Jump to content

Α.Ε.Κ. - απόγονοι του 6ου αμερικανικού στόλου (6η Aγ.): 07/10, 20:30, NS1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Mπάρκας
      0
    • Χουλτ
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Γκάλο
      1
    • Μπακασέτας
      23
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Μοράν
      0
    • Μπογιέ
      1
  2. 2. Κόοουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      8
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      15
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      3
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      5
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Γκάλο
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      17
    • Κλωναρίδης
      0
    • Γιακουμάκης
      4
    • Μοράν
      0
    • Μπογιέ
      0


Recommended Posts

 Αυτο ειναι ολο.

 

OK, λοιπόν, αφού όλα είναι στο "μέχρι εκεί μας παίρνει, μέχρι εκεί πάμε", τουλάχιστον να το πάρουμε απόφαση να μη χαλιόμαστε.

Ας γράψουμε και λίγο στα παπάρια μας κάποια πράγματα.

Νισάφι με το περσινό "τρεχαλητό". Αγρανάπαυση.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

εκτος κι αν ειναι.

 

να πατώσουμε εννοείς?

τίποτα δεν αποκλείεται... μην ξεχνάς πάντως

ότι ο Μανώλης τους έκανε όλους μάγκες εκεί μέσα.....

αφού άφησε μέταλλο πίσω του, και παίκτες νικητές και πρωταθλητές πλέον...

δεν είναι καθόλου λίγο αυτό.

Άρα, αν ο Ουζουνίδης αποδειχτεί απλά σοβαρός και όχι καταστροφικός...

με το έτοιμο φαγητό που του έχει δώσει ο Μανόλο ...και αν γίνει το θαύμα με μια -δυο σοβαρές κινήσεις το Γενάρη,

μπορεί και να τα καταφέρει...

Βλέπεις ότι και οι άλλοι 2 είναι για τα μπάζα φέτος και όχι τίποτα σπουδαίο.

Το σημείο-κλειδί είναι τα παραρτήματα και τα στημένα ματς του φετινού μπαοκ, κι ότι ο Ρώσος

δεν ξέρουμε μέχρι πού έχει φτάσει, αφού έχει λυσσάξει φέτος να το σηκώσει πάση θυσία...

εννοείται ότι ο χοντρός δεν έχει καμιά τύχη για πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

δε γινεται λεει?

σκεψου πχ να βγαινε ο Μανολιος και να λεγε αντι για οικογενειακες ιστοριες κ για μανουλες καζαντζιδη,  οτι ο Μελ με εδιωξε γιατι του ειπα να φερει Ραντογιες. Και μετα ας ερχοταν ο Ουζουνιδης να την βγαλει με Αλεφ κ Πονσε.

 

εννοείται αυτά με τις μανούλες απευθυνονται σε κλεφτάκηδες

αφού το "βελούδινο" διαζύγιο είχε συμφωνηθεί στο κότερο...

εδώ πρότεινε 2 χρόνια συμβόλαιο στον Μαρίνο κι ένα στο Μανόλο, τι συζητάμε

ο Μανώλης δεν είναι χαζός, το κατάλαβε ότι δεν πολυκαιγόταν ο εθνάρχης

και κοίταξε κι αυτός το μέλλον του , είναι γνωστά αυτά... οι εξελίξεις πρέπει να είχαν δρομολογηθεί από τη μέρα που έφυγε ο Ζουζου από το βάζελο...

Με άλλα λόγια, αν δεν υπήρχε Κλαρίνος ο Μανώλης το πιθανότερο να είχε παραμείνει στην ΑΕΚ

τα έχουν γράψει μέχρι και τα πρωτο-σκυλο-εξαπτέρυγα του εθνάρχη αυτά,

που σήμερα προσπαθούν με αγωνία να μας πείσουν

πόσο πιο φοβερή είναι η ΑΕΚ του Μαρίνου από την περσινή ΑΕΚ Μανόλο.. :lol: :lol:

όποιος τα έχει ξεχάσει, μπορεί να τα ξαναθυμηθεί εδώ

http://www.sport-fm.gr/article/Tasos%20Tsatalis/de-fobithika-pote-ti-riksi-me-to-asfales/3524602

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επιμένω ότι τίποτα δεν ακουμπάει τον Μελ. Άντε και γινόταν αυτό που λες και έβγαινε ο Μανόλο και έλεγε ότι εγώ ήθελα να μείνω και μου έδωσαν φακές για να ανανεώσω + δεν θέλουν να δώσουν μια για μεταγραφές.

