Jump to content

Α.Ε.Κ. - απόγονοι του 6ου αμερικανικού στόλου (6η Aγ.): 07/10, 20:30, NS1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Mπάρκας
      0
    • Χουλτ
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      1
    • Μπακασέτας
      23
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Μοράν
      0
    • Μπογιέ
      1
  2. 2. Κόοουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      8
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      15
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      3
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      17
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      4
    • Μοράν
      0
    • Μπογιέ
      0


Recommended Posts

Ε αλλο η απλη και ομορφη Αναστασια, αλλο η Ματινα το ταπεινο χαμομηλακι που μας κατσικωθηκε στον παγκο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έναν προπονητή τον κρίνω με 3 άξονες.

 

Ο πρώτος είναι το που έχει δουλέψει στο παρελθόν γιατί αυτό δίνει μια εικόνα του επιπέδου της δουλειάς του.

Ο Μανόλο π.χ. είχε φτάσει να είναι 3ος με την Σεβίλλη. Είναι αυτονόητο ότι για να το καταφέρει αυτό, αναγκάστηκε να δουλέψει σε υψηλό επίπεδο, πολύ υψηλότερο από αυτό που χρειάζεται κάποιος για να πάρει το ελληνικό πρωτάθλημα. Επίσης όταν λέω να δουλέψει βάζω τα πάντα μέσα, δλδ και την τακτική και την προπόνηση και την επιλογή γυμναστών.

Ο Φερέρ το ίδιο, είχε φτάσει την Betis 4η δυο φορές.

 

Ο δεύτερος είναι η εικόνα της ομάδας. Αυτό προφανώς είναι υποκειμενικό αφού τα ίδια ματς βλέπουμε π.χ. με τον Magician αλλά αυτός πιστεύει ότι η ομάδα παίζει ωραιότερο ποδόσφαιρο από περσι ενώ εγώ όχι. Κάποια ψείγματα όμως αντικειμενικότητας υπάρχουν (π.χ. με τον Τιμουρ πρόπερσι φαινόταν ότι η ομάδα δεν μπορούσε να αλλάξει δυο πάσες).

 

Ο τρίτος είναι τα αποτελέσματα και είναι ο πιο αντικειμενικός και σημαντικός παράγοντας. Προφανής νομίζω ο λόγος.

 

Με βάση τα παραπάνω, ο Ουζουνίδης έχει χαμηλό βαθμό στον 1ο άξονα, μέτριο (για εμένα) στον 2ο και καλό στον 3ο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω πει πώς κρινω τον προπονητη. Το γραφω χοντρικα για να μην κουραζω.

 

Μπατζετ/θεση

 

Εχεις 1ο μπατζετ / 3η θεση ; Εισαι για τον πεο

 

Εχεις 3ο μπατζετ / 1η θεση; Εισαι καβαλα στο αλογο.

 

κλπ κλπ

 

Προφανως βαζω και αρκετα αλλα πραγματα μεσα, δεν κρινω μονο με τα παραπανω, αλλα γενικα αυτο ειναι που λεει τα πολλα.

 

Γνωμη μου ε;

Link to comment
Share on other sites

Και ομως αργα η γρήγορα είναι το ιδιο και χειρότερο.

Απο την αλλη σπας το κεφάλι σου που δεν προτιμησες την απλη και ομορφη Αναστασια που μπορουσε να σου δωσει τοσα πολλα και κυνηγησες θυελλες με καποια που σε εφθειρε δίχως να μεινουν πολλα ευχαριστα πραγματα.

Η λογικη αυτη ειναι λανθασμενη.

Γενικα οταν φοβασαι την φθορα, η οποια εχει ως προαπαιτουμενο τον χρονο ο οποιος δεν ειναι δεδομενος, μαλλον κατι δεν εχεις υπολογισει σωστα.

