Jump to content

Α.Ε.Κ. - UEFA Champions League Group Stage (Group E) 2018-2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Θα διαπιστωσεις ποσο αν μας πεταξουν εξω για κανα χρονο

.dn xero re file alla ayth th stigmh mou th lenw k areianoi...
Link to comment
Share on other sites

Ma o allos thelei na fygei apo kairo ap oti katalava.edo k kana 2 mhnes auto akougetai

Α οποτε αν φαμε καναν χρονο αποκλεισμο και φυγει, δεν θα φταιει η μολοτοφ αλλα οτι ηθελε να φυγει.

Μια χαρα.

 

ΥΓ: Ο φωτογραφικος νομος για ιδιοκτησια ΠΑΕ, γηπεδο κτλ περασε προχτες μαλλον επειδη θελει να φυγει εδω και κανα διμηνο..

Link to comment
Share on other sites

Και το παραθυρο Μπουκο. 6 μήνες 250 αρθρα με φώτο τον παππούλη μπροστα σε ενα παραθυρο

 

:lol:  Έπος

Link to comment
Share on other sites

Προωπικα βρισκω προσβλητικα τα ποσταρισματα του φλιντ.

Εναντιον μου προσβλητικα.

Δεν θελω να τον κανω ιγκνορ, δεν εχω κανει ποτε κανεναν.

Δε μου αρκει να μην βλεπω τετοια σχολια, μ ενοχλει που υπαρχουν σε χωρο που ειμαι κι εγω.

Αν ειχα τη δυνατοτητα θα τον εδιωχνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Το χεις γαμησει απο παντου.

Καποιες φορες ειχες και λιγο πλακα, αλλα τωρα το χεις ξεφτυλισει πια.

Σε ποιους απευθυνεσαι δηλαδη?

Σε αυτους που μου βαζουν φωτο του Δημιτρελου.Υπαρχει και το ignore κουμπι και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Edo kai kairo oti dn tou kathetai kai kala ta phre k an dn htan toghpedo ktl...

Εγω ξερω οτι περασε νομος για να γινει μεγαλομετοχος.

Τωρα το τι φημολογειται για να δικαιολογηθουν οι μολοτωφ σε αγωνες CL και η μπουκα υποβιβασμου και με την ευκαιρια ας κλεψουμε και κανα παπουτσακι ας μην το πιασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Προωπικα βρισκω προσβλητικα τα ποσταρισματα του φλιντ.

Εναντιον μου προσβλητικα.

Δεν θελω να τον κανω ιγκνορ, δεν εχω κανει ποτε κανεναν.

Δε μου αρκει να μην βλεπω τετοια σχολια, μ ενοχλει που υπαρχουν σε χωρο που ειμαι κι εγω.

Αν ειχα τη δυνατοτητα θα τον εδιωχνα.

Γιατι σε προσβαλα πουθενα? Προσβαλα κανεναν αλλο χρηστη? Αν δεν σου αρεσουν και δεν συμφωνεις με τα γραφομενα καποιου τον διωχνεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αν τον διωξεις θα επανελθει ως Χιντ

 

:D

Απο τα like που εχω παντως μαλλον δεν με αντιπαθουνε ολοι ουτε τα γραφομενα μου.....! Οκ βρηκαμε το προβλημα του φορουμ και της ομαδας . Εγω ειμαι παιδια και η μολοτωφ. χαχαχαχαχαχα

Να γινει poll αν θελετε να φυγω η οχι η να παρει την ευθυνη καποιος διαχειριστης και να με ΞΑΝΑμπαναρει. Κανενα προβλημα :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι περασε νομος για να γινει μεγαλομετοχος.

Τωρα το τι φημολογειται για να δικαιολογηθουν οι μολοτωφ σε αγωνες CL και η μπουκα υποβιβασμου και με την ευκαιρια ας κλεψουμε και κανα παπουτσακι ας μην το πιασουμε.

As mhn piasoume k gt epese h AEK omos....
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία παίδες. Έχουμε νεύρα κ πίκρα κ γινόμαστε υπερβολικοί όλοι. Ελπίζω να στρώσει λίγο η κατάσταση ...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι σε προσβαλα πουθενα? Προσβαλα κανεναν αλλο χρηστη? Αν δεν σου αρεσουν και δεν συμφωνεις με τα γραφομενα καποιου τον διωχνεις?

 

Δε μπορω να σε διωξω. Αν μπορουσα ναι, θα σ εδιωχνα.

Γιατι δε μ αρεσουν και δε συμφωνω με τα γραφομενα σου.

Φασιστας πεδιοθεν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

As mhn piasoume k gt epese h AEK omos....

Εγω που δεν εκλεψα παπουτσακι και δεν ηθελα να πεσει μπορω να θεωρω πουτανας γιους οσους της εριξαν μια για να πεσει και ενω επεφτε τσουρνεψαν και καμια επικαλαμιδα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι με πειραζει Κρις;

Που για οτι μαλακια συμβει εχουμε μια δικαιολογια.

Πεταμε μολοτοφ σε αγωνα CL; Ηταν φασιστες (λες και επρεπε να γινει εν ωρα αγωνα).

Τρως καναν χρονο αποκλεισμο λογω μολοτοφ και φευγει ο αλλος; Ελα μωρε ευκαιρια εψαχνε..

Γινεται μπουκα με Πανθρακικο; Ελα μωρε ολοι ξερουμε γιατι πεσαμε.

Στο μεταξυ τη επομενη της πτωσης διαβαζαμε κλασσικα πιπες σε ανακοινωσεις για νεες εποχες, στηριξη, σοβαρτητα, ολοι μαζι κτλ.

Μια χαρα, ας το συνεχισουμε ετσι μπας και φυγει ο Μελισσανιδης (που του καναμε πιπες να ερθει) να φτιαξουμε μια Super 21 στα προτυπα της Super3 να μην μας την λεει και ο Αρης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×