Jump to content

Λάρισα - Α.Ε.Κ. (14η αγ.): 16/12, 17:15, Νοvasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
    • Τσιγκρίνσκι
    • Οικονόμου
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μοράν
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
    • Γιαννιώτας
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μοράν
    • Κλωναρίδης
    • Μπογέ
    • Λιβάγια
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      0
    • Γκάλο
      0
    • Γιακουμάκης


Recommended Posts

1 minute ago, CHRIS said:

Rothse g to pos tha vgoume ap to telma....

Και με Μεσι βγαινουμε.... Ίδιες πιθανότητες έχει με τους άλλους να έρθει (καμία) 

 

Αλλαγή προπονητή θέλει και μια χαρά θα παμε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Εγώ το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί κρατάει ο φιλαθλος ακόμα τον κλαρίνο.... Δηλαδή οκ, εμένα να πάρει θα είμαι φθηνότερος και θα πάω καλύτερα... Ο Σάκης Τσιωλης δεν είναι free? 

Και την αποζημιωση πώς να την χασει απο το μπατζετ;

σου λεει κατσε μπας και παραιτηθει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHRIS said:

G thn aapozhmiosh

Ξέρει κανείς να μας πει τι αποζημίωση θα χρειαστεί για να φύγει ο κλαρίνος; 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Έλα να ηρεμήσουμε γιατί θα τα πάρω.

Αν τα παρεις κι εσυ τη γαμησαμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Και την αποζημιωση πώς να την χασει απο το μπατζετ;

σου λεει κατσε μπας και παραιτηθει.

Leei o tigrhs filotimo dn exei? Tha paraiththei

Ela omos pou epese se vazelo ....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μας έχουν γαμησει την ψυχολογία κ μας βγαίνει ένταση. Ακούγαμε κ πολλά το καλοκαίρι , για αύξηση στο μπατζετ, για πλήρη ομάδα, για καλύτερους παίκτες που ήρθαν, σε βαθμό που νιώθαμε ότι κάτι άλλο βλέπουμε κάποιοι. Ε τώρα σκάνε όλα αυτά. Φάση είμαι κ θα περάσει , αρκεί ο καραγκιόζης να ισιώσει λίγο την ομάδα για να έχουμε να ασχολούμαστε. Οπαδοί των μπετων δεν μπορούμε να γίνουμε , τι να κάνουμε 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Κι όμως, φτάνουν για να σωθεί η χρονιά και να τελειώσει με αξιοπρέπεια. και το καλοκαίρι ξανακοιτάς τις ανάγκες σου όπως και το κλοκαιρι του 17.

 

Εγω λεω οτι δεν φτανουν γιατι δεν υπαρχει πλεον ουτε κορμος, ουτε καποιο οραμα για να κρατησεις τους οποιους υπαρχοντες παιχτες σε εγρηγορση.

Ουτε εχει καποιο ιδιαιτερο νοημα ολο αυτο που λεμε για αξιοπρεπη χρονια. Πλευ οφ φετος δεν εχει, 3οι θα βγουμε (αντε 4οι), το Κυπελλο ειναι περισσοτερο θεμα συγκυριων, πρακτικα δεν εχει απομεινει κατι για φετος.

 

2-3 καλους παιχτες πρεπει να παρεις απλως για να εχεις λιγοτερα κενα και περισσοτερη πιστωση χρονου το επομενο καλοκαιρι. Θελω να πω, δεν εχουν νοημα τα γεμισματα με δανεικους και Αριεγκιδες για να βγει η χρονια. Πρεπει απο τωρα ν'αρχισεις να ψαχνεσαι για το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Έλα να ηρεμήσουμε γιατί θα τα πάρω.

Έλα ξεκίνα να σε τεστάρω. Έχω περίσσευμα 2 κρεβατάρες στο ισόγειο. Οροί, καλώδια, φάρμακα όλα έτοιμα μόλις σκίσεις μπλούζα θα γίνει χάβρα κι άντε να το μαζέψουμε μετά το Ίδρυμα.

Σαν κοτέτσι γίνεται μετά. Μόλις διαμαρτυρηθεί η πρώτη κότα γίνεται τσίρκο το κοτέτσι

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απόλυτα βέβαιος πως ο Ουζουνιδης την έχει καταλάβει τη δουλειά και που πηγαίνει το πράγμα και παίζει με την υπομονή μας. Το ξέρει και ο ίδιος πως είναι καμμένο χαρτί και απλά περιμένει την αποζημίωση. Δε θα μας κάνει καμία χάρη να παραιτηθεί. Πάντα κάτι του φταίει του τύπου και όλα καλά συνεχίζουμε. 