Κανεις δεν σου εξασφαλιζει οτι θα ζησεις 5 χρονια ωστε να προλαβει να σε φθειρει μια κλασσατη γκομενα ή να εκτιμησεις τα πολλα που σου εδωσε η απλη και ομορφη Αναστασια (πιπες να προσθεσω εδω). Για την ακριβεια ειναι εξισου πιθανο να ζησεις 5 μερες απο την στιγμη που τις γνωρισες. Οποτε επειδη ζουμε μια φορα (μαλλον) πηδα την Αναστασια με καθε τροπο και εστιασε στην σπανιοτητα της κλασης της (πιπες να ξαναπροσθεσω εδω)..

Με λιγα λογια, για να επανερθουμε στο θεμα μας. Ευτυχως που ειχαμε περσι Μανολο, Βρανιες, Λαζαρο, Αραουχο, Λιβαγια και μας εφυγε το αγχος μην πεθανουμε χωρις να πανηγυρισουμε κουπα. Γιατι αν ειχαμε Μαρινο, Οικονομου, Φετφατζιδη, Καηπερς (λολ) το πιθανοτερο θα ηταν σημερα να μετρουσαμε 25 χρονια χωρις, περιμενοντας το γηπεδο, θεωρωντας δεδομενο πως θα μαστε εκει. Και φανταζομαι πολλοι θα θεωρουσαν πολλα δεδομενα τα προηγουμενα 25 χρονια ομως δεν προλαβαν.

Οποτε Καβουρια, δεν ξερω τι συμφωνια με τον διαολο εχεις κανει να ζησεις 150 χρονια εκατομμυριουχος, επειδη εμεις δεν εχουμε κανει νιωσε και ασε τα καλαμπουρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω πει πώς κρινω τον προπονητη. Το γραφω χοντρικα για να μην κουραζω.

Μπατζετ/θεση

Εχεις 1ο μπατζετ / 3η θεση ; Εισαι για τον πεο

Εχεις 3ο μπατζετ / 1η θεση; Εισαι καβαλα στο αλογο.

κλπ κλπ

Προφανως βαζω και αρκετα αλλα πραγματα μεσα, δεν κρινω μονο με τα παραπανω, αλλα γενικα αυτο ειναι που λεει τα πολλα.

Γνωμη μου ε;

Αυτο περισσοτερο ισχυει σε πρωταθληματα οπου εχεις 5 ομαδες πλουσιες, 8 ομαδες καλες οικομομικα και 5 ομαδες που ειναι ΟΚ οικονομικα.

Οταν σε ενα πρωταθλημα 16 ομαδων, οι 3 ειναι πλουσιες και οι υπολοιπες 13 ψοφολογουν δεν εχει τελος παντων και τοση τρομαχτικη διαφορα αν ο ενας εχει μπατζετ 15εκ, ο αλλος 12εκ και ο αλλος 10εκ. Και οι τρεις πλουσιοι ειναι. Γιατι οι αλλοι εχουν 2εκ πχ. Οποτε αν βγεις τριτος σε ενα τετοιο πρωταθλημα (τριων) επειδη ειχες τριτο μπατζετ δεν ειναι να πεις κιολας οτι "ε ΟΚ καλα τα πηγα". Ομοιως και αν παρεις πρωταθλημα εχοντας το τριτο μπατζετ, δεν ειναι να νιωθεις κιολας Ρανιερι με Λεστερ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ενα διαφορετικό κριτήριο και αυτό ειναι οτι ο καλος προπονητής βλέπει τις ατομικές και ομαδικές αδυναμίες της ομάδας και με πολλή τακτική και δουλεια Κάνει ενα ΣΥΝΟΛΟ . Οπως ο μεγαλος ρεχαγκελ με.βρυζα χαριστεα και σειταριδη φυσσα κτλ η , ο πογετ που αλλάζοντας τους παίκτες μεσα στο γηπεδο κάλυψε πολλές αδυναμίες ο φερερ η ο Χιμένεθ που μετα απο τόσες αναποδιες και προβλήματα αλλαξε 400 συστήματα μεσα στη χρονιά και καμια φορα μεσα στον αγωνα και έκανε σχεδον όλους τους παίκτες να φαίνονται παικταραδες .Ο μαρινος δυστυχώς εχει εκθεση πολλους παίκτες οπως ο Μάρτιν στο γαυρο αντίστοιχα . Φυσικά ο μονολο καμιά φορά απο τη μεγάλη εμπιστοσύνη στο εαυτο του έβαζε βινισιους γιανουτσο και αινταρεβιτς και περίμενε να κερδίσει στη Τρίπολη για να τα λεμε όλα .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με AG21.

