Jump to content

Α.Ε.Κ. - UEFA Champions League Group Stage (Group E) 2018-2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Σιγά τα πρωτοφανή επεισόδια ρε συ Μπούκο... εδώ λέμε για την διάλυση μιας πρωταθλήτριας ομάδας σε λιγότερο από 6 μήνες. Απίστευτα πράγματα έγιναν, στο χέρι του είναι να αποδείξει ότι ήταν ανθρώπινα λάθη κ να τα διορθώσει.

 

Ε ναι μωρέ μολότοφ έπεσε σε αγώνα CL, ενώ έχει προηγηθεί το -3 και διάφορες επαφές.

Link to comment
Share on other sites

Αφού από την εγχώρια αλήτικη και πουλημένη αθλητική δημοσιογραφία που βρήκε αφορμή να ξεσπάσει κατά παραγγελία εναντίων της ΑΕΚάρας μας έπρεπε να βρεθεί ένας Αμερικάνος να πει ένα καλό λόγο και να δείξει ποια είναι η πραγματική ΑΕΚ, όχι αυτή των 10 οπαδών που έκαναν επεισόδια απέναντι στον Άγιαξ αλλά τους 60 (συν εμένα :D )χιλιάδες που δημιούργησαν ατμόσφαιρα πέρα από κάθε φαντασία και όπως λέει αυτός στο σχόλιό του :

 

"Έτσι όπως θα έπρεπε να είναι το σύγχρονο ποδόσφαιρο''

 

https://www.facebook.com/BleacherReportFootball/videos/208934813317422/

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Σιγά τα πρωτοφανή επεισόδια ρε συ Μπούκο... εδώ λέμε για την διάλυση μιας πρωταθλήτριας ομάδας σε λιγότερο από 6 μήνες. Απίστευτα πράγματα έγιναν, στο χέρι του είναι να αποδείξει ότι ήταν ανθρώπινα λάθη κ να τα διορθώσει.

Βολευει ο αποπροσανατολισμος με τους κακους οπαδους και τον απαγοητευμενο ''προεδρα'' χαχαχαχαχα

Τι να διορθωσει ρε συ? Επιτηδες τα εκανε και ακομα δεν εφτασε στον στοχο του. Θα δεις το Γεναρη περικοπες με την δικαιολογια δεν παμε για τιποτα κτλ....οταν θα ειμαστε 20 βαθμους πισω.

Link to comment
Share on other sites

Βολευει ο αποπροσανατολισμος με τους κακους οπαδους και τον απαγοητευμενο ''προεδρα'' χαχαχαχαχα

Τι να διορθωσει ρε συ? Επιτηδες τα εκανε και ακομα δεν εφτασε στον στοχο του. Θα δεις το Γεναρη περικοπες με την δικαιολογια δεν παμε για τιποτα κτλ....οταν θα ειμαστε 20 βαθμους πισω.

 

Αποπροσανατολισμός είναι το -3 και τα κεκλεισμένων (το ένα εκ των οποίων με Ατρόμητο?).

Γιατί εγώ σου λέω πως έστω με Χ με Ατρόμητο και τους 3 που αφαιρέθηκαν θα σουν αλλιώς σήμερα.

 

Εγώ δεν θα έφερνα μισό παίχτη ειδικά αν παίξει θέμα τιμωρίας στην Ευρώπη θα έφερνα Αραβίδη και Πλατέλλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δεν κανω καμια ακραια τοποθετηση, θελω να ειμαι δικαιος.

 

1) Το οτι φτανουμε να τον συγκρινουμε με τον κανεναν, οχι απλα δεν τον τιμα, ειναι ξευτιλικι. Και τους λογους που τον συγκρινουμε με τον κανεναν τους εχουμε χιλιοαναλυσει και καλα κανουμε κατ' εμε.

 

2) Αλλα...

Εγω αφηνω στην ακρη οτι πηρε πρωταθλημα, γιατι το πηρε σχεδον κατα λαθος (του καθησαν παρα πολλα εννοω). Ξεχναω και το γηπεδο, γιατι ειναι ξεχωριστη ιστορια. Πραγματι κι εγω στα της ΠΑΕ, δεν τον βλεπω για πολλα-πολλα.

Αλλα θελω να ειμαι και δικαιος, για το καλο της ΑΕΚ, παντα.