Σκάει ο άλλος στις προπονήσεις και τα βάζει με παίχτες σου λέει έστω με αυτόματο πιλότο πάρτε τα ματς να βγει η χρονιά να τον σουτάρω τζάμπα το καλοκαίρι αμ δε όμως 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nickpes21 said:

Και με Μεσι βγαινουμε.... Ίδιες πιθανότητες έχει με τους άλλους να έρθει (καμία) 

 

Αλλαγή προπονητή θέλει και μια χαρά θα παμε

Εγω νομιζω οτι εδω υπαρχει ελλειψη εναλλακτικων αλλα κ ιδιαιτερου κινδυνου για φετος. Δεν εχουμε ουτε εναλλακτικη με βοηθο αυτη τη στιγμη και δεν ειναι κι ακριβως νουνεχες ναλλαξεις πανικοβλητα τον κλαρινο με καναν Παρασχο. Οταν ειχαμε εκεινο τον απιθανο τον προην βοηθο του βοηθου του Μουρινιο ας πουμε, πηγαιναμε καρφι για αποκλεισμο απ'την Ευρωπη. Τωρα δεν διαφαινεται τετοιος κινδυνος.

 

Πιστευω οτι αν τους κατσει καποια αξιοπρεπης εναλλακτικη, ο Εβριτης εχει φυγει

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Η λυση ειναι μια και ΜΟΝΑΔΙΚΗ με αυτο το μπατζετ και αυτους τους παιχτες.

 

φεximeneth.jpg

 

Φερτον μωρη μπετονιερα και θα σκασω μεχρι τον Ιουνιο. Με χιμενεθ φερτε μου ενα ποστ που εκραξα την ομαδα ! 1 μονο ποστ βρειτε μου !

Ελα πισω μονος σου Μανολο στα Σπατα και πετα εξω τον Τσαρλατανο του Εβρου.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα κακά αποτελέσματα σε συνδιασμό με το κάψιμο της περσινής ομάδας έχει φέρει πολύ εσωστρέφεια.

2 πράγματα εφόσον βάλαμε και τα του φόρουμ στη συζήτηση.

Το συνεχές ποστάρισμα κράξιμο στον μελισσανίδη δεν βγάζει πουθενά. Ο μελισσανίδης δεν διαβάζει ΚΜ ούτε τον ενδιαφέρει να φτιάξει τη στρατηγική της ΑΕΚ από το ΚΜ. Εφόσον λοιπόν λέμε μόνο για να λέμε τουλάχιστον να υπάρχει κριτική με επιχειρήματα και με μέτρο. Οκ το είπαμε ότι είναι τζαμπατζής κτλ. Το να επαναλαμβάνεται 500 φορές την ημέρα κουράζει και είναι μίζερο. Όποιος νομίζει ότι ένα φόρουμ είναι ο ιδεατός χώρος για κράξιμο μάλλον κάπου κάπως διάβασε λάθος.

Στην τελική κανένας δεν γράφτηκε στο ΚΜ για να κράζει τον μελισσανίδη. Ήμαστε εδώ πριν από αυτόν και κατα πάσα πιθανότητα θα είμαστε και μετά από αυτόν. Οπότε focus στα της ΑΕΚ.

2. Κανένας δεν είναι πιο ΑΕΚ από κάποιον άλλο. Ξεκολλάμε τη ζωή μας. Επίσης στο φορουμ υπάρχει και το ignore.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nickpes21 said:

Ο φίλος Kostas21 από το αγαπησιαρικο Manchester γιατί χάθηκε σήμερα; ?

Mhn xuneis plhges??

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vagos21 said:

Μας έχουν γαμησει την ψυχολογία κ μας βγαίνει ένταση. Ακούγαμε κ πολλά το καλοκαίρι , για αύξηση στο μπατζετ, για πλήρη ομάδα, για καλύτερους παίκτες που ήρθαν, σε βαθμό που νιώθαμε ότι κάτι άλλο βλέπουμε κάποιοι. Ε τώρα σκάνε όλα αυτά. 

