Jump to content

Λάρισα - Α.Ε.Κ. (14η αγ.): 16/12, 17:15, Νοvasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
    • Τσιγκρίνσκι
    • Οικονόμου
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μοράν
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
    • Γιαννιώτας
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μοράν
    • Κλωναρίδης
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης


Recommended Posts

1 minute ago, aris2168 said:

Αυτο που το ξαναγραψες και πριν,  ή εδω ή σε άλλο τόπικ, σε ποιους πάει?

Εννοείς παιδια που δε γραφουν πια? ή είναι κι αλλοι εδω που τους ανέχεσαι ας πουμε?

Δεν ήταν αρκετά σαφές αυτό που έγραψα; Που κόλλησες να το εξηγήσω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κοίτα αυτό το "αλλαξε ομαδα" που είδα ότι έγραψες έχει γίνει αφορμή να φύγει το μισό φόρουμ από εδώ. Οπαδικο φόρουμ είμαστε, είναι άκομψο να αφισβητεις την ΑΕΚοσυνη κάποιου, όπως και να το κάνουμε.  Ένα φεγγάρι ήταν και λίγο μόδα εδώ μέσα ότι "όποιος δε συμφωνεί με τη δικιά μου λογική δεν είναι ΑΕΚ" καθώς υπάρχουν ορισμένοι άνθρωποι που αγνωστο γιατι, θεωρούν τον εαυτό τους σημείο αναφοράς στα της ΑΕΚ. Τέλος πάντων, μπορείς να εκφράσεις την αποδοκιμασία σου σε κάποιον χωρίς να τον προσβάλεις με τέτοιο τρόπο. Οκ αλλού είναι αστείο, εδώ μέσα όμως κάτι τέτοιο είναι έως και προσβλητικό.

Νομιζω οτι εδω και ενα χρονο που γραφω δεν εχω προσβαλει κανεναν. Αλλα ελεος με τα Αεκομετρα και που εχω παει και τι εχω κανει εδω μεσα. Και απο ενα σημειο και μετα ναι ιδια ομαδα ειμαστε αλλα αλλο η κριτικη και αλλο ενα μονοτονο βρισιμο σε συγκεκριμενο ανθρωπο, Δεν ειμαι μελλισανιδης ΑΕΚ ειμαι αλλα 11/10 ειναι βρισμο και τζαμπατζηδες και λοιπα. Ειναι λιγο κουραστικο . ξερουμε ολοι ποιος φταιει και ξαναλεω αυτος μονο μπορει να το διορθωσει, 

προσβλητικο ειναι ομως και να λαμβανουμε υποψιν μονο οσους γνωριζουμε η κανουμε παρεα και ολοι οι υπολοιποι δεν μας νοιαζουν . Φορουμ ειναι οπως ειπες οχι κλειστη καστα 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vargas21 said:

Μεχρι προχτες υποστηριζατε στην ελευθερια του λογου σε αυτα που εγραφε ο Flint , σημερα μου λες οτι θα εκοβες το σχολιο. Ενταξει Νικο κοψε οτι νομιζεις . Αν σας αρεσουν μονο να βριζουμε τον Μελλισσανιδη οκ. Απο το Ιουνιο βριζω που εφερε τον τιποτενιο στον παγκο και τον ΤΔ που ειναι αχρηστος . Αυτος τους εφερε αυτος τους πληρωνει. Αλλα απο το να κανουμε κριτικη μεχρι να βριζουμε νυχτα-μερα τον φιλαθλο νομιζω ειναι υπερβολικο. Και αν νομιζεις οτι δεν σου αρεσουν τα σχολια μου πες το να σταματησω να γραφω  και γω ..να επικρατησει μονο η αποψη σας .. Νικο αν νομιζεις οτι πρεπει να τα κοψεις κοψτα ...γινε σαν τον ΚΚ365 . 

Αν ξαναγραψεις σε καποιον να αλλαξει ομαδα εγω θα το σβησω. Σου φανηκε βαρυ αυτο που γραφω;

 

διαβασε τους κανονες, προβλεπουν χειροτερα στις προσωπικες επιθεσεις.

 

και ασε τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει και μ'αρέσει η παρέα σας. Έχει μάχες σώμα με σώμα, νεύρα, Καμπότζη, Λάος, Βιετνάμ. Λέω να μείνω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Αν ξαναγραψεις σε καποιον να αλλαξει ομαδα εγω θα το σβησω. Σου φανηκε βαρυ αυτο που γραφω;

 

διαβασε τους κανονες, προβλεπουν χειροτερα στις προσωπικες επιθεσεις.

 

και ασε τα υπολοιπα.