Αμφισβητουμε οτι εδωσε δανειο ή οτι αυτο ειναι κατι σημαντικο? Αντε μαζι σας και σε αυτο.

Οτι επαψες να εισαι εντελως της φαπας εξωαγωνιστικα, οτι παιρνεις κατι χορηγιες που δεν θα τις επαιρνες και οτι τελος παντων ειναι τυπος που σηκωνει το τηλεφωνο και μιλαει με οποιον θελει, δεν γινεται να το αμφισβητησουμε κι οτι δεν ειναι πραγματα που βοηθανε.

Αρκουν αυτα? Οχι.

Ειναι περισσοτερα απο να διοικει ο οποιοσδηποτε τυχαιος? Μαλλον ναι. Μπορει ο τυχαιος να διοικει πιο σωστα, αλλα το ειδικο βαρος του σε αλλα θεματα δεν θα το εχει. Μια η αλλη στην καλυτερη των περιπτωσεων (που ο χ δεν θα ειναι ασχετος και πονηρουλης σαν αυτον).

 

That's my point. Κι εγω εχω νευρα μαζι του, τρελα κιολας, αλλα να βλεπουμε τι ειναι το καλυτερο για την ομαδα με τις επιλογες που (δεν) υπαρχουν.

 

Ετσι κι αλλιως δεν νομιζω οτι θα αργησει η μερα που θα ψαχνουμε διαδοχη κατασταση, να ευχηθουμε μπας και ασχοληθει να βρει κανεναν αυτος, λεω εγω.

 

Υγ. Ολα τα παραπανω με την προυποθεση οτι δεν θα συνεχισει να προκαλει, γιατι το τελευταιο διαστημα ειναι προκλητικος

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Βολευει ο αποπροσανατολισμος με τους κακους οπαδους και τον απαγοητευμενο ''προεδρα'' χαχαχαχαχα

Τι να διορθωσει ρε συ? Επιτηδες τα εκανε και ακομα δεν εφτασε στον στοχο του. Θα δεις το Γεναρη περικοπες με την δικαιολογια δεν παμε για τιποτα κτλ....οταν θα ειμαστε 20 βαθμους πισω.

Ο στοχος του ειναι να διαλυσει την ΑΕΚ;; 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αποπροσανατολισμός είναι το -3 και τα κεκλεισμένων (το ένα εκ των οποίων με Ατρόμητο?).

Γιατί εγώ σου λέω πως έστω με Χ με Ατρόμητο και τους 3 που αφαιρέθηκαν θα σουν αλλιώς σήμερα.

 

Εγώ δεν θα έφερνα μισό παίχτη ειδικά αν παίξει θέμα τιμωρίας στην Ευρώπη θα έφερνα Αραβίδη και Πλατέλλα.

Μα και τιμωρια να μην παιξει με τον προπονητη και τους παιχτες που εφερε δυσκολα θα βγουμε ευρωπη....ας μην φερει κανεναν ρε συ το πολυ πολυ να μας υποβιβασει παλι γνωστο το εργο. Παντως ειδα και τους παιχτες που εφερε με εισοδο στους ομιλους του ΤΣΛ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο στοχος του ειναι να διαλυσει την ΑΕΚ;; 

Αλλο θεωρουμε διαλυση εμεις αλλο αυτος.

Εμεις θεωρουμε οτι διελυσε την ομαδα το καλοκαιρι αυτοι οχι.....

Θεωρητικα ο στοχος του ειναι να μην βαλει το χερι στην τσεπη. Δεν τον απασχολει το αντικτυπο στην ομαδα.....και φανηκε το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μωρέ μολότοφ έπεσε σε αγώνα CL, ενώ έχει προηγηθεί το -3 και διάφορες επαφές.

Ναι μωρε το -3 ήταν αποτέλεσμα εγκληματικών επεισοδίων που δεν έχουν ξαναγίνει σε ελληνικό γήπεδο. Έχεις καμία φωτό να δω τι έγινε; Μήπως έχεις κ από την Πάτρα που έπεσε πρόστιμο για ξύλο κ μισή ώρα διακοπή αγώνα; Η από την καμένη κλούβα στην τούμπα; Για την μολότοφ τα είπαμε 2 μέρες. Απαράδεκτο αλλά δεν ξέρουμε καν από ποιους έγινε καθώς η κόντρα είχε ξεφύγει από ποδοσφαιρικά θέματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αλλο θεωρουμε διαλυση εμεις αλλο αυτος.