Ο προπονητης για εμενα κρινεται απο τα εξης (υπαρχουν και αλλα ωστοσο ας μεινω στα βασικα):

1. Ειλικρινεια και σοβαροτητα ως προς τους στοχους που θετει ο ιδιος για την σεζον

2. Προπονηση (η δουλεια που κανει μεσα στην βδομαδα και η οποια φαινεται απο το ποσο βελτιωνονται οι παιχτες ατομικα αλλα και ως ομαδα)

3. Προετοιμασια (το ποσο διαβασμενος εισαι πριν απο καθε παιχνιδι ωστε να κινηθεις αναλογα)

4. Κοουτσαρισμα (κοουτς λεγεται, το σημαντικοτερο κομματι τις δουλειας το κανει στα 90' που καθεται στην ακρη του παγκου)

 

Ο Μαρινος πχ με αριστα το 10

στο 1ο παιρνει -5

στο 2ο παιρνει 2 (δεχομαι οτι προσπαθει μεσα στην βδομαδα, θυμιζει μαθητες στο σχολειο που ελεγαν οι καθηγητες στους γονεις τους "ειναι καλο παιδι και προσπαθει")

στο 3ο παιρνει 6 (με Σελτικ που ηταν το πιο σημαντικο ματς ειχε κανει καλη δουλεια ο..... Κολα, βεβαια τον τιτανα τον Μπρενταν τον Ροτζερς ειχε απεναντι)

και στο 4ο παιρνει -8

 

Βεβαια αυτα ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις.

Ο Ματζισαν πχ μπορει να θεωρει οτι στους παραπανω τομεις ο Μαρινος παιρνει αντιστοιχα 8, 15, 9 και 8 (ολα αυτα επι τρια επειδη εχει και τριτο μπατζετ).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλος προπονητής, ειναι αυτος που μπορει να ανεβάσει το επίπεδο μιας ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έναν προπονητή τον κρίνω με 3 άξονες.

 

Ο πρώτος είναι το που έχει δουλέψει στο παρελθόν γιατί αυτό δίνει μια εικόνα του επιπέδου της δουλειάς του.

Ο Μανόλο π.χ. είχε φτάσει να είναι 3ος με την Σεβίλλη. Είναι αυτονόητο ότι για να το καταφέρει αυτό, αναγκάστηκε να δουλέψει σε υψηλό επίπεδο, πολύ υψηλότερο από αυτό που χρειάζεται κάποιος για να πάρει το ελληνικό πρωτάθλημα. Επίσης όταν λέω να δουλέψει βάζω τα πάντα μέσα, δλδ και την τακτική και την προπόνηση και την επιλογή γυμναστών.

Ο Φερέρ το ίδιο, είχε φτάσει την Betis 4η δυο φορές.

 

Ο δεύτερος είναι η εικόνα της ομάδας. Αυτό προφανώς είναι υποκειμενικό αφού τα ίδια ματς βλέπουμε π.χ. με τον Magician αλλά αυτός πιστεύει ότι η ομάδα παίζει ωραιότερο ποδόσφαιρο από περσι ενώ εγώ όχι. Κάποια ψείγματα όμως αντικειμενικότητας υπάρχουν (π.χ. με τον Τιμουρ πρόπερσι φαινόταν ότι η ομάδα δεν μπορούσε να αλλάξει δυο πάσες).

