Jump to content

stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

7 hours ago, Ασμοδαίος said:

Στανοζολόλη; 🫢

Σιγα μην ειναι τοσο βλαξ να πηρε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα Φουρταδο και οι αναστολές μου είναι ήδη πεσμένες. Θα πιω 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Διάβασα Φουρταδο και οι αναστολές μου είναι ήδη πεσμένες. Θα πιω 

Εγω διαβασα ΠαναθΑηναικος 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Εγω διαβασα ΠαναθΑηναικος 

Το τρέχει ο κυρ Γιαννης μόνος του το site. Οικονομία.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bladerunner21 said:

Το τρέχει ο κυρ Γιαννης μόνος του το site. Οικονομία.

Γιαυτ του βγηκε ετσι...πηγε να γραψει η Παναθα και μετα μαζευτηκε?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Γιαυτ του βγηκε ετσι...πηγε να γραψει η Παναθα και μετα μαζευτηκε?

Παναθηανικός ή κάπως έτσι τους ξέρει. Πως ξέρουν τους Β στην Ευρώπη ως ΠΟΑΚ? Τον Ολυμπιακό πχ που έιναι η ομάδα του από παιδί δεν θα την γράψει ποτέ λάθος.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία φανέλα. Ένα κλικ πάνω η δεξιά γραμμή κ είστε στο στοιχείο σας ναζέλες.

 

nazi fanela 1.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτος ηρθε 30 ποτε ηρθε χωρις μαλλια και θα φυγει 35 με κοτσιδα

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να χει καβαλησει μεγαλο καλαμι ο Φωτακης παντως με αυτα που ακουγονται οτι ειπε στους Λαμιωτες και τον Τσιλουλη.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, goku21 said:

Αυτα τώρα χωρίς αποδείξεις είναι λίγο γραφικά .

λίγο;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να βγαίνουν τέτοιες βρωμες γιατί στο τέλος δεν έχει καμία σημασία εάν είναι ψέμα η αλήθεια και γίνεται συλλογική συνείδηση. 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να γίνουμε ανήθικοι, σκατά στην ηθική του μέσου ΑΕΚτζη. Έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα όμως όλο αυτό να γίνεται από ψωλοκοπανες στο Τουίτερ και όχι από την ίδια την ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο Ιωαννίδης ενώ μέχρι πρόσφατα μου ήταν αδιάφορος κάθε φορά πια μου φαίνεται και πιο μαλακισμένο. Και όχι επειδή είναι παίκτης του βάζελου, πχ ο Αιτόρ δεν μου φαίνεται αντιπαθής, πέρα από το ότι είναι αντίπαλος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω χιλιοπει ότι η ΑΕΚ χρειάζεται ένα nonγραφειο τύπου ελεύθερων σκοπευτων .Ενα γραφείο αισχρης προπαγάνδας,  εμετικης διασποράς fake news , κατακρεουργισμου χαρακτήρων διατυπωμένα όλα αυτά με μη μυνησημο τρόπο. Αντξ του "Έλα για πεοθηλασμο"   του λες έλα για  ΒΟΛΦΓΚΑΝΓΚ ΣΟΥΣΕΛ. Το νόημα θα βγει,  θα καταλάβει . Ο Τσαταλης θυμίζει γραφείο τύπου ανανεωτικής αριστεράς. Σε πιάνει μια αηδία.   Φοβάται να πει Αλέξη τον Κούγια. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο Ιωαννίδης είναι γιος του παλιού αμυντικού του γάβρου, ξεκίνησε από τις ακαδημίες του γάβρου, τον απέρριψαν, και βρέθηκε τελικά στο βάζελο. Πολύ κακό dna δηλαδή. Τέσπα, μάλλον δε θα τον ξαναδούμε για φέτος.....

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, 1989 generation said:

Ο Ιωαννίδης είναι γιος του παλιού αμυντικού του γάβρου, ξεκίνησε από τις ακαδημίες του γάβρου, τον απέρριψαν, και βρέθηκε τελικά στο βάζελο. Πολύ κακό dna δηλαδή. Τέσπα, μάλλον δε θα τον ξαναδούμε για φέτος.....

Τραυματιας;

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 1989 generation said:

Ο Ιωαννίδης είναι γιος του παλιού αμυντικού του γάβρου, ξεκίνησε από τις ακαδημίες του γάβρου, τον απέρριψαν, και βρέθηκε τελικά στο βάζελο. Πολύ κακό dna δηλαδή. Τέσπα, μάλλον δε θα τον ξαναδούμε για φέτος.....

Ηλικιακά ο Ιωαννίδης ήταν στο γαύρο την περίοδο που έκανε κουμάντο εκεί ο Αμανατίδης, ο οποίος είχε κατέβει μαζί με τον πατέρα του από τον Απόλλωνα Καλαμαριάς στο γαύρο, αν είναι αυτός ο Ιωαννίδης.

Τα ρεπορτάζ τότε γραφανε ότι τους ήθελε ο Μπάγεβιτς στην ΑΕΚ η οποία εκείνο το καλοκαίρι πήρε από την Καλαμαριά τον Μπορμπόκη που επίσης τα ρεπορτάζ λέγανε ότι αυτός ήταν ο πραγματικός στόχος και οι άλλοι δύο φούμο, σε μια περίοδο που ο γαύρος έκανε μεταγραφές διαβάζοντας το ρεπορτάζ της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×