Τι θα γινόταν; Ποιος θα τα εβαζε με τον Μελ, ειδικά την στιγμή που από πέρσι χτίζεις γήπεδο; Οι οργανωμένοι; Ο υπόλοιπος κόσμος;

Άντε αντί για 14 χιλιάδες διαρκείας να είχε 7. Πιστεύεις θα ίδρωνε το αυτί του;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Not much, αλλα θα υπηρχε ενας οργανισμος χειροτερα απο οτι ειναι τωρα.

Οποτε καλυτερα που δεν συνεβη

Link to comment
Share on other sites

Αυτο επρεπε να ειναι το ροστερ της ΑΕΚ. Οταν τσακισε του Ραντογια πηγαν να παρουν το Νεναντ Κρστιτσιτς απο το Μιλογεβιτς, ειχε ο Λυμπεροπουλος αντιναρσινγκ τον Πιρες, το θεμα Καλλερι καηκε πολυ γρηγορα λογω του οικονομικου. Αυτο ηταν ολο. Δεν ηρθαν δυο παικτες και κατσαμε στο παγωτο. Τελευταια στιγμη μαζεψαν το Γιαννιωτα για "αντι Ναρσινγκ" χαφ δεν πηραν κανεναν. Αυτα πληρωνουμε αν θελουμε να μιλαμε σοβαρα. Αν θελετε να το παμε παλι σε Ουζουνιδηδες ματζισιανισμους και λοιπα, κανενα προβλημα απο μενα.

Ματζισαν μου καλε, το θεμα ειναι οτι εσυ θεωρεις δεδομενο πως εγινε προσπαθεια για να εχουμε τετοιου επιπεδου ροστερ, ενω εγω θεωρουσα δεδομενο απ' οταν ανακοινωθηκε ο Μαρινος πως θα την βγαζαμε με Μοραν και Μασουντ. Επεσα εξω με τον Ιρανο. Υπαρχει ποτε περιπτωση δηλαδη να εχεις προθεση να φερεις χαφ και ακραιο επιπεδου Ραντογια-Ναρσινγκ, που δεν εφερες ουτε στον Πογιετ που φωναζε γι αυτο, ουτε στον Μανολο τον Γεναρη και να τους φερεις στον... Ουζουνιδη; Εκει ειναι ολο το θεμα για εμενα προσωπικα. Καλα εκανε ο Μελισσανιδης που εκανε αρπαχτη φετος και εβαλε τσεπα 25 για να μας λεει αυριο οτι εβαλε λεφτα ο ιδιος για το γηπεδο, αλλα τωρα να εχεις τεχνικο τημ που κοστιζει οσο αυτο μιας μεσαιας ομαδας της Super League (γι αυτο εχει ξεκανει τους παιχτες μας) και να λες πως θα τους εφερνες να προπονουν Ραντογια και Ναρσινγκ, ειναι σαν να πουλας τσιγαρα, αναψυκτικα και εφημεριδες σε περιπτερο στην Κυψελη και να λες δεξια και αριστερα πως αν ησουν 5 ποντους ψηλοτερος θα κυκλοφοραγες στην Καγια αγκαζε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν πειράζει αυτή την στιγμή τον Μελ. Το πάθημα της βαζέλας με το καθαρό οξυγόνο που θα υπήρχε στην ατμόσφαιρα της Λεωφόρου Αλεξάνδρας αν έφευγε ο κακός λύκος, κάνει τον φίλαθλο να γελάει και μόνο στην σκέψη ότι θα μας αφήσει στο έλεος του Αδαμίδη.

 

Και μάλλον επειδή το έχουμε τελικά στο αίμα μας και πιστεύουμε ΠΑΝΤΑ ότι με κάποιον άλλον θα γαμούσαμε την Καγιά, πιστεύω ότι δεν θα αργήσουμε να στραφούμε εναντίον του και φυσικά ούτε αυτός θα αργήσει να κοιτάξει να πουλήσει. Ξανά.

