Jump to content

Α.Ε.Κ. - UEFA Champions League Group Stage (Group E) 2018-2019


George_D
 Share

Recommended Posts

Γιατι ξερουν οτι εχουν να κανουν με ουγκανους που για 20 ευρω βγαζουν και δημαρχο

 

Δεν αρκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου κανει εντυπωση που ειμαστε τοσοι νοματαιοι εδω μεσα και κανεις δεν ξερει τι θα κερδισει η ομαδα οικονομικα με το νεο γηπεδο.Γιατι καλοι ειναι οι συναισθηματισμοι αλλα να εχουμε και τιποτα χειροπιαστο.

Dn tha pas sto xeneroto oaka

Kai tha pas sth geitonia thsAEK pou exeis k alla pragmata dipla

Link to comment
Share on other sites

Οι επενδυτες κοιτανε πρωτα τον ολυμπιακο επειδη ειναι η δημοφιλεστερη ομαδα στην ελλαδα. 

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ξερουμε.

Αν η ΑΕΚ ανεβασει τον μεσο ορο της απο 10κ σε 25κ εστω κ για μια 3ετια συνεχομενη, μονο κερδισμενη βγαινει σε ολα τα επιπεδα.

Επισης ταυτοχρονα, το γηπεδο μπορει να γινει κ συναυλιακος-εκθεσιακος χωρος. Συν οτι τραβαει κονδυλια πολιτιστικα, γιατι ειναι κ μουσειο Προσφυγικου ελληνισμου.

Δεν συζηταω καν οτι η συσπειρωση γυρω απο την φυσικη εδρα, δινει διαφορετικη δυναμικη μακροπροθεσμα σε κλαμπ τετοιου βεληνεκους.

Τωρα αν θες ντοσιε με μπιζνες πλαν ή παουερποιντ πρεζεντεισιον  θα σε απογοητευσω.

 

Μα ουτε ενας δημοσιογραφος να μην εχει ασχοληθει με αυτο το θεμα,να το ψαξει λιγο να μαθουμε και εμεις.Μονο για εκτοξευσεις ετσι γενικα διαβαζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η οποία δημοφιλία φαίνεται πρώτα απ' όλα στους μέσους όρους εισιτηρίων.

Πούτσα του του επενδυτή να χεις 5εκ κόσμο αν γήπεδο πηγαίνουν 10,000.

Link to comment
Share on other sites

Μα ουτε ενας δημοσιογραφος να μην εχει ασχοληθει με αυτο το θεμα,να το ψαξει λιγο να μαθουμε και εμεις.Μονο για εκτοξευσεις ετσι γενικα διαβαζουμε.

 

Άμα δηλαδή στο γράψει δημοσιογράφος (κεφτές, καζα) θα πειστείς.

Link to comment
Share on other sites

Άμα δηλαδή στο γράψει δημοσιογράφος (κεφτές, καζα) θα πειστείς.

 

Κανονικος εννοουσα

Link to comment
Share on other sites

Η οποία δημοφιλία φαίνεται πρώτα απ' όλα στους μέσους όρους εισιτηρίων.

Πούτσα του του επενδυτή να χεις 5εκ κόσμο αν γήπεδο πηγαίνουν 10,000.

Ο ολυμπιακος ειτε στο καραισκακη ειτε στο ολυμπιακο σταδιο τις περισσοτερες χρονιες εχει κοψει τα περισσοτερα εισιτηρια.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζεις.

 

Δεν αρκεί Μικρέ και Άτροπε.

Ο Ολυμπιακός έχει τους μεγαλύτερους μέσους όρους προσέλευσης άρα το μεγαλύτερο μερίδιο στην εμπορική πίτα.

Μιλάμε για μερικά εκατομμύρια.

Δεν ασχολήθηκαν όλοι με το να γίνουν δήμαρχοι.

Link to comment
Share on other sites

ειχε ομως μεγαλο pension plan. Ασε που δε μπορουσε να βλεπει την ΑΙΚ να παιζει διχως τερμα.

Αραμπατζης ή Σαχα επαιζε τοτε;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Άμα δηλαδή στο γράψει δημοσιογράφος (κεφτές, καζα) θα πειστείς.

Για δημοσιογραφους μιλαμε οχι για υπαλληλους της ΠΑΕ.

Link to comment
Share on other sites

Ο ολυμπιακος ειτε στο καραισκακη ειτε στο ολυμπιακο σταδιο τις περισσοτερες χρονιες εχει κοψει τα περισσοτερα εισιτηρια.

 

Ε αυτό λέω..

Εάν όμως κατάφερνες ποτέ να τον φτάσεις σε μέσους όρους εισιτηρίων θα χει συντελεστεί σοβαρή αλλαγή.