 

Ο τρίτος είναι τα αποτελέσματα και είναι ο πιο αντικειμενικός και σημαντικός παράγοντας. Προφανής νομίζω ο λόγος.

 

Με βάση τα παραπάνω, ο Ουζουνίδης έχει χαμηλό βαθμό στον 1ο άξονα, μέτριο (για εμένα) στον 2ο και καλό στον 3ο.

Ωραια προσέγγιση και εποικοδομητική.

Συμφωνω για πρωτο-τριτο ως προς την αξιολογηση.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με AG21.

Ο προπονητης για εμενα κρινεται απο τα εξης (υπαρχουν και αλλα ωστοσο ας μεινω στα βασικα):

1. Ειλικρινεια και σοβαροτητα ως προς τους στοχους που θετει ο ιδιος για την σεζον...

 

 

Τι έπρεπε να πει δηλαδή για να του βάλεις πάνω από τη βάση?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο περισσοτερο ισχυει σε πρωταθληματα οπου εχεις 5 ομαδες πλουσιες, 8 ομαδες καλες οικομομικα και 5 ομαδες που ειναι ΟΚ οικονομικα.

Οταν σε ενα πρωταθλημα 16 ομαδων, οι 3 ειναι πλουσιες και οι υπολοιπες 13 ψοφολογουν δεν εχει τελος παντων και τοση τρομαχτικη διαφορα αν ο ενας εχει μπατζετ 15εκ, ο αλλος 12εκ και ο αλλος 10εκ. Και οι τρεις πλουσιοι ειναι. Γιατι οι αλλοι εχουν 2εκ πχ. Οποτε αν βγεις τριτος σε ενα τετοιο πρωταθλημα (τριων) επειδη ειχες τριτο μπατζετ δεν ειναι να πεις κιολας οτι "ε ΟΚ καλα τα πηγα". Ομοιως και αν παρεις πρωταθλημα εχοντας το τριτο μπατζετ, δεν ειναι να νιωθεις κιολας Ρανιερι με Λεστερ.

Το αντιθετο λεω. Αν ερθεις 3ος με 3ο μπατζετ εκανες απλα τα φυσιολογικα, δεν εισαι οκ, εισαι λιγος.

 

Αν ερθεις 1ος εισαι επιτυχημενος.

 

Επισης συγκεκριμενα για την ΑΕΚ, η διαφορα δεν ειναι τοσο μικρη οσο τα νουμερα που γραφεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο εγραψα. Αν ερθειε 3ος με 3ο μπατζετ εισαι για τον πεο.

 

Αν ερθεις 1ος εισαι επιτυχημενος.

 

Επισης συγκεκριμενα για την ΑΕΚ, οι διαφορα δεν ειναι τοσο μικρη οσο τα νουμετα που γραφεις.

Τοτε αν ερθεις 3ος με το πρωτο μπατζετ γιατι εισαι;;

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια διορθωση σορρυ γιατι το διαβασα βιαστικα.

 

Νομιζω οτι ειναι λογικο και σαφες αυτο που γραφω.

 

Τα υπολοιπα τα βρισκω θεωρειες.

 

Σου εχω 3ο μπατζετ και ηρθες (υπο νορμαλ συνθηκες μιλαμε οικονομικες/διοικητικες/διαιτητικες κλπ, διαφορετικα συνυπολογιζονται κι αυτα) και βγαινεις 1ος?

 

Ε, μαγκας εισαι.

 

Και αντιστροφα.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε αν ερθεις 3ος με το πρωτο μπατζετ γιατι εισαι;;

 

Γιατι είσαι η αληθεια μεστην ψευτιά

στα γκρίζα όνειρα μου η καπέλι φορεσιά ..

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο λεω. Αν ερθεις 3ος με 3ο μπατζετ εκανες απλα τα φυσιολογικα, δεν εισαι οκ, εισαι λιγος.

