ημερα του αγωνα
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ παλι προτιμαω να ακούω μπουλντόζες να μυριζω μαζούτ και να τρώω σκόνη.... Μου σηκωνετε όπως όταν βγαίνει η ΑΕΚ για ζεσταμα την ημερα του αγωνα

Και ΑΥΤΟ 

Link to comment
Share on other sites

Εμπαθεια και unfair, πιθανον εκπορευομενα απο το "οικογενειακο" σου παρελθον. Εγω διαφωνω και δεν απαξιωνω, ουτε ασφαλως ισοπεδωνω το Ντεμη. Μπροστινος κληθηκε να ειναι, ασχετα αν δεν μπορεσε να διαχειριστει την καθολικη αποδοχη και τη λατρεια στο προσωπο του απο το 90% του κοσμου της ΑΕΚ. Και το καραβι το πηγε καλα για τις δυνατοτητες του μαζι με τους συνεργατες του. Και Τσ.Λ. επαιξες και τις πρωτες σου νικες εκανες και το πρωταθλημα διεκδικησες (δις) και μεγαλωσες. Απο τα 300 εισιτηρια στα Λιοσια σε πηρε και ανοιγες τις πορτες με την Καλλιθεα. Πολλα τα λαθη, πολλες οι μαλακιες, αλλα χτικιο με το Ντεμη δεν προκειται να βγαλω.

 

καλα τωρα ξεχναμε τα σκανδαλα εμπαιρ, ματς προγκραμς, σεκιουριτι, υμνους, μερτικα κτλπ ?ξεχναμε την υποβαμιση της ευρωπης? ξεχναμε την υποθεση βαλνερ? ξεχναμε τα λεφτα φερρερ και τζιμπουρ? ξεχναμε τους ορους στα συμβολαια παπασταθοπουλου? 

 

συγνωμη δεν ξεχναμε ο κυριος διαχειριστηκε τα μεγαλυτερα εσοδα στην ιστορια της ΑΕΚ και ΑΠΕΤΥΧΕ ΠΑΤΑΓΩΔΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Εμπαθεια και unfair, πιθανον εκπορευομενα απο το "οικογενειακο" σου παρελθον. Εγω διαφωνω και δεν απαξιωνω, ουτε ασφαλως ισοπεδωνω το Ντεμη. Μπροστινος κληθηκε να ειναι, ασχετα αν δεν μπορεσε να διαχειριστει την καθολικη αποδοχη και τη λατρεια στο προσωπο του απο το 90% του κοσμου της ΑΕΚ. Και το καραβι το πηγε καλα για τις δυνατοτητες του μαζι με τους συνεργατες του. Και Τσ.Λ. επαιξες και τις πρωτες σου νικες εκανες και το πρωταθλημα διεκδικησες (δις) και μεγαλωσες. Απο τα 300 εισιτηρια στα Λιοσια σε πηρε και ανοιγες τις πορτες με την Καλλιθεα. Πολλα τα λαθη, πολλες οι μαλακιες, αλλα χτικιο με το Ντεμη δεν προκειται να βγαλω.

Ας μείνουμε λοιπόν σε ότι καλό έκανε και να μην λέμε τα ίδια λάθη του ενός μόντερν φούτμπωλ και του άλλου '90ς απαξιωτικά. 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχαμε χασει το Νατσουροματς θα μιλουσαμε διαφορετικα τωρα. 

Τα ίδια σκατά θα ήσουν.

Θα έπαιρνες τα φράγκα από το τσου.λου όπως τα πήρες το 06 και στο τέλος αποδείχτηκε πως έκανες μια τρύπα στο νερό.

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια σκατά θα ήσουν.

Θα έπαιρνες τα φράγκα από το τσου.λου όπως τα πήρες το 06 και στο τέλος αποδείχτηκε πως έκανες μια τρύπα στο νερό.

Τότε δεν το ήξερες. Ήσουνα στα μέλια. 

Μην κρίνουμε εύκολα εκ των υστέρων. 

Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα ξεχναμε τα σκανδαλα εμπαιρ, ματς προγκραμς, σεκιουριτι, υμνους, μερτικα κτλπ ?ξεχναμε την υποβαμιση της ευρωπης? ξεχναμε την υποθεση βαλνερ? ξεχναμε τα λεφτα φερρερ και τζιμπουρ? ξεχναμε τους ορους στα συμβολαια παπασταθοπουλου? 

 

συγνωμη δεν ξεχναμε ο κυριος διαχειριστηκε τα μεγαλυτερα εσοδα στην ιστορια της ΑΕΚ και ΑΠΕΤΥΧΕ ΠΑΤΑΓΩΔΟΣ

h eisagogh thumise trainspotting 1

gamaothnkouventa21

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια σκατά θα ήσουν.

Θα έπαιρνες τα φράγκα από το τσου.λου όπως τα πήρες το 06 και στο τέλος αποδείχτηκε πως έκανες μια τρύπα στο νερό.

με ενα πρωταθλημα ομως οχι με ανομβρια ετων 

Link to comment
Share on other sites

Ποσο κανει 20.000 δειαρκειας επι 2 χρόνια επι 300 ευρώ μέσο ορο + 2 μύρια απο την χορηγεια της lg

Λαδης (μαγκικο ασουμε) 120 εκ και μπηκαμε και 30 μεσα και μετα Ραφηνες και Ζωνιανα ? Αυτο ειναι που λενε μοδερν φουτμπολ ? Με Εμπαιρ και ματς προγραμ και εκσυγχρονισμος ?

Και οι 90's ηρθανε να κανουνε ανταγωνισμο και πρωταθλητισμο με το τελεξ και FORTRAN 1987 ?

Link to comment
Share on other sites

Τότε δεν το ήξερες. Ήσουνα στα μέλια. 

Μην κρίνουμε εύκολα εκ των υστέρων. 

Στα μέλια ήμουν και την επόμενη χρονιά που πήρα το πακέτο από το τσου.λου.

Αποτέλεσμα μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιους πηγαμε και αποκλειστηκαμε γμτ. 

Ρε Sibneft δεν μας δινεις 80Μ να ονομασουμε το γηπεδο Αμπραμοβιτς

Σύμφωνα με ρωσικά δημοσιεύματα, ο 24χρονος Αρκάντι Αμπράμοβιτς έχει βάλει στο μάτι την αγορά της ΤΣΣΚΑ Μόσχας έναντι 300 εκατομμυρίων ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Τα "ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ", τα "άλλο κακή διαχείριση και άλλο κακοδιαχείριση", τα "Γήπεδο μόνο στον Ο.Δ.Δ.Υ.", τα παρεακια με τον Κόκκαλη στου Ρέντη, τα "Και ο Ηρακλής έχει δικαίωμα να μας κερδίζει" και και και...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα "ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ", τα "άλλο κακή διαχείριση και άλλο κακοδιαχείριση", τα "Γήπεδο μόνο στον Ο.Δ.Δ.Υ.", τα παρεακια με τον Κόκκαλη στου Ρέντη, τα "Και ο Ηρακλής έχει δικαίωμα να μας κερδίζει" και και και...

Αλλη Εντελως Κατασταση .

Link to comment
Share on other sites

με ενα πρωταθλημα ομως οχι με ανομβρια ετων 

Το πρωτάθλημα πέρα από ένα κατσαρόλι στην βιτρίνα δεν σου δίνει κάτι άλλο.

Η πεμπτουσία της εποχής κοντού ήταν το οικονομικό και αποδείχτηκε ότι τα μεγαλύτερα έσοδα που έχεις δει στην ιστορία σου τα διαχειρίστηκε ένα τιμ άχρηστων και ανίκανων.

Link to comment
Share on other sites

Τέσπα, τον Μελ και τον Μάκη, γιατί τα κλειστά της Αττικοβοιωτίας και τα χωριά του Μαραθώνα δε θέλουμε να τα ξαναζήσουμε. 

Και στη θέση του Μελ και του Μάκη, βάλτε όποιον θέλετε που θα κουμάνταρε με ασφάλεια τα βαπόρια. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×