Εμεις θεωρουμε οτι διελυσε την ομαδα το καλοκαιρι αυτοι οχι.....

Θεωρητικα ο στοχος του ειναι να μην βαλει το χερι στην τσεπη. Δεν τον απασχολει το αντικτυπο στην ομαδα.....και φανηκε το καλοκαιρι.

Εγω σε ολα συμφωνω μαζι σου για τον τυπο, εκτος της βεβαιοτητας οτι αν φυγει κι ερθει ο Γιδοπουλος θα ειναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Φλιντ αν δεν βγεις φέτος , την έχεις για κάβα την τιμωρία για όταν θα βγεις

Ναι το ξερω αδερφε απλα λεω οτι αυτος δεν βλεπει μακροπροθεσμα αλλα στο τι θα τσεπωσει και θα γλυτωσει τωρα. Αλλιως θα εκανε μια ομαδα να τσεπωσει λεφτα απο βαθμους στο ΤΣΛ και απο εσοδα στο γηπεδο με μεγαλυτερη προσελευση κοσμου που θα εφερναν καλοι παιχτες κτλ. Εκανε την αρπαχτη και στα @@ του. Αυτα που εψαχνε τα βρηκε και μολις τα βρηκε διελυσε την ομαδα.....

Εγω ετσι το βλεπω γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε το -3 ήταν αποτέλεσμα εγκληματικών επεισοδίων που δεν έχουν ξαναγίνει σε ελληνικό γήπεδο. Έχεις καμία φωτό να δω τι έγινε; Μήπως έχεις κ από την Πάτρα που έπεσε πρόστιμο για ξύλο κ μισή ώρα διακοπή αγώνα; Η από την καμένη κλούβα στην τούμπα; Για την μολότοφ τα είπαμε 2 μέρες. Απαράδεκτο αλλά δεν ξέρουμε καν από ποιους έγινε καθώς η κόντρα είχε ξεφύγει από ποδοσφαιρικά θέματα.

 

Τώρα σοβαρά θες ντοκουμέντα για το αν τις παίζουν και πότε οι δικοί μας με ΜΑΤάδες;

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω αδερφε απλα λεω οτι αυτος δεν βλεπει μακροπροθεσμα αλλα στο τι θα τσεπωσει και θα γλυτωσει τωρα. Αλλιως θα εκανε μια ομαδα να τσεπωσει λεφτα απο βαθμους στο ΤΣΛ και απο εσοδα στο γηπεδο με μεγαλυτερη προσελευση κοσμου που θα εφερναν καλοι παιχτες κτλ. Εκανε την αρπαχτη και στα @@ του. Αυτα που εψαχνε τα βρηκε και μολις τα βρηκε διελυσε την ομαδα.....

Εγω ετσι το βλεπω γνωμη μου.

 

Άνθρωπος που από το 2004 σου έλεγε "ζερό" και "ή τρελός ή λαμόγιο" μόνο βραχυπρόθεσμα δεν βλέπει πάντως.

Τροφή για σκέψη..

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε ολα συμφωνω μαζι σου για τον τυπο, εκτος της βεβαιοτητας οτι αν φυγει κι ερθει ο Γιδοπουλος θα ειναι καλυτερα.

 

Ο άλλος από εδώ θέλει και Γιδόπουλο...

Link to comment
Share on other sites

Άνθρωπος που από το 2004 σου έλεγε "ζερό" και "ή τρελός ή λαμόγιο" μόνο βραχυπρόθεσμα δεν βλέπει πάντως.

Τροφή για σκέψη..

 

Μης μας τα θυμίζεις αυτά  :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Αμα φαει η ΑΕΚ , ενα χρονο εκτος ευρωπης, ή ακομη κ 3 κεκλεισμενων ειναι ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ , μπορεις να καταλαβεις το μεγεθος απο αυτο που εγινε?

 

Θα σου πει "ας πληρώσει ο Μελισσανίδης αφεντικό είναι"..