Αν ερθεις 1ος εισαι επιτυχημενος.

Επισης συγκεκριμενα για την ΑΕΚ, η διαφορα δεν ειναι τοσο μικρη οσο τα νουμερα που γραφεις.

Οση και να ειναι η διαφορα αφορα 2 αντιπαλους σου μονο.

Με τους υπολοιπους 13 αντιπαλους η διαφορα ειναι... χαωδης.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω θα επιμεινω στο οτι μεγαλος και οχι απλα καλος προπονητης ειναι αυτος που θα ερθει σε μια ομαδα και θα την ανεβασει επιπεδο.

Το να ερθει σε μια ομαδα που ειναι ηδη πρωτη  και εχει και το μεγαλυτερο μπατζετ και να την κρατησει πρωτη, δεν τον κανει μεγαλο. Γενικα μιλωντας, οχι για ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου 1 προπονητη που να θεωρηθηκε επιτυχημενος στην ΑΕΚ και να μην ξεπερασε καποιες χρονιες η θεση που πηρες, την θεση του μπατζετ.

 

Κι ο Σαντος ή ο Φερερ το καταφεραν καποιες χρονιες.

 

Καλα για βατραχο στην πρωτη θητεια και Χιμενεθ περισυ δεν το συζηταμε καν.

 

Edit.

Οπως εγραψα και παραπανω συνυπολογιζονται κι αλλα πραγματα.

 

Ευρωπες, κυπελλα, εικονα στο γηπεδο, διοικητικη ηρεμια, οικονομικη φυσιολογικοτητα, διαιτησια, τυχη.

 

Εννοειται. Απλα αναφερω τι κοιτας πρωτο συνυπολογιζοντας φυσικα και τα αλλα. Τωρα στο τραβηγμενο σεναριο που φτασεις στους 4 του τσαμπιονς λιγκ κι ερθεις 3ος στο πρωταθλημα, οκ αλλαζει το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου 1 προπονητη που να θεωρηθηκε επιτυχημενος στην ΑΕΚ και να μην ξεπερασε καποιες χρονιες η θεση που πηρες, την θεση του μπατζετ.

 

Κι ο Σαντος ή ο Φερερ το καταφεραν καποιες χρονιες.

 

Καλα για βατραχο στην πρωτη θητεια και Χιμενεθ περισυ δεν το συζηταμε καν.

Με εξαιρεση την τριετια 1975-78 η ΑΕΚ παντα ειχε τον τριτο προϋπολογισμό.

Μαλιστα μια διετια μεχρι περυσι τον τεταρτο!

Αρα οντως όλοι οι προπονητες που πετυχαν επεδειξαν μεγαλες δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

Με εξαιρεση την τριετια 1975-78 η ΑΕΚ παντα ειχε τον τριτο προϋπολογισμό.

Μαλιστα μια διετια μεχρι περυσι τον τεταρτο!

Αρα οντως όλοι οι προπονητες που πετυχαν επεδειξαν μεγαλες δυνατότητες.

Ε, για αυτο ο αλλος εγινε τοτεμ με το 4 στα 8 τοτε.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω παντως οτι καποιες χρονιες επι Ενικ ή Μακη μπορει να ειχαμε και 2ο μπατζετ. Δεν ειμαι σιγουρος ομως.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι ο Σερβος απλα σοβαροτητα/πειθαρχεια/ηρεμια εφερε λογω ονοματος. Το μπατζετ μας τοτε ηταν σεβαστο, κ η ποιοτητα στο ροστερ επισης καλη.  Απλα οταν εκλεισε το φεγγαρι εκεινο το ροστερ με τη κουπα του 89, ο βατραχος ηταν ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ γιατι του πηρανε ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ, μια ...διοικηση πρωτοδικειου.