Δεν θυμάσαι τα διαρκή άρθρα χολής τους όταν είχες υψηλούς μέσους όρους στην Γ ας πούμε;

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό λέω..

Εάν όμως κατάφερνες ποτέ να τον φτάσεις σε μέσους όρους εισιτηρίων θα χει συντελεστεί σοβαρή αλλαγή.

 

Μονο αν αυτο γινει για πολλα συνεχομενα χρονια, κατι που αποκλειεται γιατι ο ολυμπιακος εχει διπλασιο κοσμο απο μας.

Εκτος αν εμεις σαρωνουμε τα πρωταθληματα και ο γαυρος δεν βγαινει ουτε καν ευρωπη στην διαρκεια αυτων των χρονων αλλα και παλι δεν ειναι σιγουρο, ακομα και οταν παιρναμε τα τρια συνεχομενα ή οταν παιζαμε την καλυτερη μπαλα στα 90ς, συνηθως λιγοτερα εισιτηρια κοβαμε. 

Link to comment
Share on other sites

Ως μια καλή θεωρία συνωμοσίας θα γράψω ότι ήταν μπροστινός του τίγρη γιατί φορούσε τη γραβάτα του

Ειναι κσλη θεωρια

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μαζί του με 1000 για το γήπεδο, δεν νομίζω κανείς να μην θέλει το γήπεδο στην ΝΦ. Ο τρόπος που θα γίνει όμως με την χρηματοδότηση εν τέλει είναι εντελώς άκομψος (κι όχι όπως τα είχε υποσχεθεί - μπορεί να θυμάμαι λάθος αλλά έλεγε ότι θα βάλει προσωπικά 20m και δεν θυμάμαι να αναφέρθηκε ποτέ ότι έσοδα από την ΠΑΕ θα πάνε στο γήπεδο εκτός από εξαιρέσεις όπως την χρονιά στην Γ (μπορεί να είμαι λάθος)).

Εγώ ρε παιδιά αν έβγαινε ο Τίγρης μετά το ματς με την Βίντι στο ΟΑΚΑ και έλεγε στην κάμερα: Μπήκαμε CL, θα στηρίξουμε αυτά τα παιδιά αλλά τα λεφτά πρέπει να πάνε στο γήπεδο θα ήμουν καλυμμένος. Θα ήμουν ακόμα πιο καλυμμένος αν με τα λεφτά του CL μου έφαιρνε και 2-3 άτομα στην διοίκηση και στο ποδοσφαιρικό τμήμα γενικότερα όπου να γνωρίζουν τι εστί ποδόσφαιρο στον 21ο αιώνα και μας έλεγε ότι ξέρετε κάτι φτιάξαμε 2-3 παίκτες θα τους πουλήσουμε για το καλό της ΑΕΚ, αλλά θα επενδύσουμε σε αυτό τον σοβαρό προπονητή με αυτόν τον σοβαρό ΤΔ για την επόμενη διετία. Όλοι μας νομίζω θα είμασταν μια χαρά.

Ο τρόπος όμως που έγιναν τα φετινά, και οι άστοχες δηλώσεις κατόπιν εορτής είναι αδιανόητος και με βάζει σε σκοτεινές σκέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρκεί Μικρέ και Άτροπε.

Ο Ολυμπιακός έχει τους μεγαλύτερους μέσους όρους προσέλευσης άρα το μεγαλύτερο μερίδιο στην εμπορική πίτα.

Μιλάμε για μερικά εκατομμύρια.

Δεν ασχολήθηκαν όλοι με το να γίνουν δήμαρχοι.

 

Διαφωνω αλλα δεν πειραζει δεν θα τα χαλασουμε σε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

αχαχχα χχ αχαχ χαχαχχα αχαχα χαχα αχαχαχ

Πες εσυ εναν τωρα αν δεν ξερεις καποιον δεν πειραζει. Καλη καρδια.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

155911.jpg

 

κατσε κατσ αχ

α

αα

αχ

Την εμφανιση σχολιαζουμε?

 

Να ξερω να βαλω και εγω μερικες απο το ζωικο βασιλειο....

Link to comment
Share on other sites

Να αρχίσω και εγώ τις θεωρίες συνωμοσίας;

Πως τα επεισόδια με Ολυμπιακό και Άγιαξ ήταν επίδειξη δύναμης της επόμενης μέρας διοικητικά στον Μελισσανίδη;

Ή μόνο για τον Μελισσανίδη έχουμε συνωμοσίες και σκοτεινά σχέδια;

Σιγά τα πρωτοφανή επεισόδια ρε συ Μπούκο... εδώ λέμε για την διάλυση μιας πρωταθλήτριας ομάδας σε λιγότερο από 6 μήνες. Απίστευτα πράγματα έγιναν, στο χέρι του είναι να αποδείξει ότι ήταν ανθρώπινα λάθη κ να τα διορθώσει.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×