Link to comment
Share on other sites

Μης μας τα θυμίζεις αυτά  :ph34r:

 

όχι τα θυμίζω γιατί είναι έως και σοκαριστικό το πόσο μακροπρόθεσμα έβλεπε

Link to comment
Share on other sites

Ποιος αλλος ρε, για πλακα το εγραψα το ονομα

 

Πες Έρτσος να σαι πιο κοντά στην πραγματικότητα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εγω σε ολα συμφωνω μαζι σου για τον τυπο, εκτος της βεβαιοτητας οτι αν φυγει κι ερθει ο Γιδοπουλος θα ειναι καλυτερα.

Υποθετικα ειναι ολα Νικο. Μπορει να ερθει και χειροτερο αλλα μπορει και καλυτερος.

Το θεμα ειναι οτι μερικοι τον θεωρουν οκ για την ΑΕΚ και οτι προσφερει. Εκει τρελενομαι ! Χωρις να εχει βαλει φραγκο μετα απο πεσαδες για χαρη του στην Γ Εθνικη. Ε οπως και να το κανουμε με 0 χρεη πρωταθληματικη ομαδα ( αν δεν την αποτελειωσει εντελως ) δεν θα ερθουν γιδοπουλοι. Αλλα και τελικα τι εχει αυτος πλεον παραπανω απο καποιο γιδοπουλο που ισως βαλει και 5 φραγκα...

Βα ερθει καποιος να παρει τις μετοχες και να ειναι ιδιοκτητης της ΑΕΚ να εχει την ευθυνη. ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ τον μαγκα οχι εν θα παρουμε για πολυ ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τώρα σοβαρά θες ντοκουμέντα για το αν τις παίζουν και πότε οι δικοί μας με ΜΑΤάδες;

Εσυ γιατι παρουσιαζεις το ντοκουμεντο της μολοτωφ ολη την ωρα κατι που ειδες σε 100 φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Πανε ασχημα ολα φετος και ειπαμε να τα αποτελειωσουμε ριχνοντας καμια μολοτωφ στους ολλανδους στο σταδιο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου κανει εντυπωση που ειμαστε τοσοι νοματαιοι εδω μεσα και κανεις δεν ξερει τι θα κερδισει η ομαδα οικονομικα με το νεο γηπεδο.Γιατι καλοι ειναι οι συναισθηματισμοι αλλα να εχουμε και τιποτα χειροπιαστο.

  1. Σταματάς να πληρώνεις ενοίκιο για το ΟΑΚΑ
  2. Αποκτάς μπουτίκ
  3. Καλύτερη ακουστική => μεγαλύτερη πίεση σε αντιπάλους => καλύτερα αποτελέσματα => περισσότερα κέρδη
  4. Μεγαλύτερη κινητοποίηση για εισιτήρια
  5. Ανεβάζεις "πρεστίζ" για να προσελκύσεις κανέναν επενδυτή

Αυτά με μια πρόχειρη σκέψη, ίσως να υπάρχουν και άλλα/σημαντικότερα που δεν μου ήρθαν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πανε ασχημα ολα φετος και ειπαμε να τα αποτελειωσουμε ριχνοντας καμια μολοτωφ στους ολλανδους στο σταδιο.

 

Δεν ήταν Ολλανδοί ήταν αρχαιοελληνικός χαιρετισμός.

Link to comment
Share on other sites

Υποθετικα ειναι ολα Νικο. Μπορει να ερθει και χειροτερο αλλα μπορει και καλυτερος.

Το θεμα ειναι οτι μερικοι τον θεωρουν οκ για την ΑΕΚ και οτι προσφερει. Εκει τρελενομαι ! Χωρις να εχει βαλει φραγκο μετα απο πεσαδες για χαρη του στην Γ Εθνικη. Ε οπως και να το κανουμε με 0 χρεη πρωταθληματικη ομαδα ( αν δεν την αποτελειωσει εντελως ) δεν θα ερθουν γιδοπουλοι. Αλλα και τελικα τι εχει αυτος πλεον παραπανω απο καποιο γιδοπουλο που ισως βαλει και 5 φραγκα...

Βα ερθει καποιος να παρει τις μετοχες και να ειναι ιδιοκτητης της ΑΕΚ να εχει την ευθυνη. ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ τον μαγκα οχι εν θα παρουμε για πολυ ακομα.

Στα αλλα συμφωνω. Αλλα το τελευταιο ειναι απλη ευχη, αυτο λεω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×