 

Και εμείς θα στραφούμε εναντίον του όχι για όσα έκανε αλλά για όσα ΔΕΝ έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή, κάνουμε μόκο όμως γιατί μας έχει στο ChL ως Πρωταθλητές και χτίζει γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια και όχι στον ΟΔΔΥ.

 

Ηρεμία.

Link to comment
Share on other sites

Ματζισαν μου καλε, το θεμα ειναι οτι εσυ θεωρεις δεδομενο πως εγινε προσπαθεια για να εχουμε τετοιου επιπεδου ροστερ, ενω εγω θεωρουσα δεδομενο απ' οταν ανακοινωθηκε ο Μαρινος πως θα την βγαζαμε με Μοραν και Μασουντ. Επεσα εξω με τον Ιρανο. Υπαρχει ποτε περιπτωση δηλαδη να εχεις προθεση να φερεις χαφ και ακραιο επιπεδου Ραντογια-Ναρσινγκ, που δεν εφερες ουτε στον Πογιετ που φωναζε γι αυτο, ουτε στον Μανολο τον Γεναρη και να τους φερεις στον... Ουζουνιδη; Εκει ειναι ολο το θεμα για εμενα προσωπικα. Καλα εκανε ο Μελισσανιδης που εκανε αρπαχτη φετος και εβαλε τσεπα 25 για να μας λεει αυριο οτι εβαλε λεφτα ο ιδιος για το γηπεδο, αλλα τωρα να εχεις τεχνικο τημ που κοστιζει οσο αυτο μιας μεσαιας ομαδας της Super League (γι αυτο εχει ξεκανει τους παιχτες μας) και να λες πως θα τους εφερνες να προπονουν Ραντογια και Ναρσινγκ, ειναι σαν να πουλας τσιγαρα, αναψυκτικα και εφημεριδες σε περιπτερο στην Κυψελη και να λες δεξια και αριστερα πως αν ησουν 5 ποντους ψηλοτερος θα κυκλοφοραγες στην Καγια αγκαζε.

ο  μαρινος γιατι βγηκε και δηλωσε οτι η ομαδα ειναι πολυ κοντα σε 1-2 παικτες;;

θεωρεις οτι το εκανε για να το παιξει το καλο παιδι του μεγαλου εκθετοντας τον εαυτο του;;

επισης σε δηλωσεις του τονισε οτι δεν ηταν οικονομικο το θεμα στους παικτες που δεν καταφεραμε να κλεισουμε, αφηνοντας να εννοηθει οτι δεν ηρθαν μαλλον λογω του χαμηλου ποιοτικα επιπεδου του πρωταθληματος μας

 

εγω απλως πιστευω οτι οι υπευθυνοι των διαπραγματευσεων δεν ειναι καλοι στην δουλεια τους, αδυνατουν να κλεισουν παικτες

δε ξερω τι συμβαινει...δε ξερουν να μιλανε αγγλικα;; δεν εμπνεουν τον παικτη;;

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς όταν δίνεις λιγότερα από όσα αξίζει ο παίχτης χρειάζεσαι έναν πολύ καλό διαπραγματευτή.

 

Ο Μελ έχει μπερδευτεί και έχει ακούσει "ένα πολύ καλό παιδί".

Link to comment
Share on other sites

Ε με τα δεδομένα του Μελ, ο Ουζουνίδης είναι από τα καλά χαρτιά που θα μπορούσαν όσοι ανήκουν στην αυλή του να φέρουν στην ΑΕΚ. Αυτός είναι ο Ουζουνίδης. Όχι τοπ. Όχι Μοράις. Δεν πέφτω από τα σύννεφα με αυτό που βλέπω φέτος από την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

ο  μαρινος γιατι βγηκε και δηλωσε οτι η ομαδα ειναι πολυ κοντα σε 1-2 παικτες;;

 

Για τον ίδιο λόγο που κορόιδευε πέρσι και παίχτες/κόσμο Παναθηναϊκού για λογαριασμό του Αλαφούζου.

Yesman είναι.