Κανε οτι καταλαβαινεις Νικο. Δεν ηταν επιθεση αυτη. Αν θεωρειτε επιθεση αυτο που εγραψα εχω δει χειροτερα εδω μεσα . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Νομιζω οτι εδω και ενα χρονο που γραφω δεν εχω προσβαλει κανεναν. Αλλα ελεος με τα Αεκομετρα και που εχω παει και τι εχω κανει εδω μεσα. Και απο ενα σημειο και μετα ναι ιδια ομαδα ειμαστε αλλα αλλο η κριτικη και αλλο ενα μονοτονο βρισιμο σε συγκεκριμενο ανθρωπο, Δεν ειμαι μελλισανιδης ΑΕΚ ειμαι αλλα 11/10 ειναι βρισμο και τζαμπατζηδες και λοιπα. Ειναι λιγο κουραστικο . ξερουμε ολοι ποιος φταιει και ξαναλεω αυτος μονο μπορει να το διορθωσει, 

προσβλητικο ειναι ομως και να λαμβανουμε υποψιν μονο οσους γνωριζουμε η κανουμε παρεα και ολοι οι υπολοιποι δεν μας νοιαζουν . Φορουμ ειναι οπως ειπες οχι κλειστη καστα 

Ποια ΑΕΚομετρα, διαβάζεις τι σου γραφω ή όποιον πάρει ο χάρος; Δεν διαφωνώ στη βάση όσων λες, απλα ένα πράγμα σου ζητήθηκε. Μη θίγεις το αν ο άλλος είναι ΑΕΚ. Κατά τα λοιπά πες του ο,τι θες δεν πρόκειται να σε εμποδίσει κανενας ή να σου πει γιατί γράφεις έτσι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ASYLO said:

Αρχίζει και μ'αρέσει η παρέα σας. Έχει μάχες σώμα με σώμα, νεύρα, Καμπότζη, Λάος, Βιετνάμ. Λέω να μείνω.

Πρώτη φορά απ' τα μέρη μας φίλε ή ήσουν σε καμία έρημο παλιότερα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ποια ΑΕΚομετρα, διαβάζεις τι σου γραφω ή όποιον πάρει ο χάρος; Δεν διαφωνώ στη βάση όσων λες, απλα ένα πράγμα σου ζητήθηκε. Μη θίγεις το αν ο άλλος είναι ΑΕΚ. Κατά τα λοιπά πες του ο,τι θες δεν πρόκειται να σε εμποδίσει κανενας ή να σου πει γιατί γράφεις έτσι.

Διαβαζω και καταλαβαινω ακομα μια χαρα. Το οτι καποιος ειναι ΑΕΚ 40 ,30, 20, 10 χρονια  πιστευεις οτι ειναι πιο ΑΕΚ ? Αυτο λεω για ΑΕΚομετρα , ΚΑι το αν εχει παει καποιος γηπεδο περισσοτερες φορες απο καποιον αλλο. Τεσπα δεν παει σε σενα προσωπικα μιλαω για τα σχολια γενικοτερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Διαβαζω και καταλαβαινω ακομα μια χαρα. Το οτι καποιος ειναι ΑΕΚ 40 ,30, 20, 10 χρονια  πιστευεις οτι ειναι πιο ΑΕΚ ? Αυτο λεω για ΑΕΚομετρα , ΚΑι το αν εχει παει καποιος γηπεδο περισσοτερες φορες απο καποιον αλλο. Τεσπα δεν παει σε σενα προσωπικα μιλαω για τα σχολια γενικοτερα

Ρε παιδί μου εγώ ένα πράγμα σου είπα. Πες του ότι λες μαλακίες, ότι μας επρηξες τα παπαρια, πες του ό,τι θες. Την ΑΕΚ και το αν είναι, ασ' το γιατί θα οδηγήσει σε άλλα πράγματα και θα μπλεχτούν κι άλλοι. Επί αυτού νομίζω ότι σου απάντησε και ο Νίκος. Νομίζω συνεννοηθήκαμε, ας μη το κουράσουμε κι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Κανε οτι καταλαβαινεις Νικο. Δεν ηταν επιθεση αυτη. Αν θεωρειτε επιθεση αυτο που εγραψα εχω δει χειροτερα εδω μεσα . 

Φυσικα κι εχουν γραφτει χειροτερα.

κι εμενα καποια στιγμη καποιος μου ειπε να γινω γαυρος και δεν απαντησα καν κι ας ειχα και κουμπια.

Αλλα δεν επιτρεπεται και κακως τα εχουμε αφησει να γινονται.