Ο Σαντος επισης ειχε ενα σχετικα καλο ροστερ το 2004, το 2005 ειχε κακο ροστερ κ φανηκε αλλα μας κρατησε σε σοβαρο επιπεδο κ εφυγε. Ο Φερρερ την 1η του χρονια εκανε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πραγματα με ενα ροστερ που ηταν κυριολεκτικα για κλαμματα. Ισως απο τα χειροτερα ροστερ ΑΕΚ που ειχα δει, μεχρι να ερθει ο Μπινες κ να μας φορτωσει Λεοναρδους κ Ιορντακες.

Ο Μανολο τακτικα δεν ηταν κατι το τρομερο, αλλα καταφερνε κ επαιρνε απο τους παικτες μαχητικοτητα. Δουλευταρας. Μοιαζει πολυ με τον Μπινε, απλα ειναι εξυπνοτερος κ με καλυτερη τακτκη προσεγγιση.

Ο σημερινος τακτικα ειναι τραχανας, κ κοιμαται ορθιος, μακραν χειροτερος του Δωνη. Αλλα καταφερνει κ ενωνει αποδυτηρια. Αν καταφερει κ τα κρατησει κλειστα κ αποκτησει πειθαρχεια, θα κανει βηματα. Αλλα εχει τεσταριστει σε αυτα κ εχει αποτυχει. Προσπαθει να γινει Κυραστας, αλλα δε θα γινει τετοιος ποτε. Γνωμη μου.

Θα κριθει συντομα Κωστα. Εγω εκει καταληγω. Λιγοι εφυγαν εχοντας ψιλοδιχασει την κοινη γνωμη για την αξια τους. Οι πιο πολλοι καταγραφονται ως επιτυχημενοι/αποτυχημενοι ή εστω μετριοι.

Link to comment
Share on other sites

στα 80ς-90ς σε μπατζετ ειμασταν πιο κοντα απο οτι νομιζει ο κοσμος. Δλδ ειχαμε δυνατο μπατζετ, το προβλημα ηταν οι επιλογες.

 

Ισχυει. Ημασταν πχ στο 70%, ισως και παραπανω καποιες χρονιες.

 

Τωρα εισαι στο 50%.

 

Βεβαια υπαρχουν και τρελες διαφορες στις εποχες, τοτε ο αλλος μπορουσε να παρει μονο 2 (αργοτερα 3) ξενους ολους κι ολους, οσα λεφτα και να ειχε.

Απο την αλλη τωρα ξεπλενεται χρημα, δινονται μανατζερικα, υπαρχουν πιο πολλοι υπερεκτιμημενοι παικτες κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ο Ουζουνιδης αρκετα δυσκολα θα φυγει ως αποτυχημενος απο την ΑΕΚ παντως. Μονο και μονο λογο της επιστροφης στο CL αφηνοντας εξω την Celtic την εφτιαξε την υστεροφημια του. Δηλαδη πρεπει να κανει αισχη για να μας εκνευρισει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ουζουνιδης αρκετα δυσκολα θα φυγει ως αποτυχημενος απο την ΑΕΚ παντως. Μονο και μονο λογο της επιστροφης στο CL αφηνοντας εξω την Celtic την εφτιαξε την υστεροφημια του. Δηλαδη πρεπει να κανει αισχη για να μας εκνευρισει.

Αν μεινει 15 ποντους πισω, ευκολα ξεχνιεται η Σελτικ, εκτος αν παρει κυπελλο. Ετσι πιστευω.

 

Αν το παλεψει μεχρι τελους, αλλαζει η κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

Απλα ο Ουζουνιδης αν πετυχει στην ΑΕΚ, οταν ερθει η ωρα να ανανεωσει συμβολαιο και ζητησει κατι παραπανω απο τον βασικο μισθο που παιρνει τωρα με τον οποιο ταιζει και το τημ του, λογικα δεν θα παρει πουλο και αναποφευκτα θα παει στην Θρυλαρα για να προστεθει στην μακρια λιστα οσων μολις πετυχαν στην ΑΕΚ εκαναν το βημα παραπανω στην καριερα τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×