Να μην ήξερε τί παίζει αποκλείεται τόσα χρόνια στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

να βγει να μιλησει για ΔΥΟ παιχτες και να γνωριζει εκ των προτερων οτι δεν θα γινει ΤΙΠΟΤΑ, δεν το νομιζω...

 

δεν τον εχω για ΤΟΣΟ χαζο...

Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο που κορόιδευε πέρσι και παίχτες/κόσμο Παναθηναϊκού για λογαριασμό του Αλαφούζου.

Yesman είναι.

Να μην ήξερε τί παίζει αποκλείεται τόσα χρόνια στην Ελλάδα.

αρα ανηκει στην κατηγορια ''σκυλακι'';

μαλιστα...εμενα δε μου κανει για τετοιος 

μπορει σαν προπονητης να μην ειναι καποια ιδιαιτερη περιπτωση, αλλα δεν τον εχω για τοσο χαζο

τελος παντων θα φανει στην πορεια

Link to comment
Share on other sites

ας  ελπισουμε μετα τη διακοπη να δικαιωθει ο ουζουνιδης ο μελισσανιδης ο λυμπε και ο οργανισμος ολάκερος.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα αργήσει η ώρα που θα τα πάρω και με τον Ουζουνίδη.

 

Νταμπλ ή μπούλο, αλήτη.

Link to comment
Share on other sites

αρα ανηκει στην κατηγορια ''σκυλακι'';

μαλιστα...εμενα δε μου κανει για τετοιος 

μπορει σαν προπονητης να μην ειναι καποια ιδιαιτερη περιπτωση, αλλα δεν τον εχω για τοσο χαζο

τελος παντων θα φανει στην πορεια

 

Χαζός γιατί; Έκλεισε διετές συμβόλαιο στην πρωταθλήτρια Ελλάδας από το πουθενα, και ψέματα θα πει λοιπόν και yesman θα γίνει και ό,τι του ζητήσει το αφεντικό θα γίνει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Χαζός γιατί; Έκλεισε διετές συμβόλαιο στην πρωταθλήτρια Ελλάδας από το πουθενα, και ψέματα θα πει λοιπόν και yesman θα γίνει και ό,τι του ζητήσει το αφεντικό θα γίνει.

χαζος απο την αποψη οτι εκτιθεται στον κοσμο

αλλα ναι οπως το θετεις οχι χαζος δεν ειναι αλλα εγω θα τον χαρακτηριζα και μαγκα

ομως αν ισχυουν αυτα τοτε θα μπορουσε καποιος καλλιστα να χαρακτηρισει την τωρινη διοικηση διευθαρμενη

Link to comment
Share on other sites

χαζος απο την αποψη οτι εκτιθεται στον κοσμο

 

 

Δυστυχώς μάλλον είμαστε γερή μειοψηφία, οι περισσότεροι δεν έχουν θέμα με Ζούζου, τον θεωρούν καλό και ελπιδοφόρο (στα 50 του  :lol: ) αίλινα προπονητή και σοβαρό άνθρωπο πάνω απ' όλα (από τότε που η μίζερη και κατσούφικη φάτσα έγινε συνώνυμο της σοβαρότητας). 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

χαζος απο την αποψη οτι εκτιθεται στον κοσμο

αλλα ναι οπως το θετεις οχι χαζος δεν ειναι αλλα εγω θα τον χαρακτηριζα και μαγκα

ομως αν ισχυουν αυτα τοτε θα μπορουσε καποιος καλλιστα να χαρακτηρισει την τωρινη διοικηση διευθαρμενη

 

Ποιος κόσμος;

Σοβαρά πιστεύεις πως ένας πρώην παίχτης του Παναθηναϊκού που έχει πάει ημιτελικά CL και πρώην προπονητής του Παναθηναϊκού (πιο πριν παραλίγο να προπονήσει Ολυμπιακό - λογική εξέλιξη εφόσον όλα τα γαυροπαραρτήματα προπονούσε, ένας Ελευθερόπουλος πολυτελείας ήταν) έχει σε καμιά σοβαρή εκτίμηση τον κόσμο της ΑΕΚ;

Το έχω ξαναγράψει δέκα φορές καλύτερα να έφερναν τον Δέλλα που είναι και δικό μας παιδί στο κάτω κάτω της γραφής.