δλδ θελετε να γραφει ο καθενας ο,τι γουσταρει στον αλλον; 

Ας προσεξουμε 5 πραγματα με την ευκαιρια της «ανακαινισης». Στην τελικη θα στο σβησω εγραψα, οχι οτι θα φυγεις. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Πρώτη φορά απ' τα μέρη μας φίλε ή ήσουν σε καμία έρημο παλιότερα;

Δεν είχα την τύχη να είμαι σε έρημο. Για τύχη πρόκειται. Η οχλαγωγία καθημερινά είναι μεγάλη μάχη. Δυστυχώς δεν έχω ανθρώπους να με πάρουν από εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ρε παιδί μου εγώ ένα πράγμα σου είπα. Πες του ότι λες μαλακίες, ότι μας επρηξες τα παπαρια, πες του ό,τι θες. Την ΑΕΚ και το αν είναι, ασ' το γιατί θα οδηγήσει σε άλλα πράγματα και θα μπλεχτούν κι άλλοι. Επί αυτού νομίζω ότι σου απάντησε και ο Νίκος. Νομίζω συνεννοηθήκαμε, ας μη το κουράσουμε κι αλλο

Εγινε Σταυρο κατανοητο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Φυσικα κι εχουν γραφτει χειροτερα.

κι εμενα καποια στιγμη καποιος μου ειπε να γινω γαυρος και δεν απαντησα καν κι ας ειχα και κουμπια.

Αλλα δεν επιτρεπεται και κακως τα εχουμε αφησει να γινονται.

δλδ θελετε να γραφει ο καθενας ο,τι γουσταρει στον αλλον; 

Ας προσεξουμε 5 πραγματα με την ευκαιρια της «ανακαινισης». Στην τελικη θα στο σβησω εγραψα, οχι οτι θα φυγεις. 

 

Αυτο λεω και γω να προσεξουμε 5 πραγματα με την ευκαιρια της αλλαγης και μετα τα οσα εχουν γινει το τελευταιο διαστημα. ΚΑι τα ξερεις καλυτερα απο μενα 

Link to comment
Share on other sites

Ωχου ρε συ Βαργκας, δε σε λενε να μην σχολιαζεις το ποσο ΑΕΚ ειναι καποιος. Σε λενε να μη λες σε καποιον ''δεν εισαι ΑΕΚ, αλλαξε ομαδα'' κτλ επειδη δεν συμφωνεις μαζι του.

 

Περα απο την χωρις ουσια συζητηση που γινεται για το ποσο ΑΕΚ ειμαστε, να το γυρισουμε σε μια απλη κουβεντα για το τι περιθωρια εχουμε να βγουμε απ'το τωρινο τελμα. Επι Μοραις, εφτανε ενας καλος κοουτς, 1 σεντερ μπακ κι ενας καλος φορ για να γυρισει το φυλλο. Τωρα?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ASYLO said:

Αρχίζει και μ'αρέσει η παρέα σας. Έχει μάχες σώμα με σώμα, νεύρα, Καμπότζη, Λάος, Βιετνάμ. Λέω να μείνω.

Και που να ξαναγίνει πρόεδρος ο κοντός δημοσιογράφος 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα ηρεμησουμε με νεο προπονητη που νιωθει και 2-3 καλους παικτες . 2η θεση και κυπελλο . ΚΑι θα πανηγυριζουμε ολοι μαζι 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ASYLO said:

Αρχίζει και μ'αρέσει η παρέα σας. Έχει μάχες σώμα με σώμα, νεύρα, Καμπότζη, Λάος, Βιετνάμ. Λέω να μείνω.

Ινδοκινα 60σ-70ς. Βιετκονγκ, παθετ λαό, Κόκκινοι Χμερ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sepultura21 said:

Ωχου ρε συ Βαργκας, δε σε λενε να μην σχολιαζεις το ποσο ΑΕΚ ειναι καποιος. Σε λενε να μη λες σε καποιον ''δεν εισαι ΑΕΚ, αλλαξε ομαδα'' κτλ επειδη δεν συμφωνεις μαζι του.

 

Περα απο την χωρις ουσια συζητηση που γινεται για το ποσο ΑΕΚ ειμαστε, να το γυρισουμε σε μια απλη κουβεντα για το τι περιθωρια εχουμε να βγουμε απ'το τωρινο τελμα. Επι Μοραις, εφτανε ενας καλος κοουτς, 1 σεντερ μπακ κι ενας καλος φορ για να γυρισει το φυλλο. Τωρα?

Κι όμως, φτάνουν για να σωθεί η χρονιά και να τελειώσει με αξιοπρέπεια. και το καλοκαίρι ξανακοιτάς τις ανάγκες σου όπως και το κλοκαιρι του 17.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί κρατάει ο φιλαθλος ακόμα τον κλαρίνο.... Δηλαδή οκ, εμένα να πάρει θα είμαι φθηνότερος και θα πάω καλύτερα... Ο Σάκης Τσιωλης δεν είναι free? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickpes21 said:

Εγώ το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί κρατάει ο φιλαθλος ακόμα τον κλαρίνο.... Δηλαδή οκ, εμένα να πάρει θα είμαι φθηνότερος και θα πάω καλύτερα... Ο Σάκης Τσιωλης δεν είναι free? 

G thn aapozhmiosh

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×