20 Αυγουστου εσκασε η Μερκουρια αδερφε μου. Δεν ειναι τοσο απλα οσο φαινονται τα πραγματα. Κουλ και παμε. Ευτυχως που η ομαδα μπηκε Ομιλους λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναγράφω. Φέρε προπονητή για το κύπελλο. Να σου στρώσει την ομάδα να σηκώσει κούπα. Προπονητής για τουρνουά ξεκάθαρα. Μετά το καλοκαίρι αν ζητήσει μπάτζετ διωξτον ξέρεις εσύ από τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να παραιτηθει; μαλακας ειναι;

Τα πιο ευκολα λεφτακια παιρνει...χωρίς αγχος, στόχους και απαιτήσεις.....σε τετοια ομαδα δε θα ξαναπαει.....ε γιατι να φυγει; περιμενετε ευθιξια, αρχες και ηθικη;

Οταν παιζουν φραγκα αυτα δεν υπαρχουν. Θεος ειναι το χρήμα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

20 Αυγουστου εσκασε η Μερκουρια αδερφε μου. Δεν ειναι τοσο απλα οσο φαινονται τα πραγματα. Κουλ και παμε. Ευτυχως που η ομαδα μπηκε Ομιλους λεω εγω.

Δεν λέω για εσένα πάντως. Εσυ μας ειχες πετάξει τον προβληματισμό σου από πιο νωρίς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ASYLO said:

Έλα ξεκίνα να σε τεστάρω. Έχω περίσσευμα 2 κρεβατάρες στο ισόγειο. Οροί, καλώδια, φάρμακα όλα έτοιμα μόλις σκίσεις μπλούζα θα γίνει χάβρα κι άντε να το μαζέψουμε μετά το Ίδρυμα.

Σαν κοτέτσι γίνεται μετά. Μόλις διαμαρτυρηθεί η πρώτη κότα γίνεται τσίρκο το κοτέτσι

Το έχω με τα νοσοκομεία αδελφέ.

Πέτυχες την περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Το ξαναγράφω. Φέρε προπονητή για το κύπελλο. Να σου στρώσει την ομάδα να σηκώσει κούπα. Προπονητής για τουρνουά ξεκάθαρα. Μετά το καλοκαίρι αν ζητήσει μπάτζετ διωξτον ξέρεις εσύ από τέτοια 

Εγώ δεν βλέπω πάντως να έχουμε κ ρόστερ πλέον για να χτυπήσουμε κύπελλο. Πολλές ελλείψεις  και παίκτες καμένοι . Υπέρβαση θα είναι ακόμα κ ο τελικός 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, The Magician said:

20 Αυγουστου εσκασε η Μερκουρια αδερφε μου. Δεν ειναι τοσο απλα οσο φαινονται τα πραγματα. Κουλ και παμε. Ευτυχως που η ομαδα μπηκε Ομιλους λεω εγω.

Μάλλον μόνο για μέχρι εκεί χτίστηκε η ομάδα φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Το έχω με τα νοσοκομεία αδελφέ.

Πέτυχες την περίπτωση.

Δεν το έκανα επίτηδες. Γράψε λάθος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Εγώ δεν βλέπω πάντως να έχουμε κ ρόστερ πλέον για να χτυπήσουμε κύπελλο. Πολλές ελλείψεις  και παίκτες καμένοι . Υπέρβαση θα είναι ακόμα κ ο τελικός 

Με σοβαρό και μετρημένο προπονητή μπορείς να το σηκώσεις. Τουρνουά είναι. Ο Μανόλο το έχει ξανακάνει. Και ο πογετ το έκανε 

Να μην πάμε και πιο πίσω. Χρειάζεται ηλεκτροσόκ και να πάρει η ομάδα τα πάνω της. Εμένα προσωπικά δε θα με χαλάσει καθόλου να κλείσεις τη χρονιά με κύπελλο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Με σοβαρό και μετρημένο προπονητή μπορείς να το σηκώσεις. Τουρνουά είναι. Ο Μανόλο το έχει ξανακάνει. Και ο πογετ το έκανε 

Να μην πάμε και πιο πίσω. Χρειάζεται ηλεκτροσόκ και να πάρει η ομάδα τα πάνω της. Εμένα προσωπικά δε θα με χαλάσει καθόλου να κλείσεις τη χρονιά με κύπελλο 

K ti tha kanoume meta xoris automatismous k epithetiko podosfairo?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×