Yesman θα ήταν και αυτός, αλλά και νεότερος είναι (άρα περισσότερα περιθώρια να εξελιχθεί προπονητικά) και σε "καθαρά μαγαζιά" βγάζει αξιοπρεπώς το ψωμί του απ' όταν έφυγε και καλύτερος προπονητής είναι (προσωπική άποψη αυτή) και απείρως συμπαθέστερος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα προσωπικά, το Α και το Ω είναι όσοι έχουν πόστα ευθύνης στο club (τέτοια δεν λογίζονται οι ποδοσφαιριστές πχ) να βγάζουν σεβασμό στον κόσμο της ομάδας. Δεν με αφορά τί πιστεύουν μέσα τους με ενδιαφέρει τί εκφράζουν με την στάση τους. Ο Δημάτος πχ μας δουλεύει. Ο Λυσσάνδρου όχι. Ο Πογιέτ και ο Χιμένεθ άσχετα με τις παραξενιές τους, ο Μοράις άσχετα με την ανικανότητα του, ο Δέλλας άσχετα με την απειρία του εμένα μου έβγαζαν ότι σέβονταν τον σύλλογο με την στάση τους όταν χρειαζόταν να πάρουν θέσεις/αποφάσεις αλλά και από τις τοποθετήσεις τους. Ο Τιμούρ με χάλασε με τα σουλάτσα στο Καραϊσκάκη πριν το τρίμπαλο όμως του πιστώνω ότι με αστείο ρόστερ πάλεψε και ζητούσε επιτακτικά μεταγραφές το καλοκαίρι δεν έκανε πλάτες. Γι αυτό και καθαρίστηκε σαν αυγό και έλεγε πολύ σωστά μετά για ΑΡΔ που γράφουν ότι γράφουν για δύο σουβλάκια έκαστος. Ο Μαρίνος μας κοροϊδεύει όλο το καλοκαίρι με το ΟΚ της διοίκησης. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες του πως και τί πριν έρθει στην ομάδα (όταν πέρσι μετά την ήττα του στο ΟΑΚΑ έλεγε για διαιτησίες και μετά έκανε deal με Λύμπε, για την στάση του απέναντι στον Berg, για το ότι παράτησε τον Πανιώνιο εν μέσω αγωνιστικών υποχρεώσεων για να πάει στον Ολυμπιακό τρέχοντας και τελικά πήγε στον Βάζελο). Θα πω ότι όλο το καλοκαίρι δεν έλεγε κιχ για μεταγραφές και στο τέλος μας κορόιδευε κιόλας ότι κλείνουν δύο παίχτες αξίας και με τον έναν μάλιστα είμαστε κοντά. Θα πω ότι τρώει τρία στο Άμστερνταμ και αντί να το βουλώσει βγαίνει και λέει για θέμα "νοοτροπίας" της ομάδας. Είπε και ο Τσόσιτς για νοοτροπία μετά το παιχνίδι, η διαφορά είναι στο ότι ο Ούρος είναι πρωταθλητής και μπορεί να το πει έχοντας εικόνα από πέρσι. Ο Μαρίνος τί μέτρο σύγκρισης έχει και διαπιστώνει θέμα "νοοτροπίας" στην ΑΕΚ; Ασέβαστος εντελώς, νιώθει σημαντικός παρά την ασημαντότητά του έχοντας έρθει σε πρωταθληματικό club. Το θέμα είναι τί θα κάνει η ΑΕΚ όμως. Ο Μαρίνος αποτυχημένος να φύγει δεν παίζει. Μας έβαλε στο Champions League ξανά και αυτό από μόνο του είναι ο λόγος που του εξασφαλίζει πως με τον τίτλο του "αποτυχημένου" δεν θα φύγει. Αν αποτύχει κάποιος θα αποτύχει η ομάδα. Εγώ προσωπικά θέλω προπονητές που να ταυτίζονται με το club, να του προσδίδουν φιλοσοφία (γιατί εμείς χρόνια τώρα είμαστε ότι να ναι), να το σέβονται με τις απαιτήσεις που έχουν και με τις τοποθετήσεις τους σε κάθε ευκαιρία. Όποιος νιώθει πως ο Μαρίνος είναι ΟΚ σε αυτά δεν μπορώ να τον πείσω προφανώς και δεν έχει νόημα κιόλας. Στην Ελλάδα είμαστε που τα πρωταθλήματα τα παίρνουν οι Μπρόεδρες με διεκπεραιωτικούς υπαλλήλους τύπου Κόλιας και Νιόπλιας. Μπορεί κάπως έτσι να τα καταφέρει και ο Μαρίνος αν και αμφιβάλλω γιατί δεν έχουμε ειδικό βάρος ως club (ακόμα ελπίζω) να σηκώσουμε Πρωτάθλημα επειδή μπορούμε. Θα το πανηγυρίσω βέβαια πιο έξαλλα και από το περσινό αλλά μέσα μου θα ξέρω πως δεν ήταν αγωνιστικό επίτευγμα σοβαρότητας, πλάνου και οργάνωσης. Θα είναι μια από τα ίδια. Τα περί τακτικής του Μαρίνου είναι δευτερεύονται στην παρούσα φάση.

Κλείνω λέγοντας πως είμαστε ΑΕΚτζήδες. Όποτε καταφέραμε κάτι, το καταφέραμε πάντα με μικρότερα μπάτζετς επειδή υπερισχύαμε καθολικά στην άκρη του πάγκου. Εντάξει φέτος τον Μάρτινς και τον Λουτσέσκου έχουμε απέναντι και δεν φαίνεται τρομερή διαφορά. Στην Ευρώπη όμως κάνει μπαμ η διαφορά. Ε πέρσι δεν έκανε ούτε στην Ευρώπη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

υπομονή, έχουμε ακόμα.

 

να γίνει το γήπεδο, να φύγει ο πόντιος, να βρεθεί επενδυτής...να ξαναστηθεί ομάδα....να έχουμε συμβόλαια εκατομυρίου κλπ κλπ

 

μια δεκαετία στο νερό. οπότε καλά είπατε, μοκο και σεβασμός στον ηγέτη προς το παρόν, γιατί δεν υπάρχει άλλος.

 

φεξε μου και γλυστρισα.

 

Μπαίνω σε εντελώς υποθετικά σενάρια, αλλά πιστεύω δεν θα κάνει 10ετία ο Μελ. Με το που θα μπούμε στο γήπεδο πιστεύω θα ψάχνεται για διάδοχη κατάσταση. Δε νομίζω να έχει βάλει στόχο να σηκώνουμε κούπες μετά και τέτοια. 

Link to comment
Share on other sites

βασικα αν συνεχισει να μεγαλωνει κοιλια και κολαρα του δεν βλεπω να βγαζει δεκαετια στα εγκοσμμια.

ας τον μαζεψει λιγο η τζενη και ο γιος.

μεγαλος ανθρωπος εισαι ρε πουστη.

τι κατασταση ειναι αυτη ?

ανα αφησεις και μμουσια να πουμε θα φερνεις σε μαρινακη.

λιγο κρατει

 

Ναι, δεν ήθελα να το γράψω, αλλά υπάρχει πάντα αυτό το σενάριο πλέον. 68  του χρόνου, χωρίς και την καλύτερη ζωή, ε...

Link to comment
Share on other sites

 Τώρα πως ετεθη ξαφνου το θεμα υγειας εθνάρχη ρε Ολλανδικη μαγικομανιταρομουχρίτσα;

 Δεν κατάλαβα πως φθάσαμε εως εδώ .

 Ούτε στην Αγια Σοφκιά δε θα προλάβουμε να μπουμε

 με τη διχαλωτή τη γλώσσα σας .

 Παπαπαπαπα στάζετε φαρμάκι πουστηδες .

 

 Φτου σκόρδα Τιγραρε φτου φτου 

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Έχετε ακουστά τη "θεωρία συνωμοσίας" σύμφωνα με την οποία οι μεγιστάνες του πλούτου ανά την υφήλιο έχουν δημιουργήσει και "αποθηκεύσει" κλώνους των ώστε ανά πάσα στιγμή να έχουν στη διάθεση τους όποιο όργανο του σώματος χρειαστούν για μεταμόσχευση και κατά συνέπεια μακροημέρευση ???

 

:ph34r: 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×